بیمه ایران: خسارت دیدگان توسعه مطمئن باشند

معاون اداری مالی شرکت بیمه ایران اعلام کرد :

بیمه توسعه

خسارت دیدگان بیمه توسعه مطمئن باشند که همه حقوق انها پرداخت می شود و به شدت و با سرعت در حال پیگری پرونده های و رسیدگی و پرداخت و ایفای تعهد این شرکت هستیم.

شنبه 23 اسفند 1393 ساعت 3:10

حمید تاجیک اظهار داشت : بر اساس مصوبه شورای عالی بیمه قرار شده است شرکت بیمه ایران مسئولیت شرکت بدقول بیمه توسعه را بر عهده بگیرد که در چارچوب مسئولیت اجتماعی خود همه تلاش خود را بکار گرفته ایم تا این موضوع سریعتر ساماندهی شود.

به گزارش بینا ، وی با بیان اینکه بیمه گزاران بیمه توسعه دارای 6115 پرونده با خسارت براوردی حدود  850 میلیارد تومان هستند ، گفت : اولویت ما رسیدگی به پرونده های کسانی است که به خاطر دیه زندانی شده اند تا زودتر به آغوش خانواده های خود باز گردند.

تاجیک گفت : خسارت دیدگان بیمه توسعه در سراسرکشور هستند و در همه استان ها کارگروه هایی برای ساماندهی این موضوع در نظر گرفته ایم و نیازی نیست به تهران مرجعه کنند و اگرچه با توجه به حجم کار ممکن است زمان ببرد ، اما مطمئن باشند خسارت همه این عزیزان پرداخت می شود تا شرکت بیمه ایران باز هم کارنامه درخشانی بر جای بگذارد.

 

تاجیک گفت: اولویت ما رسیدگی به پرونده های 88 نفر از کسانی است که به خاطر دیه زندانی شده اند.

بر اساس مصوبه شورای عالی بیمه قرار است دارایی ها و تعهدات بیمه توسعه به بیمه ایران منتقل شود. کارمندان بیمه ایران در بیمه توسعه مستقر شده اند تا در اسرع وقت پرونده های خسارتی و زیان دیدگان بیمه توسعه را رسیدگی و پرداخت کنند.
در یک هفته اخیر بیمه ایران با استقرار در شرکت بیمه توسعه اولویت کاری خود را رسیدگی به زیان دیدگان شرکت بیمه توسعه قرار داده است تا رسیدگی به پرونده های متضرران سریع شود.
تاجیک گفت : رسیدگی به پرونده زیان دیدگان در بیمه توسعه یک حرکت گروهی است که با همکاری بیمه مرکزی ، بیمه ایران و توسعه ، ستاد مردمی دیه کشور و سازمان زندان ها صورت می گیرد.
بنابراین گزارش شورای عالی بیمه ، ماه گذشته پروانه فعالیت بیمه های خودرو (شخص ثالث، بدنه اتومبیل و حوادث راننده) و انواع بیمه ‏های زندگی شرکت بیمه توسعه را ابطال کرد. 
قرار شد همه سوابق و اسناد مربوط به حقوق و تعهدات بیمه های مذکور در اختیار شرکت سهامی بیمه ایران قرار گیرد و شرکت سهامی بیمه ایران رسیدگی و پرداخت خسارت‏های معوق شرکت بیمه توسعه را با تملک اموال و دارایی‏های این شرکت، عهده‏دار شود. 
با انتقال حقوق و تعهدات بیمه‏نامه‏های معتبر رشته های لغو شده ، جبران خسارت‏های آتی ناشی از این بیمه‏نامه‏ها نیز بر عهده‏ شرکت سهامی  بیمه ایران قرار گرفته است.

نظرات

صدرا

6 سال و 2 ماه و 16 روز پیش

انتقال حقوق و تعهدات بیمه‏ نامه‏ های یک شرکت خصوصی بیمه به یک شرکت بیمه بازرگانی با مالکیت دولت مثل بیمه ایران به موجب کدام قانون و کدام قرارداد بوده است؟ آیا صرف دستور رئیس مجمع بدون تبادل هیچگونه قرارداد یا وجهی و یا مصوبه و قانونی و تنها به صرف تهدید چند نماینده مجلس و استیضاح وزیر دارایی ،بیمه ایران می تواند مسئولیت اشتباه بیمه مرکزی ایران در امر نظارت را بعهده بگیرد آیا بیمه توسعه براساس قانون تجارت شرکت ورشکسته است اگر ورشکسته است صندوق خسارت بدنی باید خسارت بدهد نه بیمه ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! شعب شهرستانهای بیمه ایران هزاران میلیارد ریال خسارت معوق دارد و به بیمه گزاران و اشخاص ثالث بدهکار است اگه بیمه ایران پول داره چرا صدها نفر منتظر دریافت خسارت از بیمه ایران در استانها و شهرهای مختلف کشور هستند؟؟؟ این کارهای سیاسی چه نفعی برای بیمه ایران یا مدیران بیمه ایران داره؟؟؟؟؟؟؟؟

حسین ن

6 سال و 0 ماه و 26 روز پیش

باسلام مدت 7ماه در بیمه توسعه مشغول بودم که طبق طبقه بندی شغلی اینجانب را به شر کت خدماتی در اوردند مدت 1سال و 6ماه هم در انجا مشغول شدم متاسفانه وضیت شرکت خراب شد عاجزانه خواهشمندم نسبت به تسویه حساب زحمتکشانی که بیگناه هستند اقدام فرماید یک پسر خانواده هستم و یک مادر بیمار خواهش میکنم پ

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

تمدید مهلت اظهارنامه صاحبان مشاغل تا ۱۵ تیر

رئیس کل سازمان امورمالیاتی کشور، از تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی و ارسال فرم تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیات‌های مستقیم تا ۱۵ تیر ۱۴۰۰ خبر داد.

 • 1

حمایت بانک سپه از تولیدکنندگان و اقشار آسیب‌پذیر

بانک سپه همزمان با اجرای پروژه ملی ادغام، طی سه سال اخیر نقش محوری در حمایت از واحدهای تولیدی، اقشار آسیب‌دیده و آسیب‌پذیر، رونق تولید و ایجاد اشتغال در اقتصاد کشور ایفا کرد.

 • 7

حمایت بانک توسعه تعاون از اشتغال‌زایی در استان خوزستان

مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: برای بررسی مشکلات اشتغال در استان خوزستان آماده همکاری با دستگاه‌های استانی هستیم.

 • 7

بدون ضامن هم می‌توانید وام بگیرید

با خدمات جدید بانک مهر ایران، برای دریافت تسهیلات نیازی به ضامن ندارید.

 • 9

افت ۲ هزار واحدی بورس آخرین روز کاری هفته

بورس تهران با افت ۲ هزار واحدی شاخص کل، معاملات هفتگی خود را به پایان رساند.

 • 6

تسهیل ایفای تعهدات ارزی

رئیس کمیته اقدام ارزی، از تسهیل ایفای تعهدات ارزی در بسته سیاستی برگشت ارز حاصل از صادرات خبر داد.

 • 4

سقف تراکنش‌های بانک مسکن افزایش یافت

بانک مسکن اعلام کرد که سقف مجموع انتقال وجوه( با مبدا حساب) بانک مسکن با بهره‌گیری از رمز یک بار مصرف تا ۱۰۰ میلیون تومان(یک میلیارد ریال) افزایش یافته است.

 • 4

واریز ۷۶ هزار میلیارد ریال سهم آورده متقاضیان مسکن ملی

مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه تاکنون بیش از ۷۶ هزار میلیارد ریال از سهم آورده متقاضیان مسکن ملی واریز شده است، گفت: نزدیک به ۲۰ هزار میلیارد ریال از این منابع مردم به پروژه‌ها اختصاص یافته است.

 • 3

پرداخت تسهیلات اشتغالزایی با اولویت زنان سرپرست خانوار

عضو هیات مدیره بانک مسکن از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان با اولویت زنان سرپرست خانوار خبر داد.

 • 5

رشد ۱۱۳ درصدی اوراق بدهی دولتی در سال ۹۹

بر اساس آمار، عرضه اوراق بدهی دولتی به عنوان یکی از راهکارهای جذب منابع و مدیریت نقدینگی در سال گذشته افزایش یافته و عرضه سایر اوراق مالی اسلامی با نوسان همراه بوده است.

 • 2

رشد ۱۱۳ درصدی انتشار اوراق بدهی دولتی در سال ۹۹

بر اساس آمار، عرضه اوراق بدهی دولتی به عنوان یکی از راهکارهای جذب منابع و مدیریت نقدینگی در سال گذشته افزایش یافته و عرضه سایر اوراق مالی اسلامی با نوسان همراه بوده است.

 • 2

حمایت بانک کشاورزی از پرورش گل

نگاه ویژه و حمایت از پرورش گل ، به مثابه یکی از روش های افزایش درآمد های غیر نفتی و رونق اقتصادی کشور، همواره در دستور کار بانک کشاورزی قرار دارد.

 • 3

بازگشت۸۰۰ طرح راکد به چرخه تولید باحمایت بانک کشاورزی

با استفاده از حمایت‌های مالی و تمهیدات بانک کشاورزی، حدود ۸۰۰ طرح راکد و بلاتکلیف به ارزش بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال در فاصله سال‌های ۹۶ تا ۹۹ به چرخه تسهیلات و تولید بازگشته است.

 • 3

اعطای تسهیلات ارزان قیمت به کارگران نمونه استان‌های کشور

بانک رفاه کارگران در سال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها " و با هدف تکریم و تجلیل از اقشار مختلف جامعه کارگری کشور، به کارگران نمونه استان‌های کشور تسهیلات ارزان قیمت پرداخت می‌کند.

 • 8

رفت و برگشت شاخص بورس

شاخص کل بورس پس از افت ۴۴ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۵۰ هزار واحدی قرار گرفت.

 • 6

افزایش قیمت سکه و دلار در بازار

نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ شاهد افزایش قیمت سکه و دلار در بازار بودیم.

 • 8

حذف تدریجی پول کاغذی در مبادلات/ دوران اسکناس به پایان می‌رسد

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کمرنگ شدن نقش پول کاغذی در برخی کشورهای جهان، معتقد است: رمزارزها چرخه نابودی پول کاغذی را تسریع می‌کنند.

 • 7

تعبیر «حباب» برای بورس اشتباه است

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: زمانی که در مورد بورس و قیمت دارایی‌ها صحبت می‌شود در مورد متغیر اسمی صحبت می‌شود، در نتیجه مقایسه یک متغیر اسمی با متغیر واقعی بسیار مقایسه نادرستی است.

 • 6

پیش‌بینی رشد اقتصادی بیش از دو درصد در سال ۱۴۰۰

رئیس اتاق بازرگانی با تاکید بر اینکه مهم‌ترین مساله دولت بعدی مسائل اقتصادی است، اظهار کرد: براساس پیش‌بینی بانک جهانی نیز، امسال رشد اقتصادی ایران بالاتر از دو درصد خواهد بود.

 • 3

نرخ رسمی۲۱ ارز افزایش یافت

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۱ ارز کاهش و ۱۶ ارز افزایش یافت. همچنین نرخ ۹ ارز هم بدون تغییر باقی ماند.

 • 7