کسب رتبه برتر پست بانک ایران در جشنواره شهید رجایی وزارت ارتباطات

کسب رتبه برتر پست بانک ایران در جشنواره شهید رجایی وزارت ارتباطات

پست بانک ایران در جشنواره شهید رجایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی عنوان دستگاه برتر را کسب کرد.

یکشنبه 27 تیر 1400 ساعت 23:6

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران 

به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیران عامل و روسای شرکت های زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در یک نشست ویدئو کنفرانسی، از پست بانک ایران به سبب کسب رتبه برتر در ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره سطح دستگاهی شهید رجایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سال ۹۹ تقدیر شد.

آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم با اشاره به اینکه مطابق با برنامه های توسعه ای یکی از شاخص های مهم در مسیر پیشرفت ارزیابی عملکرد است، گفت: همه ما مامور هستیم که به اهداف قوانین بالادستی که برای ما تعیین شده است برسیم.

وی با بیان اینکه هدف در ارزیابی شاخص های عمومی، چابک سازی سازمانی است، افزود: پیشرفت تکنولوژی شرایط کار را تغییر داده است و باید همزمان با این پیشرفت ها در سازمان تحول ایجاد کنیم و نیروی انسانی را با آموزش ضمن خدمت و اصلاح ساختار در حوزه های دیگر به کار بگیریم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه محورهای ارزیابی برای دستگاه ها هدفی را تعیین می کنند تا در مسیر آن حرکت کنند، اظهار کرد: دو نوع مدیر وجود دارد، مدیرانی که غرق سازمان می شوند و مدیرانی که در سازمان حرکت ایجاد می کنند و بهره روی را بالا می برند و باید از این مدیران تقدیر کرد.

آذری جهرمی با تاکید بر اینکه باید برای پیشرفت و دستیابی به اهداف به لوازم آن در سازمان توجه کرد، گفت: زمانی که برای پیشرفت به ارزیابی ها توجه داشته باشید، تمام شاخص های اختصاصی و عمومی را مد نظر قرار می دهید.

بالاترین مقام حوزه ارتباطات کشور با اشاره به کسب عنوان برتر پست بانک ایران در شاخص های عمومی و اختصاصی، تصریح کرد: پست بانک ایران در شاخص های دسترسی بالاترین رتبه را بدست آورده است و این یعنی پست بانک می داند در صورتی سایت بانک یک روز بالا نیاید به رضایت مشتریان لطمه وارد می شود و این یعنی دسترسی و توجه به هدفی که پست بانک آن را دنبال می کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه تمام شرکت های زیر مجموعه در جهت بهینه سازی قدم برداشته اند و در نتیجه آن وزارت در سه سال پیاپی در جشنواره شهید رجایی عنوان برتر را کسب کرده است، ادامه داد: سازمان چابک می تواند در کشور تغییر ایجاد کند.

آذری جهرمی با بیان اینکه باید از سازمان هایی که در جهت اهداف تلاش و آن را گزارش و مستند کرده اند تقدیر کرد، گفت: مدیرانی که تلاش کرده ولی آن را مستند نکرده اند در حق کارکنان خود اجحاف کرده و از دستگاه هایی که رتبه نیاورده اند می خواهیم تلاش خود را چند برابر کنند.

وی تلاش چهار ساله گذشته وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را در جهت خدمت رسانی به مردم اعلام کرد و افزود: در اپیدمی بیماری کرونا که کشور ما با آن دست به گریبان است، همکاران ما در پست بانک ایران، پست، زیرساخت و سایر شرکت های زیر مجموعه و اپراتورها بدون لحظه ای توقف به مردم خدمات رسانی کرده اند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان برگزاری کلاس های آموزشی تمام مقاطع تحصیلی و حضور پنج میلیون دانشجو و استاد دانشگاه در بستر فضای مجازی برای آموزش را حاصل تلاش همه کارکنان حوزه ارتباطی کشور در دوران کرونا دانست و گفت: آماده سازی و پشتیبانی این حوزه کار کوچکی نبود و ما در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آن را انجام دادیم.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

انتقال بار مالیات بر ارزش افزوده به مصرف کننده نهایی

معاون سازمان مالیاتی می‌گوید بار قانون مالیات بر ارزش افزوده بایستی به مصرف‌کننده نهایی منتقل شود.

 • 1

خبر خوب برای سهامداران سهام عدالت

مدیر نظارت بر ناشران بورس گفت: مطابق با مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار، تمام مشمولین سهام عدالت در روش مستقیم از تمام حقوق و مزایای سهامداری برخوردار شدند.

 • 4

بررسی روند تورم در ۵۰ ماه اخیر

بررسی نرخ تورم دوازده ماهه کل کشور در ۵۰ ماه گذشته نشان دهنده ثبت فاصله تورمی ۳۷ درصدی است به نحوی که نرخ تورم در خردادماه ۹۶ نزدیک به ۷.۲ درصد بود اما در تیرماه ۱۴۰۰ به رقم ۴۴.۲ درصد رسید.

 • 2

امروز آخرین مهلت رجیستری برخی برندهای تبلت

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد که امروز آخرین مهلت رجیستری کردن برخی نشان‌های تجاری تبلت است.

 • 4

اتاق ایران به گروه مشورتی آسیا-اقیانوسیه سازمان جهانی گمرک پیوست

اتاق بازرگانی ایران به عضویت گروه مشورتی بخش خصوصی منطقه آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی گمرک پیوست.

 • 4

مسئله FATF بلاتکلیف ماند/ کار به دولت سیزدهم کشید

دولت دوازدهم در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود که هنوز نتوانسته موضوع FATF را به سرانجام برساند و منتظر اعلام نظر مجمع تشخیص مصلحت است، اما به نظر می رسد این کار باید در دولت سیزدهم دنبال شود.

 • 5

کاهش ۱۷ درصدی زیان بانک سرمایه

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک سرمایه برای سال مالی ۱۳۹۹ برگزار و بر اساس صورت های مالی منتشر شده این بانک، ۱۷ درصد کاهش زیان نسبت به سال مالی ۹۸ اعلام شد.

 • 6

پیام تبریک مدیرعامل بانک سرمایه به مناسبت عیدقربان

فرج اله قدمی مدیرعامل بانک سرمایه، فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت.

 • 6

مجوز بانک مرکزی برای برگزاری مجمع بانک اقتصاد نوین

مجوز برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصاد نوین از سوی بانک مرکزی صادر شد.

 • 11

متوسط هزینه - درآمد خانوار در سال ۹۹ چقدر بود؟

مرکز آمار ایران تغییرات درآمد و هزینه خانوارهای شهری و روستایی کشور در سال ۹۹ را اعلام کرد.

 • 6

صادرات ایران به آذربایجان و روسیه افزایش یافت

سخنگوی گمرک گفت: در سال ۹۹ با وجود بحران کرونا و جنگ قره باغ، صادرات ایران به آذربایجان و روسیه افزایش یافت.

 • 1

قیمت جدید انواع سکه و طلا/ بازار تهران و البرز؛ تعطیل

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تاکید کرد: با تعطیلی ۶ روزه استان‌های تهران و البرز هرچند داد و ستدها کم خواهد شد، اما تاثیری بر روند قیمت‌ها و بازار نخواهد داشت.

 • 2

برگزاری مجمع فوق العاده بانک رفاه کارگران

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک رفاه کارگران منتشر شد.

 • 2

برگزاری مجمع بانک گردشگری به زمان دیگری موکول شد

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه بانک گردشگری برای سال (دوره) مالی منتهی به پایان سال ۹۹ لغو شد.

 • 9

برگزاری مجمع بانک گردشگری به زمان دیگری موکول شد

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه بانک گردشگری برای سال (دوره) مالی منتهی به پایان سال ۹۹ لغو شد.

 • 1

تعطیلی شعب بانک سرمایه در دو استان تهران و البرز

بانک سرمایه در خصوص تعطیلی شعب خود در استان های تهران و البرز اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 • 7

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک‌پاسارگاد به زمان دیگری موکول شد

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک‌پاسارگاد، در تاریخ ۲۷ تیر ۱۴۰۰، به اتفاق آراء حاضرین با اعلام تنفس به تاریخ دیگری موکول شد.

 • 5

تعطیلی کلیه شعبه‌های بانک پاسارگاد در استان‌های "تهران" و "البرز"

کلیه شعبه‌های بانک پاسارگاد در استان‌های «تهران» و «البرز» از روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ تا روز یک‌شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ تعطیل خواهند بود.

 • 2

خدمات غیر حضوری شعب منتخب بانک توسعه تعاون تهران و البرز

شعب منتخب بانک توسعه تعاون تهران و البرز در تعطیلات پیش رو به‌ صورت غیرحضوری خدمات ارائه می‌دهد.

 • 17

خدمات غیر حضوری شعب منتخب بانک توسعه تعاون تهران و البرز

شعب منتخب بانک توسعه تعاون تهران و البرز در تعطیلات پیش رو به‌ صورت غیرحضوری خدمات ارائه می‌دهد.

 • 2