صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: مدیران بانک ملی سرانجام به این نتیجه رسیدند که بابت ارائه خدمات مبتنی بر پیامک از مشتریان خود کارمزد بگیرند تا بتوانند بخشی از هزینه‌های توسعه خدمات الکترونیکی خود را پوشش دهند. هزینه سالانه پیامکی بانک ملی 10 هزار تومان اعلام شده است.
بینا: حمید تهرانفر، معاون بانک مرکزی همچنان اصرار دارد که بانک مرکزی مسئولیتی در قبال شناسایی موسسات غیر مجاز و لیزینگ‌های بدون مجوز قانونی ندارد. همزمان رئیس پلیس آگاهی کشور می‌گود: بانک مرکزی باید شکایت کند تا نیروی انتظامی با این لیزینگ‌ها برخورد کند. پاسکاری نظارت و برخورد بر فعالیت لیزینگ‌های غیرمجاز چه نتیجه‌ای دارد؟
بینا: رئیس کل بانک مرکزی از شارژ منابع بانک تخصصی صنعت و معدن خبر داد با اشاره به سپرده‌گذاری ریالی و ارزی بانک مرکزی در بانک صنعت و معدن تصریح کرد:بانک مرکزی در حوزه سیاستهای اعتباری کماکان بر تامین مالی سرمایه در گردش واحدهای تولیدی متمرکز خواهد بود.
بینا: بانک مرکزی در واکنش به انتقادها از رشد بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی اعلام کرد: تمرکز صرف بر یک متغیر خاص برای تخطئه و یا دفاع از عملکرد اقتصادی دولت صحیح نیست و رشد بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی هرچند بخشی از آن مطلوب بانک مرکزی نیست، لیکن فی نفسه عنصری مذموم قلمداد نمی‌شود.
بینا: اسماعیل لـله گانی مدیر عامل بانک صادرات ایران در استان کرمانشاه ضمن بازدید از شعب و دیدار با کارکنان تکریم مشتری و خدمت رسانی حداکثری به احاد جامعه و مشتریان را مورد تاکید قرار داد.
بینا: پایگاه خبری میدل ایست آی انگلستان به نقل از قائم مقام بانک مرکزی ایران اعلام کرد که اقتصاد ایران در صورت توافق هسته ای و لغو تحریم ها، در سال جاری 2 درصد رشد خواهد کرد.
بینا: مدیرعامل بیمه پارسیان با انتقاد از پایین بودن سهم بیمه عمر از دیگر رشته‌های بیمه در ایران تاکید کرد: نسبت خسارت پرداختی بیمه های ایران، بالا و نزدیک به 90 درصد است. به گفته اویارحسین، صنعت بیمه ایران هم اکنون در رتبه 42 جهان قرار دارد.
بینا:: رئیس کل بانک مرکزی در حاشیه دیدار با خبرنگاران به مردم هشدار داد که فریب شرکت‌های مشاوره وام بانکی را نخورند، وگرنه ضرر می‌کنند. او همچنین در واکنش به افزایش نرخ مبادله‌ای ارز گفت: بانک مرکزی در افزایش یا کاهش نرخ ارز دخالتی نمی‌کند.
بینا: اسماعیل لله گانی، مدیرعامل بانک صادرات ایران با تاکید بر اینکه دستورالعمل های این بانک در معرض دید مشتریان قرار خواهد گرفت، افزود: مشتریان بایستی بتوانند بدون واسطه و از راههای قانونی و با شفافیت کامل از تسهیلات بانک استفاده کنند.
بینا: مسئولان پست‌بانک ایران و بیمه آسیا در نشست مشترکی برگسترش همکاری‌های متقابل به منظور عملیاتی شدن تفاهم‌نامه منعقده جهت ارائه خدمات بیمه‌ای درسطح کشور به ویژه روستاها و مناطق محروم از طریق دفاترخدمات‌بانکی تأکید کردند.
بینا: مأموریت اساسی پست‌بانک ایران تمرکز بر روی خدمات خرده‌بانکداری و ارائه خدمات متنوع بانکی در روستاها و مناطق محروم به منظور کمک به رونق کسب‌و‌کارهای هموطنان در این مناطق است.
بینا: تازه ترین تحلیل تکنیکال نشان می دهد که سطح حمایتی قیمت طلا در کوتاه مدت 1188 دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا با افت شدیدی روبرو خواهد شد.
بینا: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: کلاه بردار خطاب کردن بیمه گران اشتباه است زیرا نرخ بیمه شخص ثالث را دولت تصویب می کند و شرکت های بیمه به نرخ دولت عمل می کنند.
بینا: نمایندگان مجلس برای تأمین نظر شورای نگهبان مصوب کردند که قوانین ناظر بر بانک‌ها شامل صندوق‌های قرض‌الحسنه دارای عملیات بانکی نیز شود.
بینا: رئیس هیات‌مدیره بیمه دانا، نرخ‌شکنی‌های غیر‌فنی موجود در بازار کسب‌وکار بیمه را موجب ظهور پدیده خطرناک دامپینگ در صنعت بیمه کشور دانست.
بینا: یک شرکت بیمه خصوصی با سرعت قابل ملاحظه ای از سایر شرکت ها در نسبت خسارت سبقت گرفته است .
بینا: بر اساس آمار اعلامی بیمه مرکزی، شرکت بیمه آسیا به عنوان دومین شرکت بزرگ بیمه کشور، سهم درصد خود را از بازار بیمه کشور افزایش داده است.
بینا: همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز کرمان با حضور چهره‌های شناخته شده سیاسی و اقتصادی و به پاس فعالیت‌های خیرخواهانه مهندس"محمد صدرهاشمی‌نژاد" بنیانگذار بانک اقتصادنوین در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.