صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: روز پنج شنبه مورخ 11 تیر 94 همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) ، جشن بزرگ تجلیل از واحدهای صنعتی و معدنی نمونه با حضور مدیر و پایوران ارشد بانک تجارت ،مقامات استانی و کشوری در هتل امیرکبیر شهر اراک برگزار گردید.
بینا: بدینوسیله شرایط لازم ناشی از الزامات قانونی برای حضور کلیه سهامداران محترم در جلسات مجامع عمومی بانک به شرح ذیل به اطلاع و استحضار می‌رسد:
بینا:شدصنعت بیمه می‌تواند از ابلاغ این سیاست‌ها به عنوان فرصتی برای بازکاوی عملکردهای خود استفاده کندو بابهره گیری از توان تخصصی و فنی که در جای جای این حوزه از جمله پزوهشکده بیمه وجود دارد نسبت به تدوین قوانین و مقررات لازم برای اجرای این سیاست‌ها همت گمارد.فرصتی که می‌تواند زمینه‌های لازم را برای تحقق اولویت‌های اساسی مندرج در سیاست‌ها ازجمله اقتصاد مقاومتی فراهم آورد.
بینا: بانک مرکزی سرانجام قفل پرونده موسسات فاقد مجوز را در سال 94 باز کرد و دیروز مجوز فعالیت رسمی موسسه اعتباری نور را صادر کرد. آیا مجوز دیگر موسسات در صف انتظار به زودی صادر می‌شود؟
بینا: رییس جمهوری در نامه مهمی به معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر اینکه باید برنامه جامع اصلاح نظام بانکی و توسعه بازار اولیه سرمایه تدوین شود، رونق بخشی به اقتصاد در چارچوب اقتصاد مقاومتی را ضرورت ملی دانست.
بینا: لوح تقدیر و سپاس ستاد امربه معروف و نهی از منکر کشور به مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره بانک صادرات ایران اعطا شد.
بینا: وجود بیش از 500 صرافی غیرمجاز در کشور چیزی نیست که بتوان نقش آنها را در اقتصاد کشور کمرنگ دید.این قبیل صرافی‌ها با پولشویی و برهم زدن بازار شرایطی را ایجاد کردند که مردم نسبت به بازار دید مثبتی نداشته باشند و همواره نگران این موضوع هستند که نوسان قیمت ارز رخ دهد .لذا در سال جاری باید تکلیف موسسات غیرمجاز مشخص شود.
بینا: قائم مقام بانک مرکزی با بیان اینکه گزارش عملکرد سیاست‌های پولی تا 10 روز آینده به شورا ارائه خواهد شد، گفت: جهت‌گیری بانک مرکزی در این گزارش کاهش و اصلاح نرخ سپرده قانونی با هدف رفع نیاز تولید به نقدینگی و عدم تهدید تورم است.
بینا: دادگاهی محلی در ترکیه تغییرات ایجاد شده در ۲ ساختمان تاریخی متعلق به رضا ضراب، تاجر ایرانی مقیم ترکیه را غیرقانونی دانست و دستور داد این ساختمان ها به حالت اولیه خود بازگردانده شود.
بینا: تحلیلگران بازار جهانی طلا انتظار دارند در شرایطی که معامله گران آمار اشتغال کمتر از حد مطلوب آمریکا را هضم می‌کند و از سوی دیگر به همه پرسی کمک مالی یونان واکنش نشان می‌دهند، در هفته جاری ابهام همچنان بر بازار این فلز ارزشمند حکمفرما خواهد بود.
بینا: تحلیلگر برجسته موسسه سرمایه گذاری سی ام سی مارکتس پیش بینی کرد که قیمت جهانی طلا تا 18 ماه آینده به کمتر از 1000 دلار خواهد رسید.
بینا: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از فراهم شدن مقدمات راه اندازی بورس ارز خبر داد و گفت: در صورت اجرایی شدن بورس ارز در ابتدا تلاش می شود این بورس همانند قرارداد آتی سکه طلا در قالب تابلو مجزا در یکی از بورس ها راه اندازی شود.
بینا: خبرگزاری رویترز در یک نظرسنجی از تحلیلگران پیش بینی کرد که در صورت توافق هسته ای میان تهران و کشور های گروه ١+٥ و لغو تحریم های ایران، این کشور می تواند ظرف یک سال تولید نفت خام خود را ٦٠ درصد افزایش دهد.
بینا: فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری فردی خبر داد که با مدارک جعلی اقدام به دریافت وام بانکی 3 میلیارد ریالی در شهرستان آبدانان کرده بود.
بینا: با افزایش نرخ رسمی دلار توسط بانک مرکزی به ۲۹۴۰ تومان، اختلاف قیمت دلار در بازار آزاد و رسمی به ۳۵۵ تومان رسید تا یک گام دیگر به اجرای ارز تک نرخی نزدیک شویم.
بینا: در راستای ارائه خدمات نوین بانکی و حمایت از جامعه دانشگاهی کشور بانک تجارت با دانشگاه جامع علمی کاربردی تفاهمنامه توسعه همکاری امضا کرد.
بینا: مدیرعامل بانک صادرات ایران با آیت‌ا... اراکی نماینده ولی فقیه و دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
بینا: موضوع دریافت کارمزدها از تراکنش‌های فروشگاهی که مطرح شد، خیلی زود توفانی به راه افتاد که همه چیز را با خود برد.