صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: وزارت اقتصاد و سازمان بازرسی کل کشور ورود مستقیم به حساب‌های بانکی افراد را آغاز کرده‌اند، این در حالی است که ورود به حساب‌های بانکی فقط در شرایط مشکوک به پولشویی مجاز است.
بینا:خروج زیورآلات شخصی همراه مسافر از مصنوعات طلا، نقره و پلاتین، تا 150 گرم مجاز بوده و چنانچه زیورآلات مذکور دارای سنگهای گرانبها مانند الماس و زمرد و یاقوت باشند، نباید وزن نگین بیش از 1 قیراط باشد.
بینا:به دنبال بهبود وضعیت اقتصادی آمریکا قیمت جهانی طلا به روند نزولی خود که از هفته گذشته آغاز شده همچنان ادامه می دهد.
بینا: ارز همراه مسافران ایرانی اعم از زائر و غیر زائر در مبادی ورودی و خروجی کشور عربستان سعودی به میزان 18750 ریال سعودی و یا معادل آن به سایر اسعار تعیین شد.
بینا: بانک های عامل موظفند ظرف دو هفته پس از ابلاغ این آیین نامه، برای ابلاغ آن به نمایندگان خود در شعب استانی و شهرستانی اقدام کنند.
بینا: صندوق بین‌المللی پول از کاهش ۴۱ میلیارد دلاری تولید ناخالص داخلی ایران طی سالهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ که تحریم نفتی غرب به اجرا گذاشته شد خبر داد و اعلام کرد با وجود تحریم‌ها ایران هجدهمین اقتصاد بزرگ دنیا در سال ۲۰۱۳ شد.
بینا: وزیر اقتصاد تحت فشار سهامداران بورس، تصمیم دارد تا نرخ سود سپرده‌گذاران بانکی را کم کند و جلوی سقوط بیشتر بورس را بگیرد. بانک مرکزی از حقوق سپرده‌گذاران دفاع می‌کند؟
بینا: رییس اتاق بازرگانی ایران با اعتراض به روند فعالیت‌ بانک‌ها گفت: اگر در رابطه با فعالیت بانک‌ها و بنگاه‌ها تجدید‌نظر نشود با مشکلات زیادی مواجه می‌شویم زیرا این راه سیستم بانکی به بیراهه ختم می‌شود.
بینا: نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت که اگر بانک مرکزی به شکل جدی در حوزه مدیریت ارز ورود نکند، شوک ارزی سال 91 مجددا گریبانگیر اقتصاد کشور می‌شود و در نتیجه تمام زحمات اجرای هدفمندی از بین می‌رود و تنها تورمی بر اقتصاد کشور تحمیل می‌شود.
بینا: به منظور تسهیل و تسریع در امر نوسازی و توسعه ناوگان عمومی حمل‌ونقل جاده‌ای کشور و در راستای سیاست‌های اشتغال‌زایی و حذف واسطه‌ها، قرارداد سه جانبه‌ای فیمابین بانک اقتصادنوین، سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای وزارت راه و شهرسازی و شرکت لیزینگ اقتصادنوین منعقد گردید.
بینا: طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها از ساعت ۲ بامداد امروز (یکشنبه) ثبت نام سرپرستان خانوار متقاضی و نیازمند دریافت یارانه نقدی در سامانه www.refahi.ir آغاز شده و این آخرین مهلت ثبت نام و یا انصراف از یارانه است.
بینا:تحلیلگر ارشد موسسه مالی ام کی اس سوییس تاکید کرد، به دلیل تعطیلی اکثر بازارهای بین المللی تا روز سه شنبه قیمت طلا طی روزهای آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت.
مدیرعامل بیمه آسیا با بیان اینکه بیمه مرکزی فعلاً نرخ جدید دیه را به شرکت‌ها ابلاغ نکرده است، گفت: به نظر می‌رسد امسال نرخ دیه شخص ثالث متناسب با نرخ دیه افزایش یابد.
بینا: مدیرعامل بانک ملی افزود: بانک‌های ملی، تجارت، ملت، سپه و همچنین بیمه مرکزی و بیمه ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار از نهادهای عضو صندوق حمایت 5 هزار میلیاردی از بورس هستند.
بینا:درحالی که وزیر دادگستری از افزایش ۳۰ درصدی نرخ دیه ۹۳ از اول اردیبهشت ماه خبر داده، کسب اطلاع ما از شرکت های بیمه حاکی از عدم ابلاغ بخشنامه افزایش نرخ دیه سال جاری به صنعت بیمه است.