???? ???? ??? ???? ???

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: معاون امور بانکی وزیر اقتصاد گفت: با قاطعیت اعلام می کنم هیچ برنامه ای برای سرکشی به حسابهای افراد نداریم و مردم مطمئن باشند اساس کار کشور ، دولت و وزارت اقتصاد مبتنی بر رازداری و رعایت حریم شخصی افراد است.
بینا: مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه یک میلیون تقاضای تسهیلات ازدواج در نوبت قرار دارد، گفت: در سال 92 حدود 900 هزار فقره تسهیلات ازدواج توسط بانک‌های عامل پرداخت شد.
بینا:معاون نظارت بیمه مرکزی با اشاره به افزایش نرخ دیه و به تبع آن افزایش حق بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه گفت: حق بیمه شخص ثالث شامل حوادث راننده خودرو نیز می‌شود و مبنای محاسبه آن در ماه حرام 200 میلیون تومان خواهد بود.
بینا:به دنبال افزایش شاخص سهام در بازارهای بین المللی و ادامه خروج ذخایر طلا از صندوق های سرمایه گذاری جهان قیمت طلا امروز چهارشنبه بار دیگر با کاهش روبرو شده است.
بینا: در حالیکه تصور بر این بود اولین جلسه شورای پول و اعتبار به تصمیم‌گیری درباره نرخ سود بانکی اختصاص داده شود باخبر شدیم تصمیمی درباره تغییر نرخ سود فعلا گرفته نشده است.
بینا: دولت ترکیه با تاسیس شعبه توسط بانک های تجارت و پاسارگاد و توسعه فعالیت های بانک ملت ایران در این کشور موافقت کرد.
بینا: به منظور تسهیل شرایط تهیه بلیت موزه‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، امکان خرید بلیت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی شرکت پرداخت نوین به عنوان یکی از شرکت‌های تحت پوشش بانک اقتصادنوین فراهم شد.
بینا:همزمان با تشدید نوسانات در بازار طلا و ارز طی روز های اخیر هم اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۳۳۰۰ تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۹۹۶ هزار تومان قیمت گذاری شده و فروخته می شود.
بینا: معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی با اعلام اینکه راستی‌آزمایی اطلاعات یارانه‌ای مردم تاکید قانون است ، گفت: اما به حساب‌های بانکی افراد به هیچ وجه وارد نمی شویم.
بینا: بالاخره مدار تایید و تکذیب افزایش نرخ سود بانکی توسط بانک مرکزی تغییر کرد و سکاندار این بانک ضمن پذیرش افزایش نرخ سود از بررسی این نرخ در شورای پول و اعتبار خبر داد و احتمالاً در جلسه امروز شورا این موضوع رسیدگی شود.
بیمه آسیادرجهت تکریم ارباب رجوع،اولین نسخه نرم افزارتلفن همراه رابانام«آسیاهمراه»عرضه کرد.
بینا: با وجود اینکه تورم در هر دو نقطه روستایی و شهری در نیمه دوم سال گذشته روندی کاهشی را طی کرده و در شیب نزولی قرار گرفت؛ اما هنوز فاصله چهار درصدی بین این دو شاخص مشهود بوده و اکنون حداقل تورم روستایی به حداکثر تورم شهری رسیده است.
بینا:مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس از کمک ۴ بانک و ۲ شرکت بیمه برای بازگشت رونق به بازار سرمایه خبر داد و گفت این نهادها ۵۰ تریلیون ریال موجودی صندوق توسعه بازار سرمایه را تامین می کنند.
بینا:در حالی که سرمایه گذاران بین المللی منتظر انتشار آمارهای بیشتر در خصوص وضعیت اقتصادی آمریکا هستند قیمت طلا امروز سه شنبه به پایین ترین حد خود در دو هفته اخیر رسیده است.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی از انجام بررسی ها و مطالعات کارشناسی در این بانک در خصوص نرخ های سود بانکی خبر داد و اعلام کرد ،گزارش این بانک جهت اتخاذ تصمیم لازم به شورای پول و اعتبار ارایه خواهد شد.