صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاحات قانون بیمه شخص ثالث در صحن علنی مجلس بررسی می‌شود.
بینا: دادگاه رسیدگی به شکایت ایرانی‌های مقیم انگلیس از رویال بانک اسکاتلند به‌دلیل بستن حساب‌های این افراد با بهانه تحریم‌ها امروز برگزار می‌شود.
بینا: دبیرکل بانک مرکزی با بیان اینکه در پنج سال اخیر ۲۷ میلیون برگ چک برگشت خورده است، گفت: هم اکنون دو بانک به دلیل دریافت سود بیش از مصوب، به هیات انتظامی بانک ها معرفی شدند و دادستانی آنها را محاکمه می‌کند.
بینا: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت از صنعت و معدن از اولویت‌های کشور است، گفت: همه باید به این بخش کمک کرده و نگاه کمکی به آن داشته باشند.
بینا:با کاهش 32.2 درصدی شاخص تورم نقطه‌به‌نقطه بخش تولید در مدت دو سال، این شاخص پس از مدت‌ها تک‌رقمی شد و در فروردین‌ماه به 8.9 درصد رسید.
بینا: معاون اول رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه نرخ سود سپرده‌ بانکی باید در اولین فرصت نسبت به تورم کاهش یابد، گفت: کار گروهی در وزارت اقتصاد به منظور بررسی شاخص‌های بهبود کسب و کار تشکیل شده است.
بینا: امکان دریافت ۵۰ امتیاز نقره ای باشگاه مشتریان بانک ملت در هنگام اخذ تسهیلات سپرده اوج ملت فراهم شد.
بینا: مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از اقدامات بانک تجارت در اعطای تسهیلات خریدهای تضمینی محصولات کشاورزی تقدیر کرد.
بینا: نشست مطبوعاتی مدیرعامل بانک صادرات ایران با رسانه ها برگزار و از بسته حمایتی این بانک که با هدف افزایش رونق اقتصادی عرضه گردیده است، رونمایی شد.
بینا: همانقدر که بانک‌ها معوقات دارند به همان میزان هم از دولت طلبکارند؛ بدهی هنگفتی که رییس کل بانک مرکزی بارها بازگشت آن را خواستار شده و وزیر اقتصاد نیز اذعان کرده که اگر دولت این بدهی را پرداخت نکند بانکها توان پرداخت تسهیلات به مردم را نخواهند داشت.
بینا: مرکز پژوهشهای مجلس با اعلام اینکه شوک قیمتی هدفمندی یارانه ها و افزایش نرخ ارز عوامل اصلی تورم سالهای اخیر بوده است، نوشت: با تخلیه شدن آثار این شوک ها در تورم به طور طبیعی روند تورم رو به کاهش نهاده است.
بینا: طلا در بازار جهانی با تمرکز سرمایه گذاران بر نشست هفته جاری بانک مرکزی آمریکا، از قیمت روز جمعه که پایین‌ترین سطح در پنج هفته گذشته بود، بهبود یافت.
بینا: همان‌طور که اعضای شورای پول و اعتبار اعلام کرده‌اند، بناست در جلسه فردای این شورا تکلیف نرخ سود بانکی در سال جاری مشخص شود.
بینا: در صورت اجرایی شدن توافق بانک‌ها مبنی‌بر کاهش نرخ سود سپرده و تسهیلات بانکی، گروهی از این تصمیم منتفع و گروهی متضرر خواهند شد.
بینا: معاون ارزی بانک ملی ایران از امکان انتقال وجوه حاصل از صادرات کالا و خدمات به کشور روسیه از طریق میر بیزینس بانک روسیه بدون محدودیت مبلغی خبر داد.
بینا: سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا با معرفی آمریکا به عنوان بدهکارترین کشور جهان در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد بدهی خارجی ایران در این سال از ۱۰۳ کشور جهان کمتر بوده است.
بینا: مدیرکل مقررات، مجوزها و مبارزه با پولشویی بانک مرکزی گفت: به دلیل اجرای اقدامات گسترده در جهت مبارزه با پولشویی و تهیه زیرساخت‌های آن در کشور و بازتاب آن به مراجع مختلف،‌ ایراد وارده در زمینه عدم کفایت سامانه‌های مبارزه با پولشویی در ایران، به تدریج در بیانیه‌های این نهاد کم‌رنگ و کم‌رنگ‌تر شود.
بینا: طلا در شرایطی هفته قبل را با ریزش حدوداً 23 دلاری به پایان رساند که همچنان از جانب نوسانات دلار و نگرانی های مربوط به افزایش نرخ بهره احساس خطر می کند.