صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر

بینا: شماره (سرخط) سامانه ارسال پیام‌های کوتاه بانک ملی ایران(ساپتا) بابت اعلام تراکنش‌های حساب مشتریان تغییر کرد.
بینا: به منظور تسهیل پرداخت تسهیلات ازدواج به متقاضیان، تعداد شعب ارایه دهنده این خدمت بانک اقتصادنوین افزایش یافت.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی گفت: در حال بررسی هستیم که کاهش2.5 درصدی سپرده قانونی چه اثری بر افزایش رشد نقدینگی و نرخ تورم دارد.اگر این موضوع اثر منفی بالایی بر نقدینگی و نرخ تورم داشته باشد با کاهش درصد سپرده قانونی موافقت نمی‌کنیم.
بینا: ​بانک صادارت ایران در جهت تسهیل و تسریع در امور بانکی دانشجویان سامانه پرداخت قبوض شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور از طریق دستگاه های خودپرداز را عملیاتی کرد.
بینا: روابط عمومی بانک تجارت به منظور معرفی آخرین خدمات خود، شبکه رسمی بانک تجارت در سایت آپارات را راه‌اندازی کرد.
بینا: مدیرعامل بانک تجارت بر شناخت و بهره گیری مناسب از ظرفیتهای عقود بانکداری اسلامی در کشور تاکید کرد
بینا: قیمت طلا در بازارهای بین المللی پس از 4 روز افزایش متوالی بار دیگر امروز چهارشنبه با کاهش نسبی روبرو شده است.
بینا: رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: شورای پول و اعتبار در چند مورد نرخ سود بانکی را تعیین و ابلاغ کرد، اما بانک‌ها به دلیل آنکه این نرخ‌ها را قابل قبول تصور نمی‌کردند، با روش‌های مختلف نرخ‌های دیگری را مبنای کار قرار دادند و همیشه نیز با گلایه اعضای شورا و بانک مرکزی روبرو هستند.
بینا: دانشگاه بیرجند با اهدای لوح یادبود وهدیه ویژه به یحیی لایق مدیر شعب منطقه ازحمایت بانک تجارت خراسان جنوبی در برگزاری همایش علوم علفهای هرز ایران تقدیر کرد.
بینا: مدیرکل سازمان تولید اسکناس و مسکوک بانک مرکزی با اعلام اینکه ایران‌چک‌های جدید به طور گسترده در خزانه های مرکزی بانک‌های تهران و سایر شهرستان‌ها توزیع شده، گفت: شایعات مربوط به مجوز نداشتن این ایران چک‌ها بی‌اساس است.
بینا: 6 محور مهم برای اصلاح نظام بانکی شامل توسعه بانکداری اسلامی اعم از بازمهندسی ابزار های بانکداری، توسعه هدفمند بانکداری و حصاربندی فعالیت های بانکی، توسعه بانکداری دیجیتال و افزایش کارآیی و رقابت شامل رتبه بندی و امتیازدهی بانک ها، توسعه نظارت و تنظیم گری می شود.
بینا: براساس گزارش مرکز آمار نرخ تورم نقطه به نقطه روستایی با 0.8 درصد کاهش به 11.8 رسید و نرخ تورم روستایی نیز با 0.1 درصد کاهش به 13 درصد رسید.
بینا: رییس کل بانک مرکزی در بیست و ششمین همایش بین المللی بانکداری اسلامی حرکت به سمت طراحی الگوی مطلوب بانکداری اسلامی در کشور را ضروری دانست واز آماده شدن دو لایحه قانون بانکداری و قانون بانک مرکزی برای پیشنهاد به هیات وزیران خبر داد.
بینا:جمهوری اسلامی ایران با 518 میلیارد دلار، 37 درصد از ارزش کل دارایی بانکهای اسلامی جهان را داراست که در حال حاضر بزرگترین دارنده دارایی در میان بانکهای جهان اسلام است.
بینا: افزایش گمانه زنی ها در خصوص بالا رفتن نرخ بهره بانکی آمریکا طی ماه های آینده موجب شد تا شاخص سهام در بازارهای بین المللی با کاهش روبرو شود و این مساله به نفع قیمت جهانی طلا بوده است.
بینا:رییس کل بانک مرکزی به صرافان توصیه کرد که با توجه به محدود بودن زمان مجوزها و احتمال عدم صدور مجوز جدید، از دستورالعمل بانک مرکزی تبعیت کنند.
بینا: بیست و ششمین همایش بانکداری اسلامی از روز جاری (سه شنبه)به مدت دو روز در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما آغاز به کار کرد.
بینا: رییس صندوق توسعه ملی به انتقاد از عملکرد سیاست بانک مرکزی نسبت به این صندوق پرداخت و گفت: یکی از چالش‌های صندوق توسعه ملی این است که بانک مرکزی برخلاف قانون بر منابع این صندوق مدیریت می‌کند.