صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
کتابخانه بینا
نگاهی به وضعیت بازدهی بازارهای رقیب بانک‌ها در‌ ماه‌های اخیر نشان می‌دهد نرخ‌های سود در بازه 25 تا 30‌درصدی که در حال حاضر از سوی بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری ریز و درشت در سراسر کشور ارائه می‌شود،
در هفته‌های اخیر بانک‌ها و موسسات اعتباری در قالب طرح‌های مختلف، و با نرخ سود بالاتر از گذشته، رقابتی نفس‌گیر را در جذب سپرده‌ها آغاز کردند.
بهاءالدین حسینی‌هاشمی، معتقد است شرایط اقتصادی کشور به گونه‌ای است که مردم، تمایل بیشتری به سپرده‌گذاری کوتاه‌مدت پیدا کرده‌اند تا بتوانند در صورت لزوم، از دارایی خود در بازارهای دیگر استفاده کنند.
احمد حاتمی‌یزد معتقد است افزایش اخیر در نرخ‌های سود بانکی، در جهت متناسب شدن نرخ‌ها با تورم بوده است، هر چند می‌گوید ضرورت‌های پایان سال بانک‌ها برای تسویه حساب‌هایشان، موجب شد طرح‌های آن برای جذب سپرده‌ها در انتهای اسفند، افزایش چشمگیری پیدا کند.
پنج‌شنبه و جمعه هم روزهای کاهش بهای اونس طلا بودند تا چشم همه به آغاز هفته کاری جدید باشد. هفته‌ای که انتظار می‌رود آمار اقتصادی منتشرشده در آن، تاثیر بیشتری از بحران‌های ژئوپلیتیک بر قیمت فلز زرد داشته باشند.
بینا:نایب‌رئیس کارگروه ویژه اصلاح قانون بانکداری بدون ربا از تشکیل اولین جلسه کارگروهی ویژه در مجلس برای تهیه پیش‌نویس اصلاح قانون بانکداری بدون ربا خبر داد و گفت: در حال حاضر یک نظام حقوقی متناسب با فقه و یک سیستم عملیاتی متناسب با بانکداری ربوی داریم که...
بینا: تاکنون سه قسط از 8 قسط توافق ژنو به مبلغ یک میلیارد و 550 میلیون دلار دریافت شد ودو قسط چهارم و پنجم نیز بزودی اقدام می شود.
بینا:ادامه تنش های سیاسی در اوکراین موجب شد تا قیمت جهانی طلا امروز پنج شنبه نیز به بیش از 1300 دلار در هر اونس مبادله شود.
بینا: وزیر دادگستری از مشخص شدن میزان نرخ دیه کامل انسان در سال 93 خبر داد و گفت: این رقم برای ماه های عادی 150 میلیون تومان است.
بینا: اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه بانک اقتصاد نوین منتهی به 30 آذرماه سال 1392 (حسابرسی شده) نشان از شفافیت مالی این بانک و رشد 462 درصدی سود انباشته نسبت به مدت مشابه پارسال دارد.
بینا: یک کارشناس اقتصاد گفت: دولت ما یک دولت رانتی است و همه از آن تقاضای رانت دارند و تا زمانی که انتظارات از دولت کاهش پیدا نکند و رفتار دولت نسبت به استفاده از منابع نفتی تغییر نکند، این وضعیت اقتصادی کشور باقی خواهد ماند.
بینا: بانک اقتصادنوین با فراهم‌سازی ابزار نوین بانکی شرایط را به گونه‌ای فراهم کرده است که مشتریان و هموطنان عزیز بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خدمات این بانک دسترسی یابند.
بینا:عوامل مختلفی بر بازار تاثیر گذار است که یکی از آنها تاثیر حقوقی ها و دیگری حضور وزیر اقتصاد در مجلس بود.
بینا: نظر به ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری کمیته اقتصاد مقاومتی از ابتدای سال جدید در بانک صادرات ایران تشکیل شد.
پدرام سعادتی: در دهه ی 90 که توسعه فروش بیمه های زندگی توجه بسیاری از فعالان صنعت بیمه را به خود جلب کرده و تلاشهای قابل...