صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا:بیمه‌نامه اعتباری فروش اقساطی (سفر) در شورای عالی بیمه به تصویب رسید.
بینا:زیان‌دیدگان طلبکار از بیمه توسعه روز گذشته بار دیگر در مقابل ساختمان مرکزی این شرکت در چهارراه جهان‌کودک تهران تجمع کردند.
بینا: عضو کارگروه بانکداری بدون ربا با تأکید براینکه دریافت کارمزد از پذیرنده های کارتخوان های فروشگاهی اشکال شرعی ندارد، گفت: باید بین کارمزد و خدمتی که بانک ارائه می دهد تناسب وجود داشته باشد.
بینا:قیمت جهانی طلا امروز سه شنبه با افزایش نسبی روبرو شد ولی همچنان نزدیک به پایین ترین سطح در 9 ماه اخیر باقی مانده است.
بینا:با تعیین مهلت دوماهه دیگر برای تطبیق فعالیت و سازوکار صرافی‌ها با دستورالعمل جدید شورای پول و اعتبار، اگر تا پایان ماه جاری نسبت به این موضوع اقدام نکنند، لغو مجوز خواهند شد.
بینا:بانک مرکزی با هدف تغییر تعریف کسب‌وکار بانکداری در ایران، طراحی و معماری مجدد این نظام را کلید زد.
بینا:برای اولین بار در کشور و با ضمانت بانک توسعه صادرات اوراق اجاره در بورس اوراق بهادار تهران ازدیروز دوشنبه مورخ 31 شهریور ماه عرضه شد.
بینا:عضو هیات تحقیق و تفحص از صنعت بیمه کشور در مجلس گفت: احکام اعضای هیات تحقیق و تفحص بیمه، از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی هنوز صادر نشده است.
بینا: معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: ارزش بنگاه داری بانک ها ۲۲۶ هزار و ۶۰۰ میلیاردتومان برآورد شده که در یک زمانبندی مشخص باید مازاد شرکت های تحت مالکیت بانک ها فروخته شود.
بینا: بانک‌ها بر اساس بخشنامه اسفندماه سال 1385 مکلف به دریافت کارمزد از دارندگان پایانه‌های فروش هستند ولیکن برای اجرایی شدن این بخشنامه بایگانی‌شده، حتما باید با فروشگاه‌ها و پذیرندگان این پایانه‌ها قرارداد امضا کنند.
بینا: نرخ سود تسهیلات بانک توسعه صادرات برای صادرکنندگانی که از ضمانت نامه صندوق ضمانت صادرات استفاده می کنند مشمول تخفیف خواهد بود.
بینا: تقوی نژاد گفت: بانک‌ سپه به طور مستقیم نسبت به ایجاد این بنگاه‌ها اقدام نکرده و در اینجا می‌توانیم بگوییم که بنگاهدار نیست بلکه سهامدار برخی شرکت‌هاست.
بینا: معاون شرکت پرداخت الکترونیک سامان با بیان اینکه کیف پول الکترونیک ابزار جدیدی است که بانک مرکزی به دنبال توسعه آن برای پوشش خریدهای خرد است، گفت: با توسعه این ابزار الکترونیکی، دغدغه بازگشت پول نقد برای خریدهای خرد برطرف می‌شود.
بینا:وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل بیمه مرکزی، روز گذشته با حضور در مجمع عمومی سالانه بیمه مرکزی، وضعیت فعلی و چشم انداز آینده این صنعت را بررسی کردند.
بینا:گفته می‌شود 70 درصد صاحبان خودرو و50درصد موتور سواران دارای بیمه شخص ثالث هستند که افزایش این درصد از دو طریق بالابردن فرهنگ بیمه و یا کاهش حق بیمه شخص ثالث امکان پذیر خواهد بود.
بینا: وزیر اقتصاد در جلسه مجمع عمومی بانک سپه با اشاره به اینکه راه سختی برای خروج بانک‌ها از بنگاه‌داری با توجه به رکود در پیش داریم، ابراز امیدواری کرد با تصویب لایحه خروج از رکود در مجلس امکان افزایش سرمایه بانک‌ها فراهم شود.
بینا: صورتهای مالی بانک سپه برای سال 92 به تصویب رسید.
بینا:قیمت جهانی طلا امروز دوشنبه نیز به روند نزولی خود ادامه داد و به پایین ترین حد خود در 8 ماه و نیم اخیر رسیده است.
بینا: انتقادها نسبت به تصمیم بانک مرکزی برای اخذ کارمزد از تراکنش‌های پایانه‌های فروش بالاگرفته است. ناصر حکیمی، مدیرکل نظام پرداخت‌های الکترونیک بانک مرکزی به انتقادها و واکنش‌ها پاسخ می‌دهد.
بینا: زمزمه حذف صفرها از پول ملی به عنوان یکی از طرح های اقتصادی در حوزه سیاست های پولی و مالی از سال 72 تاکنون همچنان از مسئولان اقتصادی کشور شنیده می شود.