صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: بانک مرکزی با صدور بخشنامه ای اعلام کرد: تعیین نرخ های سود علی الحساب سپرده های بانکی در دوره های مختلف کمتر از یک سال به بانکها محول شده است.
بینا: سخنگوی دولت با اشاره به این‌که اجاره بها باید با تغییر نرخ تسهیلات بانکی تنظیم شود گفت: این که تقلیل سود روی اجاره تاثیر منفی داشته باشد و اجاره بها را زیاد کند، منطقی نیست.
بینا: عضو کمیسیو حقوقى انجمن استصنا با اشاره به اینکه با وجود رشد قارچ گونه موسسات بانکی در کشور، بانک‌ها هیچ‌گونه حمایتی از تولیدکنندگان داخلی ندارند، گفت: چراغ تولید ده‌ها کارخانه به دلیل نبود حمایت، خاموش و خاموش‌تر می‌شود.
بینا: در حالی تعیین نرخ سود سپرده کمتر از یکسال به خود بانکها محول شده که رییس شورای هماهنگی بانکها معتقد است که نرخ سودهای سپرده کمتر از یکسال باید نسبت به نرخ های قبلی تغییر و با سود سپرده 20 درصد سالانه هماهنگ شود؛ چرا که در غیر این صورت نقض کننده توافق بانکها برای کاهش نرخ سود بانکی خواهد بود.
بینا: رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقی که بیش از ۷۰۰ میلیون تومان وجه نقد و طلاهای کلکسیونی قدیمی را از یک مغازه صرافی ربوده بود، خبر داد.
بینا: با وجود لازم اجرا بودن مصوبه شورای پول و اعتبار مبنی بر کاهش نرخ سود سپرده و تسهیلات از امروز چهار شنبه (16 اردیبهشت) شعب برخی بانک‌ها هنوز بخشنامه ای دریافت نکرده و به مانند سابق سپرده مدت دار با سود 22 درصد باز می‌کنند.
بینا: همزمان با اجرا شدن نرخ‌های جدید سود بانکی و لزوم نظارت جدی بر عملکرد موسسات مالی بدون مجوز، مجلس‌نشینان هم دست به کار شدند و سپرده‌گیری این موسسات را مصداق اخلال اقتصادی اعلام کردند.
بینا: پژوهشکده بیمه باارائه 136 عنوان کتاب عمومی و تخصصی در حوزه های مختلف بیمه در نمایشگاه کتاب امسال شرکت می کند.
بینا: بسیاری از ما به دریافت پیامکهای بانکی رایگان برای تراکنش ها عادت کرده ایم و اگر بانکی اعلام کند برای ارسال این پیامکها کف مبلغی تعیین کرده، ناراضی می شویم. این در حالی است که پیامکهای بانکی فقط ظاهرا رایگان هستند ولی در واقع نهایتا هزینه آن در قالب بالا رفتن هزینه های بانکداری پای همه ما نوشته می شود
بینا: معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی، بزرگترین مشکل بیمه ای کشور را نبود فرهنگ بیمه ای دانست و گفت: مردم اطلاع کافی از انواع بیمه ها، ضوابط و حق و حقوق خود در این زمینه ندارند و اطلاع رسانی کافی نبوده است.
بینا: طلا در بازار جهانی با انتظار سرمایه گذاران برای آمار اقتصادی جدیدی که ممکن است در تصمیم گیری برای افزایش نرخ های بهره در آمریکا تعیین کننده باشند، پایین 1200 دلار ثابت ماند.
بینا: بانک صادرات ایران در راستای افزایش رضایت هموطنان توسعه خدمات نوین از طریق تلفن بانک را توسعه می دهد.
بینا: درپی اظهارات صریح احمد توکلی در یکی از جلسات صحن علنی مجلس مبنی بر"بده بستان ضربدری یک بانک خصوصی و یک بانک دولتی برای دور زدن قانون" بانک مرکزی خواستار ارائه اسناد در این مورد شد.
بینا: معاون اقتصادی بانک مرکزی از واگذاری تعیین نرخ سود سپرده های زیر یکسال به بانک ها خبر داد و گفت: بانک ها می توانند نرخ سود سپرده ها را متناسب با محصولات برای دوره کمتر از یکسال تعیین کنند.
بینا: سخنگوی قوه قضائیه از بازداشت ۱۰ بدهکار بانکی با مبالغ بالا در هفته گذشته خبر داد.
بینا: بانک مرکزی با ارسال بخشنامه‌ای به شبکه بانکی بر لزوم استفاده از سپام در صدور ضمانت‌نامه بانکی ریالی تأکید کرد.
بینا: مدیرعامل بانک پارسیان با اشاره به مصوبه شورای پول و اعتبار، گفت: فکر می‌کنم نظر بانک مرکزی این باشد که نرخ سود سپرده‌های کمتر از یک سال در دامنه 20 درصد، توسط بانک‌ها تعیین شود و هر بانک مطابق وضعیت مالی خود سود بپردازد.
بینا: مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پرداخت نوین آرین با حضور سهامداران این شرکت برگزار و صورت‌های مالی این شرکت برای دوره مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1393 به تصویب رسید.