???? ???? ??? ???? ???

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: رئیس کل بانک مرکزی از واریز قسط‌های چهارم و پنجم جمهوری اسلامی ایران طبق توافق ژنو تا ۲ روز آینده خبر داد.
بینا: معاون اجرایی رئیس‌جمهور با بیان اینکه دولت از مکانیزم بازرسی حساب‌های بانکی مردم استفاده نکرده است گفت: در مرحله ثبت‌نام، فقط چند صدک مردم دارای درآمد فوق‌العاده هستند.
بینا: معاون امور بانکی وزیر اقتصاد گفت: با قاطعیت اعلام می کنم هیچ برنامه ای برای سرکشی به حسابهای افراد نداریم و مردم مطمئن باشند اساس کار کشور ، دولت و وزارت اقتصاد مبتنی بر رازداری و رعایت حریم شخصی افراد است.
بینا: مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه یک میلیون تقاضای تسهیلات ازدواج در نوبت قرار دارد، گفت: در سال 92 حدود 900 هزار فقره تسهیلات ازدواج توسط بانک‌های عامل پرداخت شد.
بینا:معاون نظارت بیمه مرکزی با اشاره به افزایش نرخ دیه و به تبع آن افزایش حق بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه گفت: حق بیمه شخص ثالث شامل حوادث راننده خودرو نیز می‌شود و مبنای محاسبه آن در ماه حرام 200 میلیون تومان خواهد بود.
بینا:به دنبال افزایش شاخص سهام در بازارهای بین المللی و ادامه خروج ذخایر طلا از صندوق های سرمایه گذاری جهان قیمت طلا امروز چهارشنبه بار دیگر با کاهش روبرو شده است.
بینا: در حالیکه تصور بر این بود اولین جلسه شورای پول و اعتبار به تصمیم‌گیری درباره نرخ سود بانکی اختصاص داده شود باخبر شدیم تصمیمی درباره تغییر نرخ سود فعلا گرفته نشده است.
بینا: دولت ترکیه با تاسیس شعبه توسط بانک های تجارت و پاسارگاد و توسعه فعالیت های بانک ملت ایران در این کشور موافقت کرد.
بینا: به منظور تسهیل شرایط تهیه بلیت موزه‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، امکان خرید بلیت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی شرکت پرداخت نوین به عنوان یکی از شرکت‌های تحت پوشش بانک اقتصادنوین فراهم شد.
بینا:همزمان با تشدید نوسانات در بازار طلا و ارز طی روز های اخیر هم اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۳۳۰۰ تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۹۹۶ هزار تومان قیمت گذاری شده و فروخته می شود.
بینا: معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی با اعلام اینکه راستی‌آزمایی اطلاعات یارانه‌ای مردم تاکید قانون است ، گفت: اما به حساب‌های بانکی افراد به هیچ وجه وارد نمی شویم.
بینا: بالاخره مدار تایید و تکذیب افزایش نرخ سود بانکی توسط بانک مرکزی تغییر کرد و سکاندار این بانک ضمن پذیرش افزایش نرخ سود از بررسی این نرخ در شورای پول و اعتبار خبر داد و احتمالاً در جلسه امروز شورا این موضوع رسیدگی شود.
بیمه آسیادرجهت تکریم ارباب رجوع،اولین نسخه نرم افزارتلفن همراه رابانام«آسیاهمراه»عرضه کرد.
بینا: با وجود اینکه تورم در هر دو نقطه روستایی و شهری در نیمه دوم سال گذشته روندی کاهشی را طی کرده و در شیب نزولی قرار گرفت؛ اما هنوز فاصله چهار درصدی بین این دو شاخص مشهود بوده و اکنون حداقل تورم روستایی به حداکثر تورم شهری رسیده است.
بینا:مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس از کمک ۴ بانک و ۲ شرکت بیمه برای بازگشت رونق به بازار سرمایه خبر داد و گفت این نهادها ۵۰ تریلیون ریال موجودی صندوق توسعه بازار سرمایه را تامین می کنند.