صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: اخبار مرتبط با روز یکشنبه 9 فروردین ماه را در اینجا بخوانید.
بینا: مدیرعامل بانک تجارت با صدور پیامی فرا رسیدن سال 1394 را به مشتریان و سهامداران این بانک تبریک گفت.
بینا: پرداخت سود سهامداران شرکت سرمایه گذاری غدیر مربوط به سال مالی منتهی به پایان آذر ماه ٩٣ از طریق شعب بانک صادرات ایران آغاز شد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی افزود: شاید جزو نخستین پیشنهاداتی که ما در سال جدید در شورای پول و اعتبار مطرح کنیم این باشد که بتوانیم با حفظ ویژگی‌های عقود اسلامی سقفی برای سود تسهیلات بانکی تعیین کنیم.
بینا: بانک ملت اعلام کرد: کلیه سامانه های این بانک ایمن بوده و هیچ مشکلی در خصوص امنیت سایت های بانکداری الکترونیکی آن وجود ندارد
بینا: یک کارشناس بانکی درباره دلایل عدم امکان کاهش نرخ سود سپرده‌های بانکی و تسهیلات، به راهکارهای خروج سیستم بانکی از وضعیت فعلی اشاره کرد و گفت: با کاهش مطالبات معوق پول به سیستم بازگشته و تعادل در عرضه و تقاضای پول به وجود می‌آید.
بینا: شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران در اسفند‌ماه 1393 (با نرخ تورم ۱۵.۶ درصد در سال منتهی به پایان اسفند ۹۳) از سوی بانک مرکزی اعلام شد.
بینا: با وجود اینکه بارها دولتمردان و مسئولان بانک مرکزی بر آماده بودن مقدمات اجرای ارز تک نرخی تأکید کرده اند بازار ارز در سالی که گذشت تک نرخی نشد و در سال ۹۳ ارز دو نرخی در بازار حاکم بود.
بینا: رئیس شورای فقهی بانک مرکزی با انتقاد شدید از رقابت ناسالم نرخ سود در بازار پول درباره فرمول پیشنهادی تعیین نرخ‌ سود گفت: بنگاه‌های اقتصادی باید از نرخ تورم بعلاوه ۴ درصد برای نرخ سود سپرده و ۶ درصد برای تسهیلات استفاده کنند.
بینا: مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: با بخشنامه جدید بانک مرکزی، برخی بدهکاران بانکی که در قالب صنایع کوچک و متوسط بودند و نمی‌توانستند از تسهیلات بانکی استفاد کنند، می‌توانند با کسب آن شرایط، از شبکه بانکی تسهیلات دریافت کنند.
بینا: نرخ دیه کامل برای سال 94 از سوی قوه قضاییه با 10 درصد افزایش از 150 میلیون تومان به 165 میلیون تومان افزایش پیدا کرد، اما نمایندگی‌های بیمه هنوز دستورالعمل افزایش حق بیمه را دریافت نکرده‌اند.
بینا: وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه مذاکرات بسیار سخت و پیچیده است، گفت:‌ دستیابی به راه‌حل نیاز به اراده سیاسی از سوی طرف مقابل دارد.
بینا: عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای با بیان اینکه اختلاف‌ها جدی است، گفت: ناامید نیستیم و هنوز خوشبین‌ هستیم و تا هر موقع که لازم باشد در لوزان می‌مانیم.
بینا: مرکز آمار نرخ تورم شهری سال ۱۳۹۳ را ۱۴.۸ درصد و تورم نقطه به نقطه اسفند همین سال را ۱۴.۲ درصد اعلام کرد .
بینا: بانک جهانی از افت ۱.۵ درصدی ارزش ریال ایران در دومین ماه سال جاری میلادی خبر داد و اعلام کرد افت ارزش ریال ایران در این ماه از کاهش ارزش ۶ پول ملی دیگر کمتر بوده است.
بینا:بانک صادرات ایران در سال ٩٣ در راستای برنامه های دولت تدبیر و امید ٩ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه را به اقشار کم درآمد جامعه پرداخت کرد.
بینا: مدیرعامل بانک ملی ایران در پیامی نوروزی خود به مشتریان داخلی و خارجی این بانک اعلام کرد:قطار بانک ملی روی ریل‌های توسعه قرار گرفته است. به گفته دکتر همتی، رشد بسیار عالی منابع، کاهش فوق‌العاده و بی‌نظیر مطالبات معوق و کنترل کاهنده اضافه‌برداشت نشان از تحول در بانک ملی دارد.
بینا:شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در دوره 9 ماهه با اختصاص 341 ریال سود به ازای هر سهم معادل 67 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد.