صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا:بانک صادرات ایران در سال ٩٣ در راستای برنامه های دولت تدبیر و امید ٩ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه را به اقشار کم درآمد جامعه پرداخت کرد.
بینا: مدیرعامل بانک ملی ایران در پیامی نوروزی خود به مشتریان داخلی و خارجی این بانک اعلام کرد:قطار بانک ملی روی ریل‌های توسعه قرار گرفته است. به گفته دکتر همتی، رشد بسیار عالی منابع، کاهش فوق‌العاده و بی‌نظیر مطالبات معوق و کنترل کاهنده اضافه‌برداشت نشان از تحول در بانک ملی دارد.
بینا:شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در دوره 9 ماهه با اختصاص 341 ریال سود به ازای هر سهم معادل 67 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد.
بینا: نرخ تورم انگلیس در ماه فوریه سال جاری میلادی صفر درصد شد، این در حالی است که بیش از این طبق پیش بینی کارشناسان اقتصادی، نرخ تورم این کشور ۰.۱ درصد برآورد شده بود.
بینا:عضو انجمن حسابداران خبره کاهش تورم، نرخ بیکاری و ایجاد رونق پایدار اقتصادی را ۳ اولویت اصلی دولت در سال جدید عنوان کرد و گفت: نرخ سود سپرده‌های بانکی به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل اقتصادی باید تابعی از نرخ تورم باشد.
شرکت‌های بیمه در ۱۱ ماهه منتهی به بهمن ۱۳۹۳ بیش از ۹۹ هزار میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰.۷ درصد رشد داشته است.
بینا: دلار در بودجه امسال 2850 تومان قیمت خورده است و انتظار می رود بانک مرکزی و دولت سیاست تک نرخی شدن ارز را اجرایی کنند، البته ولی اله سیف رییس کل بانک مرکزی تلویحا تک نرخی شدن نرخ ارز را به مذاکرات هسته ای و شرایط بین المللی مرتبط می داند.
بینا: انتظارات برای کاهش نرخ سود سپرده ها بانکی جدی تر می شود و همه در انتظارند تا ببنید سیاستگذاران شورای پول و اعتبار سرانجام چند درصد از نرخ سود فعلی بانکها کم می کنند و واکنش سپرده گذاران و بانک ها و بازارها به این تصمیم احتمالی چه خواهد بود؟
بینا: بانک مرکزی هرچند در نخستین روز کاری قیمت دلار مبادله ای را ارزان تر از آخرین روز کاری سال گذشته تعیین کرد، اما قیمت دلار رسمی یا همان مبادله ای حدود 2800 تومان قیمت خورد. هر درلار در بودجه امسال 2850 تومان برآورد شده است.
بینا:وزیر راه و شهرسازی گفت: در صورتی که مصوبات سال گذشته مربوط به مسکن به نتیجه برسد در سال جاری به 500 هزار واحد مسکونی تسهیلات ارائه می‌شود.
بینا: با موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و در راستای سیاست های بانک مرکزی ج.ا.ا و بر اساس ماده 99 قانون برنامه پنجم توسعه، نماد معاملات بانک مهر اقتصاد در فهرست نرخ های بازار پایه فرابورس ایران قرار گرفت و اولین مرحله واگذاری سهام این بانک در بازار پایه فرابورس ایران معامله شد.
بینا:ساعات کار شعب بانک سرمایه در شش ماهه اول سال 94 اعلام شد.به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، ساعات کار شعب این بانک در شش ماهه اول سال 94 (از پنجم فروردین ماه) به شرح زیر اعلام گردید:
بینا: بانک سینا مصمم است زمینه رضایت و خرسندی بیش از پیش اعضای خانواده بزرگ بانک سینا را فراهم سازد و در تحقق اهداف کلان اقتصادی کشور به ویژه کمک به ایجاد اشتغال و حمایت از تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی نقش برجسته ای ایفا نماید.
بینا:"وبانک" که پیش از این برای هر سهم در سال مالی 93 مبلغ 1085 ریال سود خالص پیش بینی کرده بود گزارش اخیر خود را با تعدیل مثبت 31 درصدی مبلغ 1419 ریال به بازار اعلام کرد.
بینا: شرکت بانک صادرات ایران جدید ترین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 93 را معادل 140 ریال اعلام کرده است.
بینا: انجمن بیمه مالزی اعلام کرد بیمه زندگی از نظام مالیات کالا و خدمات معاف شد. همچنین، در میان کالاهای دارای معافیت مالیاتی می توان به بیمه عمر مدت دار، بیمه کودک، بیمه تحصیلی و بیمه نامه های مستمری عمر اشاره نمود.
بینا: متاسفانه دامنه اثرگذاری شایعات در بازارهای مالی کشور بسیار وسیع است. چراکه جریان اطلاعات در بازارهای ما جریان صحیحی نیست. زمانی که جریان اطلاعات صحیح نباشد پدیده‌ای در بازارهای مالی رخ می‌دهد به نام علامت‌دهی یا سیگنالینگ.
بینا:مراجع رسمی نیز موظف‌اند در اسرع وقت با شفاف‌سازی از پرواز بال‌های شایعه و اوج‌گیری آن جلوگیری به عمل آورند. همچنین از آنجا که این شایعات ضربه مهلکی به نظام بانکی و به طور کلی به اقتصاد کشور وارد می‌کند باید برخورد جدی با منتشرکنندگان آن صورت بگیرد.