صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: طلا در بازار جهانی در پی کاهش ارزش دلار که از این فلز گرانبها پشتیبانی کرد، روند نزولی دو روز گذشته را متوقف کرد.
بینا: همزمان با برگزاری دومین جشنواره رهبران کارآفرین و کارآفرینان خیر، مهندس "سید محمد صدرهاشمی‌نژاد" به عنوان کارآفرین برگزیده معرفی شد.
بینا: در این جلسه اضطراری و فوری شعبی که بیشترین سهم مطالباتی را داشتند و شعبی که به هدف مطالباتی سال دست یافته بودند شرکت داشتند.
بینا: افته‌های یک پژوهش با بهره‌گیری از یازده مولفه موثر در تقاضا و بهره‌مندی وام و اعتباری بانکی، ویژگی‌های افراد وام گیرنده را تشریح کرده است. بر این اساس از لحاظ شاخص‌های اقتصادی «افراد پر درآمد»، «شاغلان»، «موجران و مستمری بگیران» و «کارکنان دولتی» تقاضای بیشتری را نسبت به «افراد کم درآمد»، «محصل» و «خانه‌دار» داشته‌اند.
بینا: وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اراده دولت برای مبارزه با تورم تا کاهش این شاخص به سطوح یک رقمی گفت: وقتی بقیه کشورها توانستند، پس ما هم می توانیم و بنا داریم سیاست کاهش تورم را تا رسیدن به تورم تک رقمی ادامه دهیم.
بینا: رضا دولت‌آبادی با عنوان نماینده دولت در سهام عدالت به سمت عضو جدید هیات مدیره بانک تجارت منصوب شد.
بینا: طلا در بازار جهانی در پی صعود دلار و بازارهای سهام که تقاضا برای این فلز ارزشمند را به عنوان دارایی امن محدود کرد، به کمترین میزان در یک هفته گذشته نزول کرد.
بینا: نمایندگان مجلس در لایحه بودجه ۹۴ نحوه ارائه تسهیلات فروش اقساطی کالا به زوج‌های جوان را تعیین و تصویب کردند.
بینا: بیمه نامه جدید مهرآسیا با قابلیت های ویژه و منحصر بفرد، علاوه بر برخورداری از ماهیت تشکیل سرمایه و پس اندازی، امکان پوشش بیمه ای برای دو نفر را فراهم می سازد.
بینا: رئیس‌کل اسبق بانک مرکزی با انتقاد از اعلام تورم صفر درصدی نقطه‌به‌نقطه در بهمن‌ماه امسال گفت: نباید واقعیتی را که در جامعه وجود دارد، به شکل دیگر نشان داد و دولتی که بخواهد انتخابی یک شاخص اقتصادی را اعلام کند، خطا کرده است.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی افزود: همه بانک ها دستگاه های خود را آماده و نیروی انسانی خود را برای خدمت رسانی به مردم تدارک دیده اند.
بینا: در روزهای پایانی سال و با توجه به افزایش مسافرت‌های خارجی و نیاز به دریافت ارز، مراجعات به شعب ارائه‌کننده خدمات ارزی بانکهای منتخب نیز بیشتر شد.
بینا: طرح جدید اسکناس ۵۰ هزار ریالی با موضوع سر در دانشگاه تهران به مناسبت هشتادمین سالگرد تصویب قانون تاسیس دانشگاه تهران در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران رونمایی شد.
بینا:بانکداری شرکتی از آن دسته اقداماتی به شمار می‌رود که می‌تواند پاسخی ساده به چگونگی رفع نیازهای پیچیده مشتریان، توسط نظام بانکی داشته باشد.
بینا: لوح تقدیر و تندیس دانشگاه هنر به بانک تجارت اعطا شد.
بینا: بانک ملت و سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
بینا: بانک صادرات ایران در راستای انجام رسالت و تکالیف اجتماعی و فرهنگی خود برای هشتمین سال متوالی حامی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خواهد شد.
بینا: رییس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری جوانی که با سوءاستفاده از زباله‌های بانکی، اقدام به خالی کردن حساب دارندگان کارت‌های جدید عابر بانک کرده بود خبر داد.