صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: تحلیلگر برجسته موسسه سرمایه گذاری سی ام سی مارکتس پیش بینی کرد که قیمت جهانی طلا تا 18 ماه آینده به کمتر از 1000 دلار خواهد رسید.
بینا: رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از فراهم شدن مقدمات راه اندازی بورس ارز خبر داد و گفت: در صورت اجرایی شدن بورس ارز در ابتدا تلاش می شود این بورس همانند قرارداد آتی سکه طلا در قالب تابلو مجزا در یکی از بورس ها راه اندازی شود.
بینا: خبرگزاری رویترز در یک نظرسنجی از تحلیلگران پیش بینی کرد که در صورت توافق هسته ای میان تهران و کشور های گروه ١+٥ و لغو تحریم های ایران، این کشور می تواند ظرف یک سال تولید نفت خام خود را ٦٠ درصد افزایش دهد.
بینا: فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری فردی خبر داد که با مدارک جعلی اقدام به دریافت وام بانکی 3 میلیارد ریالی در شهرستان آبدانان کرده بود.
بینا: با افزایش نرخ رسمی دلار توسط بانک مرکزی به ۲۹۴۰ تومان، اختلاف قیمت دلار در بازار آزاد و رسمی به ۳۵۵ تومان رسید تا یک گام دیگر به اجرای ارز تک نرخی نزدیک شویم.
بینا: در راستای ارائه خدمات نوین بانکی و حمایت از جامعه دانشگاهی کشور بانک تجارت با دانشگاه جامع علمی کاربردی تفاهمنامه توسعه همکاری امضا کرد.
بینا: مدیرعامل بانک صادرات ایران با آیت‌ا... اراکی نماینده ولی فقیه و دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
بینا: موضوع دریافت کارمزدها از تراکنش‌های فروشگاهی که مطرح شد، خیلی زود توفانی به راه افتاد که همه چیز را با خود برد.
بینا: با تصویب هیات دولت بانک‌ها و مؤسسات اعتباری موظفند فهرست املاک غیرمنقول را به تفکیک مازاد و غیرمازاد با مشخصات ثبتی و نشانی کامل به تفکیک فعالیت‌های بانکی و غیربانکی، حداکثر تا پایان سال ۱۳۹۴ به بانک مرکزی اعلام کنند.
بینا: قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲ درصد افزایش به ۱۱۷۴ دلار و ۲۵ سنت رسید، اما بخش عمده ای از کاهش ۰.۷ درصدی روز سه شنبه را حفظ کرد.
بینا: مردم می توانند برای اعلام مغایرت های بانکی خود از طریق سیستم امداد شتاب بانک مرکزی اقدام کنند.
بینا: یکهزار و دویست و سومین نشست شورای پول و اعتبار به ریاست دکتر سیف رئیس کل بانک مرکزی و با حضور اعضاء، روز سه شنبه 9/4/1394در محل این بانک برگزار شد.
بینا: بانک مرکزی در اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرد:13 تن از طلای خریداری شده ایران که دو سال است در آفریقای جنوبی به بهانه تحریم‌ها بلوکه شده بود، آزاد و به کشور انتقال داده شد. تاثیر این خبر بر بازار ارز و طلای ایران را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
بینا: نخستین نشست از سلسله نشست های علمی بررسی چالش ها،عملکرد و چشم انداز نظام تامین مالی مسکن با موضوع نقشه راه تامین مالی مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی،معاون اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی،معاون سازمان بورس و اوراق بهادار ،مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک ،مدیران امور وروسای ادارات مرکزی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.
بینا: مجامع عمومی عادی سالیانه وعادی به طور فوق العاده بانک ملت روز چهارشنبه ۳۱ تیرماه سال جاری برگزار می شود.
بیمه: این کتاب شامل دو فصل است که در فصل اول به اهداف و اقدامات راهبردی و عملیاتی بیمه مرکزی در راستای اولویت های راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی و در فصل دوم به برنامه اجرایی و عملیاتی اقتصاد مقاومتی صنعت بیمه و بیمه مرکزی متناظر با سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی پرداخته شده است.
بینا: این شرایط در حالی برای حساب های سپرده مشتریان بانک پارسیان مشاهده می شود که تمامی بانک ها هر ساله پس از تصویب نرخ های جدید سود سپرده ها توسط بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار، به صورت مستقیم و بدون آنکه لازم باشد مشتری حساب قبلی خود را بسته و حساب جدید باز کند، معمولاً نسبت به اصلاح و تعدیل این نرخ در تمامی حساب های خود اقدام می کنند. اما گویا بانک پارسیان تافته جدا بافته ای است که به دلایلی از این روش معمول پیروی نمی کند.
بینا: همزمان با ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)، روابط عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی با صدور اطلاعیه ای از آحاد مردم و خیرین دعوت کرد تا در طرح آزادی زندانیان غیر عمد تصادفات و کمک به آسیب دیدگان حوادث رانندگی مشارکت نمایند.