صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: بر اساس گزارش رسمی وزارت اقتصاد، کسری تراز عملیاتی و سرمایه ای بودجه ۹۳ تا پایان آذرماه امسال به بیش از ۱۰ هزار و ۷۵۳ میلیارد تومان رسید.
بینا: جی‌میل قابلیت جدید "پرداخت" را به ایمیل انگلیسی‌ها نیز بعد از کاربران آمریکایی اضافه کرده و بدون اینکه حساب بانکی آنها را بخواهد، اجازه واریز پول به حساب دوستان و اعضای خانواده را می‌دهد.
بینا: کمیته بانکی سنای آمریکا طرح افزایش تحریمها علیه ایران در صورت شکست مذاکرات هسته‌ای با این کشور را تصویب کرده است.
بینا: طلا در بازار جهانی پس از اینکه بانک مرکزی آمریکا با ارزیابی مثبت از وضعیت اقتصادی اعلام کرد نرخ‌های بهره را تا اواسط امسال نزدیک صفر نگه می‌دارد، سقوط کرد.
بینا: پس از دریافت گزارش های فنی و ارزیابی ریسک هریک از شرکت های بیمه، با موسساتی که بدون رعایت ملاحظات بیمه گری اقدام به صدور بیمه نامه شخص ثالث با تخفیف های غیر متعارف می نمایند، برخورد می کند.
بینا: مدیرعامل اولین بانک خصوصی کشور با رد هرگونه شایعه‌ای مبنی بر کلاهبرداری و یا خروج مدیران این بانک نسبت به برقراری ثبات و امنیت سپرده مشتریان اطمینان داد.
بینا: قیمت طلا امروز پنج شنبه پس از ارزیابی مثبت فدرال رزرو آمریکا از وضعیت اقتصادی این کشور با کاهش روبرو شده است.
بینا: پرداخت سود سهامداران شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری مربوط به سال مالی منتهی به پایان شهریور ماه 93 از طریق شعب بانک صادرات ایران آغاز خواهد شد.
بینا: "خدمت انتقال وجه از طریق شماره تلفن همراه MMT" بانک اقتصادنوین جایزه بخش نوآوری جشنواره مرحوم "نوربخش"، را در مراسم اختتامیه همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در روز سه شنبه مورخ 1393.11.07 کسب کرد.
بینا: بانک تجارت رتبه نخست سرویس موبایل بانک را در چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت کسب کرد.
بینا: براساس گزارش خلاصه دارایی‌ها و بدهی‌های بانک‌ها و موسسات اعتباری در آذر ماه امسال، بدهی بخش دولتی در 9 ماهه اول امسال با 26.7 درصد رشد 96 هزار و 99 میلیارد تومان و بدهی بانک‌ها و موسسات به بانک مرکزی با 29.6 درصد افزایش به 77 هزار و 161 میلیارد تومان رسید.
بینا: طلا در بازار جهانی پس از افزایش در ساعات پایانی روز گذشته و در شرایطی که بازار منتظر نتایج نشست بانک مرکزی آمریکا و تعیین زمان افزایش نرخ‌های بهره در این کشور است، بالای 1290 دلار ثابت ماند.
بینا: حجم کل نقدینگی در پایان آذر ماه امسال با ۲۴.۱ درصد رشد نسبت به آذر ۹۲ و ۱۴.۹ درصد افزایش در مقایسه با اسفند سال گذشته ۶۸۳ هزار و ۶۶۳ میلیارد تومان گزارش شد.
بینا: صندوق بین‌المللی پول با کاهش پیش‌بینی خود از رشد اقتصاد ایران در سال ۲۰۱۵ به ۰.۶درصد از افزایش ۲۰میلیارد دلاری تولید ناخالص داخلی و رسیدن ذخایر ارزی ایران به رکورد ۱۲۶میلیارد دلار در سال ۲۰۱۴ خبر داد.
بینا: رئیس کمیسیون مشترک ایران و روسیه از تأسیس بانک مشترک ایران و ترکیه ظرف یک ماه آینده خبرداد.
بینا: معاون اجرایی ستاد دیه گفت: از ۳ سال قبل با بیمه توسعه برای پرداخت خسارت با بیمه توسعه مکاتبه کردیم اما طفره رفتند؛ هر نامه را به بیمه مرکزی رونوشت زدیم اما گفتند افراد خودشان از طریق قوه قضاییه پیگیری کنند.
بینا: یک‌هزار و یکصد و نود و سومین جلسه شورای پول و اعتبار در مورخ۷/۱۱/۱۳۹۳ به منظور ایجاد شرایط مطلوب برای افزایش سرمایه نقدی بانک‌ها و اجرای بهینه ابزارهای نوین مالی اسلامی در کشور برگزار شد.
بینا:بانک مرکزی با انتشار گزارشی از تورم ماهانه صفردرصدی تولیدکننده در دی‌ماه سال جاری خبر داد؛ موضوعی که در 55‌ ماه گذشته بدون سابقه بوده است.