صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: بانک تجارت با افزودن خدمات متنوعی همچون پرداخت مستمر و گروهی پایا، پرداخت گروهی قبوض، دسته‌بندی حساب‌ها، انواع خدمات اینترنتی کارت، ویرایش چک و چند خدمت جدید دیگر به اینترنت‌بانک خود از ابتدای اردیبهشت نسل سوم اینترنت‌بانک تجارت خود را به مشتریان ارائه کرد.
بینا: بانک صادرات ایران به منظور جلب رضایت و تسریع در اطلاع رسانه به مشتریان ١٣٨ میلیون پیام کوتاه را در اسفند ماه ٩٣ به صورت آنی به تلفن همراه مشتریان بانک ارسال نمود.
بینا: یک کارشناس مالی هشدار داد، تفاهم بانک‌ها برای کاهش نرخ سود بانکی و تصویب احتمالی آن توسط شورای پول و اعتبار، در یک ماه به ورشکستگی بانک ها و موسساتی می انجامد که هم اکنون به نقطه بحران رسیده اند.
بینا: بعد از آنکه بانکداران یک بار دیگر تفاهم‌نامه جدیدی را پیرامون نرخ سود بانکی به امضا رسانده در اختیار بانک مرکزی قرار دادند بناست هفته آینده این موضوع در شورای پول و اعتبار تعیین تکلیف شود.
بینا: فایننشال تایمز طی گزارشی اعلام کرد یک گروه ۲۲ نفره متشکل از کارآفرینان، مشاوران و سرمایه گذاران آمریکایی برای بررسی فرصت های سرمایه گذاری در ایران در صورت لغو تحریم ها به این کشور سفر کرده اند.
بینا: بانک جهانی با رده‌بندی ۱۴۳ کشور جهان از نظر نرخ تورم در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد ایران پس از مالاوی و ونزوئلا بالاترین نرخ تورم را در این سال داشته است.
بینا: ایران با رشد ۳درصدی در رده‌بندی ۱۵۲ کشور در حال توسعه جهان از نظر رشد اقتصادی در سال ۲۰۱۴ جایگاه ۸۸ را به دست آورد.
بینا: قیمت طلا در معاملات امروز اندکی افزایش یافت و هر اونس طلا در برابر ۱۲۰۵ دلار معامله شد.
بینا: در راستای تکریم و ارزش آفرینی برای مشتریان درگاه اطلاع‌رسانی بانک اقتصادنوین آماده دریافت نظرات و پیشنهادات می‌باشد.
بینا: دکتر سیف در ادامه سفر خود به آمریکا جهت شرکت در اجلاس بهاره صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در سال 2015 در جلسه ناهار کاری رئیس اداره خاورمیانه و آفریقای جنوبی صندوق بین المللی پول که با حضور روسای کل بانک های مرکزی کشورهای عضو برگزار گردید، شرکت کردند.
بینا: زمانی که نرخ سود بین بانکی بالاتر از نرخ سود سپرده است بانک‌ها ترجیح می‌دهند نقدینگی مورد نیاز خود را از طریق جذب سپرده که سود کمتری دارد تأمین کنند.
بینا: معاون اول رئیس جمهور در بخشنامه ای تصویب نامه هیات وزیران در خصوص ایجاد شرایط لازم توسط بانک مرکزی برای تبدیل ریال به ارز با نرخ رسمی به منظور بازپرداخت تسهیلات ارزی دریافتی تولیدکنندگان برق بخش خصوصی را ابلاغ کرد.
بینا: الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث و حوادث راننده برای بیمه گذاران اتومبیل بیمه آسیا رایگان و بدون مراجعه حضوری صادر می شود.
بینا:در ارتباط با تعیین نرخ سود بانکی و به‌ویژه نرخ سود سپرده‌های کوتاه‌مدت بانکی توسط شورای پول و اعتبار باید دقت کرد که در حال حاضر هرچند بانک‌ها به سپرده‌های کوتاه‌مدت به‌صورت روزشمار سود ۲۲درصدی می‌دهند اما عملا نرخ سود سپرده‌های کوتاه‌مدت یکساله ۲۴درصد برآورد می‌شود.
بینا:رضا کربلایی: عصر سه‌شنبه هفته جاری اعضای شورای پول و اعتبار دور یک میز در ساختمان بانک مرکزی می‌نشینند تا درباره نرخ سود سپرده‌ها و تسهیلات بانکی تصمیم بگیرند.
بینا: اکبر کمیجانی، مرد شماره 2 بانک مرکزی با هشدار نسبت به دخالت های احتمالی در تعیین نرخ سود بانکی، چرایی و چگونگی کاهش نرخ سود را توضیح داد، اما نگفت منظور او از دخالت نهادها چیست؟
بینا:مدیرعامل بانک مهر اقتصاد درباره کاهش نرخ سود بانکی گفت: بهتر است برای اجرای این برنامه ابتدا نرخ سود سپرده ها با شیب ملایم کاهش یافته و سپس در یک فاصله سه تا شش ماهه نرخ سود تسهیلات ساماندهی شود.
بینا:رئیس شورای هماهنگی بانک ها به نیابت از بانک های دولتی و خصوصی اعلام کرد: مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی در نشست صبح روز جاری(شنبه)که در محل بانک تجارت انجام گرفت برای کاهش سود بانکی به تفاهم رسیدند و قرار شد نرخ سود سپرده یکساله به 20 درصد کاهش یابد.