صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا:مدیرعامل بانک توسعه صادرات تقویت ارتباط میان این بانک و شرکت‌های زیر مجموعه آن را به منظور استفاده از ظرفیت‌های متقابل و تکمیل زنجیره خدمات بانک خواستار شد.
بینا:به مناسبت روز مهندس جشن باشکوهی از سوی سازمان نظام مهندسی در مجتمع فرهنگی تفریحی طوفان اراک برگزار گردید.
بینا:تعداد تراکنش های سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران در پایان دی ماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ٣٨ درصد رشد را نشان می دهد.
بینا: وزیر اقتصاد در پاسخ به چرایی خروج چمدانی ارزهای مذاکرات هسته‌ای از کشور گفت: کشور در شرایط تحریم است بنابراین بانک مرکزی از همه امکانات و ابزارها برای مدیریت کارآمد منابع و مصارف کشور استفاده می‌کند.
بینا: در حالی در 10 ماهه امسال مبلغ تراکنش‌های شاپرک در پایانه‌های فروش از 690 هزار میلیارد تومان عبور کرد که با گذشت شش ماه از اعلام طرح بانک مرکزی برای هدفمند‌کردن کارمزد کارتخوانها هنوز تصمیمی برای سازوکار این طرح در بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار گرفته نشده است.
بینا: وزیر امور خارجه گفت و گوهای هسته ای در هفته گذشته را ' دقیق' ارزیابی کرد و گفت: مذاکرات هسته ای به مرحله های حساس خود نزدیک شده است.
بینا: نسل جدید دستگاه های کارتخوان فروشگاهی و صندوق های فروشگاهی وارد بازار ایران می شوند.
بینا: یک اقتصاددان معتقد است صفر شدن تورم ماهیانه بهمن به دلیل کاهش شوک اقتصادی است و اگر در ماه های بعدی ادامه پیدا کند می تواند نشان دهنده سیاست‌گذاری‌های دولت باشد.
سردبیر بینا: انتقادها و انتظارات از شبکه بانکی ایران همیشگی است و در این میان اهل سیاست و گاه برخی اقتصاددانان و اقتصادخوانده‌ها ریشه تمامی مشکلات اقتصادی ایران را در بانک‌ها می‌بینند. راستی چرا بانک‌های کشور عروس هزار داماد اقتصاد ایران شده‌اند؟
بینا: رئیس جمهورلایحه به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی که در جلسه 25/8/1393 هیأت وزیران به تصویب رسیده بود را در تاریخ 1/10/1393 برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
بینا: سرپرست تیم آمریکا در مذاکرات هسته‌ای بین ایران و گروه ۱+۵ در جریان سخنرانی در اندیشکده کارنگی رایزنی‌ها با ایران را بسیار دشوار و پیچیده توصیف کرد.
بینا: بر اساس صورت‌های مالی بانک تجارت مندرج در سامانه کدال، مقدم مدیرعامل بانک تجارت نماینده شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان کهگیلویه و بویراحمد است.
بینا: مجلس، دولت را مجاز کرد تا سقف ۵ هزار میلیارد ریال، وجوه حاصل از واگذاری باقیمانده سهام دولت در بانک‌ها و بیمه‌های مشمول واگذاری را به افزایش سرمایه بانک‌های دولتی اختصاص دهد.
بینا: بانک جهانی از افت ۳۰ درصدی ارزش ریال ایران در سال ۲۰۱۴ خبر داد و اعلام کرد در بین ۲۷ پول ملی، ریال ایران مقام دوم از نظر افت ارزش را در این سال داشته است.
بینا: قائم‌مقام بانک مرکزی با اعلام خبر اجرایی شدن بخشودگی بدهکاران ارزی گفت: این بخشنامه به اطلاع بانک‌ها رسیده و در حال اجرای آن هستند؛ فقط بانک ملی در این زمینه سوال‌هایی داشت.
بینا: مدیرکل اعتبارت بانک مرکزی در واکنش به اظهارات حسین صمصامی سرپرست اسبق وزارت اقتصاد در خصوص عدم نظارت بانک مرکزی در پرداخت تسهیلات 6500 میلیارد تومانی پاسخی در سه بند ارائه کرد.
بینا:معاون اول رئیس جمهور مصوبه دولت برای افزایش سرمایه بانک مرکزی به ۴۳۴۰ میلیارد تومان از محل اندوخته احتیاطی را ابلاغ کرد.
بینا: کاهش قیمت جهانی طلا در جریان معاملات دومین ماه سال جاری میلادی قیمت طلا ۷۰ دلار کاهش یافت و در پایان معاملات این ماه هر اونس طلا در برابر ۱۲۱۴ دلار معامله شد.