صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: مدیرعامل بانک سپه با بیان اینکه هماهنگی و یکپارچگی تیم اقتصادی دولت مثال زدنی است گفت: این هماهنگی باعث اتخاذ تصمیمات علمی و کاربردی و مناسب در عرصه کلان اقتصادی، بازار پولی و مالی شده است.
بینا:سیداسدالله جولایی در جلسه مشترک مسئولان ستاد دیه و صندوق خسارت‌های بدنی در زندان اوین گفت: ۳۰ درصد وسایل‌نقلیه موتوری بیمه‌نامه ندارند.
بینا: رایزن بازرگانی سفارت عراق در ایران از تاسیس بانک مشترک در ایران و عراق برای تسهیل مراودات مالی خبر داد.
بینا: هیات بانک توسعه اسلامی به سرپرستی احمد سورونو کارشناس ارشد دپارتمان کشاورزی و توسعه روستایی برای آماده سازی و ارزیابی پروژه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار وابسته به کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره ) و ارائه تسهیلاتی به مبلغ 5 میلیون دلار به کشورمان حضور یافت.
بینا:- سود سهام سهامداران حقیقی شرکت بیمه دانا از فردا دوازدهم شهریور ماه جاری پرداخت می شود .
بینا: کارشناس بیمه مرکزی با بیان اینکه این نهاد فقط وظایف نظارتی و حاکمیتی دارد ، اعلام کرد : غیر از این موارد ، هیچ نوع خدمات یا کالایی عرضه نمی کنیم.
رشد 44 درصدی بیمه آسیا طی پنج ماه اخیر مدیون تلاش و همت کارکنان و شبکه فروش بیمه آسیاست.
بینا: وزیر امور اقتصادی و دارایی در گردهمایی استانداران سراسر کشور به ارائه بسته خروج غیرتورمی از رکود اقتصادی اشاره کرد و گفت: انضباط مالی و پولی در کشور کاهش تورم را به همراه داشته است.
بینا: بنا نیست خدمت جدیدی فراتر از آنچه طی دو سال قبل، مجوز آن صادر شده، انجام شود. به هرحال ما به تمامی ارزشهای والای نظام پایبند هستیم و متعهد به حفظ ارزشهای موجود در جامعه نیز می باشیم.
بینا: معاون نظارتی بانک مرکزی با تأکید براینکه شرکت داری در سال های ۶۷ و ۶۸ به بانک ها تحمیل شد، گفت: خرید ۵۰ هزار میلیارد تومان سهام توسط بانک ها برای بهبود بازار سرمایه منتفی شد.
بینا:همایش مدیریت بیمه و ریسک: مبانی و کاربردها (با رویکرد بررسی صنعت در ایران و ژاپن) برگزار می‌گردد.
بینا: شاخص‌های بیمه‌ای کشور نشان می‌دهد در سال گذشته استان تهران بیشترین و استان ایلام کمترین حق بیمه را در کشور تولید کرده‌اند.
بینا: در گزارش مرکز پژوهشهای مجلس آمده است: عملکرد بانک مرکزی نشان دهنده این است که سیاستگذار پولی بعضا برای مساعدت به رشد تولید و اشتغال ، تورش انبساطی ایجاد کرده است، اما چون مکانیسم انتقال اثر سیاست پولی برای تولید ضعیف بوده، به جای دستیابی به سطوح تولید بالاتر باعث استمرار تورم و در دوره‌هایی تشدید فشار تورمی شده است.
بینا:قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز سه شنبه بار دیگر با کاهش مواجه شد و به کمتر از 1282 دلار در هر اونس رسیده است.
بینا: معاون مالی و سرمایه گذاری های بانک پارسیان اعلام کرد :صندوق قرض الحسنه الکترونیک و طرح قلک سبز دو خدمت جدید از صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان همزمان با فرا رسیدن هفته بانکداری اسلامی، راه‌اندازی شد.
بینا: مدیر عامل بانک شهر از راه اندازی سامانه نرم‌افزاری نظام پیشنهادهای این بانک خبر داد و گفت‌: با راه اندازی این سامانه، شهروندان می‌توانند با ثبت پیشنهادهای خود‌، بانک شهر را در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر همراهی کنند.
بینا: مصباحی مقدم گفت: تمام حساب‌های بانکی نشان از این دارد که هیچ یک از بانکها زیانده نیستند.
بینا: رئیس کمیسیون اقتصاد کلان مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید براینکه رکود اقتصادی مختص سال‌های ۹۰ و ۹۱ نیست و با رشد یک درصدی بازهم در رکود هستیم، گفت: نرخ سود بانکی باید همراه با تورم کم شود.
بینا:رییس سازمان بورس و اوارق بهادار تهران از راه اندازی سامانه الکترونیکی گزارش ناهنجاری های بازار خبر داد.
بینا: خبری از مدارک آقای قاضی پور ندارم و او باید مدارکش را ارائه دهد/امیدواریم این مسئله با تعامل و به شکل منطقی حل شود.