صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: نظام بانکی ‌پرچمدار معرفی و کاربری فناوری ارایه خدمات بوده و موتور محرک صنعت فناوری اطلاعات کشور به شمار می رود.
بینا: شورای پول و اعتبار در جلسه مورخ 1393.5.28دستورالعمل اجرایی تاسیس، فعالیت و نظارت بر شرکت‌های صرافی را تصویب کرد.
بینا: معاون مالی و سرمایه‌گذاری‌ها و مدیران امور مالی و گزارشگری، سخت افزار و شبکه و روابط عمومی بانک منصوب شدند.
بینا:منابع آگاه خبر دادند بانک استاندارد چارترد در آستانه توافق برای پرداخت ۳۰۰ میلیون دلار جریمه به اتهام عدم توقف مبادلات مشکوک پس از جریمه سال ۲۰۱۲ است.
بینا: وزیر امور اقتصادی و دارایی از پرداخت پرداخت ۶هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی تا دیروز خبر داد و گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه مسئول شناسایی پردرآمدها و حذف یارانه‌بگیران است و به محض شناسایی این افراد، یارانه آنها حذف خواهد شد.
بینا:پس از آنکه مشخص شد شرکت پرایس واترهاوس کوپرز، اقدامات ناقض تحریم های آمریکا توسط یک بانک ژاپنی را مخفی کرده است، ایالت نیویورک، این شرکت را مبلغ ۲۵ میلیون دلار جریمه کرد.
بینا:علی‌رضا نخستین مرتضوی، مدیرعامل شرکت خدمات بیمه‌ای «دنیای بهتر» از منظر دیگری بیمه شخص ثالث را مورد بررسی قرار داد و گفت: نظارت بیمه مرکزی باید فراترازآنچه امروز صورت می‌گیرد، باشد و درخصوص بیمه شخص ثالث و کنترل خسارات نظارت زیربنایی داشته باشد.
بینا: مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با اعلام روند نزولی چک‌های برگشتی و پیش بینی اینکه تا پایان سال‌جاری تعداد چک‌های برگشت خورده به 4 میلیون فقره برسد، گفت: دستوالعمل مربوط به افرادی که رفع سوء اثر چک می‌کنند، به عنوان دومین سبد چک‌های برگشتی توسط بانک مرکزی تدوین می‌شود.
بینا: رییس سازمان تولید اسکناس و مسکوک با تاکید بر اینکه پول‌های خرد به اندازه کافی در بانک ها وجود دارد از چاپ اسکناس های 20 هزار تومانی با پایان مرحله طراحی آن خبر داد.
بینا: رییس کل بانک مرکزی با اشاره به بررسی پرونده شش بانک در هیات انتظامی بانک‌ها در سال 92 گفت: به تک‌نرخی شدن ارز نزدیکیم اما شتابزده عمل نمی‌کنیم.
بینا: در راستای جلب رضایت مشتریان و پاسخگویی به نیاز هموطنان و مشتریان حقیقی و حقوقی 7 شعبه مستقل بانک ملی ایران به شعب فروشنده سفته با مبالغ بالا اضافه شد.
بیمه آسیا،کارکنان سازمان امور مالیاتی کشوررا تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان قرار داد.
بینا: بعد از آنکه رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد از تعدیل نرخ سود متناسب با تورم خبر دادند با خبر شدیم کارگروه ویژه‌ای با دستور سیف تشکیل شده و بناست گزارش ویژه این گروه در اولین جلسه شورای پول و اعتبار برای تغییر نرخ سود مطرح شود.
بینا: طی سالهای 84 تا 91، درآمدهای نفتی ایران به 250 میلیارد دلار رسیده است که از آن به خوبی استفاده نشد و شاید به صراحت بتوان گفت که به بدترین شکل از این درآمدها در اقتصاد ایران استفاده شد و راه راحت طلبی را در پیش گرفتیم.
بینا:قیمت جهانی طلا که شب گذشته با افت نسبی به کمتر از 1300 دلار رسیده بود امروز سه شنبه نیز در نخستین لحظات مبادلات در بازارهای جهانی همچنان زیر 1300 دلار در هر اونس تثبیت شده است.
بینا:سمینار تخصصی با عنوان «آشنایی با ریسک های نفت و انرژی و انواع ریسک های مسئولیت و قراردادهای اتکایی آنها» در 25 و 26 شهریورماه 1393 برگزار می شود.
بینا: پس از رشد بی سابقه نرخ تورم در دو سال گذشته، نرخ تورم در 9 ماه اخیر 12 درصد کاهش یافت تا بار دیگر به رقم دو سال گذشته خود بازگردد.
بینا: تفاهمنامه همکاری بانک تجارت و شرکت پست امضا شد و روسای دو سازمان برای ارائه خدمات جدید به مشتریان بانک با ابزارهای جدید توافق کردند.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی گفت: برخی افراد رشد پایه پولی و نقدینگی در یک سال اخیر را مورد انتقاد قرار می‌دهند و برخی می‌گویند بانک مرکزی رکود را فدای تورم کرده است و هدف ما ایجاد تعادل بین مهار تورم و خروج از رکود است.
بینا:مجموع سرمایه گذاری های شرکت بیمه کارآفرین در اوراق مشارکت، بورس و سپرده گذاری در بانک ها، بازدهی 24 درصدی را برای این شرکت در سال 92 به همراه داشت.