صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: مجمع عمومی سالانه بیمه مرکزی به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور مدیر عامل سازمان حسابرسی، نمایندگان وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت؛ تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای هیئت عامل بیمه مرکزی برگزار شد.
بینا: بنگاه داری بانک ها این روزها به یکی از نقش اولی های سریال اقتصاد بیمار کشور تبدیل شده است. سریالی که جدیدترین قسمت آن با نامه 7 تن از صنعتگران و تولید کنندگان نمایش داده شد.
بینا: بانک گردشگری به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در شغل متصدی امور بانکی در شهرهای مختلف ،از بین داوطلبان آقا و خانمواجد شرایطاز طریق برگزاری آزمون کتبی،مصاحبه وطی مراحل گزینشبه شرح ذیل دعوت به همکاری می نماید.
بینا: ایده آل اقتصادی یک خانواده نداشتن بدهی است اما حقیقت این است که دنیای بدون بدهی تقریبا غیرقابل تصور می نماید اما هربدهی قابل پرداخت است به شرط اینکه اصول و قواعد را رعایت کنید. برای پرداخت بدهی کافی است.
بینا:قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز چهارشنبه در شرایطی با افزایش نسبی روبرو شده است که سرمایه گذاران منتظر اعلام نتایج نشست دو روزه فدرال رزرو هستند.
بینا:مدیرعامل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی، مصوبه دیروز دولت برای افزایش سقف تسهیلات قرض‌الحسنه برای محکومین دیه در جرایم غیرعمد را به نفع جامعه ارزیابی کرد و گفت: این مصوبه به طور غیرمستقیم به منابع صندوق کمک می‌کند.
بینا:رئیس‌کل بیمه مرکزی با اشاره به عوارض تحمیل شده بر صنعت بیمه گفت: شرکت‌های بیمه باید در حوزه‌هایی سرمایه‌گذاری کنند که قابلیت نقدشوندگی داشته باشد.
بینا:وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مأموریت اصلی صنعت بیمه کشور تأمین اطمینان و آرامش و کاهش عدم قطعیت هاست تا با استفاده از آن بتوان ریسک فعالیت های اقتصادی را به حداقل رساند.
بینا:جواد سهامیان در گفتگو با آیین ضمن تکذیب پذیرش مدیرعاملی شرکت بیمه توسعه گفت: در این مورد با من صحبت هایی شده بود و من پذیرش مدیرعاملی شرکت بیمه توسعه را منوط به تحقق دو شرط کرده ام.
بینا: بررسی مانده تسهیلات و سپرده‌ها در پایان فروردین 89 یا سال نخست دولت دهم نشان می‌دهد که با وجود 221هزارو494میلیاردتومان سپرده، بانک‌ها و موسسات بیش از 229هزارو316میلیاردتومان تسهیلات پرداخت کرده‌اند که به این ترتیب نسبت تسهیلات به سپرده‌های بانکی به 103درصد بالغ می‌شود.
بینا: فردا همزمان با 17 سپتامبر سومین قسط از دارایی 2.8 میلیارد دلاری دارایی های بلوکه شده سرسید می شود تا در مجموع حدود 5.6 میلیارد دلار از دارایی های کشورمان آزاد و دریافت شده باشد.
بینا:کارشناس ارشد بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: تخفیف های بیمه ای شخص ثالث فقط به شرط نداشتن خسارت اعمال می شود و هیچ ربطی به خدمات شرکت های امداد خودرو یا وعده های بخش های خارج از صنعت بیمه ندارد
بینا: مدیر توانمندسازی صندوق مهر امام رضا(ع) گفت: این صندوق آمادگی لازم را برای حمایت از طرح های شیلاتی منطقه چابهار دارد.
بینا: سامانه ارسال آنی پیامک تراکنش های مالی کارت مشتریان بانک توسعه صادرات ایران با هدف تسریع در ارائه خدمات فعال شد.
بینا: بانک حکمت ایرانیان مطابق با سیاست های جدید بانک مرکزی، رعایت قوانین را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و نرخ سود سپرده های یکساله خود را از 20درصد به 22 درصد افزایش داد.
بینا: برخی بانک‌ها درحالی سقف انتقال وجه اینترنتی بین حساب‌های داخلی خود را تا ۱۰۰ میلیون تومان افزایش داده اند که مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی می گوید این بانک تاکنون مصوبه ای در این خصوص نداشته ولی بانک‌هاباید ریسک فناوری را بپذیرند.
بینا: مدیرعامل شرکت لیزینگ اقتصادنوین گفت: در شرایط فعلی توجه به توانایی‌های صنعت لیزینگ در کشور زمینه را برای تسریع فرآیند توسعه اقتصادی و رفاه اجتماعی کشور فراهم می‌کند.
بینا:بانک‌های سوئیس که قرن‌ها به رازداری اطلاعات حساب مشتریان مشهور بوده و مقاصد سرمایه‌های جهان تبدیل شده بودند با اجباری کردن آمریکا به افشای اطلاعات مشتریان بحران تازه‌ای در این بانک‌ها ایجاد شده است.
بینا: قیمت طلا که شب گذشته با افزایش نسبی روبرو شده بود امروز سه شنبه نیز در آستانه برگزاری نشست فدرال رزرو آمریکا با افزایش اندکی مواجه شده است.