صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: برای اداره یک شرکت بیمه فقط دانستن علم بیمه کافی نیست و مدیران شرکت‌ها باید از دانش مالی، علم اقتصاد و حسابداری بهره کافی داشته باشند.
بینا: با تضعیف ارزش دلار امروز قیمت طلا در بازارهای جهانی 4 دلار کاهش یافت.
بینا: وزیر اقتصاد برای خروج غیر تورمی از رکود از رشد 17 درصدی ضریب فزاینده پولی کشور در یک سال اخیر خبر داد.
بینا: با هدف افزایش کیفیت خدمات و گسترش سطح همکاری‌های فی‌مابین بانک‌های اقتصادنوین و تجارت تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.
بینا: بورس اوراق بهادار تهران که بعد از نتیجه مذاکرات وین، فرو ریخته بود امروز هم به روند ریزشی خود ادامه داد و تا مرز 73 هزار واحد عقب نشینی کرد.
بینا: شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) به عنوان اولین شرکت PSP کشور در راستای الزامات شرکت نظارتی شاپرک و همچنین کسب رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان خود با رعایت اصول حرفه ای موفق به اخذ گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) مبتنی بر استاندارد ISO27001 : 2013 گردید .
بینا: وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت در موضع و مقامی نیست که به صورت دستوری نرخ سود سپرده و تسهیلات را تعیین کند.
بینا: رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر از افزایش تقاضای خرید در بازار سکه و طلا در روز جاری خبرداد و گفت: قیمت سکه تمام امروز ۱۰ هزار تومان افزایش یافت و بر این اساس حباب منفی قیمت سکه از بین رفت و نرخ واقعی شد.
بینا: انک مرکزی گزارش هفتگی متوسط قیمت خرده فروشی ۱۱ گروه از مواد خوراکی در تهران طی هفته قبل را اعلام کرد که براین اساس نرخ چهار گروه مواد خوراکی نسبت به هفته قبل از آن افزایش،قیمت سه گروه کاهش و نرخ چهار گروه دیگر ثابت ماند.
بینا: طلا در بازار جهانی با انتظار سرمایه‌گذاران برای روشن شدن دورنمای نرخ بهره در آمریکا و همه پرسی طلا در سوئیس، نزدیک به بالاترین سطح قیمت در سه هفته گذشته باقی ماند.
بینا: بیزینس اینسایدر اعلام کرد: بزرگترین بانک آلمان ING آلمان،‌2775 نفر از کارمندان خود را اخراج می‌کند.
بینا: مجلس با واریز حداقل 50 درصد سود شرکت‌های دولتی و بانک‌ها به حساب درآمد عمومی موافقت کرد.