صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: حجم چک‌های برگشتی در 9 ماهه امسال تا حدود 50 هزار میلیارد تومان پیش رفت.
بینا: محمود بهمنی در نامه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهور نوشته است: اعضای هیئت دولت قبل هیچگونه ارتباطی با آقای بابک زنجانی نداشته‌اند و جنابعالی با یک بررسی اجمالی متوجه خواهید شد که مسئولان دیگری در کشور از او تجلیل به عمل آورده‌اند.
بینا: جایزه سیمرغ زرین مدیریت در سومین همایش بین المللی مدیریت کسب و کار به مقدم مدیر عامل بانک تجارت اعطا شد .
بینا: معاون ارزی بانک مرکزی با اعلام اینکه گشایش بزرگی در تحریم بانکی نشده ولی امور راحت تر شده است، گفت: تمام پول‌های نفتی آزاد شده در اختیار ایران و قابل مصرف است. پول زمانی قابلیت مصرف برای کشور را دارد که در خارج باشد.
بینا: درحالی بانک مرکزی تورم اولین ماه زمستان ۹۳ را ۱۶.۳ درصد اعلام کرده که محاسبات مرکز آمار حکایت از ثبت تورم ۱۵.۸ درصدی در این ماه دارد.
بینا: در دومین روز برگزاری کنفرانس فرصت‌های ویژه اقتصادی و تجاری ایران و عراق در تهران، مدیرعامل بانک اقتصادنوین فرآیند ارایه خدمات بانک "تعاون اسلامی برای سرمایه‌گذاری" را در این کشور تشریح کرد.
بینا: بانک مرکزی اعلام کرد: نرخ تورم در دی‌ماه به ۱۶.۳ درصد کاهش یافت.
بینا: همایش سراسرس مدیران عالی بانک صادرات ایران با هدف تبیین سیاست های سال ٩٤ در استان هرمزگان برگزار و مهندس پیشرو مدیرعامل پیروی از سیاست های اقتصاد مقاومتی در سال ٩٤،را مورد تاکید قرار داد.
بینا: آذر گفت: اختلاف میان تورم اعلامی بانک مرکزی و مرکز آمار کم‌تر از یک درصد است که این میزان هم طبیعی است.
بینا: در جریان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص بورس به لطف رشد نماد معاملاتی فارس از سقوط به ارتفاع ۶۴ هزار واحد نجات یافت.
بینا: با افزایش رقم معوقات بانکی به حدود 94 هزار میلیارد تومان، معاون نظارت بانک مرکزی بیشترین میزان این معوقات را 3000 میلیارد تومانی و متعلق به مجموعه ای از شرکتهای حقوقی عنوان کرد.
بینا: در ششمین دوره جشنواره ملی بهره‌وری که از سوی اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران و با حضور مقامات ارشد نهادهای صنعتی، تجاری، اقتصادی، بانک‌ها، بیمه، موسسات مالی و اعتباری برگزار گردید، شرکت لیزینگ اقتصادنوین براساس ارزیابی‌های انجام شده در گروه واسطه‌گری‌های مالی برای سومین بار موفق به دریافت لوح زرین مرحله دوم این جشنواره شد.
بینا: نخستین نشست بانک مرکزی اروپا در سال 2015 برگزار شد تا داده‌هایی که بازارها هفته‌ها منتظر آن بودند بالاخره به حاضران و ناظران این بازارها مخابره شود. نتایج این نشست غافلگیرکننده بود، اما نه چندان که بازارهای مالی و کالایی جهان را با تکان‌های وحشتناک روبه‌رو کند.
بینا: معاون ارزی بانک مرکزی از پیشنهاد اجرای پیمان دوجانبه پولی از سوی ایران به چند کشور خبر داد و گفت: ایران در مبادلات با کشورهای مختلف از دلار استفاده نمی کند.
بینا: در ادامه ارایه خدمات مدرن توسط بانک اقتصادنوین و تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات این بانک، امکان دریافت استعلام ضمانت‌نامه‌های بانک اقتصادنوین از طریق سایت اینترنتی این بانک فراهم شد.
بینا: رییس اتحادیه طلا و جواهر ضمن تشریح دلایل افزایش قیمت طلا و سکه در هفته اخیر، گفت: افزایش قیمت‌ها موجب افزایش تقاضا یا التهاب در بازار نشد.
بینا: قیمت طلا در جریان معاملات روز جمعه ۸ دلار کاهش یافت و هر اونس طلا در برابر ۱۲۹۴ دلار معامله شد.
بینا: همزمان با نزدیک شدن به پایان سال و افزایش حجم خریدهای مردم و همچنین امور بانکی با دستور بانک مرکزی بانکداران به حالت آماده باش درآمدند.