صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: با برپایی مجمع عمومی فوق العاده بانک ملت، اساسنامه جدید این بانک، به تصویب سهامداران رسید.
بینا: با صدور احکام جداگانه از سوی رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، کارگروه تدوین احکام قانونی مرتبط با صنعت بیمه در برنامه ششم توسعه تشکیل شد.
بینا:مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با تاکید بر اینکه اولویت پرداخت تسهیلات ازدواج با وام سه میلیون تومانی است نه پنج میلیون تومانی، گفت: این تصمیم برای تسریع در پرداخت تسهیلات ازدواج اتخاذ شده است.
بینا:دبیر کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه در زمینه تولید کاغذ امنیتی خودکفا هستیم، تاکید کرد: تاکنون موضوع جعل اسکناس و اسناد بهادار در کشور هیچ‌گاه به عنوان دغدغه مطرح نبوده ‌است.
بینا:دولتی معاون مدیر عامل در میزگرد چالش‌ها و فرصت‌های نظام بانکی همایش ایکوبیگ به بررسی چالشها و راهکارهای وصول مطالبات در بانکها پرداخت.
بینا:در پی ایراد و ابهامات مطرحه صرافان نسبت به نامه اخیر بانک مرکزی در رابطه با تعیین مهلت زمانی تمدید اعتبار براساس دستورالعمل جدید، بانک مرکزی اعلام کرد که با اتمام اعتبار مجوز صرافی ها، آنها از منظر این بانک دارای مجوز تلقی نشده و مشمول مهلت دستورالعمل نیستند.
بینا:با راه اندازی سرویس کارپوشه در اینترنت بانک، امکان انتقال وجه داخلی و بین بانکی برای دارندگان حساب مشترک در بانک سینا و همچنین مشتریان حقوقی این بانک فراهم شده است.
بینا: ایجاد رشد اقتصادی پایدار، در فضای تورم‌های بالا امکان‌پذیر نیست. کاهش تورم شرط لازم رونق اقتصادی است؛ یعنی بدون کاهش تورم، تا آستانه‌ای که رکود تعمیق پیدا نکند، امکان خروج از رکود نیست. از سوی دیگر اصرار بر کاهنده بودن تورم، بدون‌توجه به شکاف تولید، نیز مشکل را حل نمی‌کند.»
آقای رئیس‌جمهور، تا زمانی که این تغییرات صورت نگیرد، تورم به‌طور پایدار کنترل نمی‌شود. تا ترکیب شورای پول و اعتبار که ذاتا با تورم همراهی می‌کنند و اصولا کار و توجهشان، تقسیم اعتبارات است همین است، تورم تک‌رقمی نمی‌شود.
بینا: بسته پیشنهادی دولت بیش از حد از پایه پولی هیولا ساخته است. نباید فراموش کرد اگر رشد پایه پولی متکی به اعتبار دولت و بخش خصوصی در طول تاریخ رخ نمی‌داد، اقتصاد دنیا در این سطح از توسعه اقتصادی که امروز قرار دارد، قرار نداشت.
بینا: مدیرعامل بانک اقتصادنوین در میزگرد "فرصت‌ها و چالش‌های نظام بانکی ایران" در دومین "همایش بین‌المللی صنعت بانکداری و اقتصاد جهانی (ایکوبیگ)" که با حضور جمعی از مدیران عامل نظام بانکی و مدیران اقتصادی کشور برگزار شد، به تشریح برخی محدودیت‌های نظام بانکی ایران پرداخت.
بینا: در خصوص تسهیل امور، مدیریت پرداخت، سرویس خدمات و از نظر خودرومحور بودن یا راننده محور بودن بیمه نامه پیشنهاداتی را مطرح کردیم.
بینا: امکان اعلام برخط اسامی موسسات فاقد مجاز از طریق پایگاه اطلاع رسانی بانک مرکزی فراهم شد.
برگزاری نمایشگاه های تخصصی ، نخستین گام اساسی در جهت بهره مندی از توانمندی های متقابل سازمان ها و شرکت ها در حوزه های مختلف اقتصادی است.