صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: رییس کل کم حرف بانک مرکزی در دولت هشتم و نهم سرانجام بعد از هشت سال سکوت خود را شکست و کمی از خاطراتش گفت.
بینا: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اهدای لوحی از بانک ملی ایران به جهت پرداخت تسهیلات و پشتیبانی از اجرای طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی و بازسازی مناطق سانحه دیده تقدیر کرد.
بینا: رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: اموال بابک زنجانی کفاف همه بدهی وی را نمی‌دهد، اما این اموال در ستاد هماهنگی مبارزه با فساد اقتصادی مطرح و کل آن شناسایی شده است و با کارشناسی به وزارت نفت تحویل داده شد.
بینا: طلا در بازار جهانی پس از اینکه بحران بدهی یونان وارد مرحله جدیدی شد و از تقاضا برای داراییهای مطمئن مانند این فلز ارزشمند پشتیبانی کرد، با صعود روبرو شد.
بینا: بانک تجارت در بیست و هشتمین همایش گلریزان ستاد دیه، با برپایی باجه ای امکان جمع‌آوری کمک های نقدی خیرین حاضر به منظور کمک به آزادی زندانیان غیرعمد را فراهم کرد که این اقدام با استقبال هموطنان نیکوکار حاضر در همایش مواجه شد.
بینا: مشاور اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به اینکه در سال جاری وضع غیرقابل تحمل سال‌های 1391و 1392 را نخواهیم داشت، گفت: حفظ شرایط به دست آمده به سادگی امکان‌پذیر نیست چرا که در بودجه و تجارت خارجی کاهش داشته‌ایم، بنابراین قبل از هر چیزی نیازمند انسجام ملی‌ای هستیم که محتوا می‌خواهد.
بینا: بانک ملی ایران در راستای توسعه عمرانی کشور 138.8 میلیارد ریال در پروژه آزاد راه باغچه - مشهد مشارکت نمود.
بینا:شورای عالی بیمه در راستای تعمیق و گسترش نظارت بر شرکت‌های بیمه، آیین‌نامه نحوه احراز صلاحیت حرفه‌ای کارکنان کلیدی و عملیاتی موسسات بیمه را تصویب کرد.
بینا: بانک صادرات ایران در پاسخ به نیاز مشتریان و به منظور کاهش هزینه ها و افزایش سرعت عملیاتی بانکی، قابلیت دریافت و جوه کمک‌های مردمی به سازمان های خیریه را گسترش داد .
بینا: شرکت پرداخت نوین آرین با هدف ترغیب هم‌وطنان به استفاده از پایانه‌های فروشگاهی در دادوستدهای روزانه، جشنواره "نوید تابستان" را برگزار می‌کند.
بینا: طبق گزارش بانک مرکزی، شاخص بهای تولیدکننده در ایران در دوازده ماه منتهی به خرداد ماه ۱۳۹۴ نسبت به دوازده ماه منتهی به خرداد ماه ۱۳۹۳ به‌میزان ۱۲.۰ درصد افزایش نشان می‌‌دهد.
بینا: وزیر راه، مسکن و شهرسازی با بیان اینکه تعیین نحوه بازپرداخت وام ها به عهده شورای پول و اعتبار است، گفت: احتمال باز پرداخت پلکانی اقساط وام های 60 و 80 میلیونی مسکن وجود دارد و می توان در آن تامل و آن را بررسی کرد.
بینا: حدود١٠ هزار شرکت و سازمان تا پایان اردیبهشت ماه سال٩٤ از بانک صادرات ایران «کارت مجازی ((Virtual card » دریافت کرده اند.
بینا: یک مقام آگاه در بانک مرکزی از نامه ولی‌الله سیف، رئیس‌کل بانک مرکزی به محمد سرافراز، رئیس سازمان صدا و سیما برای جلوگیری از پخش تبلیغات مستقیم و غیرمستقیم مؤسسات مالی و اعتباری غیرمجاز خبر داد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تهدیدها خللی در هدف بانک مرکزی برای ساماندهی موسسات مالی و اعتباری ایجاد نمی کند، گفت: در خصوص همکاری بانک ها با بدهکارهستند خرد بخشنامه ای به بانک ها ابلاغ شده که می تواند در زمینه تسویه وام های بانکی اقشار ضعیف و تعیین تکلیف پرونده های تسهیلات موثر باشد.
بینا: گزارش‌های رسمی دولت نشان می‌دهد که در طول سال‌های فعالیت دولت نهم و دهم، قیمت سکه 982.9 درصد رشد پیدا کرده است.
بینا: صندوق بین‌المللی پول (IMF) نه تنها تلاش می‌کند تا به حل بحران یونان کمک کند، بلکه از توصیه‌های مکرر به فدرال‌رزرو نیز غافل نمی‌شود؛ این نهاد در آخرین انتقادات خود از فدرال‌رزرو، استفاده از نمودار نقطه‌ای (دات‌پلات) را برای تصمیم‌گیری برسر افزایش نرخ بهره ناکارآمد دانسته‌است.
بینا: مدیرعامل بانک ملت از تاکید رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر غیرقانونی بودن پرداخت تسهیلات به شرط سپرده‌گذاری خبر داد.