صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بانک سینا در اجرای سیاست های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد تعدادی از املاک تملکی و مازاد خود را از طریق مزایده عمومی با شرایط نقد/ نقد و اقساط به فروش رساند.
بینا: امروز سکه بهار آزادی طرح جدید با 5 هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته 924 هزار تومان و دلار بدون تغییر قابل ذکری3240 تومان به فروش رسید.
در مجمع جهانی اقتصاد اخیر ، 50 کشور تفاهم شفافیت بانکی امضاء کردند اکنون سالانه 130 میلیارد یورو بانک‌های جهان فرار مالیاتی دارند.
رئیس جدید بانک مرکزی آمریکا پس از نشست دو روزه خرید اوراق قرضه را با توجیه بهتر شدن اوضاع اقتصادی متوقف کرد اما مخالفان می‌گویند نابرابری بالاست، حقوق مشاغل کم و رشد اقتصادی نامنظم است، طبقه متوسط جامعه همچنان تحت فشارند.
بینا: سومین همایش سراسری بازاریابی و فروش بیمه‌های زندگی هفته اول آذر ماه جاری با حضورکارشناسان، متخصصان و فروشندگان حرفه‌ای بیمه‌های زندگی در تهران برگزار می‌شود.
بینا: بانک مرکزی دستورالعمل اجرایی تسهیلات و تعهدات سندیکایی را به روز کرد و برای اجرا به بانک‌های دولتی، غیردولتی و مؤسسات اعتباری غیربانکی فرستاد.
بینا: با برپایی مجمع عمومی فوق العاده بانک ملت، اساسنامه جدید این بانک، به تصویب سهامداران رسید.
بینا: با صدور احکام جداگانه از سوی رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، کارگروه تدوین احکام قانونی مرتبط با صنعت بیمه در برنامه ششم توسعه تشکیل شد.
بینا:مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با تاکید بر اینکه اولویت پرداخت تسهیلات ازدواج با وام سه میلیون تومانی است نه پنج میلیون تومانی، گفت: این تصمیم برای تسریع در پرداخت تسهیلات ازدواج اتخاذ شده است.
بینا:دبیر کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه در زمینه تولید کاغذ امنیتی خودکفا هستیم، تاکید کرد: تاکنون موضوع جعل اسکناس و اسناد بهادار در کشور هیچ‌گاه به عنوان دغدغه مطرح نبوده ‌است.
بینا:دولتی معاون مدیر عامل در میزگرد چالش‌ها و فرصت‌های نظام بانکی همایش ایکوبیگ به بررسی چالشها و راهکارهای وصول مطالبات در بانکها پرداخت.
بینا:در پی ایراد و ابهامات مطرحه صرافان نسبت به نامه اخیر بانک مرکزی در رابطه با تعیین مهلت زمانی تمدید اعتبار براساس دستورالعمل جدید، بانک مرکزی اعلام کرد که با اتمام اعتبار مجوز صرافی ها، آنها از منظر این بانک دارای مجوز تلقی نشده و مشمول مهلت دستورالعمل نیستند.
بینا:با راه اندازی سرویس کارپوشه در اینترنت بانک، امکان انتقال وجه داخلی و بین بانکی برای دارندگان حساب مشترک در بانک سینا و همچنین مشتریان حقوقی این بانک فراهم شده است.
بینا: ایجاد رشد اقتصادی پایدار، در فضای تورم‌های بالا امکان‌پذیر نیست. کاهش تورم شرط لازم رونق اقتصادی است؛ یعنی بدون کاهش تورم، تا آستانه‌ای که رکود تعمیق پیدا نکند، امکان خروج از رکود نیست. از سوی دیگر اصرار بر کاهنده بودن تورم، بدون‌توجه به شکاف تولید، نیز مشکل را حل نمی‌کند.»