صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا:مدیرعامل بانک مهر اقتصاد درباره کاهش نرخ سود بانکی گفت: بهتر است برای اجرای این برنامه ابتدا نرخ سود سپرده ها با شیب ملایم کاهش یافته و سپس در یک فاصله سه تا شش ماهه نرخ سود تسهیلات ساماندهی شود.
بینا:رئیس شورای هماهنگی بانک ها به نیابت از بانک های دولتی و خصوصی اعلام کرد: مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی در نشست صبح روز جاری(شنبه)که در محل بانک تجارت انجام گرفت برای کاهش سود بانکی به تفاهم رسیدند و قرار شد نرخ سود سپرده یکساله به 20 درصد کاهش یابد.
بینا: وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به فاصله زیاد میان نرخ تورم و سود سپرده‌ها و تسهیلات بانکی، از برنامه جدی ساماندهی نرخ سود بانک‌ها خبرداد و گفت: نرخ بالای سود بانکی برای بازار سرمایه مشکل ساز شد.
بینا - رضا کربلایی:تازه‌ترین گزارش بانک مرکزی از وضعیت وام‌دهی بانک‌ها در سال گذشته نشان می‌دهد که جهت‌گیری بخش زیادی از تسهیلات پرداخت شده توسط بانک‌ها در سال ۱۳۹۳به سمت احیای بخش تولید از طریق تأمین سرمایه‌ در گردش واحد‌های اقتصادی و بنگاه‌های تولیدی و البته تقویت بخش خدمات بوده است.
بینا- بهاره صفاری اصفهانی: کاهش نرخ سود بانکی با اظهارات اخیر حسن روحانی، رئیس جمهور در جریان سفر اخیر به گیلان قوت گرفته است و این خواسته دولتی‌ها البته با نگرانی بانکداران همراه شده و سپرده‌گذاران شبکه بانکی سوال می‌کنند که آیا تضمینی مبنی بر افزایش نیافتن نرخ تورم هست؟
بینا: سلیمان توکلی مدیر شعب بانک تجارت استان اصفهان با احمد خسروی وفا رییس کل دادگستری استان اصفهان و آقالر رییس کل شعبه تجدید نظر دیدار و گفت و گو کرد .
بینا: بانک صادرات ایران در راستای رسالتهای فرهنگی و اجتماعی خود، برای هشتمین سال متوالی به عنوان حامی یار مهربان زمینه انجام کلیه فعالیتهای بانکی را در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران فراهم خواهد کرد.
بینا: برخی شرکت‌های بیمه با صدور اطلاعیه هایی اعلام کردند که نیازی به مراجعه حضوری به واحدهای صدور بیمه نامه برای دریافت الحاقیه بیمه شخص ثالث نیست و البته این موضوع از سوی بیمه مرکزی مورد تائید است.
بینا: قیمت جهانی طلا در معاملات هفته گذشته ۴ دلار کاهش یافت و در پایان روز جمعه به ۱۲۰۴ دلار در هر اونس رسید.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی ضمن اعلام اهمیت موضوع توسعه در سال های آتی و با تاکید بر مشکلات موجود در جامعه بین الملل، اظهار داشت که سیاست ها باید در جهت کاهش آسیب پذیری و مقاوم سازی اقتصاد در مقابل شوک های خارجی تعیین شوند.
بینا: مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران درباره آخرین وضعیت پرداخت وام بافت فرسوده گفت: دولت تضمین کرده که ۹درصد از میزان تسهیلات و سود بافت فرسوده را پرداخت کند.
بینا: آمار تکمیلی بانک مرکزی نشان داد که از مجموع 340 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداختی بانک‌ها در سال گذشته بیش از 100 هزار میلیارد تومان به دو بخش صنعت و معدن اختصاص یافته است.
بینا: چندی است که با وجود جدی تر شدن برخورد نظارتی بانک مرکزی با انحراف بانک‌ها و موسسات مالی از نرخ های سود سپرده مصوب، تبلیغات برای پرداخت سودهای کلان غیرمتعارف علنی تر شده است؛ مساله ای که نمی تواند چندان هم به کاهش نرخ‌ها در آینده ای نزدیک بی ربط باشد.
بینا: خدمات اینترنت‌بانک تجارت از تاریخ 26 تا 31 فروردین ماه از ساعت 23 تا 6:30 روز بعد دچار اختلال خواهد شد.
بینا: به منظور خدمت‌رسانی بهتر بانک اقتصادنوین به مشتریان، امکان استعلام ضمانت‌نامه‌های این بانک با در اختیار داشتن شماره منحصر به فرد سپامی و شناسه ملی ذینفع از طریق سایت اینترنتی این بانک فراهم شد.
بینا: اسماعیل لـله گانی مدیر عامل بانک صادرات ایران همزمان با سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان گیلان، ضمن بازدید از شعب و دیدار با کارکنان این بانک بر لزوم توسعه بانکداری الکترونیکی تاکید کرد.
بینا: شاخص بهای تولیدکننده در پایان اسفند ماه با 0.5 درصد کاهش 14.8 درصد و تورم نقطه به نقطه با یک دهم درصد نزول 11.3 درصد شد.
بینا: رئیس سازمان بازسی کل کشور درباره موضوع پول‌های کثیف گفت: وقتی که این مسائل مطرح شد ما استعلام کردیم، اما هنوز مدارکی دال بر این موضوع به ما ارائه نشده است.