صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: با هدف افزایش رضایت‌مندی مشتریان و طرح مشتری مداری شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین، باشگاه "مشتریان نوین" این شرکت راه‌اندازی شد.
بینا: در پاسخ به مطلبی که در خبرگزاری ها و جراید تحت عنوان " خلأ آماری در سیاست‌گذاری " در تاریخ 1393/6/29 ارائه گردید، طرح برخی از نکات به منظور شفاف‌سازی افکار عمومی و به ویژه سیاست‌گذاران اقتصادی ضروری به نظر می رسد.
بینا: با صدور مجوز فعالیت مرحله‌ی دوم ارزی بانک شهر امکان گشایش ال سی در این بانک فراهم شد.
بینا: بانک مرکزی شاخص تولید کارگاه های بزرگ صنعتی کشور (سه ماهه اول سال۱۳۹۳) را اعلام کرد.
بینا: بانک مرکزی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد:کارمزد خرید پایانه های فروش در شورای پول و اعتبار مطرح و پس از اخذ نظرات اعضای شورا و بر مبنای تصمیم اتخاذ شده، به مرحله اجرا درآید.
بینا:آنتونی تامسون (Anthony Thomson) بنیان‌گذار و رئیس اولین بانک آنلاین جهانی به نام «اتم بانک» اواخر مهر ماه به تهران می‌آید. «Atom Bank» اولین بانک بدون شعبه و آنلاین در جهان است که توسط آنتونی تامسون شکل گرفت.
بینا:سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران اعلام کرد هیات بانک توسعه اسلامی از پروژه‌های کشور بازدید کرد.
بینا: مدیرعامل بانک ملی با اعلام اینکه هنوز برخی بانک‌ها سود ۲۶درصد می‌دهند، از تسویه بدهی دولت به بانک مرکزی با تسعیر ارز دفاع کرد و درباره اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی هم گفت: هنوز ۲ زار از اموال بانک ملی برنگشته است.
بینا: بانک توسعه اسلامی در راستای همکاری‌های خود با جمهوری اسلامی ایران، هیئتی مشتمل بر کارشناسان ارشد بخش‌های آب و کشاورزی با هدف نظارت بر پروژه‌های در حال اجرا و همچنین بررسی مشکلات مبتلابه این پروژه‌ها به کشورمان اعزام کرد.
بینا:گرچه بسیاری از تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که افزایش ارزش دلار و شاخص سهام آمریکا تاثیر زیادی بر افت قیمت طلا داشته ولی تحلیلگر ارشد کامرز بانک معتقد است افت تقاضای فیزیکی چین نیز عامل مهمی در کاهش قیمت طلا به شمار می رود.
بینا:با هدف برقراری سیستم بدون کاغذ و الکترونیکی نمودن فرآیند‌ها، سامانه ای تحت عنوان «همیار مشتری» با تلاش معاونت بانکداری الکترونیکی طراحی گردید.
بینا: معاون اقتصادی بانک مرکزی با پیش‌بینی اینکه رشد فصول آتی سال جاری در سطحی کمتر از ۴،۶درصد خواهد بود،گفت: نحوه محاسبه رشد اقتصادی تغییری نداشته است.
بینا: بانک جهانی از وجود ۲۹.۱ شعبه بانک در ایران به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر خبر داد و اعلام کرد این رقم بیشتر از کشورهای توسعه یافته ای مثل آلمان، اتریش، انگلیس و نروژ است.
بینا: با هدف افزایش رضایت‌مندی مشتریان و طرح مشتری مداری شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین، باشگاه "مشتریان نوین" این شرکت راه‌اندازی شد.
بینا: با هدف بهبود کیفیت خدمات بانکی، سامانه مخابراتی بانک اقتصادنوین با بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بهسازی می‌شود.
رئیس‌کل بانک مرکزی با تشبیه کاهش دستوری نرخ سود بانکی در سال‌های گذشته به «انجماد»، اجرای چنین سیاست‌هایی را دارای هشت پیامد نامطلوب بر اقتصاد کشور می‌داند آیا این موضع ولی‌اله سیف، واکنشی است به تلاش‌ها برای پایین‌کشیدن احتمالی نرخ سود بانکی با دستور؟!
بینا:عضو هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه پارسیان تندیس مدیر شایسته ملی را به خود اختصاص داد
بینا:شرکت پرداخت الکترونیک سامان، در چهارمین دوره نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف، حضوری پررنگ خواهد داشت.
بینا: دولت هم وارد معرکه دریافت کارمزد از تراکنش‌های خرید پایانه‌های فروشگاهی شد و البته تاکید کرد که این تصمیم تنها با پیشنهاد شورای پول و اعتبار شدنی است. واکنش دولت در واقع مهر تاییدی است بر اینکه وضع هرگونه کارمزدی نیازمند دریافت مجوز از شورای پول و اعتبار است. آیا دولت می‌خواهد جلوی این تصمیم را بگیرد یا زمان آن را به عقب بیاندازد؟
بینا: مدیرعامل یک شرکت پرداخت الکترونیک گفت: با توجه به طرح دریافت کارمزد از پذیرندگان پایانه های فروش و انتقال خریدهای خرد به سمت خریدهای نقدی، ابتدا باید کیف پول الکترونیکی در کشور توسعه یابد هرچند تحقق این امر نیاز به دریافت مجوز از بانک مرکزی دارد.