صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: معاون نظارتی بانک مرکزی با تأکید براینکه شرکت داری در سال های ۶۷ و ۶۸ به بانک ها تحمیل شد، گفت: خرید ۵۰ هزار میلیارد تومان سهام توسط بانک ها برای بهبود بازار سرمایه منتفی شد.
بینا:همایش مدیریت بیمه و ریسک: مبانی و کاربردها (با رویکرد بررسی صنعت در ایران و ژاپن) برگزار می‌گردد.
بینا: شاخص‌های بیمه‌ای کشور نشان می‌دهد در سال گذشته استان تهران بیشترین و استان ایلام کمترین حق بیمه را در کشور تولید کرده‌اند.
بینا: در گزارش مرکز پژوهشهای مجلس آمده است: عملکرد بانک مرکزی نشان دهنده این است که سیاستگذار پولی بعضا برای مساعدت به رشد تولید و اشتغال ، تورش انبساطی ایجاد کرده است، اما چون مکانیسم انتقال اثر سیاست پولی برای تولید ضعیف بوده، به جای دستیابی به سطوح تولید بالاتر باعث استمرار تورم و در دوره‌هایی تشدید فشار تورمی شده است.
بینا:قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز سه شنبه بار دیگر با کاهش مواجه شد و به کمتر از 1282 دلار در هر اونس رسیده است.
بینا: معاون مالی و سرمایه گذاری های بانک پارسیان اعلام کرد :صندوق قرض الحسنه الکترونیک و طرح قلک سبز دو خدمت جدید از صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان همزمان با فرا رسیدن هفته بانکداری اسلامی، راه‌اندازی شد.
بینا: مدیر عامل بانک شهر از راه اندازی سامانه نرم‌افزاری نظام پیشنهادهای این بانک خبر داد و گفت‌: با راه اندازی این سامانه، شهروندان می‌توانند با ثبت پیشنهادهای خود‌، بانک شهر را در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر همراهی کنند.
بینا: مصباحی مقدم گفت: تمام حساب‌های بانکی نشان از این دارد که هیچ یک از بانکها زیانده نیستند.
بینا: رئیس کمیسیون اقتصاد کلان مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید براینکه رکود اقتصادی مختص سال‌های ۹۰ و ۹۱ نیست و با رشد یک درصدی بازهم در رکود هستیم، گفت: نرخ سود بانکی باید همراه با تورم کم شود.
بینا:رییس سازمان بورس و اوارق بهادار تهران از راه اندازی سامانه الکترونیکی گزارش ناهنجاری های بازار خبر داد.
بینا: خبری از مدارک آقای قاضی پور ندارم و او باید مدارکش را ارائه دهد/امیدواریم این مسئله با تعامل و به شکل منطقی حل شود.
بینا: آیت‌الله موسوی بجنوردی در همایش بانکداری اسلامی با بیان اینکه بانک‌های کشور به صورت بالفعل ربا نمی‌گیرند، گفت: آقای سیف مدتی در بحرین بود و چنان نظام بانکداری بحرین را متحول و مرتب کرد که خود بحرینی‌ها از خدمات ایشان تعریف می کردند.
بینا: یک مقام هندی گفت درحالی که واردات ایران از هند کاهش یافته پول نفت ایران که به روپیه در سیستم بانکی هند انباشته شده به بیش از ۴ میلیارد دلار رسیده و به این پول هیچ سودی تعلق نمی گیرد.
بینا:با وجود گذشت ۹ ماه از بسته شدن نماد شرکت بیمه دی و استقرار تیم مدیریتی جدید در این شرکت همچنان نماد بیمه دی در فرابورس متوقف است.
بینا:رییس کل بیمه مرکزی با اشاره به اعمال پیشنهادهای بیمه مرکزی در اصلاح قانون بیمه شخص ثالث،گفت: در صورت تصویب پیشنهادهای بیمه مرکزی در مورد اصلاح بیمه شخص ثالث راننده محوری مبنای تعیین حق بیمه شخص ثالث خواهد شد که بسترهای اجرایی آن نیز در دسترس است .
فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی: علیه احمدی‌نژاد رأی دادیم/ اگر رئیس‌جمهور نبود منفصل می‌شد/ سرنوشت "امتیاز ویژه" ۶۵۰میلیون یورویی
در چهار ماه ابتدایی سال جاری بالغ بر 387 هزار میلیارد تومان سند بانکی در اتاق پایاپای تهران مبادله شد که حدود 18 هزار میلیارد تومان سند برگشت داده شده است.
رئیس کل بانک مرکزی با اعلام این مطلب که صوری شدن فاکتورها را قبول دارم، به نرخ سود بالا در برخی از بانک‌ها و موسسات مالی اشاره کرد و گفت: تاکنون نرخ 35 درصد را نشنیده‌ام ولی نرخ 30 درصدی را شنیده‌ایم، البته این نرخ‌ها در تمام بانک‌ها عمومی نیست.
سخنگوی دولت و معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری از احیا سازمان مدیریت و برنامه ریزی تا یک ماه آینده و تدوین برنامه اضطراری برای مباحث مربوط به تحریم در دولت خبر داد و گفت: پیش بینی می‌شود رشد اقتصادی در نیمه نخست امسال به بیش از یک درصد و تا پایان سال به دو درصد برسد.
بنیاد مسکن گزارشی درباره وضعیت مسکن روستایی به دولت ارائه کرد که براین اساس هیات وزیران جهت نوسازی و بهسازی ۲۰۰ هزار واحد روستایی در سال ۱۳۹۳، با اختصاص سقف ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی برای هر واحد موافقت کرد.