صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: نشریه بنکر در دومین ماه سال 2015 میلای اقدام به معرفی 500 برند برتر بانکی دنیا کرده است. در این گزارش ارزش بنگاههای ارایه دهنده خدمات مالی، بانک‌ها و موسسات مالی مورد ارزیابی قرار گرفته و این رتبه بندی بر مبنای ارزش برند بانک در بازار جهانی صورت گرفته است.
بینا: بانک مرکزی راه را برای پیشروی ارز مبادلاتی بر مبنای نرخ هر دلار آمریکا به 2850 تومان را به تدریج فراهم می‌کند. بر اساس قانون بودجه سال آینده، ارزش هر دلار مبادلاتی نسبت به ابتدای امسال 200 تومان افزایش خواهد یافت. آیا نرخ ارز در بازار آزاد هم تغییر محسوس خواهد داشت؟
بینا: سعید شیرکوند معاون اسبق وزارت اقتصاد و دارایی در دولت اصلاحات هم بر این نظر است که حساب‌های بانکی مردم، محرمانه نیست . او در دفاع از نظر خود مبنی بر امکان استفاده دولت از اطلاعات حساب‌های بانکی برای حذف یارانه نقدی تاکید می‌کند:حساب بانکی افراد جزو اسرار محرمانه کسی نیست.
بینا:طبق قوانین مبارزه با تروریسم تاکنون 500 حساب بانکی مشکوک در سراسر پاکستان بلوکه شد‌ه‌ و این روند ادامه دارد.
بینا:یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی و مفسد اقتصادی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر و روانه زندان شد. «ح.ا» مشهور به داریوش با همراهی دیگر عوامل نفوذی، اقدام به راه‌اندازی شبکه فساد اقتصادی و سوء استفاده از شرایط تحریم کشور کرده بودند.
بینا: در کرسی آزاداندیشی"بررسی وضعیت ربا در نظام بانکداری کشور" سرپرست اسبق وزارت اقتصاد گفت: اگر براساس بانکداری بدون ربا عمل می‌کردیم و به ازای هر چرخش وجوه، کالایی ایجاد می‌شد اکنون شاهد تورم ۲۰-۳۰ درصدی نبودیم.
بینا: همایش امور مالی شبکه بانک صادرات ایران با حضور لـله‌گانی مدیرعامل بانک، اعضای هیأت مدیره، مدیران و کارشناسان مالی آن بانک برگزار شد.
بینا: بانک تجارت با افزایش ساعت کار شعب منتخب خود در روزهای پایانی سال به مشتریان خود به صورت ویژه ارائه خدمت می‌کند.
بینا: مدیرعامل بورس کالا با اعلام اینکه بانکها درخواستی برای فروش املاک مازادشان در بورس کالا نداشته اند، از احتمال راه اندازی بورس جداگانه ای برای معاملات ارز در کیش خبر داد.
بینا: با ادامه روند کاهشی تورم در بیش از یکسال گذشته، در 11 ماهه امسال 15 درصد از نرخ آن کاسته شده است.
بینا: طلا در بازار جهانی در پی کاهش ارزش دلار که از این فلز گرانبها پشتیبانی کرد، روند نزولی دو روز گذشته را متوقف کرد.
بینا: همزمان با برگزاری دومین جشنواره رهبران کارآفرین و کارآفرینان خیر، مهندس "سید محمد صدرهاشمی‌نژاد" به عنوان کارآفرین برگزیده معرفی شد.
بینا: در این جلسه اضطراری و فوری شعبی که بیشترین سهم مطالباتی را داشتند و شعبی که به هدف مطالباتی سال دست یافته بودند شرکت داشتند.
بینا: افته‌های یک پژوهش با بهره‌گیری از یازده مولفه موثر در تقاضا و بهره‌مندی وام و اعتباری بانکی، ویژگی‌های افراد وام گیرنده را تشریح کرده است. بر این اساس از لحاظ شاخص‌های اقتصادی «افراد پر درآمد»، «شاغلان»، «موجران و مستمری بگیران» و «کارکنان دولتی» تقاضای بیشتری را نسبت به «افراد کم درآمد»، «محصل» و «خانه‌دار» داشته‌اند.
بینا: وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اراده دولت برای مبارزه با تورم تا کاهش این شاخص به سطوح یک رقمی گفت: وقتی بقیه کشورها توانستند، پس ما هم می توانیم و بنا داریم سیاست کاهش تورم را تا رسیدن به تورم تک رقمی ادامه دهیم.
بینا: رضا دولت‌آبادی با عنوان نماینده دولت در سهام عدالت به سمت عضو جدید هیات مدیره بانک تجارت منصوب شد.
بینا: طلا در بازار جهانی در پی صعود دلار و بازارهای سهام که تقاضا برای این فلز ارزشمند را به عنوان دارایی امن محدود کرد، به کمترین میزان در یک هفته گذشته نزول کرد.
بینا: نمایندگان مجلس در لایحه بودجه ۹۴ نحوه ارائه تسهیلات فروش اقساطی کالا به زوج‌های جوان را تعیین و تصویب کردند.