صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: سپرده‌گذاران، سهامداران و مدیران و کارمندان موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج در برزخ به سر می‌برند. برزخی که شاید با انتشار گزارش حسابرس ویژه بانک مرکزی پایان یابد و نتیجه آن آرامش و یا تلاطم دیگر در بازار پولی ایران باشد. حمید تهرانفر می‌گوید: کار یکسره می‌شود. چگونه؟
بینا: 32 سال از اجرای قانون عملیات بانکداری بدون ربا می‌گذرد و همیشه وعده داده شده که این قانون اصلاح می‌شود. در تازه‌ترین اظهارنظر ولی‌اله سیف، رئیس کل بانک مرکزی خبر داده که پیش‌نویس بازنگری در قانون یادشده به دولت می‌رود. با این وضعیت شاید 2 سال دیگر دستکم این پیش‌نویس به مرحله تصویب در مجلس برسد.
بینا:وزیر امور اقتصادی و دارایی با تصریح اینکه افزایش سرمایه بانک‌ها از نان شب هم واجب‌تر است، پرداخت دیون دولت به بانک‌ها را از دیگر اولویت‌ها برشمرد. افزایش سرمایه بانک‌ها نزدیک به 2 سالبلاتکلیف مانده است.
بینا: نرخ تورم در سال 95 یک رقمی می‌شود. این را سخنگوی دولت در نماز جمعه مشهد اعلام کرد. روز چهارشنبه مقام معظم رهبری را تقدیر از تلاش دولت در کاهش نرخ تورم طی 2 سال گذشته تاکید کردند: تورم باید به زیر 10 درصد برسد
بانک شهر با ارائه طرح فعالان اقتصادی، خدمات قابل توجهی به این قشر ارائه می‌کند که بخشی از آن در حوزه خدمات پزشکی از جمله...
بینا: بانک مرکزی نرخ تورم میانگین در پایان مرداد‌ماه امسال را با 0.2 درصد کاهش نسبت به ماه قبل 15.4 درصد و تورم نقطه به نقطه را 12.6 درصد اعلام کرد.
بینا: مدیر عامل بیمه ایران به مناسبت هفته دولت به تشریح عملکرد سال 93 و چهار ماهه نخست سال جاری این شرکت پرداخت و گفت: سهم ۵۰ درصدی بازار بیمه را به قیمت زیان ۱۵۰۰ میلیارد تومانی نمی‌خواهیم.
بینا:بانک صادرات ایران از ابتدای سال تاکنون با مدیریت صحیح و مطلوب نقدینگی، هیچ اضافه برداشتی از حساب بانک مرکزی نداشته و وضعیت حساب این بانک نزد بانک مرکزی مثبت و مطلوب است.
بینا: ایران چک ۵۰ هزار تومانی طرح جدید و سکه های طلا و نقره جدید در مراسمی با حضور حسن روحانی رئیس جمهوری در نهاد ریاست جمهوری رونمایی شد.
بینا: طلا در بازار جهانی با وجود افت بیشتر بازارهای بورس آسیا موفق نشد خریداران بیشتری را جلب کند و با کاهش قیمت روبرو شد.
بینا:دبیرکل و معاونان اقتصادی و نظارتی بانک مرکزی در نشست خبری هفته دولت به تشریح اقدام‌های بانک مرکزی در دو سال فعالیت دولت یازدهم پرداختند.
بینا: تلاطم و نوسانات بازارهای جهانی موجب شده یک مسابقه سه‌جانبه در بازار ارز داخلی شکل بگیرد.
بینا: دبیرکل بانک مرکزی گفت سامانه پیام رسانی مالی سپام را به عنوان بستر عملکرد سوئیفت طی سه ماه پایانی امسال راه اندازی خواهیم کرد.
بینا: معاون نظارت بانک مرکزی از توقف فعالیت 250 شعبه بانکی در کشور خبر داد و گفت: این روند درسال جاری تسریع خواهد شد.
بینا:رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه بانک صادرات پذیرفت که مطالبات مردم از مؤسسه میزان را پرداخت کند گفت: فردی با سابقه حبس و 50 میلیارد تومان چک برگشتی درصدد بود تا به موضوع مؤسسه میزان ورود پیدا کند.
بینا:مدیرعامل بانک تجارت بر تعهد این بانک به حمایت از کارآفرینان ایرانی در دوران پس از لغو تحریم ها تاکید کرد.
بینا:​همزمان با هفته دولت و همزمان با سفر استانی کاروان تدبیر و امید به استان همدان و در آستانه سالروز میلاد امام رضا(ع) مدیر عامل بانک صادرات ایران از اجرای طرح سه منظوره خبرداد.
بینا:دومین جلسه کمیسیون کارت بانک‌ها در سال 1394، با حضور نمایندگان بانک‌ها و به میزبانی بانک اقتصادنوین برگزار شد و با توجه به دستور کار دومین جلسه کمیسیون، انتخابات هیئت رئیسه با حضور نمایندگان بانک‌ها و میهمانان ویژه برگزار و اعضای جدید هیت رئیسه با رای نمایندگان بانک‌ها انتخاب گردیدند.