صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: بانک های عامل موظفند ظرف دو هفته پس از ابلاغ این آیین نامه، برای ابلاغ آن به نمایندگان خود در شعب استانی و شهرستانی اقدام کنند.
بینا: صندوق بین‌المللی پول از کاهش ۴۱ میلیارد دلاری تولید ناخالص داخلی ایران طی سالهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ که تحریم نفتی غرب به اجرا گذاشته شد خبر داد و اعلام کرد با وجود تحریم‌ها ایران هجدهمین اقتصاد بزرگ دنیا در سال ۲۰۱۳ شد.
بینا: وزیر اقتصاد تحت فشار سهامداران بورس، تصمیم دارد تا نرخ سود سپرده‌گذاران بانکی را کم کند و جلوی سقوط بیشتر بورس را بگیرد. بانک مرکزی از حقوق سپرده‌گذاران دفاع می‌کند؟
بینا: رییس اتاق بازرگانی ایران با اعتراض به روند فعالیت‌ بانک‌ها گفت: اگر در رابطه با فعالیت بانک‌ها و بنگاه‌ها تجدید‌نظر نشود با مشکلات زیادی مواجه می‌شویم زیرا این راه سیستم بانکی به بیراهه ختم می‌شود.
بینا: نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت که اگر بانک مرکزی به شکل جدی در حوزه مدیریت ارز ورود نکند، شوک ارزی سال 91 مجددا گریبانگیر اقتصاد کشور می‌شود و در نتیجه تمام زحمات اجرای هدفمندی از بین می‌رود و تنها تورمی بر اقتصاد کشور تحمیل می‌شود.
بینا: به منظور تسهیل و تسریع در امر نوسازی و توسعه ناوگان عمومی حمل‌ونقل جاده‌ای کشور و در راستای سیاست‌های اشتغال‌زایی و حذف واسطه‌ها، قرارداد سه جانبه‌ای فیمابین بانک اقتصادنوین، سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای وزارت راه و شهرسازی و شرکت لیزینگ اقتصادنوین منعقد گردید.
بینا: طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها از ساعت ۲ بامداد امروز (یکشنبه) ثبت نام سرپرستان خانوار متقاضی و نیازمند دریافت یارانه نقدی در سامانه www.refahi.ir آغاز شده و این آخرین مهلت ثبت نام و یا انصراف از یارانه است.
بینا:تحلیلگر ارشد موسسه مالی ام کی اس سوییس تاکید کرد، به دلیل تعطیلی اکثر بازارهای بین المللی تا روز سه شنبه قیمت طلا طی روزهای آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت.
مدیرعامل بیمه آسیا با بیان اینکه بیمه مرکزی فعلاً نرخ جدید دیه را به شرکت‌ها ابلاغ نکرده است، گفت: به نظر می‌رسد امسال نرخ دیه شخص ثالث متناسب با نرخ دیه افزایش یابد.
بینا: مدیرعامل بانک ملی افزود: بانک‌های ملی، تجارت، ملت، سپه و همچنین بیمه مرکزی و بیمه ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار از نهادهای عضو صندوق حمایت 5 هزار میلیاردی از بورس هستند.
بینا:درحالی که وزیر دادگستری از افزایش ۳۰ درصدی نرخ دیه ۹۳ از اول اردیبهشت ماه خبر داده، کسب اطلاع ما از شرکت های بیمه حاکی از عدم ابلاغ بخشنامه افزایش نرخ دیه سال جاری به صنعت بیمه است.
بینا:سوءاستفاده از 2.6 میلیون کارت پرداخت نقدی فروشگاه‌های Michaels Stores و ۴۰۰ هزار کارت دیگر متعلق به یکی از شعبه‌های آن موسوم به Aaron Brothers در آمریکا خبرساز شد.
بینا: سرانجام رییس کل بانک مرکزی به خیز قیمت دلار و عبور آن از مرز 3200 تومان در هفته گذشته واکنش نشان داد و گفت: این نوسانان ارزی پایدار نیست.
بینا: مذاکرات 4 جانبه وزرای خارجه آمریکا، روسیه، اروپا و اوکراین برای بررسی بحران سیاسی اوکراین روز گذشته در شرایطی برگزار شد که این نشست تاثیر زیادی بر افت قیمت جهانی طلا داشته است.
بینا: تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس امپایر نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت بین 1331 تا 1284 دلار در نوسان خواهد بود.