صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا:بانک جهانی هشدار داد هزینه‌های اقتصادی شیوع ابولا در غرب آفریقا در صورت گسترش این ویروس مرگبار ابعاد فاجعه آمیزی پیدا خواهد کرد.
بینا:مدیر عامل بیمه دانا دراجلاس جهانی بیمه گران فیر شرکت کرد.
بینا:نرم‌افزار مکان‌یابی شعب بانک کشاورزی برای سهولت دسترسی و ارتباط مشتریان با شعب و مراکز خدمات‌رسانی بانک کشاورزی راه‌اندازی شد. این برنامه قابل نصب بر روی انواع تلفن‌های همراه و تبلت‌های مبتنی بر اندروید است و به زودی نیز نسخه iOS آن برای گوشی‌های آیفون فعال خواهد شد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی وجود رقابت نادرست در سیستم بانکی را باعث کاهش حاشیه سود بانک ها عنوان کرد و گفت: با تدابیر در نظر گرفته شده این رقابت ناسالم برای افزایش نرخ سود سپرده ها که باعث افزایش قیمت تمام شده پول می شد از بین رفت.
بینا:بانک فدرال رزرو آمریکا مطالعه‌ای به نام «اولویت‌های مشتری و استفاده از پول نقدی» انجام داده که شامل ۵،۶۴۴ شرکت‌کننده بود. بر مبنای این تحقیق نتایج جالبی برای صنعت خودپرداز منتشرشده است.
بینا: دکتر دیواندری خدمت به اقتصاد ملی و به حرکت درآوردن چرخ های عظیم سازندگی کشور، اشتغال و کارآفرینی را از خدمات ارزنده بانک و صنعت بانکداری برشمرد.
بینا: مدیرعامل شرکت تامین سرمایه نوین گفت: این شرکت با استفاده از ابزارها و نهادهای در اختیار خود و با هدف بهبود وضعیت اقتصادی کشور، آمادگی دارد نسبت به تامین مالی ارزان قیمت شرکت‌ها اقدام کند.
بینا: مدیرکل نظام‌های پرداخت بانک مرکزی با بیان اینکه کارمزد خدمات الکترونیک به حساب شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات رفته و بانک‌ها هم باید ۵۰ درصد هزینه را بپردازند، گفت: در هیچ جای دنیا برای خریدهای ۱۰ سنتی از کارت استفاده نمی‌کنند و اصولا پول نقد برای خریدهای خرد است.
بینا:بیمه‌نامه اعتباری فروش اقساطی (سفر) در شورای عالی بیمه به تصویب رسید.
بینا:زیان‌دیدگان طلبکار از بیمه توسعه روز گذشته بار دیگر در مقابل ساختمان مرکزی این شرکت در چهارراه جهان‌کودک تهران تجمع کردند.
بینا: عضو کارگروه بانکداری بدون ربا با تأکید براینکه دریافت کارمزد از پذیرنده های کارتخوان های فروشگاهی اشکال شرعی ندارد، گفت: باید بین کارمزد و خدمتی که بانک ارائه می دهد تناسب وجود داشته باشد.
بینا:قیمت جهانی طلا امروز سه شنبه با افزایش نسبی روبرو شد ولی همچنان نزدیک به پایین ترین سطح در 9 ماه اخیر باقی مانده است.
بینا:با تعیین مهلت دوماهه دیگر برای تطبیق فعالیت و سازوکار صرافی‌ها با دستورالعمل جدید شورای پول و اعتبار، اگر تا پایان ماه جاری نسبت به این موضوع اقدام نکنند، لغو مجوز خواهند شد.
بینا:بانک مرکزی با هدف تغییر تعریف کسب‌وکار بانکداری در ایران، طراحی و معماری مجدد این نظام را کلید زد.
بینا:برای اولین بار در کشور و با ضمانت بانک توسعه صادرات اوراق اجاره در بورس اوراق بهادار تهران ازدیروز دوشنبه مورخ 31 شهریور ماه عرضه شد.
بینا:عضو هیات تحقیق و تفحص از صنعت بیمه کشور در مجلس گفت: احکام اعضای هیات تحقیق و تفحص بیمه، از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی هنوز صادر نشده است.
بینا: معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: ارزش بنگاه داری بانک ها ۲۲۶ هزار و ۶۰۰ میلیاردتومان برآورد شده که در یک زمانبندی مشخص باید مازاد شرکت های تحت مالکیت بانک ها فروخته شود.
بینا: بانک‌ها بر اساس بخشنامه اسفندماه سال 1385 مکلف به دریافت کارمزد از دارندگان پایانه‌های فروش هستند ولیکن برای اجرایی شدن این بخشنامه بایگانی‌شده، حتما باید با فروشگاه‌ها و پذیرندگان این پایانه‌ها قرارداد امضا کنند.
بینا: نرخ سود تسهیلات بانک توسعه صادرات برای صادرکنندگانی که از ضمانت نامه صندوق ضمانت صادرات استفاده می کنند مشمول تخفیف خواهد بود.
بینا: تقوی نژاد گفت: بانک‌ سپه به طور مستقیم نسبت به ایجاد این بنگاه‌ها اقدام نکرده و در اینجا می‌توانیم بگوییم که بنگاهدار نیست بلکه سهامدار برخی شرکت‌هاست.