صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر

بینا: معاون نظارتی بانک مرکزی از برداشته شدن برخی محدودیت شرکت های لیزینگ خبر داد و گفت: بر اساس پیشنهاد بانک مرکزی به شورای پول و اعتبار موضوع نرخ سود برای لیزینگ ها تجدید نظر و رقابتی می شود.
بینا: مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اعلام اینکه مسکن اجتماعی توسط سازمان‌های حمایتی اجرا می‌شود، گفت: بانک‌های عامل مسکن اجتماعی مشخص شدند.
بینا: حجم نقدینگی در پایان خردادماه سال جاری به ۸۱۶ هزار میلیارد تومان رسید و اسکناس در دست مردم نیز در سه ماهه امسال ۵۴۰۰ میلیارد تومان کاهش یافت.
بینا: مشاور ارشد اقتصادی رئیس‌جمهور با بیان اینکه برداشته شدن تحریم‌ها شرایط امروز را از شرایط حدود شش ماه قبل در اقتصاد کشور متمایز می‌کند، گفت: باید دید وضع تحریم‌ها چه امکاناتی در اختیار ما قرار می‌دهد و این امکانات چه مشکلاتی را از ما حل می‌کند.
بینا: کمیسیون هماهنگی بانکها در شهریور ماه با حضور مدیران بانکهای دولتی و تعدادی بانک خصوصی به میزبانی بانک تجارت در ساختمان مدیریت انجام گرفت .
بینا: همزمان با هفته دولت و درآستانه آغاز هفته بانکداری اسلامی تفاهم نامه ای درخصوص گسترش تعاملات و همکاری بین بانک صادرات و دانشگاه پیام نور به امضا رسید.
بینا: روند بدهی خارجی کشور در سه ماهه اول امسال صعودی بوده و میزان بدهی خارجی قطعی کشور در خردادماه سال جاری به ۵ میلیارد و ۴۸۴ میلیون دلار افزایش یافته است.
بینا:خلاصه نتایج به‌دست آمده از شاخص بهای تولیدکننده در ایران براساس سال پایه100=1390 به شرح ذیل است:
بینا:بانک ملی ایران، به مناسبت هفته دولت، مهلت بخشودگی مانده جرایم تأخیر مازاد به نرخ معامله را تا پایان امسال برای بدهکاران این بانک تمدید کرد.
بینا:رییس کل بانک مرکزی در دومین روز حضور در بوشهر در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و شورای هماهنگی بانک های استان، از بانک ها خواست به منظور رونق اقتصادی و فروش محصولات انباشت شده در انبار، به بخش خدمات برای‌کمک به فروش این محصولات تسهیلات ارایه کنند.
بینا: دبیرکل بانک مرکزی با بیان این که بیشترین حجم کاری معاونت نظارتی بانک مرکزی در رابطه با رعایت نرخ سود بانکی است، بیان کرد: برخی بانک‌ها در دخل و خرج، قیمت تمام شده پول و هزینه‌های پرداختی خود آنچنان محاسبه گر نیستند.
بینا:در ادامه برگزاری جشنواره نوید تابستانه، مراسم قرعه‌کشی مرحله دوم این جشنواره مربوط به تیر 94 توسط شرکت پرداخت نوین برگزار و برندگان به قید قرعه مشخص شد.
بینا:بانک صادرات ایران به منظور جلب رضایت و تسریع در اطلاع رسانی به مشتریان ١١٧ میلیون پیام کوتاه را در تیر ماه سالجاری به صورت آنی به تلفن همراه مشتریان بانک ارسال نمود.
بینا:در آستانه هفته بانکداری اسلامی، مدیرعامل بانک تجارت به تشریح برنامه‌های این بانک در بخش‌های مختلف اقتصاد کشور پرداخت.
بینا:در ادامه برگزاری جشنواره نوید تابستانه، مراسم قرعه‌کشی مرحله دوم این جشنواره مربوط به تیر 94 توسط شرکت پرداخت نوین برگزار و برندگان به قید قرعه مشخص شد.
بینا:همزمان با روز کارمند ، بانک تجارت از نخستین کنگره ی ملی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد با رویکرد ملی در کلانشهر تبریز حمایت کرد .
بینا:بانک صادرات ایران از ابتدای سال تاکنون با مدیریت صحیح و مطلوب نقدینگی، هیچ اضافه برداشتی از حساب بانک مرکزی نداشته و وضعیت حساب این بانک نزد بانک مرکزی مثبت و مطلوب است.
بینا: دکتر هادی صالحی اصفهانی استاد اقتصاد دانشگاه ایلی‌نوی در اوربانا – شمپین چند روز پیش که به تهران آمده بود در جمع کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی حاضر شد و تحلیلی از چالش‌های برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری اقتصاد در پساتحریم ارایه داد.