صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: با حکم مدیر عامل بانک ایران زمین، مدیر امور انفورماتیک معرفی شد.
بینا: نسخه جدید نرم افزار سامانه مرکز شتاب موسوم به "شتاب ۷" پس از ماه‌ها طراحی, تولید و تست به بهره‌برداری رسید.
بینا: بانک مرکزی در حالی از روز گذشته سامانه چکاوک را در استان تهران اجرایی کرده است که انتظار می رفت اجرای چنین طرح با اهمیتی با اطلاع رسانی بیشتری همراه باشد.
بینا: رئیس‌جمهور در نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی لایحه بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل اشخاص ثالث را تقدیم مجلس کرد.
بینا: مرکز آمار تورم دوازده ماهه منتهی به آذرماه سال 1393 را، 16.8 درصد اعلام کرد.
بینا: رییس سازمان تولید اسکناس و مسکوک با بیان اینکه ایران چک حدود 50 درصد ریالی ترکیب پولی کشور را تشکیل می‌دهد از امحای بیش از 500 میلیون قطعه از این اسکناس در سال خبر داد.
بینا: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در واکنش به انکار سخنگوی دولت نسبت به برداشت ۴/۱ میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی گفت: از نظر قانونی اتهام دولت مسلم است و گزارش دیوان محاسبات مبنای قانونی دارد.
بینا: معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: برداشت چهار میلیارد و یکصد میلیون دلار از صندوق توسعه ملی نادرست است.
بینا: بانک دی در راستای تأمین سرمایه انسانی ارزش آفرین، از میان جوانانِ ارزشمند و پر افتخار میهن اسلامی، مبتنی برمدل شایستگی و پس از کسب موفقیت در مراحل مختلف (آزمون، مصاحبه، گزینش و معاینات پزشکی)به صورت قراردادی(مشمول قانون کار) دعوت به همکاری می نماید.
بهاءالدین حسینی‌هاشمی پاسخ می‌دهد که چرا پروژه‌ها و طرح‌های بزرگ کشور در کمند تنگنای مالی و ضعف مدیریت در تامین مالی به گل می‌نشینند و به ایستگاه آخر یعنی بهره‌برداری نمی‌رسند.
بینا: سال آینده را دوره گذار می‌داند و تاکید دارد که دولت همچنان باید سیاست کاهش تورم را دنبال کند. به این ترتیب از دید فرهاد نیلی، سال آینده باید سال واقع‌بینی در مورد درآمدهای نفتی و توانایی‌های اقتصاد کشور باشد.
بینا: مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت بیمه ملت (سهامی عام) با حضور بیش از 83 درصد صاحبان سهام و حسابرس و بازرس قانونی، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اعضای هیات مدیره و آقای دکتر حجاریان مدیرعامل شرکت بیمه ملت در ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 29 آذر 1393 در مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی برگزار شد.
بینا: روز گذشته در مراسمی که از دیدگاه «وزیر» نه مراسم تودیع و نه معارفه، بلکه مراسم تکریم و تقدیر بود از حدود یک دهه تلاش علی صالح‌آبادی در جایگاه بالاترین مقام بازار سرمایه کشور تقدیر، از بهمن وکیلی مدیرعامل سابق بانک توسعه صادرات تکریم و به محمد فطانت‌ به عنوان رئیس جدید سازمان بورس و اوراق بهادار خوشامدگویی شد.
بینا: همزمان با بزرگداشت شصتمین سالگرد تاسیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از "حسن معتمدی" مدیرعامل بانک اقتصادنوین به عنوان مدیر مالی برتر در حوزه بانکداری قدردانی شد.
بینا: افزایش نرخ سود سپرده ها در این بازه زمانی خاص که بازار ارز با افزایش قیمت مواجه شده، می تواند به منزله ابزاری برای جلوگیری از خروج سپرده های بانکی و حرکت آنها به سمت بازارهای سوداگرانه از جمله دلار و طلا عمل کند.
بینا: معاون اقتصادی بانک مرکزی از رشد اقتصادی 3.7درصدی در فصل تابستان امسال خبر داد و گفت: اقتصاد مسیر خروج از رکود خود را آغاز کرده و در مرحله بازیابی توان از دست رفته است.
بینا: نسخه ios همراه بانک صادرات ایران منتشر و بر روی وب سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.bsi.ir قرار گرفت .
بینا: رئیس سازمان بورس با بیان اینکه باید شرایطی را فراهم آوریم تا بانک‌ها و بورس‌ها رقیب یکدیگر نباشند، گفت: سعی داریم در یک برنامه ۵ ساله اقتصاد کشور را از بانک محوری به محوریت بازار سرمایه تبدیل کنیم.