???? ???? ??? ???? ???

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا:ماجرای بازار ارز درکشورمان همیشه به بازار غیر رسمی ان و البته به صرافان گره خورده است این درحالی است که صدور مجوز صرافی ها در دست اتحادیه طلا وجواهر است و انها هستند که بدون داشتن تخصص در این بخش اقدام به صدور مجوز برای واحدهایی میکنند که میتوانند درامور اقتصادی کشور نقش عمده ای ایفا کنند.
بینا: تصمیم شورای اروپا برای تمدید تعلیق تحریم‌ها علیه ایران به دنبال تمدید مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ صورت گرفت.
بینا: بانک مرکزی در خصوص «قانون بودجه سال 1393 کل کشور»، اقدامات مرتبط با وظایف شبکه بانکی را جهت اطلاع مدیران عامل کلیه بانک‌های دولتی، شرکت دولتی پست بانک، بانک‌های غیردولتی و مؤسسات اعتباری غیربانکی ارسال کرد.
بینا: مدیرکل فن‌آوری اطلاعات بانک مرکزی از احتمال تصمیم‌گیری برای تغییر سقف برداشت از خودپردازها تا هفته آینده خبر داد.
بینا: حسین راغفر اقتصاددان با بیان اینکه بسته تحلیلی خروج غیرتورمی از رکود صرفاً گزارش غیرجامعی از اقتصاد ایران بود، ایرادهای محتوایی مهمی به آن وارد کرد و گفت: متأسفانه این بسته بازگشت به سیاست‌های تعدیل دهه ۷۰ و آزادسازی قیمت‌ها است.
بینا:قیمت جهانی طلا امروز سه شنبه تحت تاثیر تشدید تنش های بین المللی به خصوص در اوکراین و نوار غزه قرار گرفته و به مرز 1312 دلار در هر اونس رسیده است.
بینا:عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز بزرگترین مسئله بیمه این است که بیمه دولتی است چون سهم بیمه‌های خصوصی با بیمه ایران قابل قیاس نیست.
بینا: تمامی شعب بانک ملی ایران چکهای بین بانکی مؤدیان مالیاتی را دریافت می‌کنند.
بینا: در راستای فراهم‌سازی فضای دانش محور در نخستین بانک خصوصی کشور، باشگاه "پژوهشگران نوین" بانک اقتصادنوین راه‌اندازی شد.
بینا: طی روز‌های اخیر، برخی جراید مطالبی را در خصوص مباحث کارشناسی و اتخاذ تصمیم در جهت راه‌اندازی صندوق پس‌انداز مسکن برای خرید مسکن و افزایش وام مسکن به 60 و 80 میلیون تومان در کمیسیون ستاد اقتصاد دولت منتشر نموده اند.
بینا: وزیر صنعت، معدن وتجارت با صدور حکمی، محمود دودانگه را به عنوان مشاور وزیر در امور اقتصادی و بانکی تعیین کرد.
بینا: واکنش‌های صورت‌گرفته در پی دولتی شدن مجدد یک صندوق قرض‌الحسنه پرده از واقعیات برداشت.
بینا: مجمع عمومی عادی سالانه بانک ملت برای سال مالی منتهی به 29 اسفند پارسال بر گزار شد و تقسیم 330 ریال سود به ازای هر سهم به تصویب سهامداران رسید.
بینا:مسئول صدور بیمه توسعه استان اصفهان با بیان اینکه هیچ شرکت بیمه ورشکست نمی‌شود، گفت: در حال حاضر مشکلاتی که در زمینه پرداخت بدهی‌ها برای شرکت به وجود آمده سبب شده تا شرکت بیمه توسعه نتواند صدور حق بیمه جدیدی انجام بدهد.
بینا: ولی الله سیف و علی طیب نیا تصمیمات جدیدی اتخاذ کردند و قرار شده است که تامین مالی تسهیلات ازدواج توسط منابع بانکی صورت گیرد.
بینا: بانک مرکزی نحوه محاسبه یارانه سود در عقود مبادله ای و عقود مشارکتی را تعیین و تصویب کرد.