صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: برخی بانک‌ها برای فرار از اجرای بخشنامه‌های بانک مرکزی، پرداخت نوعی تسهیلات با بازپرداخت ۶ ماهه را به تجار و بازاریان کلید زده‌اند.
بینا: امروز بازار طلای تهران با ثبات طلای جهانی و علی رغم رشد اندک دلار داخل تغییر خاصی را تجربه نکرد.
بینا: یک مقام بلندپایه شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به رایزنی‌های این شرکت با طرف اروپایی گفت: بعید است اتحادیه اروپا مجددا شرکت‌های کشتیرانی ایرانی را تحریم کند.
بینا: با مصوبه امروز کمیسیون تلفیق، حقوق ماهانه زیر ۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان در سال ۹۴ از پرداخت مالیات معاف است.
بینا: برای تقویت توان تسهیلات دهی بانک ها به بخش تولید دولت یازدهم بخشی از بدهی به جامانده از دولت های قبل به بانک ها را به صورت نقدی پرداخت کرد.
بینا: حجم چک‌های برگشتی در 9 ماهه امسال تا حدود 50 هزار میلیارد تومان پیش رفت.
بینا: محمود بهمنی در نامه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهور نوشته است: اعضای هیئت دولت قبل هیچگونه ارتباطی با آقای بابک زنجانی نداشته‌اند و جنابعالی با یک بررسی اجمالی متوجه خواهید شد که مسئولان دیگری در کشور از او تجلیل به عمل آورده‌اند.
بینا: جایزه سیمرغ زرین مدیریت در سومین همایش بین المللی مدیریت کسب و کار به مقدم مدیر عامل بانک تجارت اعطا شد .
بینا: معاون ارزی بانک مرکزی با اعلام اینکه گشایش بزرگی در تحریم بانکی نشده ولی امور راحت تر شده است، گفت: تمام پول‌های نفتی آزاد شده در اختیار ایران و قابل مصرف است. پول زمانی قابلیت مصرف برای کشور را دارد که در خارج باشد.
بینا: درحالی بانک مرکزی تورم اولین ماه زمستان ۹۳ را ۱۶.۳ درصد اعلام کرده که محاسبات مرکز آمار حکایت از ثبت تورم ۱۵.۸ درصدی در این ماه دارد.
بینا: در دومین روز برگزاری کنفرانس فرصت‌های ویژه اقتصادی و تجاری ایران و عراق در تهران، مدیرعامل بانک اقتصادنوین فرآیند ارایه خدمات بانک "تعاون اسلامی برای سرمایه‌گذاری" را در این کشور تشریح کرد.
بینا: بانک مرکزی اعلام کرد: نرخ تورم در دی‌ماه به ۱۶.۳ درصد کاهش یافت.
بینا: همایش سراسرس مدیران عالی بانک صادرات ایران با هدف تبیین سیاست های سال ٩٤ در استان هرمزگان برگزار و مهندس پیشرو مدیرعامل پیروی از سیاست های اقتصاد مقاومتی در سال ٩٤،را مورد تاکید قرار داد.
بینا: آذر گفت: اختلاف میان تورم اعلامی بانک مرکزی و مرکز آمار کم‌تر از یک درصد است که این میزان هم طبیعی است.
بینا: در جریان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص بورس به لطف رشد نماد معاملاتی فارس از سقوط به ارتفاع ۶۴ هزار واحد نجات یافت.
بینا: با افزایش رقم معوقات بانکی به حدود 94 هزار میلیارد تومان، معاون نظارت بانک مرکزی بیشترین میزان این معوقات را 3000 میلیارد تومانی و متعلق به مجموعه ای از شرکتهای حقوقی عنوان کرد.
بینا: در ششمین دوره جشنواره ملی بهره‌وری که از سوی اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران و با حضور مقامات ارشد نهادهای صنعتی، تجاری، اقتصادی، بانک‌ها، بیمه، موسسات مالی و اعتباری برگزار گردید، شرکت لیزینگ اقتصادنوین براساس ارزیابی‌های انجام شده در گروه واسطه‌گری‌های مالی برای سومین بار موفق به دریافت لوح زرین مرحله دوم این جشنواره شد.
بینا: نخستین نشست بانک مرکزی اروپا در سال 2015 برگزار شد تا داده‌هایی که بازارها هفته‌ها منتظر آن بودند بالاخره به حاضران و ناظران این بازارها مخابره شود. نتایج این نشست غافلگیرکننده بود، اما نه چندان که بازارهای مالی و کالایی جهان را با تکان‌های وحشتناک روبه‌رو کند.