صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: نمایندگان مجلس مصوب کردند دو درصد اصل حق بیمه شخص ثالث دریافتی از بیمه‌گذار صرف امور منجر به کاهش تصادفات خواهد شد.
بینا: رئیس اتاق مشترک ایران و چین با بیان اینکه در حال حاضر فاینانس تعدادی از طرح‌ها توسط دو بانک انجام شده است، گفت: سقف فاینانس چین رقمی حدود ۴۰ تا ۴۴ میلیارد دلار تعیین شده است.
بینا: براساس مصوبه مجلس، شرکت‌های بیمه‌ای باید دیه و خسارت مالی و جانی راننده مقصر در تصادف را بپردازند.
بینا: سرپرست بانک سرمایه که اخیرا جایگزین درخشنده مدیرعامل قبلی این بانک شده است به دلایل این جابه‌جایی، ماجرای خرید سهام بانک سرمایه توسط شهرداری و 37 درصد سهام بلوکه شده این بانک در دست دو شخص حقیقی همچنین ماجرای تحقیق و تفحص مجلس از این بانک اشاره کرد.
بینا: در حالی که رئیس کل بانک مرکزی سه ماه پیش خود علت اصلی بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی و دولت به بانک‌ها را تسهیلات تکلیفی عنوان کرد، بررسی گزارش شهریور 93 پولی و بانکی حکایت از رشد بدهی بانک‌های غیردولتی و موسسات به بانک مرکزی دارد.
بینا:لایحه بودجه سال آینده از امشب در دستور کار هیات دولت قرار می‌گیرد. اینکه قیمت نفت و ارز در سند دخل و خرج سال آینده چند خواهد بود، سوالی است که همگان د ر انتظار ند و شاید پاسخ این سوال در مذاکرات هسته‌ای و نفتی باشد که در وین اتریش انجام می‌گیرد
بینا: بانک جهانی از کند شدن روند نزولی ارزش ریال ایران در برابر دلار خبر داد و اعلام کرد در فصل تابستان ریال ایران ۱۳ درصد ارزش خود را از دست داده است که کمتر از رقم ۵۱.۴ درصدی سه ماهه دوم و ۵۰.۳ درصدی سه ماهه نخست ۲۰۱۴ است.
بینا: بانک مرکزی فردا در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در خصوص اقدامات کارگروه فرادستگاهی رسیدگی به مطالبات معوق و پرونده مشتریان بدحساب کلان بانکی به ارایه گزارشی می پردازد.
بینا: اونس طلا در هفته کاری گذشته نه تنها 14 دلار رشد کرد؛ بلکه از مرز 1200 دلار هم گذشت تا پیش‌بینی‌ها برای نخستین بار پس از چند هفته افزایشی شود. این 3 واقعیت می‌تواند بازار هفته جاری را تحت‌تاثیر قرار دهد. هر اونس فلز زرد هفته گذشته را با قیمت 1188 دلار آغاز کرد و با قیمت 1202 دلار به پایان برد.
بینا: تعداد کل تراکنشهای سامانه سپهر بانک صادرات ایران در طی مهر ماه سال جاری به مرز ٦٢٢ میلیون تراکنش رسید.
بینا: در نشست مشترک معاونت بانکداری شرکتی و اعتبارات، معاونت سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های بانک اقتصاد نوین و رئیس شعبه میلاد بانک تعاون اسلامی برای سرمایه‌گذاری، راهکارهای توسعه تعاملات با هدف ارزش آفرینی بیشتر برای مشتریان فعال در بازار عراق بررسی شد.
بینا: بانک مرکزی در نه ماهگی ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی از مهار تورم و ثبات ارزی به عنوان مهمترین برنامه ها و دستاوردهای خود خبر داد و تاکید کرد این سیاستها ادامه می یابد.