صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: موسسات غیرمجاز و صندوق‌های اعتباری که از بانک مرکزی مجوز نگرفته‌اند، به خط پایان نزدیک می‌شوند؛ در نخستین گام شورای عالی امنیت ملی به بانک مرکزی قدرت بیشتری داده و به نظر می‌رسد در روزهای آینده حساب موسسات غیرمجاز نزد بانک‌ها بسته خواهد شد.
بینا: براساس جدیدترین آمارهای بانک مرکزی، حجم نقدینگی در پایان بهمن ماه سال گذشته به بیش از ۷۰۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.
بینا: قیمت طلا در بازار جهانی روز جمعه تحت تاثیر تقاضای سرمایه گذاری برای این فلز ارزشمند، اندکی افزایش یافت اما همچنان با کاهش هفتگی روبروست.
بینا: اسماعیل لـله گانی مدیر عامل بانک صادرات ایران همزمان با سفر هیات دولت تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از شعب و دیدار با کارکنان تکریم مشتری و خدمت رسانی حداکثری به احاد جامعه و مشتریان را مورد تاکید قرار داد.
بینا: آیت الله وحید خراسانی از مراجع تقلید، از عملکرد بانک ملت در گره گشایی از مشکلات مردم قدردانی کرد.
بینا: سازمان ملل متحد در جدیدترین گزارش، نرخ تورم ایران را امسال 14 درصد و سال آینده 12 درصد و نیز تولید ناخالص داخلی را امسال 2.5 درصد و سال آینده 2.8 درصد اعلام کرد که بین کشورهای در حال توسعه تنها نسبت به ونزوئلا وضعیت بهتری داریم.
بینا: بر اساس آمار بانک مرکزی، حجم کل بدهی خارجی کشور با یک میلیارد و 422 میلیون دلار کاهش به 5 میلیارد و 233 میلیون دلار رسید.
بینا: تعداد کارتخوان‌های فروشگاهی نصب شده از سوی بانک ملت در سراسر کشور از مرز ۷۱۳ هزار دستگاه گذشت.
بینا: با احتساب بازپرداخت ۱۲ ساله تسهیلات ۸۰ میلیون تومانی با نرخ سود ۱۴ درصد سالانه، خانه اولی‌ها باید ۸۵ میلیون تومان سود پرداخت کنند یعنی آنها در پایان سال دوازدهم بابت وام مذکور ۱۶۵ میلیون تومان پرداخت خواهند کرد.
بینا: در راستای تکریم و ارزش آفرینی برای مشتریان، درگاه اطلاع‌رسانی بانک اقتصادنوین آماده دریافت نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات می‌باشد.
بینا: با هدف وفادارسازی و ارایه الگوهای موثر تعامل و همکاری سازنده با شرکای تجاری بانکداری شرکتی بانک اقتصاد نوین از مشتریان برگزیده قدردانی شد.
بینا: مدیر عامل بانک ملی ایران ابراز داشت: با موفقیت‌های کسب شده در سال 1393 توسط بانک ملی ایران، جایگاه این بانک در جامعه ارتقا یافته و در حال حاضر وجهه بانک در بیرون بسیار متفاوت از گذشته است.
بینا: نشست هم‌اندیشی مدیرعامل بانک تجارت با صاحبان صنایع در استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی ضمن اشاره به افزایش وام مسکن در شورای پول و اعتبار جزئیات آن را تشریح و گفت: این مصوبات ابتدای هفته آینده به همه بانکها ابلاغ می شود و از زمان ابلاغ آن بانکها می‌توانند این مصوبات را اجرا کنند.
بینا: گاهی اوقات طلا در فرآیند های کاری با فلزات دیگر ترکیب می شود و این وظیفه و تخصص رسته صنفی قال کاران است که طلا را از آلیاژی که به اشتباه شکل گرفته تلخیص کنند و به دست صاحب خود بازگردانند.
بینا: در نشست مدیرعامل بانک پارسیان با اصحاب رسانه، برنامه های این بانک در حمایت از بنگاه های اقتصادی و شرکت های دانش بنیان تبیین شد.
بینا: بعد از آنکه رقابت سودی بانک‌ها در حوزه سپرده‌های زیریکسال تشدید شد بانکداران دولتی و خصوصی به فکر توافقی جدید در این حوزه افتاده و برهمین اساس نامه‌ای را به بانک مرکزی ارسال کرده اند.
بینا: بانک مرکزی اعلام کرد: با تصویب شورای پول واعتبار، 800 میلیون ریال تسهیلات خرید مسکن به خانه اولی‌ها اختصاص می‌یابد.