صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: همزمان با فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و ایام ولادت حضرت ابا‌عبدالحسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و حضرت زین‌العابدین( ع ) و همچنین گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر مراسم جشنی با حضور دکتر عبدالناصر همتی مدیر عامل و تنی چند از اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران امور در نمازخانه ادارات مرکزی برگزار شد.
بینا: با حمایت بانک اقتصادنوین، همایش سالانه منطقه‌ای فدراسیون بین‌المللی مهندسان مشاور (FIDIC) در تهران برگزار شد.
بینا: رییس کل بانک مرکزی طی نامه ای به مدیران عامل 5 بانک ، از زحمات مدیران روابط عمومی این بانکها تشکر و قدردانی نمود.
بینا: بر اساس اعلام بانک مرکزی، شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران (شاخص تورم) در فروردین ۹۴ به عدد ۲۱۹.۶ رسید؛ در ماه مذکور شاخص بهای گروه حمل و نقل نسبت به ماه قبل ۱.۵ درصد افزایش یافت.
بینا: بانک جهانی در جدیدترین گزارش منطقه‌ای خود رشد اقتصادی ۲.۳ و تورم ۲۲درصدی را برای ایران در سال ۲۰۱۵ پیش‌بینی و اعلام کرد هدفمندی یارانه‌ها مشکل کسری بودجه دولت ایران را تشدید کرد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی طی نامه ای به مدیرعامل بانک صادرات ایران از زحمات روابط عمومی این بانک تشکر و قدردانی کرد.
بینا: وزیر امور اقتصادی و دارایی بر لزوم اعمال قاطعیت در برابر بدهکاران بدحساب بانکی تاکید کرده و در مقابل اعلام کرد که در برابر تولیدکنندگان واقعی کشور با حداکثر مدارا رفتار می‌شود.
بینا:ضو ناظر شورای پول و اعتبار گفت: سقف حقوق مدیران و اعضای هیات مدیره بانک‌ها مشخص شد. به گفته محمدرضا پورابراهیمی، هیچ کس در دولت نباید بیش تر از هفت برابر حقوق یک کارمند عادی حقوق بگیرد. نظر شما چیست؟
بینا: محمد رضا پورابراهیمی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت بزرگترین بدهکار بانکی است، گفت: در حال حاضر ۳۰ درصد منابع بانکی در اختیار افرادی است که قصد بازپرداخت آن را ندارند.
بینا: مدیر عامل بانک حکمت ایرانیان، از برنامه بانک متبوع خود برای افزایش صددرصدی سرمایه این بانک از400 به 800 میلیارد تومان خبرداد و به نسیم گفت که این افزایش سرمایه منوط به تایید آن در مجمع بوده که در اینصورت، بانک حکمت اجازه خواهد داشت ظرف مدت دوسال نسبت به این امر مبادرت ورزد.
بینا: شعبه بیمه آسیا در جزیره کیش با حضور مدیرعامل این شرکت، معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری‌ و معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش افتتاح شد.
بینا: آنقدر همیشه دلالان، دلارفروشان و حتی صرافی های خصوصی برای متهم کردن به اخلال در بازار آزاد دم دست بوده‌اند که اغلب، حرکات زیرپوستی بزرگان بازار دیده نشده یا از آن چشم پوشی شده است.
بینا: مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت به تشریح‌ ضرورت‌ها و چگونگی برخورد با موسسات مالی غیر مجاز پرداخت و اظهار کرد: باید با سیاست‌های تشویقی، شرایطی را فراهم کرد تا موسسات بدون چالش، خودشان را با سیاست‌گذاری و ضوابط بانک مرکزی هماهنگ کنند.
بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از عملکرد بیمه آسیا به ویژه مدیریت بیمه های اتومبیل بیمه آسیا در جهت تسهیل امور بیمه گذاران رشته بیمه اتومبیل تقدیر و تشکر کرد.
بینا: پیام های پیشگیرانه بانک توسعه صادرات به شهروندان و کاربران بانکداری الکترونیک با هدف آگاهی از تخلفات سودجویان و کلاهبرداران در سیستم بانکی منتشر شد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی در نامه ای به مدیران عامل 5 بانک ، از زحمات مدیران روابط عمومی این بانکها تشکر و قدردانی کرد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی از حسابرسان مستقل دعوت کرده تا به کمک این بانک بروند سلامت و شفافیت نظام بانکی بهتر شود و در فرایند نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری از ظرفیت حسابرسان مستقل حداکثر استفاده صورت گیرد.
بینا:رئیس سابق دانشکده اقتصاد تهران مرکز اظهار کرد: شورای مهمی مانند پول و اعتبار تحت فرمان کامل دولت است ، در حالی که این شورای پول و اعتبار است که باید تصمیمات خود را به دولت ابلاغ کرده و دولت از این تصمیمات تبعیت کند ولی متأسفانه این روند در کشور ما بر عکس شده است