صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: قیمت جهانی طلا پس از کاهش 1.2 درصدی روز گذشته، امروز نیز با افت نسبی همراه شد که البته در این موقعیت دوام نیاورد و با افزایش به 1187 دلار رسید.
بینا: بررسی آمارها در بازار سرمایه طی یک سال گذشته نشان می دهد شاخص کل قیمت با افزایش 3000 واحدی از سال 92 تا سال 93 روبرو بوده و ارزش این بازار با رشدی 100 میلیارد تومانی به بیش از 400 میلیارد تومان رسید.
بینا: امروز با حضور وزیر جهاد کشاورزی، مرتضی شهیدزاده به عنوان مدیرعامل جدید بانک کشاورزی معرفی شد.
بینا: قائم مقام بانک مرکزی گفت: دومین جلسه پیگیری مصوبات سفر‌های استانی رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالى) در بانک مرکزی برگزار شد.
بینا: هیئت پذیرش اوراق بهادار با پذیرش شرکت بیمه ما در بورس اوراق بهادار تهران موافقت کرد.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر صحت آمارهای اقتصادی کشور، گفت: بانک مرکزی هیچ وقت و در هیچ مقطعی آمارهای غلط نداده است.
بینا: همزمان با برگزاری دومین اجلاس معدن و صنایع معدنی کشور، از خدمات شرکت لیزینگ اقتصادنوین قدردانی شد.
بینا: در آخرین ساعات معاملات بازار جهانی طلا، قیمت این فلزگرانبها 1.6 درصد افزایش یافت.
بینا:نماگر‌های جدید منتشر شده نشان می‌دهد در ۱۲ ماه منتهی به شهریور امسال بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی با 22.5 درصد رشد به 68 هزار و 169 میلیارد تومان و بدهی بخش دولتی به بانک‌ها با 33.9 درصد رشد به 92 هزار و 963 میلیارد تومان رسیده است.
بینا: قیمت طلا امروز چهارشنبه تحت تاثیر افزایش ارزش دلار آمریکا قرار گرفت و بار دیگر با کاهش روبرو شده است.
بینا: در جریان برگزاری پنجمین اجلاس عمومی اتحادیه امان مدیران بانک توسعه صادرات ایران و اگزیم بانک ترکیه با یکدیگر دیدار و در خصوص توسعه همکاری‌های بین بانکی گفت و گو کردند.
بینا: مجموع تعداد تراکنش‌های مالی دستگاه‌های پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در پایان مهر ماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ٤٥ درصد رشد را نشان می‌دهد.