صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: بانک مرکزی اروپا سلامت سه بانک ایتالیایی، سه بانک یونانی، دو بانک اتریشی را زیر سوال برده است.
بینا: یکی از مهمترین کارها در صدور چک این است که از چک هایی که صادر می کنید، اسکن یا عکس تهیه و در بایگانی خود، نگه داری کنید.
بینا: اهمیت بانکداری الکترونیکی و لزوم و مزایای استفاده آحاد جامعه از آن از سوی یکی از مسوولان شعب بانکی تشریح شد.
بینا: راهکارهای ارتقای هرچه بیشتر جایگاه کمی و کیفی بیمه کوثر در بین شرکتهای بیمه از دیگر برنامه‌های این همایش است.
بینا: قیمت طلا امروز پنج شنبه تحت تاثیر کاهش شاخص سهام در بازارهای آسیایی قرار گرفت و همچنان بالاتر از 1240 دلار در هر اونس تثبیت شده است.
بینا: مدیرعامل منطقه آزاد کیش با تاکید بر لزوم فراهم شدن فضای جذب سرمایه های خارجی گفت: هدف اصلی دولت تحقق خروج غیرتورمی از رکود و توسعه بانکداری بین المللی و رونق بورس است.
بینا: در دومین همایش بزرگ سلحشوران حماسه اقتصادی دفاع مقدس که با موضوع معرفی مدیران ارزش آفرین کشور و با حضور مقامات لشگری و کشوری در باغ موزه دفاع مقدس برگزار گردید، تندیس زرین یادمان سردار شهید حاج محمد ابراهیم همت به مدیرعامل شرکت لیزینگ اقتصادنوین اهدا شد.
بینا: مدیرعامل پست بانک بازنشسته شد و پایان ماموریت خود در این شرکت دولتی را در نامه‌ای رسماً اعلام کرد.
بینا: بیش از ٣٦٨ هزار مشتری در سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران عضو فعال میباشند.
بینا: بانک سامان از زمان آغاز پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج تا 28 مهر ماه، تعداد 1178 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.
بینا: مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و بانک صادرات ایران به منظور تسهیل پرداخت تسهیلات به شرکت‌های تعاونی کارآفرین قرارداد همکاری امضا کردند.
اعطای تسهیلات مسکن به هنرمندان و خبرنگاران، برای بار سوم در شورای پول و اعتبار مطرح خواهد شد. این تازه‌ترین خبر بانک مرکزی است؛ آیا قاعده تا 3 نشه بازی نشه، درباره خبرنگاران صدق خواهد کرد؟
بررسی شاخص تولیدکننده در شهریورماه حاکی از این است که در آخرین ماه تابستان، نرخ‌های تورم تولید با کاهش مواجه بوده‌اند و نرخ ماهانه به کمترین سطح در سال‌جاری، نرخ متوسط سالانه به کمترین سطح در 30 ماه اخیر و نرخ تورم نقطه‌به‌نقطه سالانه به کمترین سطح پس از اجرای فاز اول هدفمندی رسیده است.
از ابتدای راه‌اندازی سامانه ازدواج بانک مرکزی (اواخر سال 1387) تا تاریخ 1393/7/24 به تعداد شش میلیون و 47 هزار و 224 نفر از مزدوجین (معادل 157.875.012 میلیون ریال)، تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از سوی شبکه بانکی کشور پرداخت شده است.
بانک ملی ایران در نشست هم‌اندیشی بانک‌ها و شرکت‌های فناوری اطلاعات لوح تقدیر دریافت کرد.این بانک‌ در همایش هم‌اندیشی بانک‌ها و شرکت‌های فناوری اطلاعات به دلیل حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی بانکداری الکترونیک مورد تقدیر قرار گرفت.
مدیرعامل بانک ملی ایران ابراز داشت : بخش بازرسی باید جو اطمینان و اعتماد را در بانک ملی ایران تقویت کند . بازرسی باید به دنبال برخورد با انحرافات اساسی و کلان در بانک باشد و این به هیچ عنوان به معنای مچ گیری و مزاحمت در کار همکاران شعب نیست .
مدیرعامل اسبق بانک صادرات ایران با بیان اینکه طرح نحوه اداره بانک مرکزی باید به قانون دائمی تبدیل شود، گفت: روش مناسب برای انتخاب رئیس کل بانک مرکزی، پیشنهاد فرد مورد نظر توسط رئیس جمهور و تایید آن در شورای پول و اعتبار است.
بر اساس اعلام بانک مرکزی تورم تولیدکننده در پایان شهریور ماه با 2.3 درصد کاهش به 20.4 درصد و تورم نقطه به نقطه تولیدکننده با یک درصد نزول به 15.4 درصد رسید. چگونه این اتفاق افتاده و پیامد آن چه خواهد بود؟