صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: به لطف خدا این شرکت با گذر از شرایط سخت در وضعیت بسیار مناسب و رو به رشدی قرار دارد.
بینا: هزار پرونده خسارت مالی و جانی زیاندیدگان طرف قرارداد با شرکت بیمه توسعه ظرف مدت یک هفته پرداخت شد
بینا: در راستای شفاف سازی و اطلاع‌رسانی صحیح به هموطنان گرامی، منتشر شد.
بینا: در بازار امروز هر گرم طلای 18 عیار به قیمت 95 هزار 251 تومان و سکه تمام به قیمت 932 هزار تومان داد و ستد می شود.
بینا: مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: به تازگی قراردادی 10 هزار میلیارد ریالی با صندوق توسعه ملی برای پرداخت تسهیلات به کشاورزان منعقد شده است.
بینا: استفاده از کارتخوان راهی است برای آنکه کارهای روزمره ساده‌تر شود اما اگر دقت کافی صورت نگیرد، همین کارتخوان‌ها می‌تواند زمینه را برای هک، کلاهبرداری و ضرر اقتصادی افزایش دهد.
بینا: رضایی گفت: اگر بشود ریاست بانک مرکزی به حکم قوه قضاییه و به تنفیذ مقام معظم رهبری باشد دیگر کسی حق دخالت در این موضوع را نخواهد داشت
بینا: عضو ناظر شورای پول و اعتبار از پیشنهاد کمیسیون ویژه اقتصادی مجلس برای کاهش نرخ سپرده قانونی بانک ها خبر داد و گفت: افزایش وام مسکن بدون مصوبه شورای پول و اعتبار ممکن نیست و هیات وزیران نمی تواند رأساً در اینباره تصمیم گیری کند.
بینا: تعداد کل تراکنشهای سامانه سپهر بانک صادرات ایران در طی تیر ماه سال جاری از مرز ٦٥٣ میلیون تراکنش گذشت.
بینا: بانک سرمایه گذاری های زیرساختی آسیایی که از آن به عنوان رقیب بانک جهانی یاد می شود با سرمایه اولیه ۵۰ میلیارد دلاری آغاز به کار کرد.
بینا: معاون وزیر صنعت از تصویب طرح پرداخت تسهیلات بانکی به صنایع کوچک کشور خبر داد و اعلام کرد: وزارت صنعت برای دریافت این تسهیلات فهرستی از مشخصات بانکی و میزان بدهی واحدهای نیازمند تسهیلات آماده کرده است.
بینا: مدیر سرمایه‌گذاری منطقه آزاد کیش گفت:‌ الان شاهد تکرار فعالیت بیمه‌ای سرزمین اصلی را در اینجا هستیم، برای کمک به شرکت‌های بیمه به منظور عرضه محصولات جدید بیمه‌ای و سرمایه‌گذاری در کیش اعلام آمادگی کرد. ‌
بینا: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام جزئیات جلسه بورسی ها با بانک ها برای اصلاح اساسنامه نمونه بانکها گفت: قرار است اساسنامه پس از اصلاحات به شورای پول و اعتبار برود.
بینا: قیمت جهانی طلا طی روز جاری با 4.8 دلار افزایش به 1233.9 دلار در هر اونس رسید.
بینا: با وجود تلاش‌های انجام‌شده و تعیین اولویت پرداخت تسهیلات به تولید، آمارها نشان می‌دهد حداکثر سهم بخش تولید مولد در شش ماهه اول سال جاری از تسهیلات بانکی 50.2 درصد بوده است.
بینا: مدیرعامل بیمه آسماری فعالیت شرکت‌های بیمه سرزمین اصلی در مناطق آزاد را از مهمترین چالش‌های این بخش دانست و گفت: انتظار داریم بیمه مرکزی محدودیتی برای فعالیت این شرکت‌ها در مناطق آزاد قائل شود و به بیمه‌های مناطق آزاد اولویت دهد.
بینا: معاون بیمه مرکزی با اشاره به دو پیشنهاد برای رفع مشکل دریافت الحاقیه و افزایش تعهدات بیمه‌نامه شخص ثالث گفت: روابط خارجی‌ها با صنعت بیمه افزایش پیدا کرده و 5 تقاضا برای ایجاد دفتر ارتباطی بیمه‌های خارجی در ایران رسیده است.
بینا: مدیرساماندهی صندوق مهر رضا (ع) گفت: تسهیلات صندوق در سال جاری با کارمزد چهار درصد تا سقف یک میلیارد ریال و بازپرداخت 60 ماهه و تنفس تا یک سال بسته به ماهیت طرح‌ها پرداخت می‌شود.