صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: همزمان با ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)، روابط عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی با صدور اطلاعیه ای از آحاد مردم و خیرین دعوت کرد تا در طرح آزادی زندانیان غیر عمد تصادفات و کمک به آسیب دیدگان حوادث رانندگی مشارکت نمایند.
بینا: بانک صادرات ایران به منظور افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری نوین تا پایان اردیبهشت ماه امسال بیش از ٤٦ میلیون کارت الکترونیکی بانکی صادر نموده است.
بینا: بانک ملی ایران در سیزدهمین شب ماه مبارک رمضان، میزبان بالغ بر 350 نفر از ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) بود.
بینا: در راستای تسهیل در امور حجاج بیت الله الحرام، شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور آماده دریافت وجوه مربوط به هزینه قربانی متقاضیان تشرف به حج تمتع سال 1394 هستند.
بینا: وزیر راه و شهرسازی پیش‌بینی کرد با روند فعلی تا یکسال آینده یکصد هزار نفر برای استفاده از تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم سپرده‌گذاری کنند.
بینا: کاربران موبایلبانک اقتصادنوین در پایان خرداد ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل 45 درصد رشد داشته که این استقبال نشان دهنده محبوبیت این خدمت در میان مشتریان این بانک است.
بینا: معاون امور اقتصادی وزیر اقتصاد و دارایی در خصوص عدم پرداخت وام ۶۰ میلیون تومانی از سوی برخی بانک‌های تجاری گفت: این مشکل به دلیل کم توانی وام دهی بانک‌ها است که در قانون رفع موانع تولید٬ افزایش سرمایه بانک‌ها دیده شده است.
بینا: عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس توسعه صنعت بیمه را منتهی به شکوفایی اقتصاد دانست و گفت: اگر معافیت‌های مالیاتی به منظور کمک به مردم باشد، می توان از آن حمایت کرد،درغیر اینصورت دلیلی برای معافیت شرکت‌های بیمه گر از مالیات بر ارزش افزوده وجود ندارد.
بینا: رییس کل بانک مرکزی طی نامه‌ای خطاب به استانداران کشور از تلاش های مجدانه بانک مرکزی برای کمک به خروج از شرایط رکود تورمی خبر داد.
بینا: دهلی‌نو در اقدامی با هدف کمک به واردات نفت از تهران، مجوز فعالیت ۲ شرکت بیمه ایرانی ارائه‌دهنده پوشش بیمه‌ای به کشتی‌های کانتینربر و نفتکش‌های عازم بنادر هند را به مدت یک سال تا ۲۵ ژوئن سال آینده تمدید کرد.
بینا- سمیه کربلایی: وزیر صنعت، معدن و تجارت با تصمیم بانک مرکزی مبنی بر اختصاص تسهیلات 5 میلیارد یورویی به صورت یوزانس مخالفت کرد. مخالفتی آشکار در برابر تصمیم ولی‌الله سیف که به گفته محمد رضا نعمت‌زاده، ایجاد رانت می‌کند. آیا وزیر منتقد راهکاری بهتر سراغ دارد؟
بینا – بهاره صفاری: مرکز پژوهشهای مجلس به تازگی گزارشی منتشر کرده که در آن از خطر ورشکستگی رسمی بانک‌های کشور خبر داده است. این گزارش با عنوان «معمای نرخ سود بانکی؛ کالبدشکافی بحران اعسار در برخی نهادهای مالی مجاز» هنوز با واکنش بانک مرکزی و دیگر بانک‌ها مواجه نشده است اما...
بینا: مجموع تعداد تراکنش‌های بانکی دستگاه‌های پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در اردیبهشت ماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ٤٩ درصد رشد را نشان می‌دهد.
بینا: داود قزلباش مدیر امور اعتباری و مالی پست بانک ایران طی گفتگوئی دیدگاه و نظر خود را درخصوص نحوه تعیین نرخ سود سپرده‌ها و تسهیلات بانکی بیان داشت که ماحصل آن از نظرتان می‌گذرد.
بینا: مدیر عامل بانک ملی ایران، مشتریان را پایدارترین و ماندگارترین سرمایه این بانک عنوان کرد و خواستار همکاری و همراهی آنها برای حرکت فعال‌تر بانک ملی ایران در اقتصاد کشور شد.
بینا: رییس کل بانک مرکزی به مردم توصیه کرد که منابع خود را نزد موسسات مجاز سپرده گذاری کنند و گفت: اکنون بازار ارز از ثبات برخوردار است، اما احتمال کاهش نرخ ارز پس از یکسان سازی وجود دارد.
بینا: رییس کل کم حرف بانک مرکزی در دولت هشتم و نهم سرانجام بعد از هشت سال سکوت خود را شکست و کمی از خاطراتش گفت.
بینا: دومین دوره از مرحله جدید قرعه کشی جشنواره «من، تو، ما» بانک تجارت برگزار شد و محمد گرمابی ، ندا گل بداغیان و محمدرضا شیاسی ارانی کمک هزینه150 میلیونی خرید خودروی اسپورتیج را از آن خود کردند .