صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: در حالی که بازار طلا امروز پنجشنبه به علت تعطیلات کریسمس بسته است قیمت طلا در آخرین لحظات مبادلات روز گذشته با کاهش روبرو شده و به مرز 1173 دلار در هر اونس رسیده است.
بینا: محمودی مدیر امور نظارت و بازرسی بانک شهر از افزایش میزان پاسخگویی به مشتریان این بانک خبر داد.
بینا: سامانه مبادله الکترونیک چک (چکاوک) که در چندین استان عملیاتی شده بود، از چهارم دی ماه سال جاری در استان تهران نیز راه‌اندازی می‌شود.
بینا: پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه ایران اعلام کرد: بانک آینده به منظور بازگشایی نماد، نیازمند مجوز فعالیت از بانک مرکزی است.
بینا: یکی از معضلاتی که در حال حاضر صنف تولیدکنندگان طلا با آن مواجه‌اند فروش طلای دست دوم از سوی برخی از طلافروشان است که به اعتقاد ما به تولید طلای نو ضربه می‌زند.
بینا: پیش بینی موسسه اکونومیست در ویژه نامه سال 2015 نشان می دهد که اقتصاد ایران سال آینده را با تورم 15 درصدی به پایان می رساند. پیش از این نیز رئیس جمهور خبر از تورم کمتر از 15 درصدی برای سال آینده داده بود.
بینا: بر اساس بررسی‌های دبیرخانه جایزه مدیریت سلامت اداری جایزه "مدیریت سلامت اداری بنگاه اقتصادی پیشرو در راهبری و کیفیت مدیریت سلامت اداری" به بانک اقتصادنوین تعلق گرفت.
بینا: دارندگان چک و صاحبان حساب‌جاری اگر موارد قانونی مربوط به استفاده از چک را رعایت کنند، از دسته‌چک آنان سوءاستفاده نمی‌شود و یا سوءاستفاده به حداقل ممکن می‌رسد
بینا: چهاردهمین همایش تامین مالی مسکن با حضور مسوولان و مدیران سیستم بانکی کشور،مدیران و کارشناسان بخش مسکن ،مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک ،مدیران امور و روسای ادارات کل به منظور بررسی نظام های مالی تامین مسکن به مدت دو روز در دانشگاه تهران برگزار شد.
بینا: باند بزرگ کلاهبرداری شبکه ای و پولشویی با تلاش شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات لرستان، شناسایی و متلاشی شد.
بینا: بخشنامه جدید بانک مرکزی مبنی بر تغییر برخی از نرخ های سود سپرده و تاکید بر اجرای چارچوب کلی سودهایی که بانکها در اردیبهشت ماه سال جاری در باره آن به توافق رسیدند در تابلوی اغلب بانکها جای گرفت.
بینا: سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند از تأسیس خط اعتباری نامحدود بین یک بانک هندی و ۸ بانک ایرانی خبر داد.
بینا: دادستان عمومی و انقلاب مشهد با اشاره به بازداشت برخی از اعضای هیئت مدیره یک تعاونی اعتباری و بازگرداندن مبالغ صدها میلیارد تومانی برداشت های غیرقانونی، گفت: اغلب مراکزی که به نام موسسه مالی و اعتباری در استان خراسان رضوی فعالیت می کنند، مجوزهای لازم را ندارند و فعالیت های آن ها با این عنوان غیرقانونی است.
بینا: دولت هند مجوز شرکت های بیمه ایرانی برای پوشش بیمه ای تجارت بین دو کشور را برای ۶ ماه دیگر تمدید کرد.
بینا: نوسانات بازار ارز همچنان ادامه دارد و کارشناسان دلایل متعددی را برای این نوسانات عنوان کرده‌اند. افزایش قیمت دلار پس از تمدید مذاکرات هسته‌ای آغاز شد. پس از آن اعلام دلار 2850 تومانی در بودجه 94 در کنار کاهش سیر نزولی قیمت نفت در بازارهای جهانی قرار گرفت و دلار را به کانال 3500 تومانی رساند.
بینا: تولید ناخالص داخلی کشور به قیمت پایه و به قیمتهای ثابت سال 1383 در ششماهه اول سال 1393 به 1022808 میلیارد ریال رسید که نسبت به رقم مشابه ششماهه اول سال 1392 به میزان 4.0 درصد رشد نشان می دهد .
بینا: اونس طلا که آخرین هفته کاری «کامل» سال 2014 را با 27 دلار افت به پایان رسانده بود، آخرین هفته کاری سال را با افت و خیزی عجیب شروع کرد.
بینا: مدیرعامل صندوق تامین خسارت‌های بدنی از برنامه این مجموعه برای توانبخشی افرادی که پس ازتصادفات رانندگی سلامت کامل خود را به دست نمی‌آورند، خبر داد.