صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به بانک‌ها و موسسات اعتباری نسبت به پرداخت تسهیلات شرکت‌های تابعه یکدیگر در قبال اخذ تضمین از بانک و مؤسسه اعتباری هشدار داد.
بینا: فرهاد نیلی رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی نماینده بانک مرکزی در بانک جهانی خواهد شد.
بینا: رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین با اشاره به اینکه پولهای آزادشده نباید صرف معیشت شود، باید صرف تولید و ارتقای فناوری شود، گفت: برای ۱۰ سال آینده باید به اقتصاد مقاومتی اهمیت زیادی بدهیم چون به آن نیاز داریم.
بینا: طلا پس از اینکه طولانی‌ترین کاهش هفتگی از سال 2012 تاکنون را سپری کرد، در نخستین روز فعالیت بازار جهانی روند نزولی را از سر گرفت.
بینا: روند تغییرات معوقات بانکی که در انتهای سال گذشته بعد از مدتها نزولی شد و حتی در فاصله چهار ماه حدود 10 هزار میلیارد تومان کاهش یافته بود، چندان پایدار نبود و آخرین آمارها از رشد نزدیک به 5000 میلیارد تومانی این معوقات خبر می‌دهد.
بینا: براساس بخشنامه بانک مرکزی، گیرندگان تسهیلات ارزی تا سه‌ماه فرصت دارند بدهی خود به قیمت روز گشایش را با بانک عامل تأدیه و یا تعیین تکلیف کنند.
بینا: همزمان با سفر رییس جمهور محترم و هیات دولت به استان کردستان، با حضور مدیر عامل، جمعی از مدیران بانک صادرات ایران و مقامات محلی عملیات ساخت مدرسه ولایت ١٢در شهرستان سقز آغاز شد.
بینا: واحدهای روابط عمومی شبکه بانکی می توانند با شکل دهی یک سامانه مشترک ارتباطی به تبیین خدمات نظام بانکی به اقتصاد کشور بپردازند و انتقادات غیرمنصفانه و غیراخلاقی را با سرعت، هماهنگ و موثر پاسخگو باشند
بینا: سال 1394 برای صنعت بیمه می تواند یک سال سرنوشت ساز باشد . هر ساله صنعت بیمه درطی سالهای اخیر روند رو به رشدی بطور متوسط را داشته است.
بینا: ​اسماعیل لـله گانی مدیر عامل بانک صادرات ایران در جریان سفر رییس محترم جمهور و هیات دولت به استان کردستان بر آینده درخشان این بانک تاکید کرد.
بینا: نتایج بررسی بانک مرکزی نشان می‌دهد که در سال گذشته هزینه سالانه یک خانوار ایرانی ۳۲میلیون و ۸۷۶هزار تومان و درآمد سالانه همان خانوار ۳۱میلیون و ۳۹۳هزار تومان بوده است.
بینا: بانک مرکزی تورم میانگین در تیر ماه امسال را بدون تغییر نسبت به ماه مشابه سال قبل 15.6 درصد اعلام کرد.
بینا: همزمان با سفر دکتر روحانی رییس جمهور اسلامی ایران به استان کردستان، دکتر همتی مدیرعامل بانک در رأس هیاتی از مدیران ارشد این بانک از اداره امور شعب استان کردستان بازدید کرد.
بینا: وزیر خزانه داری آمریکا دارایی های ارزی بلوکه شده ایران را ۱۰۰ میلیارد دلار برآورد کرد و گفت ایران پس از توافق هسته ای تنها می تواند به نصف این دارایی ها دسترسی پیدا کند.
بینا: بانک مرکزی دستورالعمل اجرایی کارت اعتباری برپایه عقد مرابحه را به کلیه بانک های دولتی، غیردولتی، شرکت دولتی پست بانک و مؤسسات اعتباری غیربانکی به استثنای بانک های قرض الحسنه ابلاغ کرد.
بینا: بر اساس آخرین آمار دریافتی از شبکه بانکی، طی سال 1393 بالغ بر یک میلیون و 285 هزار و329 نفر از زوج های جوان از طریق سامانه قرض الحسنه ازدواج مبلغ 38 هزار میلیارد و 996 میلیون ریال تسهیلات دریافت کرده اند.
بینا: تیم فوتسال لیزینگ اقتصادنوین در سومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان که از سوی هیات فوتبال استان تهران در ماه مبارک رمضان برگزار شد پس از پیروزی بر حریفان خود در مراحل مقدماتی، نیمه نهائی و فینال به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی به مدیران عامل بانک‌ها تاکید کرد که از هر گونه رقابت در عرصه بین الملل که طرف مقابل را دچار توهم و اشتباه می کند، دور باشند.