صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: اونس جهانی با کاهش 5.67 دلاری به 1195.88 دلار رسید اما هنوز افزایش جلسه گذشته خود را حفظ کرده است.
بینا: برای آنکه صنعت بیمه کشور را ساماندهی کنیم و آن را به عنوان یکی از پیش نیازهای اصلی توسعه اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی قلمداد کنیم باید ازماهیت کار بیمه گری، ملاحظات، معیارها و استانداردهای آن پیروی کنیم.
بینا: شاخص کل بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات امروز 559 واحد افزایش یافت و در آستانه کانال 76 هزار واحد قرار گرفت.
بینا: معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اشاره به افزایش وام عمره و عتبات دانشجویی گفت: امسال به تمام زائران عمره و عتبات دانشجویی وام یک میلیون تومانی تعلق می گیرد.
بینا: طلا در بازار جهانی با وجود دلار قوی‌تر و دورنمای افزایش نرخ‌های بهره در آمریکا، بدنبال کاهش نرخ‌های بهره در چین و گسترش تدابیر محرک مالی در اروپا، در سطح 1200 دلار ایستادگی کرد.
بینا: نمایندگان مجلس مصوب کردند دو درصد اصل حق بیمه شخص ثالث دریافتی از بیمه‌گذار صرف امور منجر به کاهش تصادفات خواهد شد.
بینا: رئیس اتاق مشترک ایران و چین با بیان اینکه در حال حاضر فاینانس تعدادی از طرح‌ها توسط دو بانک انجام شده است، گفت: سقف فاینانس چین رقمی حدود ۴۰ تا ۴۴ میلیارد دلار تعیین شده است.
بینا: براساس مصوبه مجلس، شرکت‌های بیمه‌ای باید دیه و خسارت مالی و جانی راننده مقصر در تصادف را بپردازند.
بینا: سرپرست بانک سرمایه که اخیرا جایگزین درخشنده مدیرعامل قبلی این بانک شده است به دلایل این جابه‌جایی، ماجرای خرید سهام بانک سرمایه توسط شهرداری و 37 درصد سهام بلوکه شده این بانک در دست دو شخص حقیقی همچنین ماجرای تحقیق و تفحص مجلس از این بانک اشاره کرد.
بینا: در حالی که رئیس کل بانک مرکزی سه ماه پیش خود علت اصلی بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی و دولت به بانک‌ها را تسهیلات تکلیفی عنوان کرد، بررسی گزارش شهریور 93 پولی و بانکی حکایت از رشد بدهی بانک‌های غیردولتی و موسسات به بانک مرکزی دارد.
بینا:لایحه بودجه سال آینده از امشب در دستور کار هیات دولت قرار می‌گیرد. اینکه قیمت نفت و ارز در سند دخل و خرج سال آینده چند خواهد بود، سوالی است که همگان د ر انتظار ند و شاید پاسخ این سوال در مذاکرات هسته‌ای و نفتی باشد که در وین اتریش انجام می‌گیرد
بینا: بانک جهانی از کند شدن روند نزولی ارزش ریال ایران در برابر دلار خبر داد و اعلام کرد در فصل تابستان ریال ایران ۱۳ درصد ارزش خود را از دست داده است که کمتر از رقم ۵۱.۴ درصدی سه ماهه دوم و ۵۰.۳ درصدی سه ماهه نخست ۲۰۱۴ است.