???? ???? ??? ???? ???

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: بسیج دانشجویی پنج دانشگاه اصلی کشور در نامه ای به رئیس کل بانک مرکزی، خواستار تغییر رویکرد بانک مرکزی در اصلاح نظام بانکی و استفاده این نهاد حاکمیتی از ابزارهای قانونی اش جهت جلوگیری از تخلف بانک ها شدند.
بینا: تصویب نامه در خصوص تعیین مقرری ارزی دانشجویان بورسیه شاغل به تحصیل در خارج از کشور
بینا: بانک مسکن در گروه بانکی بعد از بانک مرکزی، به‌عنوان اولین بانک به کمک مدیریت امور فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور توانست گواهی ثبت شناسه شی OID را به خود اختصاص دهد.
بینا: در راستای ارتقاء و گسترش سطح همکاری متقابل، تفاهمنامه همکاری میان بانک ملی ایران و وزارت کشور امضاء شد.
بینا: مجامع عمومی فوق‌العاده بانک پاسارگاد به منظور افزایش سرمایه و اصلاح اساسنامه، در تاریخ 31 تیر 1393 با حضور بیش از 86 درصد از سهامداران، در محل مجتمع فرهنگی ورزشی شهید بهشتی برگزار شد.
بینا: معاونت امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی طی گزارشی از افزایش 28 درصدی سپرده‌های بخش غیردولتی در بانک‌ها خبر داد.
بینا:صبح امروز با حضور مدیران عامل بانک ملی ایران و بیمه البرز ، تفاهمنامه همکاری با موضوع بیمه درمان تکمیلی(بستری) همکاران بانک منعقد شد.
بینا: مدیر عامل بانک تجارت گفت: اینکه برخی مواقع گفته می شود اعتبارات بانکی فقط به بخش صنعت داده شود مشکلی حل نمی شود چرا که اگر بخش بازرگانی که فروشنده تولیدات صنعتی است حمایت نشود تولید فروش نمی رود و باز تولید کننده ضرر می کند.
بینا: روابط عمومی بانک سرمایه نشان تعالی روابط عمومی در سومین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران را از آن خود ساخت.
بینا: مجمع عمومی عادی سالیانه بانک سینا راس ساعت 15 روز دوشنبه 30 تیرماه جاری با حضور 92.73 سهامداران در محل هتل پارسیان استقلال برگزار شد.
بینا: بانک مسکن طی سه ماهه اول سال جاری تعداد 65هزار و 806 فقره تسهیلات به مبلغ بیش از 333ر17 میلیارد ریال در قالب مشارکت مدنی،خرید،جعاله،قرض الحسنه و سایر عقود به متقاضیان پرداخت کرده است.
بینا: قیمت هر برگ اوراق امتیاز تسهیلات مسکن در بازار معاملات امروز فرابورس ایران در آستانه 100 هزار تومان قرار گرفت.
بینا: بزرگ‌ترین بانک بورسی در نشست امروز مجمع عمومی منتهی به 29 اسفند 92 تنها 9 تومان سود تقسیم کرد که در میان بانک‌های بورسی کم‌ترین میزان تقسیم سود به ازای هر سهم است.
بینا:معاونت فناوری اطلاعات و طرح و برنامه بانک حکمت ایرانیان برای تکمیل نیروی انسانی متخصص خود دعوت به همکاری کرده است.
بینا: بانک سامان در راستای تحقق اهداف راهبردی و خدمات‌رسانی هرچه بهتر به مشتریان و همچنین تکمیل کادر سرمایه انسانی خود، علاقمندان به حضور در خانواده بانک سامان را دعوت به همکاری می‌کند.
بینا: ایجاد و راه‌اندازی باجـه‌ در شهرهای جدید و گسترش آن در روستاهای کشور به منظور ارائه خدمات متنوع بانکی از مهمترین برنامه‌های پست بانک ایران است.