صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: به منظور تسهیل و تسریع در امر نوسازی و توسعه ناوگان عمومی حمل‌ونقل جاده‌ای کشور و در راستای سیاست‌های اشتغال‌زایی و حذف واسطه‌ها، قرارداد سه جانبه‌ای فیمابین بانک اقتصادنوین، سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای وزارت راه و شهرسازی و شرکت لیزینگ اقتصادنوین منعقد گردید.
بینا: طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها از ساعت ۲ بامداد امروز (یکشنبه) ثبت نام سرپرستان خانوار متقاضی و نیازمند دریافت یارانه نقدی در سامانه www.refahi.ir آغاز شده و این آخرین مهلت ثبت نام و یا انصراف از یارانه است.
بینا:تحلیلگر ارشد موسسه مالی ام کی اس سوییس تاکید کرد، به دلیل تعطیلی اکثر بازارهای بین المللی تا روز سه شنبه قیمت طلا طی روزهای آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت.
مدیرعامل بیمه آسیا با بیان اینکه بیمه مرکزی فعلاً نرخ جدید دیه را به شرکت‌ها ابلاغ نکرده است، گفت: به نظر می‌رسد امسال نرخ دیه شخص ثالث متناسب با نرخ دیه افزایش یابد.
بینا: مدیرعامل بانک ملی افزود: بانک‌های ملی، تجارت، ملت، سپه و همچنین بیمه مرکزی و بیمه ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار از نهادهای عضو صندوق حمایت 5 هزار میلیاردی از بورس هستند.
بینا:درحالی که وزیر دادگستری از افزایش ۳۰ درصدی نرخ دیه ۹۳ از اول اردیبهشت ماه خبر داده، کسب اطلاع ما از شرکت های بیمه حاکی از عدم ابلاغ بخشنامه افزایش نرخ دیه سال جاری به صنعت بیمه است.
بینا:سوءاستفاده از 2.6 میلیون کارت پرداخت نقدی فروشگاه‌های Michaels Stores و ۴۰۰ هزار کارت دیگر متعلق به یکی از شعبه‌های آن موسوم به Aaron Brothers در آمریکا خبرساز شد.
بینا: سرانجام رییس کل بانک مرکزی به خیز قیمت دلار و عبور آن از مرز 3200 تومان در هفته گذشته واکنش نشان داد و گفت: این نوسانان ارزی پایدار نیست.
بینا: مذاکرات 4 جانبه وزرای خارجه آمریکا، روسیه، اروپا و اوکراین برای بررسی بحران سیاسی اوکراین روز گذشته در شرایطی برگزار شد که این نشست تاثیر زیادی بر افت قیمت جهانی طلا داشته است.
بینا: تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس امپایر نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت بین 1331 تا 1284 دلار در نوسان خواهد بود.
بانک صادرات ایران در راستای رسالت‌های فرهنگی و اجتماعی خود، برای هفتمین سال متوالی به عنوان حامی یار مهربان زمینه انجام کلیه فعالیت‌های بانکی را در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران فراهم کرد.
بینا: معاون بانک و بیمه وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: بانک سپه علی رغم تمام محدودیتها و موانع پیشتاز تمام بخشهایی است که دولت برای آن اولویت گذاری کرده است.
بانک مرکزی نرخ 39 ارز بانکی را اعلام کرد که بر این اساس نرخ بانکی 15 ارز نسبت به روز پنج شنبه هفته گذشته کاهش، قیمت 21 واحد پولی رشد و نرخ سه ارز ثابت ماند.
بینا:شرکت فیسبوک در حال طی مراحل اداری تاسیس بانک در کشور ایرلند است. با صدور این مجوز، فیسبوک می‌تواند خدمات مالی ارائه دهد و یک بازوی اجرایی مالی در اینترنت شود.
11 نماینده اقتصاددان مجلس در نامه ای به رئیس جمهور، بر لزوم افشای اطلاعات گردش مالی حساب مردم و بنگاه های اقتصادی برای شفافیت مالی تاکید کردند.