صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: بانک مرکزی نرخ تورم میانگین در پایان مرداد‌ماه امسال را با 0.2 درصد کاهش نسبت به ماه قبل 15.4 درصد و تورم نقطه به نقطه را 12.6 درصد اعلام کرد.
بینا: مدیر عامل بیمه ایران به مناسبت هفته دولت به تشریح عملکرد سال 93 و چهار ماهه نخست سال جاری این شرکت پرداخت و گفت: سهم ۵۰ درصدی بازار بیمه را به قیمت زیان ۱۵۰۰ میلیارد تومانی نمی‌خواهیم.
بینا:بانک صادرات ایران از ابتدای سال تاکنون با مدیریت صحیح و مطلوب نقدینگی، هیچ اضافه برداشتی از حساب بانک مرکزی نداشته و وضعیت حساب این بانک نزد بانک مرکزی مثبت و مطلوب است.
بینا: ایران چک ۵۰ هزار تومانی طرح جدید و سکه های طلا و نقره جدید در مراسمی با حضور حسن روحانی رئیس جمهوری در نهاد ریاست جمهوری رونمایی شد.
بینا: طلا در بازار جهانی با وجود افت بیشتر بازارهای بورس آسیا موفق نشد خریداران بیشتری را جلب کند و با کاهش قیمت روبرو شد.
بینا:دبیرکل و معاونان اقتصادی و نظارتی بانک مرکزی در نشست خبری هفته دولت به تشریح اقدام‌های بانک مرکزی در دو سال فعالیت دولت یازدهم پرداختند.
بینا: تلاطم و نوسانات بازارهای جهانی موجب شده یک مسابقه سه‌جانبه در بازار ارز داخلی شکل بگیرد.
بینا: دبیرکل بانک مرکزی گفت سامانه پیام رسانی مالی سپام را به عنوان بستر عملکرد سوئیفت طی سه ماه پایانی امسال راه اندازی خواهیم کرد.
بینا: معاون نظارت بانک مرکزی از توقف فعالیت 250 شعبه بانکی در کشور خبر داد و گفت: این روند درسال جاری تسریع خواهد شد.
بینا:رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه بانک صادرات پذیرفت که مطالبات مردم از مؤسسه میزان را پرداخت کند گفت: فردی با سابقه حبس و 50 میلیارد تومان چک برگشتی درصدد بود تا به موضوع مؤسسه میزان ورود پیدا کند.
بینا:مدیرعامل بانک تجارت بر تعهد این بانک به حمایت از کارآفرینان ایرانی در دوران پس از لغو تحریم ها تاکید کرد.
بینا:​همزمان با هفته دولت و همزمان با سفر استانی کاروان تدبیر و امید به استان همدان و در آستانه سالروز میلاد امام رضا(ع) مدیر عامل بانک صادرات ایران از اجرای طرح سه منظوره خبرداد.
بینا:دومین جلسه کمیسیون کارت بانک‌ها در سال 1394، با حضور نمایندگان بانک‌ها و به میزبانی بانک اقتصادنوین برگزار شد و با توجه به دستور کار دومین جلسه کمیسیون، انتخابات هیئت رئیسه با حضور نمایندگان بانک‌ها و میهمانان ویژه برگزار و اعضای جدید هیت رئیسه با رای نمایندگان بانک‌ها انتخاب گردیدند.
بینا: یک مقام شرکت نفتی شل با بیان این که ایران حوزه تجاری بالقوه و مهمی برای این شرکت است گفت: در صورت برداشته شدن تحریم ها این شرکت بدهی ٢ میلیارد دلاری خود به شرکت ملی نفت ایران را پرداخت خواهد کرد.
بینا: معاون اقتصادی بانک مرکزی شرایط فعلی نرخ‌های سود را «ناسازگار با اقتضائات اقتصاد کلان» و «نشانه وجود یک بیماری در اقتصاد» قلمداد کرد.
بینا:رییس کل بیمه مرکزی گفت: نگرفتن حق بیمه واقعی مساوی است با نپرداختن خسارت واقعی و این موضوع می تواند خدشه دار کردن اعتماد مردم نسبت به صنعت بیمه را درپی داشته باشد.
بینا: قیمت جهانی طلا که در مبادلات روز گذشته به بالاترین سطح در 7 هفته اخیر رسیده بود بار دیگر به علت افزایش شاخص سهام در بازارهای بین المللی و رشد ارزش دلار آمریکا تحت فشار زیادی قرار گرفته است.
بینا:بیست و ششمین همایش بین المللی بانکداری اسلامی با عنوان« تجربه جهانی بانکداری اسلامی: روشهای تأمین مالی، ابزارها، خدمات و محصولات » دهم و یازدهم شهریور برگزار می شود.