صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز کرمان با حضور چهره‌های شناخته شده سیاسی و اقتصادی و به پاس فعالیت‌های خیرخواهانه مهندس"محمد صدرهاشمی‌نژاد" بنیانگذار بانک اقتصادنوین در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
بینا: ​اسماعیل لل‍ه‌گانی مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره بانک با اعضای حوزه مقاومت بسیج شهدای بانک صادرات ایران دیدار نمود و در این دیدار ضمن تبریک ایام شعبانیه، حضور در جمع بسیجیان و بسیجی بودن را برای خود افتخاری بزرگ دانست.
بینا: وزیر اقتصاد از امضای شش سند و تفاهم نامه همکاری بین ایران با دیگر کشورها در خصوص تبادل اطلاعات در زمینه مبارزه با پولشویی خبر داد.
بینا: مدیرعامل بانک تجارت پایبندی بنگاه های اقتصادی و دستگاه های اجرایی کشور به سیاستهای اقتصاد مقاومتی را مهمترین عامل توفیق کشور در مواجهه اقتصادی با دشمنان عنوان کرد .
بینا: اداره آمار اقتصادی بانک مرکزی گزارش خلاصه نتایج به دست آمده از شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در متاطق شهری را تا پایان اردیبهشت ماه اعلام کرد.
بینا: قیمت طلا در بازارهای جهانی در سایه تقویت گمانه‌زنی‌ها در مورد افزایش نرخ بهره بانکی آمریکا 11.54 دلار کاهش یافت و 1195.06 دلار در هر اونس فروخته شد.
بینا: معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بانک‌های خصوصی تمایلی به پرداخت وام بافت فرسوده نشان نداده‌اند، گفت: امیدواریم ۵۰ درصد از سهمیه بافت‌های فرسوده از سوی بانک‌ها پردخت شود.
بینا: بیمه های زندگی می بایست به عنوان یکی از ابزارهای مهم تامین مالی در اقتصاد مورد توجه قرار گیرد.
بینا: رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با بیان اینکه ماجرای خروج از رکود ممکن است با افزایش قیمت مسکن همراه نباشد و از رکود مسکن خارج نشویم، گفت: اجماع کامل در سطح حاکمیت در خصوص برخورد و ساماندهی مؤسسات مالی غیرمجاز ایجاد شده است.
بینا: پس از سال‌ها طی روند قضایی پیگیری شکایت ایران از رژیم صهیونیستی مبنی بر عدم پرداخت بدهی نفتی پیش از انقلاب این کشور به ایران، دادگاه سوئیس این رژیم را به پرداخت 1.1 میلیارد دلار به ایران محکوم کرده است. وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی اعلام کرده است به دلیل دشمنی با ایران این پول را نمی‌پردازند.
بینا: قیمت طلا در بازارهای جهانی به دنبال اظهارات رئیس بانک مرکزی آمریکا مبنی بر افزایش نرخ بهره این کشور در سال جاری، 1.60 دلار کاهش یافت و 1204.60 دلار به ازای هر اونس فروخته شد.
بینا: افزایش شاخص کل قیمت کالا و خدمات شهری در اردیبهشت نسبت به ماه مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) 13.7 درصد شد. درصد تغییرات شاخص کل (نرخ تورم شهری) در دوازده ماه منتهی به اردیبهشت 94 نسبت به دوره مشابه سال قبل 14.3 درصد است.
بینا: در حالی که 20 روز از مصوبه افزایش تسهیلات خرید کالا و خودرو و 6 روز از مصوبه افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن می‌گذرد، هنوز بخشنامه‌های اجرایی این مصوبات به بانک‌ها ابلاغ نشده است.
بینا: بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از روز سه‌شنبه (٥ خرداد) هر لیتر بنزین معمولی با نرخ ١٠٠٠ تومان و هر لیتر بنزین سوپر نیز با نرخ ١٢٠٠ تومان عرضه خواهد شد. اعتبار سهمیه موجود در کارت‌ها نیز تا شهریور در نظر گرفته شده است.
بینا: حوزة آمار اقتصادی بانک مرکزی در سال گذشته اقدام به تهیة تقویم آماری دقیق و اجرای طرح‌های آماری مطابق با زمان‌بندی تعیین شده کرد.
بینا: در پی بازنشسته شدن رضا سراج مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی، محمد‌علی کریمی جایگزین وی در این سمت شد.
بینا: همزمان با فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و ایام ولادت حضرت ابا‌عبدالحسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و حضرت زین‌العابدین( ع ) و همچنین گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر مراسم جشنی با حضور دکتر عبدالناصر همتی مدیر عامل و تنی چند از اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران امور در نمازخانه ادارات مرکزی برگزار شد.
بینا: با حمایت بانک اقتصادنوین، همایش سالانه منطقه‌ای فدراسیون بین‌المللی مهندسان مشاور (FIDIC) در تهران برگزار شد.