صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: خدمات اینترنت‌بانک تجارت از تاریخ 26 تا 31 فروردین ماه از ساعت 23 تا 6:30 روز بعد دچار اختلال خواهد شد.
بینا: به منظور خدمت‌رسانی بهتر بانک اقتصادنوین به مشتریان، امکان استعلام ضمانت‌نامه‌های این بانک با در اختیار داشتن شماره منحصر به فرد سپامی و شناسه ملی ذینفع از طریق سایت اینترنتی این بانک فراهم شد.
بینا: اسماعیل لـله گانی مدیر عامل بانک صادرات ایران همزمان با سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان گیلان، ضمن بازدید از شعب و دیدار با کارکنان این بانک بر لزوم توسعه بانکداری الکترونیکی تاکید کرد.
بینا: شاخص بهای تولیدکننده در پایان اسفند ماه با 0.5 درصد کاهش 14.8 درصد و تورم نقطه به نقطه با یک دهم درصد نزول 11.3 درصد شد.
بینا: رئیس سازمان بازسی کل کشور درباره موضوع پول‌های کثیف گفت: وقتی که این مسائل مطرح شد ما استعلام کردیم، اما هنوز مدارکی دال بر این موضوع به ما ارائه نشده است.
بینا: با نصف شدن نرخ تورم در ایران جایگاه این کشور در رده بندی جهانی تورم ۲ پله بهبود پیدا کرده و ایران پنجمین کشور دارای تورم بالا در سال ۲۰۱۴ شناخته شده است.
بینا: وزیر امور اقتصاد و دارایی اقتصاد گفت: اختلاف معنی‌داری بین بانک مرکزی و مرکز آمار در اعلام نرخ تورم نیست.
بینا: بانک مرکزی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز ، در رشته های مختلف استخدام می کند.
بینا: معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: تا شش ماه آینده مجموعه تدابیر و اقداماتی تدوین و جهت تصویب به شورای عالی امنیت ملی ارائه شود که قطعا بانک مرکزی را در ساماندهی و تقویت نظارت بر موسسات اعتباری غیر مجاز مساعدت خواهد کرد.
بینا: نداشتن برنامه در حال حاضر برای حذف صفرها و اجرای ارز تک نرخی، نهایی شدن پیمان پولی دو جانبه با پنج کشور و برنامه ویژه برای جلوگیری از رانت‌ها از مهمترین محورهای نشست رئیس کل بانک مرکزی با نمایندگان کمیسیون اقتصادی بوده است.
بینا: سلیمان توکلی،در صورتی که دبیرخانه به خوبی به وظایف خود عمل نکند و مدیریت نشود در انجام امور مشتریان و پاسخگویی به مکاتبات آنان خلل وارد می شود .
بینا: بانک صادرات ایران در دهمین مسابقات بین المللی ربوکاپ ٢٠١٥ که در روزهای ١٩ الی ٢١ فروردین ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد مورد تقدیر قرار گرفت.
بینا: بانک صادرات ایران به منظور اطلاع رسانی سریع و افزایش رضایت مندی مشتریان خدمت جدید ارسال پیامک به دریافت کنندگان تسهیلات را راه اندازی کرد.
بینا: نماینده اتاق بازرگانی در شورای پول و اعتبار گفت: اگر چه تورم به ۱۶درصد رسیده، اما نمی‌توان با کاهش ناگهانی نرخ سود بانکی شوک در بازار ایجاد کرد. چون پول‌ها از بانک‌ها روانه بازار بورس می‌شود که اثری جز کاهش منابع بانک‌ها و ایجاد حباب در بورس ندارد.
بینا: حضور معدن طلا در ایران قدمتی تاریخی دارد و در حال حاضر نیز حدود 15 معدن طلا در ایران وجود دارد که از این تعداد 12 معدن فعال است و طبق اعلام سازمان زمین‌شناسی هم‌اکنون وجود 300 تن ذخیره قطعی طلا در ایران محرز شده و شهرستان "تکاب" در آذربایجان غربی با داشتن دو معدن اصلی به عنوان قطب طلای ایران محسوب می شود.
بینا: با وجود اینکه ترکیه ذخایر طلای قابل توجهی ندارد اما صادرات این فلز ارزشمند 70 درصد در کاهش کسری حساب جاری این کشور سهم داشت.
بینا: وصول و تعیین تکلیف 60 هزار میلیارد ریال از معوقات بانک ملی ایران در سال 93 توسط خود بانک نشان همراهی و توجه بانک به تولیدکنندگان است
بینا: مدیرکل اقتصاد و برنامه‌ریزی مسکن وزارت راه و شهرسازی از تلاش این وزارتخانه برای ایجاد شرکت‌های اجاره‌دهنده مسکن خبر داد.