صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: تاسیس بیمه مرکزی ایران در سال ۱۹۷۱ به عنوان نقطه عطفی در صنعت بیمه ایران نام برد.
بینا: حسین محمد پورزرندی‌، حمایت از عمران و آبادانی شهرها را رویکرد اصلی بانک شهر دانست و تصریح کرد‌: : این بانک با هدف تحقق مسئولیت‌های اجتماعی و توسعه شهری شکل گرفت و فقط اهداف اقتصادی را دنبال نمی‌کند.
بینا: طلا پس از دو هفته رشد متوالی، در هفته گذشته با افت ارزش روبه‌رو شد. بهای اونس طلا که هفته را با قیمت 1238 دلار آغاز کرده بود، در پایان آخرین روز کاری روی قیمت 1231 دلار ایستاد تا در کل هفته نیم درصد افت کرده باشد.
بینا: به لطف خدا این شرکت با گذر از شرایط سخت در وضعیت بسیار مناسب و رو به رشدی قرار دارد.
بینا: هزار پرونده خسارت مالی و جانی زیاندیدگان طرف قرارداد با شرکت بیمه توسعه ظرف مدت یک هفته پرداخت شد
بینا: در راستای شفاف سازی و اطلاع‌رسانی صحیح به هموطنان گرامی، منتشر شد.
بینا: در بازار امروز هر گرم طلای 18 عیار به قیمت 95 هزار 251 تومان و سکه تمام به قیمت 932 هزار تومان داد و ستد می شود.
بینا: مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: به تازگی قراردادی 10 هزار میلیارد ریالی با صندوق توسعه ملی برای پرداخت تسهیلات به کشاورزان منعقد شده است.
بینا: استفاده از کارتخوان راهی است برای آنکه کارهای روزمره ساده‌تر شود اما اگر دقت کافی صورت نگیرد، همین کارتخوان‌ها می‌تواند زمینه را برای هک، کلاهبرداری و ضرر اقتصادی افزایش دهد.
بینا: رضایی گفت: اگر بشود ریاست بانک مرکزی به حکم قوه قضاییه و به تنفیذ مقام معظم رهبری باشد دیگر کسی حق دخالت در این موضوع را نخواهد داشت
بینا: عضو ناظر شورای پول و اعتبار از پیشنهاد کمیسیون ویژه اقتصادی مجلس برای کاهش نرخ سپرده قانونی بانک ها خبر داد و گفت: افزایش وام مسکن بدون مصوبه شورای پول و اعتبار ممکن نیست و هیات وزیران نمی تواند رأساً در اینباره تصمیم گیری کند.
بینا: تعداد کل تراکنشهای سامانه سپهر بانک صادرات ایران در طی تیر ماه سال جاری از مرز ٦٥٣ میلیون تراکنش گذشت.
بینا: بانک سرمایه گذاری های زیرساختی آسیایی که از آن به عنوان رقیب بانک جهانی یاد می شود با سرمایه اولیه ۵۰ میلیارد دلاری آغاز به کار کرد.
بینا: معاون وزیر صنعت از تصویب طرح پرداخت تسهیلات بانکی به صنایع کوچک کشور خبر داد و اعلام کرد: وزارت صنعت برای دریافت این تسهیلات فهرستی از مشخصات بانکی و میزان بدهی واحدهای نیازمند تسهیلات آماده کرده است.
بینا: مدیر سرمایه‌گذاری منطقه آزاد کیش گفت:‌ الان شاهد تکرار فعالیت بیمه‌ای سرزمین اصلی را در اینجا هستیم، برای کمک به شرکت‌های بیمه به منظور عرضه محصولات جدید بیمه‌ای و سرمایه‌گذاری در کیش اعلام آمادگی کرد. ‌
بینا: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام جزئیات جلسه بورسی ها با بانک ها برای اصلاح اساسنامه نمونه بانکها گفت: قرار است اساسنامه پس از اصلاحات به شورای پول و اعتبار برود.
بینا: قیمت جهانی طلا طی روز جاری با 4.8 دلار افزایش به 1233.9 دلار در هر اونس رسید.
بینا: با وجود تلاش‌های انجام‌شده و تعیین اولویت پرداخت تسهیلات به تولید، آمارها نشان می‌دهد حداکثر سهم بخش تولید مولد در شش ماهه اول سال جاری از تسهیلات بانکی 50.2 درصد بوده است.