صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: با تصویب هیات دولت بانک‌ها و مؤسسات اعتباری موظفند فهرست املاک غیرمنقول را به تفکیک مازاد و غیرمازاد با مشخصات ثبتی و نشانی کامل به تفکیک فعالیت‌های بانکی و غیربانکی، حداکثر تا پایان سال ۱۳۹۴ به بانک مرکزی اعلام کنند.
بینا: قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲ درصد افزایش به ۱۱۷۴ دلار و ۲۵ سنت رسید، اما بخش عمده ای از کاهش ۰.۷ درصدی روز سه شنبه را حفظ کرد.
بینا: مردم می توانند برای اعلام مغایرت های بانکی خود از طریق سیستم امداد شتاب بانک مرکزی اقدام کنند.
بینا: یکهزار و دویست و سومین نشست شورای پول و اعتبار به ریاست دکتر سیف رئیس کل بانک مرکزی و با حضور اعضاء، روز سه شنبه 9/4/1394در محل این بانک برگزار شد.
بینا: بانک مرکزی در اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرد:13 تن از طلای خریداری شده ایران که دو سال است در آفریقای جنوبی به بهانه تحریم‌ها بلوکه شده بود، آزاد و به کشور انتقال داده شد. تاثیر این خبر بر بازار ارز و طلای ایران را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
بینا: نخستین نشست از سلسله نشست های علمی بررسی چالش ها،عملکرد و چشم انداز نظام تامین مالی مسکن با موضوع نقشه راه تامین مالی مسکن با حضور وزیر راه و شهرسازی،معاون اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی،معاون سازمان بورس و اوراق بهادار ،مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک ،مدیران امور وروسای ادارات مرکزی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.
بینا: مجامع عمومی عادی سالیانه وعادی به طور فوق العاده بانک ملت روز چهارشنبه ۳۱ تیرماه سال جاری برگزار می شود.
بیمه: این کتاب شامل دو فصل است که در فصل اول به اهداف و اقدامات راهبردی و عملیاتی بیمه مرکزی در راستای اولویت های راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی و در فصل دوم به برنامه اجرایی و عملیاتی اقتصاد مقاومتی صنعت بیمه و بیمه مرکزی متناظر با سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی پرداخته شده است.
بینا: این شرایط در حالی برای حساب های سپرده مشتریان بانک پارسیان مشاهده می شود که تمامی بانک ها هر ساله پس از تصویب نرخ های جدید سود سپرده ها توسط بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار، به صورت مستقیم و بدون آنکه لازم باشد مشتری حساب قبلی خود را بسته و حساب جدید باز کند، معمولاً نسبت به اصلاح و تعدیل این نرخ در تمامی حساب های خود اقدام می کنند. اما گویا بانک پارسیان تافته جدا بافته ای است که به دلایلی از این روش معمول پیروی نمی کند.
بینا: همزمان با ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)، روابط عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی با صدور اطلاعیه ای از آحاد مردم و خیرین دعوت کرد تا در طرح آزادی زندانیان غیر عمد تصادفات و کمک به آسیب دیدگان حوادث رانندگی مشارکت نمایند.
بینا: بانک صادرات ایران به منظور افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری نوین تا پایان اردیبهشت ماه امسال بیش از ٤٦ میلیون کارت الکترونیکی بانکی صادر نموده است.
بینا: بانک ملی ایران در سیزدهمین شب ماه مبارک رمضان، میزبان بالغ بر 350 نفر از ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) بود.
بینا: در راستای تسهیل در امور حجاج بیت الله الحرام، شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور آماده دریافت وجوه مربوط به هزینه قربانی متقاضیان تشرف به حج تمتع سال 1394 هستند.
بینا: وزیر راه و شهرسازی پیش‌بینی کرد با روند فعلی تا یکسال آینده یکصد هزار نفر برای استفاده از تسهیلات صندوق پس‌انداز مسکن یکم سپرده‌گذاری کنند.
بینا: رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه را ابلاغ کردند.تأمین مالی فعالیت‌های خرد و متوسط به وسیله نظام بانکی و استقلال مدیریت حساب‌ها از بانک مرکزی از جمله اهداف برنامه ششم توسعه خواهد بود.
بینا: کاربران موبایلبانک اقتصادنوین در پایان خرداد ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل 45 درصد رشد داشته که این استقبال نشان دهنده محبوبیت این خدمت در میان مشتریان این بانک است.
بینا: معاون امور اقتصادی وزیر اقتصاد و دارایی در خصوص عدم پرداخت وام ۶۰ میلیون تومانی از سوی برخی بانک‌های تجاری گفت: این مشکل به دلیل کم توانی وام دهی بانک‌ها است که در قانون رفع موانع تولید٬ افزایش سرمایه بانک‌ها دیده شده است.
بینا: عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس توسعه صنعت بیمه را منتهی به شکوفایی اقتصاد دانست و گفت: اگر معافیت‌های مالیاتی به منظور کمک به مردم باشد، می توان از آن حمایت کرد،درغیر اینصورت دلیلی برای معافیت شرکت‌های بیمه گر از مالیات بر ارزش افزوده وجود ندارد.