صفحه مورد نظر پیدا نشد
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: معاون امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک توسعه تعاون، تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و اتمام طرح‌های نیمه تمام را در اولویت اعطای تسهیلات این بانک عنوان کرد.
بینا: شرکت پست بانک ایران جدیدترین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند جاری را به صورت حسابرسی شده و با سرمایه 3233 میلیارد و 451 میلیون ریال مبلغ 25 ریال اعلام کرد.
بینا: بورس اوراق بهادار تهران در هفته گذشته رویه متفاوتی از خود به نمایش گذاشت و با عقب نشینی خریداران و کاهش قیمت ها به روند قبلی خود بازگشت.
بینا: در حالی که پیش‌تر پیش‌بینی می‌شد فدرال‌رزرو نرخ بهره را در آمریکا افزایش دهد، اما به دلیل نبود نشانه‌هایی مبنی بر رشد اقتصادی و اشتغال در این کشور، فدرال‌رزرو تصمیم گرفت همچنان نرخ بهره را افزایش ندهد.
بینا: با گذشت دو ماه از صدور حکم لغو تحریم بانک مرکزی توسط دادگاه اتحادیه اروپا، مهلت ارائه درخواست تجدید نظر در حکم به پایان رسیده و در صورت عدم ارائه این درخواست، دادگاه اتحادیه اروپا باید کمتر از دو هفته دیگر رای قطعی لغو تحریم را اعلام کند.
بینا: رویترز اعلام کرد هند امروز سومین قسط پول‌های نفتی ایران را به مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار پرداخت کرد.
بینا: رییس اتحادیه طلا و جواهر پیش‌بینی کرد: قیمت طلا در ماه‌های آینده از میزان فعلی پایین‌تر نیاید و به سمت ثبات پیش‌ رود.
بینا: توسعه شبکه‌های گلخانه‌ای، توسعه پرورش ماهی، صید صنعتی ماهی، ‌توسعه بهره‌وری آب در مزارع، توسعه مکانیزاسیون در کشاورزی و همچنین کاهش هزینه تمام شده محصول در مزرعه از جمله اولویت‌های وزارت جهادکشاورزی و بانک کشاورزی است.
بینا: بانک‌پاسارگاد در موفقیتی دیگر، برای دومین سال متوالی به‌عنوان سرآمدترین سازمان ایرانی در تعالی منابع انسانی شناخته‌شد.
بینا: قیمت جهانی طلا پس از کاهش 1.2 درصدی روز گذشته، امروز نیز با افت نسبی همراه شد که البته در این موقعیت دوام نیاورد و با افزایش به 1187 دلار رسید.
بینا: بررسی آمارها در بازار سرمایه طی یک سال گذشته نشان می دهد شاخص کل قیمت با افزایش 3000 واحدی از سال 92 تا سال 93 روبرو بوده و ارزش این بازار با رشدی 100 میلیارد تومانی به بیش از 400 میلیارد تومان رسید.
بینا: امروز با حضور وزیر جهاد کشاورزی، مرتضی شهیدزاده به عنوان مدیرعامل جدید بانک کشاورزی معرفی شد.