صفحه مورد نظر پیدا نشد
انتخاب سردبیر
خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید

بینا: دکتر همتی در مراسم پاسداشت روز خبرنگار ضمن تبریک این روز فرخنده به تمامی اصحاب رسانه به بیان برخی از چالش‌های نظام بانکی اشاره کرد و اظهار داشت: این گونه مشکلات باعث گردید فشار بیشتری به سیستم بانکی کشور وارد گردد.
بینا: در ادامه معرفی خدمات نوین توسط نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران به مشتریان، ارایه خدمت "بانکآشنا" بانک اقتصادنوین آغاز شد.
بینا: بیزینس مانیتور پیش بینی کرد دارایی بانک های ایران در سال جاری رشد ۲۰ درصدی داشته باشد و ۲۶۷ هزار میلیارد تومان از سال قبل بیشتر شود.
بینا: بانک صادرات ایران با هدف تسریع در انجام فعالیت های مالی و بانکی مشتریان به زودی ٥٠٠ واحد مشاوره و سرمایه گذاری را در سراسر کشور فعال خواهد کرد.
بینا: جلسه هم‌اندیشی مدیران ارشد بانک ملت و دانشگاه تهران با حضور علی رستگار مدیرعامل بانک ملت و دکتر محمود نیلی، رئیس دانشگاه تهران برگزار شد.
بینا: در ادامه رشد کاربران خدمات مدرن بانک اقتصادنوین، کاربران تلفنبانک این بانک در پایان تیرماه جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 38 درصد رشد کرد.
بینا: کاربران خدمات بانکداری اینترنتی بانک تجارت، برای دسترسی به این خدمات از نشانی وبگاه رسمی این بانک استفاده کنند .
بینا:فعالیت‌های پژوهشکده پولی و بانکی کاملا" مورد حمایت بانک مرکزی است و امیدوارم در دوره جدید، این مجموعه به عنوان بازوی تحقیقاتی و پژوهشی، نقش جدی تر و موثرتری ایفاء کند.
بینا: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از برنامه دولت برای کاهش تورم به ۱۰ درصد خبر داد و گفت: دولت برای تک رقمی کردن نرخ تورم کشور از اراده و توان بالایی برخوردار است.
بینا: وزیر امور اقتصادی و دارایی موفقیت در مذاکرات هسته ای و لغو قریب الوقوع تحریم ها را بهترین فرصت برای دولت به منظور بهبود فضای کسب و کار کشور عنوان کرد .
بینا: به منظور پیگیری اجرای « برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)» و انجام هماهنگی‌های لازم با بانک‌ها و سایر دستگاه‌ها و نهادها «کمیته برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)» در بانک مرکزی تشکیل شد.
بینا: طلا در بازار جهانی در پی فروش گسترده که به دلیل نگرانی از کاهش بیشتر قیمت این فلز ارزشمند صورت گرفت، روز سه شنبه برای سومین روز متوالی کاهش یافت و در پایین‌ترین سطح پنج سال و نیم گذشته قرار گرفت.
بینا: رئیس کل بانک مرکزی از چراغ سبز دولت برای راه‌اندازی بانک‌های خارجی در ایران خبر داد و بخشی از توافق خود با هیات آلمانی را رونمایی کرد و گفت: آلمان‌ها برای تاسیس بانک به ایران می آیند.
بینا: بــــانک مرکزی پس از تصویب و ابلاغ دستورالعمل جدید نـــاظر بر تأسیس، فعالیت و نظارت بر صرافی‌ها در تاریخ 28/5/1393 توسط شورای پول و اعتبار، رسیدگی به تمام تقاضاهای تأسیس صرافی واصله به این بانک را در دستور کار قرار داد
بینا: سخنگوی قوه‌قضائیه از تعیین زمان نخستین جلسه محاکمه بابک زنجانی خبر داد.
بینا: مدیرعامل شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران با اشاره به راه‌اندازی سامانه گزارشگری بیمه‌ای در بیمه ایران تا ۳ هفته آینده، گفت: این سامانه، اطلاعات شرکت‌های بیمه را شفاف و تجمیع می‌کند.
بینا: بیزینس مانیتور با پیش بینی رشد ۱ درصدی برای اقتصاد ایران در سال جاری اعلام کرد انتظار دارد رشد اقتصاد ایران در سال آینده و با فرض اجرای توافق هسته ای به ۴ درصد برسد.
بینا: طلا در نخستین روز فعالیت بازار جهانی اندکی کاهش یافت و نزدیک به پایین‌ترین قیمت پنج سال و نیم گذشته معامله شد.