صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
کتابخانه بینا
بینا: تاکنون سه قسط از 8 قسط توافق ژنو به مبلغ یک میلیارد و 550 میلیون دلار دریافت شد ودو قسط چهارم و پنجم نیز بزودی اقدام می شود.
بینا:ادامه تنش های سیاسی در اوکراین موجب شد تا قیمت جهانی طلا امروز پنج شنبه نیز به بیش از 1300 دلار در هر اونس مبادله شود.
بینا: وزیر دادگستری از مشخص شدن میزان نرخ دیه کامل انسان در سال 93 خبر داد و گفت: این رقم برای ماه های عادی 150 میلیون تومان است.
بینا: اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه بانک اقتصاد نوین منتهی به 30 آذرماه سال 1392 (حسابرسی شده) نشان از شفافیت مالی این بانک و رشد 462 درصدی سود انباشته نسبت به مدت مشابه پارسال دارد.
بینا: یک کارشناس اقتصاد گفت: دولت ما یک دولت رانتی است و همه از آن تقاضای رانت دارند و تا زمانی که انتظارات از دولت کاهش پیدا نکند و رفتار دولت نسبت به استفاده از منابع نفتی تغییر نکند، این وضعیت اقتصادی کشور باقی خواهد ماند.
بینا: بانک اقتصادنوین با فراهم‌سازی ابزار نوین بانکی شرایط را به گونه‌ای فراهم کرده است که مشتریان و هموطنان عزیز بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خدمات این بانک دسترسی یابند.
بینا:عوامل مختلفی بر بازار تاثیر گذار است که یکی از آنها تاثیر حقوقی ها و دیگری حضور وزیر اقتصاد در مجلس بود.
بینا: نظر به ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری کمیته اقتصاد مقاومتی از ابتدای سال جدید در بانک صادرات ایران تشکیل شد.
بینا: بانک جهانی با بررسی آمار سال ۲۰۱۱ نرخ واقعی بهره وام بانکی در ایران را منفی ۱۱.۷ درصد اعلام و ایران را به همراه بلاروس و کویت مناسبترین کشورهای جهان برای دریافت وام بانکی معرفی کرد.
بینا:روزانه تماس های تبلیغاتی زیادی به افراد میشود این تماس ها در مورد خدمات بیمه ی شرکت های مختلف یا انواع بیمه نامه هایی است که امکانات جدیدی را در اختیار افراد میگذارد. مشاوران بیمه ای نیز مردم را به سرمایه گذاری در بیمه در انواع و اقسام آن تشویق میکنند یکی از این بیمه ها بیمه ی عمر است.
بینا: رییس کمیته مطالبات ملی مجلس گفت: تاکنون وجوهی از دارایی های آزاد شده به حساب بانک مرکزی واریز نشده است هر چند که این موضوع توسط بانک مرکزی تکذیب می شود.
بینا: نادر قاضی‌پور نماینده مردم در مجلس ادعا کرد: بانک پاسارگاد وام ۸ میلیارد دلاری دریافت کرده و این پول در دبی سرمایه‌گذاری شده است. بانک پاسارگاد هنوز توضیحی درباره این ادعا نداده است.
بینا: معاون وزیر اقتصاد گفت: باوجود تورم بالا هر چه پول به جامعه تزریق کنیم، اگر نظارت نباشد،ممکن است پولها به سمت زمین و مسکن برود، البته ساخت و ساز مسکن خوب است، ولی زمین ساخته نشده با مقوله مسکن متفاوت است.
بینا: در جلسه مسئولان بورس با وزیر اقتصاد مقرر شد، با توجه به اخبار و گزارشات مختلف پیرامون نرخ سود بانکی و ضرورت ساماندهی آن، این موضوع در روزهای آتی در شورای پول و اعتبار مطرح و نظام بخشی به نرخ های سود بانکی مورد بحث قرار گیرد.
بینا: مدیرعامل بیمه دی از 8 گام این شرکت برای خروج از بحران مالی سال گذشته خبر داد و اعلام کرد که تلاش‌ها و اقدام‌های موثری برای برون رفت از وضعیت فعلی انجام شده است. آیا نماد بیمه دی در بورس بازگشایی می‌شود؟