صفحه مورد نظر پیدا نشد

خبرنامه
 
پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
بینا: زمزمه حذف صفرها از پول ملی به عنوان یکی از طرح های اقتصادی در حوزه سیاست های پولی و مالی از سال 72 تاکنون همچنان از مسئولان اقتصادی کشور شنیده می شود.
بینا: دبیرکل بانک مرکزی با بیان این‌که شرایط موجود این بانک را از داشتن بانکداری متمرکز و نظارت کافی دور کرده است، افزود: با شروع به کار "مبنا" نظام بانکی براساس چارچوب‌های بین المللی و نوین بازنویسی خواهد شد.
بینا: بانک توسعه صادرات ایران برای احداث پروژه ساخت واحدهای مسکونی در ونزوئلا توسط متخصصان ایرانی، علاوه بر صدور دو ضمانت‌نامه ارزی، تسهیلات ارزی به منظور تجهیز کارگاه نیز پرداخت کرده است.
بینا: بانک صادرات ایران همگام با سیاست های مهرورزانه دولت تدبیر و امید و در راستای اشاعه فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، رفع گرفتاریهای نیازمندان و انجام تکالیف و رسالت‌های اجتماعی از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه سالجاری بیش از ٢٢ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه درمان پرداخت کرده است.
بینا:رئیس اداره ابزارهای نوین مالی فرابورس گفت: یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت اوراق تسهیلات مسکن، حجم زیاد نقل و انتقال در هفته های پایانی تابستان و در پی آن بالا رفتن حجم تقاضا نسبت به عرضه این اوراق در فرابورس است.
بینا:کارگاه آموزشی «داوری در دعاوی بیمه» توسط انجمن حرفه‌ای صنعت بیمه برگزار می‌شود.
بینا: در راستای برنامه بانک مرکزی دریافت کارمزد بابت تراکنش‌های الکترونیک بانکی از ۲۰ خرداد با دریافت کارمزد از مانده‌گیری آغاز شد و در گام بعدی، از اول آبان دریافت کارمزد از پایانه‌های فروشگاهی (پوز) و خرید شارژ تلفن همراه عملیاتی خواهد شد.
بینا: برگه‌های چک در روزهایی که چندان هم دور نیست، اوراقی برای تضمین پرداخت با تأخیر دیون اقتصادی بود؛ یعنی چک عملا شریک، سفته‌هایی شده بود که در ایام دور، برای تضمین ایجاد شده بودند.
بینا:بیمه پارسیان به عنوان یکی از صد برند برتر ایرانی معرفی شد.
بینا:مدیر عامل سابق بیمه ایران با بیان این که نمایندگی و شبکه‌های فروش شرکتهای بیمه در سطح قابل قبولی قرار ندارند گفت: بکارگیری روشهای سنتی در بخش نظارت پاسخگو نیست.
بینا:تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس امپایر نشان می دهد که 1200 دلار در هر اونس سطح حساس و تعیین کننده ای برای تحولات آتی قیمت طلا خواهد بود.
بینا: با توجه به پایان فصل تابستان و تغییر ساعت کار رسمی کشور، ساعت کار شعب بانک اقتصادنوین از اول مهر ماه 1393 در سراسر کشور تغییر کرد.
بینا: دبیر کل بانک مرکزی با بیان اینکه تراکنش شاپرک به حدی بالاست که حذف یارانه کارمزد در استفاده از کارتخوانها تغییری ایجاد نمی‌کند، گفت: مبلغ کارمزدها کمتر از رقمی که اکنون بانکها می پردازند، خواهد بود.
بینا: بانک پاسارگاد، ساعات کار واحدهای ستادی و شعبه‌های خود را در 6 ماهه دوم سال 1393 اعلام کرد.
بینا:افت بازار سرمایه کشورمان در ماه‌های اخیر، انتقاد شدید طیب نیا را هم در پی داشت و وزیر اقتصاد خواستار حل و فصل مشکلات و ایجاد جذابیت برای سرمایه‌گذاران شد تا در نهایت بتوان به ریزش‌ها و افت‌های بورس پایان داد.
بینا: قانون فعلی مصوبه سال ۸۷ بوده است که مدت اعتبارش ۲۰ شهریور ماه ۹۲ به پایان رسید و بر اساس تصمیم مجلس تا پایان سال ۹۳ تمدیده شده است لذا باید تا پایان سال تصمیمات اتخاذ شود.
بینا: با اعلام خبردریافت کارمزد از پذیرنده‌های دستگاه‌های کارتخوان از آبان بسیاری از فروشنده‌ها به مردم اعلام کرده اند که فقط پول نقد قبول می کنیم و درصورت تصویب این طرح کارمزد از مردم کم می شود اما بانک مرکزی پاسخ جدی برای این گروه دارد.
بینا: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از اقدام جدید بانک مرکزی برای حل مسائل و مشکلات بانکی پیش روی تجار خبرداد و گفت: بانک مرکزی استفاده از سوئیفت آسیایی را در دستور کار قرار داده است.
بینا: بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی از افزایش ۳.۱ میلیارد دلاری سپرده‌های ایران نزد بانک‌های خارجی در سه ماه نخست ۲۰۱۴ خبر داد و کل مراودات بانکی ایران با بانک‌های ۴۴ کشور در این دوره را بیش از ۲۴.۵ میلیارد دلار اعلام کرد.
بینا- بهاره صفاری: شرکت بیمه دی با شفاف‌سازی نسبت به سود و زیان از فروش برخی از املاک شهرستان‌ها و همچنین احتمال افزایش سرمایه خبر داد تا سهامداران بیمه دی در جریان جزییات برنامه‌های آینده شرکت قرار گیرند. سود پیش‌بینی شده برای امسال سهام بیمه دی 505 ریال برآورد شده است