سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

سرمایه گذاری هم مانند هر کار دیگری به این نیاز دارد که اصول آن را بدانید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید. کسی می تواند مدعی باشد که سرمایه گذاری موفق خواهد داشت که از اصول آن پیروی کند.

شنبه 6 بهمن 1397 ساعت 13:45

سرمایه گذاری با سود بالا کار وسوسه برانگیزی است، اما به هر حال همه برای به دست آوردن سرمایه خود زحمت کشیده اند و کسی دوست ندارد که با تصمیم های اشتباه ثروت خود را به خطر بیاندازد. انتخاب بهترین سرمایه گذای دغدغه بسیاری از افراد است. به ویژه آنها که تازه می خواهند وارد این عرصه شوند و این دنیا برایشان ناشناخته است بیش از افراد حرفه ای نیاز به تحقیق دارند تا ترس آنها برای اقدامات لازم کمتر شود. یکی از سؤالاتی که مطرح می شود این است که چگونه سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا پیدا کنید؟

 

نکاتی در مورد سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

شیوه های مختلفی برای سرمایه گذاری وجود دارد. در کشور ما برای سرمایه گذاری  می توان به سراغ بازار مسکن، زمین، بورس، طلا، ارز، پول دیجیتال، اوراقی مثل اسناد خزانه و بیمه عمر رفت. هر کدام از این روش ها معایب و مزایای خود را دارند. انتخاب گزینه مناسب به عوامل متفاوتی مثل اوضاع بازار، بازده مورد انتظار، میزان خطرپذیری، شرایط مالی، میزان سن و اهداف مالی فرد بستگی دارد.

امروزه استارت آپ های زیادی راه افتاده اند که سرمایه گذاران را در انتخاب تصمیم درست درباره سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا راهنمایی می کنند. هر کدام از آنها شرایط خود را دارند و افراد سرمایه گذار و به خصوص تازه کارها می توانند از کمک های آنها استفاده کنند.

سرمایه گذاری هم مانند هر کار دیگری به این نیاز دارد که اصول آن را بدانید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید. کسی می تواند مدعی باشد که سرمایه گذاری موفق خواهد داشت که از اصول آن پیروی کند. در ادامه اصولی که پیاده کردن آنها راه را برای سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا باز می کند آورده شده است.

 

1- برای حدس آینده تلاش نکنید

یاد گرفتن پذیرفتن آن چه در آینده رخ می دهد، مهم تر از سعی برای حدس زدن و پیش بینی آینده ای که هنوز نیامده و در راه است. برای سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا نباید روی حدس و گمان تصمیم بگیرید و برای هر کار باید دلیل منطقی داشته باشید.

 

2- پس انداز از سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا مهم تر است

برخی از سرمایه گذاران دائم استرس دارند که آیا سرمایه گذاری درستی انجام داده اند یا نه. در صورتی که افراد دوراندیش تمام فکر و ذکرشان این است که چطور پس انداز کنند تا در روزهای نیاز از آن بهره ببرند. این سرمایه گذارها معتقد هستند که پس انداز از سرمایه گذاری مهم تر است.

3- اخبار مهم را پیگیری کنید

برای این که سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا داشته باشید باید از اخبار مهم و وضعیت بازار مطلع باشید و مسائلی از این دست را بدانید. روزنامه ها، بخش های خبری مختلف و از همه دردسترس تر سایت های اینترنتی همه امکاناتی هستند که می توانند در سرمایه گذاری شما مؤثر باشند.

4- تیز هوشی مهم تر از زرنگ بودن است

از میان دو سرمایه گذار که یکی که با آموزش های کلاس و کتاب جلو می رود و دومی در تلاش است و به استعداد و پشتکار خود تکیه دارد، دومی موفق تر خواهد بود. البته که آموزش مهم است، اما سرمایه گذاران موفق افراد باهوشی هستند که کمتر از بقیه اشتباه کرده اند.

 

سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

 

5- قبل از سرمایه گذاری درباره آن با بقیه حرف بزنید

مشورت در هر کاری بسیار اهمیت دارد و البته خیلی ها به آن اهمیت نمی دهند. استفاده کردن از تجربه دیگران می تواند کمک های خوبی به شما بکند. البته باید در نظر داشته باشید که خطرپذیری افراد با هم فرق دارد و در نهایت شما با توجه به شرایط و سرمایه خود باید تصمیم درست را اتخاذ کنید.

 

6- بسیاری از گرفتاری های مالی نتیجه تردید هستند

در صورتی که تصمیم دارید سرمایه گذاری کنید، ابتدا باید از سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا اطمینان داشته باشید و بعد قدم در این راه بگذارید. شک در این مسیر بسیار مخرب است و در مواردی می تواند تمام سرمایه شما را از دستتان خارج کند.

 

7- گذشته ها را به فراموشی بسپارید

آن چه در گذشته اتفاق افتاده است مربوط به گذشته است. اگر در گذشته سرمایه گذاری خوبی نداشته اید یا اطرافیان شما در این راه موفق نبوده اند، دلیل بر این نیست که شما قرار است موفق نشوید. باید با توجه به شرایط جدید و دانش جدید و تجربه های تازه تصمیمات خود را بگیرید.

 

8- سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا بی نقص وجود ندارد

فکر این که سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا را انتخاب کنید که هیچ مشکلی نداشته باشد غیر ممکن است. این که در مسیر سرمایه گذاری با هیچ مشکلی مواجه نشوید و همه چیز کامل و بی نقص باشد، فکری بیهوده است. در این مورد باید واقع بین باشید و نهایت تلاش خود را بکنید. اگر فکر می کنید که بالاخره سرمایه گذاری بی نقص خود را خواهید یافت سخت در اشتباه هستید و به این ترتیب هرگز وارد این بازار نمی شوید. کمال گرایی را در سرمایه گذاری و البته در تمام زندگی خود کنار بگذارید.

 

سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

با سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا می توانید سرمایه خود را به جریان بیاندازید و بگذارید پول در خدمت شما باشد و برایتان کار کند. بیشتر درآمد خود را صرف سرمایه گذاری کنید و سود حاصل از آن کارهای بیشتری انجام دهید. نباید انتظار داشته باشید که در کوتاه مدت به سود برسید. بعضی مواقع برای سودهای خوب باید چند سال صبر کنید. شما باید از تمام منابعی که در اختیار دارید بیشترین استفاده را بکنید.

 

 بهترین و پرسودترین سرمایه گذاری این است که روی خودتان سرمایه گذاری کنید. این مغز شما است که بهترین موتور ثروت آفرینی است. افراد ثروتمند شرایطی را که دوست دارند برای خود فراهم می کنند و برایشان مهم نیست که شرایط چگونه است. آنها معقتد هستند که اگر افکار این قدر قدرتمند هستند که می توانند عملکرد ورزشکار را در زمین بهبود بخشند، پس می توانند عملکرد انسان را برای افزایش جریان مالی در زندگی بالا ببرند. برای سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا باید تمام جوانب را بسنجید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای سرمایه خود بگیرید و با استفاده از راه مناسب آن را چند برابر کنید.

 

سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

پروژه سیاسی یا نظریه اقتصادی؟

جیمز مکینتاش/ وال استریت ژورنال ...

 • 4

کمک ۳ میلیارد دلاری عربستان و امارات به سودان

در پی سقوط حکومت عمر البشیر در سودان که حدود ۳۰ سال قدرت را در اختیار داشت، عربستان و امارات امروز (یک‌شنبه) اعلام کردند که سه میلیارد دلار کمک مالی در اختیار این کشور می‌گذارند.

 • 10

تسویه کامل سود سهام عدالت همه مشمولان تا چند روز دیگر

سازمان خصوصی سازی اعلام کرد:‌ پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال ۹۶ مشمولان سهام عدالت طی روزهای جاری خاتمه می یابد.

 • 15

کمک مالی عربستان و امارات به سودان با وجود مخالفت انقلابیون

خبرگزاری رسمی عربستان از بسته کمک مالی این کشور و امارات به سودان به ارزش ۳ میلیارد دلار خبر داد.

 • 11

تسهیل قوانین و مقررات کسب وکار، محقق کننده شعار سال است

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره کنفدراسیون صنعت ایران گفت: حمایت‌های دولت و همکاری نهادهای بانکی، مالیاتی و بیمه‌ای برای عبور از موانع تولید و تسهیل قوانین و مقررات کسب وکار می تواند بخش مهمی از محدودیت های تولید را کاهش دهد و مسیر دستیابی به شعار سال را تسهیل کند.

 • 6

افزایش نرخ تورم ژاپن

هر چند تورم سومین اقتصاد بزرگ جهان در ماه مارس افزایش یافت اما کماکان نسبت به سطح هدف‌گذاری شده توسط بانک مرکزی این کشور فاصله دارد.

 • 19

زور دلالان از دلار هم بیشتر است

افزایش قیمت برخی اقلام اساسی در کشور که تولید آنها کمترین ارتباط را با قیمت ارز دارد مساله‌ای است که درماه‌های گذشته باعث ایجاد سختی‌هایی در تامین معاش مردم شده است؛ امری که به نظر می‌رسد برای بررسی آن باید به عملکرد دستگاه‌های داخلی پرداخته شود.

 • 15

ارزش صادرات گیاهان دارویی به 520 میلیون دلار رسید

تهران- ایرنا- مجری طرح گیاهان دارویی کشور، گفت: بر اساس آمار 11 ماهه (از فروردین تا بهمن ماه) سال 97، 336 هزار و 836 تن انواع گیاهان دارویی به ارزش 520 میلیون دلار به کشورهای مختلف دنیا صادر شده است.

 • 15

ارزش صادرات گیاهان دارویی به 520 میلیون دلار رسید

تهران- ایرنا- مجری طرح گیاهان دارویی کشور، گفت: بر اساس آمار 11 ماهه (از فروردین تا بهمن ماه) سال 97، 336 هزار و 836 تن انواع گیاهان دارویی به ارزش 520 میلیون دلار به کشورهای مختلف دنیا صادر شده است.

 • 15

چگونه دوبی از فرایند نرخ گذاری دلار تهران حذف می‌شود؟

کارشناسان اقتصادی کشور معتقدند بازار متشکل ارزی به تدریج نرخ گذاری دلار تهران را از دوبی به داخل کشور منتقل می‌کند.

 • 18

مهار نوسان های نرخ ارز با راه اندازی بازار متشکل ارزی

تهران- ایرنا- یک کارشناس امور بانکی با بیان اینکه بازار متشکل ارزی می‌تواند التهاب و نوسان نرخ ارز را کاهش دهد، گفت: به دلیل اینکه معاملات این بازار، شفاف است و خریداران و فروشندگان می توانند در شرایط رقابتی درخواست‌های خود را ارائه کنند، نوسان های آن نسبت به بازار غیرشفاف کمتر خواهد بود.

 • 19

تبانی بزرگترین بانک ایتالیابرای اخلال در بازار اوراق قرضه اروپایی

کمیسیون اروپا اعلام کرد که بزرگترین بانک ایتالیا به علت نقش مهم خود در تبانی ۸ بانک برای از بین بردن رقابت‌پذیری در خرید و فروش اوراق قرضه اروپایی، احتمالا با جریمه‌ای سنگین روبرو خواهد شد.

 • 22

اهدا۲۰هزاربسته آموزشی بهداشتی به سیل زدگان لرستان توسط بانک آینده

تهران- بانک آینده با همکاری جمعیت هلال احمر ۲۰هزار بسته کمک آموزشی و بهداشتی به دانش ‌آموزان سیل‌ زده لرستان اهدا کرد .

 • 24

نقره داغ شدن فدراسیون فوتبال ایران، ذوب‌آهن، سایپا و اوکتاویو توسط AFC

فدراسیون فوتبال ایران، دو باشگاه ذوب‌آهن و سایپا و سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، توسط بالاترین نهاد فوتبال در قاره آسیا نقره‌داغ شدند.

 • 16

نقره داغ شدن فدراسیون فوتبال ایران، ذوب‌آهن، سایپا و اوکتاویو توسط AFC

فدراسیون فوتبال ایران، دو باشگاه ذوب‌آهن و سایپا و سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، توسط بالاترین نهاد فوتبال در قاره آسیا نقره‌داغ شدند.

 • 16

حمایت مالی حفتر توسط عربستان تا چه زمان ادامه خواهد داشت

تهران- ایرنا- نیروهای نظامی حفتر بدون برخورداری از پشتیبانی مالی واقتصادی روز به روز رو به ضعف خواهند گذاشت و این واقعیت وابستگی حفتر به پشتیبانی وکمک های خارجی بویژه عربستان را نشان می دهد.

 • 20

بازار متشکل ارزی چیست؟ چه نفعی برای صرافی‌ها دارد؟

بازار متشکل ارزی به اعتقاد کارشناسان می‌تواند منجر به سامان یافتن بازار ارز کشور شود. دکتر مجید شاکری، تحلیلگر اقتصادی در گفتگو با مهر درباره نحوه کار این بازار توضیح داده است.

 • 18

کاهش شدید ارزش پول سوئد

ارزش کرون در طی هفت سال اخیر در برابر دلار تقریبا نصف شده است.

 • 19

کاهش شدید ارزش پول سوئد

ارزش کرون در طی هفت سال اخیر در برابر دلار تقریبا نصف شده است.

 • 16