سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

سرمایه گذاری هم مانند هر کار دیگری به این نیاز دارد که اصول آن را بدانید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید. کسی می تواند مدعی باشد که سرمایه گذاری موفق خواهد داشت که از اصول آن پیروی کند.

شنبه 6 بهمن 1397 ساعت 13:45

سرمایه گذاری با سود بالا کار وسوسه برانگیزی است، اما به هر حال همه برای به دست آوردن سرمایه خود زحمت کشیده اند و کسی دوست ندارد که با تصمیم های اشتباه ثروت خود را به خطر بیاندازد. انتخاب بهترین سرمایه گذای دغدغه بسیاری از افراد است. به ویژه آنها که تازه می خواهند وارد این عرصه شوند و این دنیا برایشان ناشناخته است بیش از افراد حرفه ای نیاز به تحقیق دارند تا ترس آنها برای اقدامات لازم کمتر شود. یکی از سؤالاتی که مطرح می شود این است که چگونه سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا پیدا کنید؟

 

نکاتی در مورد سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

شیوه های مختلفی برای سرمایه گذاری وجود دارد. در کشور ما برای سرمایه گذاری  می توان به سراغ بازار مسکن، زمین، بورس، طلا، ارز، پول دیجیتال، اوراقی مثل اسناد خزانه و بیمه عمر رفت. هر کدام از این روش ها معایب و مزایای خود را دارند. انتخاب گزینه مناسب به عوامل متفاوتی مثل اوضاع بازار، بازده مورد انتظار، میزان خطرپذیری، شرایط مالی، میزان سن و اهداف مالی فرد بستگی دارد.

امروزه استارت آپ های زیادی راه افتاده اند که سرمایه گذاران را در انتخاب تصمیم درست درباره سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا راهنمایی می کنند. هر کدام از آنها شرایط خود را دارند و افراد سرمایه گذار و به خصوص تازه کارها می توانند از کمک های آنها استفاده کنند.

سرمایه گذاری هم مانند هر کار دیگری به این نیاز دارد که اصول آن را بدانید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید. کسی می تواند مدعی باشد که سرمایه گذاری موفق خواهد داشت که از اصول آن پیروی کند. در ادامه اصولی که پیاده کردن آنها راه را برای سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا باز می کند آورده شده است.

 

1- برای حدس آینده تلاش نکنید

یاد گرفتن پذیرفتن آن چه در آینده رخ می دهد، مهم تر از سعی برای حدس زدن و پیش بینی آینده ای که هنوز نیامده و در راه است. برای سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا نباید روی حدس و گمان تصمیم بگیرید و برای هر کار باید دلیل منطقی داشته باشید.

 

2- پس انداز از سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا مهم تر است

برخی از سرمایه گذاران دائم استرس دارند که آیا سرمایه گذاری درستی انجام داده اند یا نه. در صورتی که افراد دوراندیش تمام فکر و ذکرشان این است که چطور پس انداز کنند تا در روزهای نیاز از آن بهره ببرند. این سرمایه گذارها معتقد هستند که پس انداز از سرمایه گذاری مهم تر است.

3- اخبار مهم را پیگیری کنید

برای این که سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا داشته باشید باید از اخبار مهم و وضعیت بازار مطلع باشید و مسائلی از این دست را بدانید. روزنامه ها، بخش های خبری مختلف و از همه دردسترس تر سایت های اینترنتی همه امکاناتی هستند که می توانند در سرمایه گذاری شما مؤثر باشند.

4- تیز هوشی مهم تر از زرنگ بودن است

از میان دو سرمایه گذار که یکی که با آموزش های کلاس و کتاب جلو می رود و دومی در تلاش است و به استعداد و پشتکار خود تکیه دارد، دومی موفق تر خواهد بود. البته که آموزش مهم است، اما سرمایه گذاران موفق افراد باهوشی هستند که کمتر از بقیه اشتباه کرده اند.

 

سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

 

5- قبل از سرمایه گذاری درباره آن با بقیه حرف بزنید

مشورت در هر کاری بسیار اهمیت دارد و البته خیلی ها به آن اهمیت نمی دهند. استفاده کردن از تجربه دیگران می تواند کمک های خوبی به شما بکند. البته باید در نظر داشته باشید که خطرپذیری افراد با هم فرق دارد و در نهایت شما با توجه به شرایط و سرمایه خود باید تصمیم درست را اتخاذ کنید.

 

6- بسیاری از گرفتاری های مالی نتیجه تردید هستند

در صورتی که تصمیم دارید سرمایه گذاری کنید، ابتدا باید از سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا اطمینان داشته باشید و بعد قدم در این راه بگذارید. شک در این مسیر بسیار مخرب است و در مواردی می تواند تمام سرمایه شما را از دستتان خارج کند.

 

7- گذشته ها را به فراموشی بسپارید

آن چه در گذشته اتفاق افتاده است مربوط به گذشته است. اگر در گذشته سرمایه گذاری خوبی نداشته اید یا اطرافیان شما در این راه موفق نبوده اند، دلیل بر این نیست که شما قرار است موفق نشوید. باید با توجه به شرایط جدید و دانش جدید و تجربه های تازه تصمیمات خود را بگیرید.

 

8- سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا بی نقص وجود ندارد

فکر این که سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا را انتخاب کنید که هیچ مشکلی نداشته باشد غیر ممکن است. این که در مسیر سرمایه گذاری با هیچ مشکلی مواجه نشوید و همه چیز کامل و بی نقص باشد، فکری بیهوده است. در این مورد باید واقع بین باشید و نهایت تلاش خود را بکنید. اگر فکر می کنید که بالاخره سرمایه گذاری بی نقص خود را خواهید یافت سخت در اشتباه هستید و به این ترتیب هرگز وارد این بازار نمی شوید. کمال گرایی را در سرمایه گذاری و البته در تمام زندگی خود کنار بگذارید.

 

سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

با سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا می توانید سرمایه خود را به جریان بیاندازید و بگذارید پول در خدمت شما باشد و برایتان کار کند. بیشتر درآمد خود را صرف سرمایه گذاری کنید و سود حاصل از آن کارهای بیشتری انجام دهید. نباید انتظار داشته باشید که در کوتاه مدت به سود برسید. بعضی مواقع برای سودهای خوب باید چند سال صبر کنید. شما باید از تمام منابعی که در اختیار دارید بیشترین استفاده را بکنید.

 

 بهترین و پرسودترین سرمایه گذاری این است که روی خودتان سرمایه گذاری کنید. این مغز شما است که بهترین موتور ثروت آفرینی است. افراد ثروتمند شرایطی را که دوست دارند برای خود فراهم می کنند و برایشان مهم نیست که شرایط چگونه است. آنها معقتد هستند که اگر افکار این قدر قدرتمند هستند که می توانند عملکرد ورزشکار را در زمین بهبود بخشند، پس می توانند عملکرد انسان را برای افزایش جریان مالی در زندگی بالا ببرند. برای سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا باید تمام جوانب را بسنجید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای سرمایه خود بگیرید و با استفاده از راه مناسب آن را چند برابر کنید.

 

سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

مطالبات سال ۹۸ داروخانه‌ها تا پایان خرداد پرداخت شد

مدیرکل روابط عمومی بیمه سلامت گفت: مطالبات سال ٩٧ داروخانه‌های طرف قرارداد در سراسر کشور به طور متوسط تا آذر ماه پرداخت شده و پرداخت مانده مطالبات سال ۹۷ به محض دریافت اعتبار پرداخت می‌شود.

 • 40

کاهش رفت و آمدها در سبزه‌میدان/کاهش تقاضا باعث افت قیمت شد

اگرچه بانک مرکزی هر روز نرخ‌های مد نظر خود را برای انواع ارز در دو قالب رسمی و صرافی‌های بانکی اعلام می‌کند، اما فعالان بازار معتقدند کاهش جذابیت خرید ارز، نرخ را کاهش داده است.

 • 50

کاهش رفت و آمدها در سبزه‌میدان/کاهش تقاضا باعث افت قیمت شد

اگرچه بانک مرکزی هر روز نرخ‌های مد نظر خود را برای انواع ارز در دو قالب رسمی و صرافی‌های بانکی اعلام می‌کند، اما فعالان بازار معتقدند کاهش جذابیت خرید ارز، نرخ را کاهش داده است.

 • 52

قیمت سکه طرح جدید ۱۹ مردادماه ۹۸ به ۴میلیون و ۱۹۵ هزارتومان رسید

در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز شنبه ۱۹ مردادماه ۱۳۹۸ قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۱۹۵ هزارتومان رسید.

 • 43

اختلال در دسترسی به "پورتال اطلاع رسانی" بانک رفاه کارگران محتمل

احتمال اختلال در دسترسی به پورتال اطلاع رسانی بانک رفاه کارگران وجود دارد.

 • 45

رشد ۱۴۳ واحدی شاخص بورس تهران

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با رشد ۱۴۳ واحدی در ارتفاع ۲۵۵ هزار و ۳۰۶ واحدی ایستاد.

 • 35

سایت آمازون خانه می فروشد!

به تازگی در آمازون بسته ای شامل پنل های چوبی عرضه شده که می توان با سرهم کردن آنها یک خانه به مساحت ۲۲۷ فوت مربع ساخت.

 • 39

فقط ۳۸ درصد از خسارات سیل پرداخت شد

به گفته رئیس کل بیمه مرکزی، صنعت بیمه تاکنون ۱۴۲ میلیارد تومان به آسیب‌دیدگان سیل پرداخت کرده است؛ اما این مبلغ هنوز با آخرین پیش‌بینی‌های رسمی از کل خسارات مرتبط با سیل که حدود ۳۶۵ میلیارد تومان است فاصله زیادی دارد.

 • 35

زورآزمایی بانک مرکزی با متخلفان ارزی

رئیس‌کل بانک مرکزی با کسی شوخی ندارد و می‌خواهد از همه حساب‌کشی کند، او گفته که اگر زورمان نرسد به رئیس‌جمهور می‌گوییم. به این ترتیب به نظر می‌رسد که برخی از شرکت‌هایی که اقدام به رفع تعهد ارزی نکرده‌اند و دولتی هم بوده‌اند، به نوعی به زور قصد داشتند قانون را دور بزنند که با رسانه‌ای شدن این موضوع ...

 • 51

پیشنهاد نصب تابلو بورس کالا در عراق

دبیرکل اتاق مشترک ایران و عراق با استقبال از پیشنهاد نصب تابلوی بورس کالای ایران در عراق گفت: با نصب این تابلو، عراقی‌ها می‌توانند بدون واسطه از طریق بورس کالا، محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

 • 35

قیمت دلار امروز ۱۹ مرداد به ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان رسید

قیمت هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی امروز شنبه ۱۹ مرداد ۹۸ برای فروش به ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان رسید.

 • 44

پست بانک ایران بیش از ۱۵ هزار طرح روستایی را تامین مالی کرده است

دکترشیری گفت:این بانک باپرداخت ۱۲ هزار و ۴۰۰ میلیاردریال تسهیلات درقالب قانون حمایت ازتوسعه وایجاد اشتغال درمناطق روستایی و عشایری توانسته تامین مالی بیش از ۱۵هزارطرح اشتغالزایی رابخوبی انجام دهد.

 • 40

غزه هر ماه ۷۰ میلیون دلار به دلیل محاصره خسارت می‌بیند

رئیس کمیته مردمی مقابله با محاصره غزه تاکید کرد که این باریکه هر ماه در نتیجه ادامه محاصره و بحران‌های پیش‌رو از جمله عدم پرداخت حقوق کارمندان، متحمل ۷۰ میلیون دلار خسارت می‌شود.

 • 43

۱۴۲ میلیارد تومان خسارت سیل‌زدگان پرداخت شد

رییس کل بیمه مرکزی گفت: بیش از یکصد و چهل و دو میلیارد تومان خسارت به زیان‌دیدگان سیل در استان‌های آسیب دیده پرداخت شد.

 • 43

۱۴۲ میلیارد تومان خسارت سیل‌زدگان پرداخت شد

رییس کل بیمه مرکزی گفت: بیش از یکصد و چهل و دو میلیارد تومان خسارت به زیان‌دیدگان سیل در استان‌های آسیب دیده پرداخت شد.

 • 36

توفیقات تولید مسکن با اجرای ۴ پروژه صندوق سرمایه‌گذاری

مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن با اشاره به تجربه‌ ارزشمند مجموعه بانک مسکن در اجرای ۴ پروژه مسکونی با استفاده از ابزار مالی صندوق های سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان، خواستار رفع محدودیت در صدور مجوز شد.

 • 45

پرداخت پیش از موعد سود سهام بازنشستگان از سوی بیمه ملت

بیمه ملت، سود سهام بازنشستگان سهامدار خود را پیش از موعد مقرر، پرداخت می کند.

 • 42

آیفون تاشو ۳۵۰۰ دلار قیمت خواهد داشت

خبر تلاش اپل برای تولید آیفون تاشو مدتی است در فضای مجازی منتشر شده و اطلاعات تازه حاکی است که قیمت این آیفون سرسام آور و برابر با ۳۵۰۰ دلار خواهد بود.

 • 32

نوارغزه ماهانه ۷۰ میلیون دلار به دلیل تداوم محاصره خسارت می‌بیند

یک عضو مجلس قانون گذاری فلسطین اعلام کرد که نوارغزه به دلیل تداوم محاصره صهیونیستها، ماهانه ۷۰ میلیون دلار خسارت متحمل می شود.

 • 35

بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن از خبرگزاری ایرنا در استان قم

مدیر عامل بانک صنعت ومعدن در بازدید از خبرگزاری ایرنا در استان قم با تبریک روزخبرنگار و تأکید بر نقش حساس این حرفه در تعیین سرنوشت کشور گفت: ایجاد امید و همدلی در جامعه باید محور فعالیت رسانه ها باشد.

 • 41