سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

سرمایه گذاری هم مانند هر کار دیگری به این نیاز دارد که اصول آن را بدانید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید. کسی می تواند مدعی باشد که سرمایه گذاری موفق خواهد داشت که از اصول آن پیروی کند.

شنبه 6 بهمن 1397 ساعت 13:45

سرمایه گذاری با سود بالا کار وسوسه برانگیزی است، اما به هر حال همه برای به دست آوردن سرمایه خود زحمت کشیده اند و کسی دوست ندارد که با تصمیم های اشتباه ثروت خود را به خطر بیاندازد. انتخاب بهترین سرمایه گذای دغدغه بسیاری از افراد است. به ویژه آنها که تازه می خواهند وارد این عرصه شوند و این دنیا برایشان ناشناخته است بیش از افراد حرفه ای نیاز به تحقیق دارند تا ترس آنها برای اقدامات لازم کمتر شود. یکی از سؤالاتی که مطرح می شود این است که چگونه سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا پیدا کنید؟

 

نکاتی در مورد سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

شیوه های مختلفی برای سرمایه گذاری وجود دارد. در کشور ما برای سرمایه گذاری  می توان به سراغ بازار مسکن، زمین، بورس، طلا، ارز، پول دیجیتال، اوراقی مثل اسناد خزانه و بیمه عمر رفت. هر کدام از این روش ها معایب و مزایای خود را دارند. انتخاب گزینه مناسب به عوامل متفاوتی مثل اوضاع بازار، بازده مورد انتظار، میزان خطرپذیری، شرایط مالی، میزان سن و اهداف مالی فرد بستگی دارد.

امروزه استارت آپ های زیادی راه افتاده اند که سرمایه گذاران را در انتخاب تصمیم درست درباره سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا راهنمایی می کنند. هر کدام از آنها شرایط خود را دارند و افراد سرمایه گذار و به خصوص تازه کارها می توانند از کمک های آنها استفاده کنند.

سرمایه گذاری هم مانند هر کار دیگری به این نیاز دارد که اصول آن را بدانید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید. کسی می تواند مدعی باشد که سرمایه گذاری موفق خواهد داشت که از اصول آن پیروی کند. در ادامه اصولی که پیاده کردن آنها راه را برای سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا باز می کند آورده شده است.

 

1- برای حدس آینده تلاش نکنید

یاد گرفتن پذیرفتن آن چه در آینده رخ می دهد، مهم تر از سعی برای حدس زدن و پیش بینی آینده ای که هنوز نیامده و در راه است. برای سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا نباید روی حدس و گمان تصمیم بگیرید و برای هر کار باید دلیل منطقی داشته باشید.

 

2- پس انداز از سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا مهم تر است

برخی از سرمایه گذاران دائم استرس دارند که آیا سرمایه گذاری درستی انجام داده اند یا نه. در صورتی که افراد دوراندیش تمام فکر و ذکرشان این است که چطور پس انداز کنند تا در روزهای نیاز از آن بهره ببرند. این سرمایه گذارها معتقد هستند که پس انداز از سرمایه گذاری مهم تر است.

3- اخبار مهم را پیگیری کنید

برای این که سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا داشته باشید باید از اخبار مهم و وضعیت بازار مطلع باشید و مسائلی از این دست را بدانید. روزنامه ها، بخش های خبری مختلف و از همه دردسترس تر سایت های اینترنتی همه امکاناتی هستند که می توانند در سرمایه گذاری شما مؤثر باشند.

4- تیز هوشی مهم تر از زرنگ بودن است

از میان دو سرمایه گذار که یکی که با آموزش های کلاس و کتاب جلو می رود و دومی در تلاش است و به استعداد و پشتکار خود تکیه دارد، دومی موفق تر خواهد بود. البته که آموزش مهم است، اما سرمایه گذاران موفق افراد باهوشی هستند که کمتر از بقیه اشتباه کرده اند.

 

سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

 

5- قبل از سرمایه گذاری درباره آن با بقیه حرف بزنید

مشورت در هر کاری بسیار اهمیت دارد و البته خیلی ها به آن اهمیت نمی دهند. استفاده کردن از تجربه دیگران می تواند کمک های خوبی به شما بکند. البته باید در نظر داشته باشید که خطرپذیری افراد با هم فرق دارد و در نهایت شما با توجه به شرایط و سرمایه خود باید تصمیم درست را اتخاذ کنید.

 

6- بسیاری از گرفتاری های مالی نتیجه تردید هستند

در صورتی که تصمیم دارید سرمایه گذاری کنید، ابتدا باید از سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا اطمینان داشته باشید و بعد قدم در این راه بگذارید. شک در این مسیر بسیار مخرب است و در مواردی می تواند تمام سرمایه شما را از دستتان خارج کند.

 

7- گذشته ها را به فراموشی بسپارید

آن چه در گذشته اتفاق افتاده است مربوط به گذشته است. اگر در گذشته سرمایه گذاری خوبی نداشته اید یا اطرافیان شما در این راه موفق نبوده اند، دلیل بر این نیست که شما قرار است موفق نشوید. باید با توجه به شرایط جدید و دانش جدید و تجربه های تازه تصمیمات خود را بگیرید.

 

8- سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا بی نقص وجود ندارد

فکر این که سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا را انتخاب کنید که هیچ مشکلی نداشته باشد غیر ممکن است. این که در مسیر سرمایه گذاری با هیچ مشکلی مواجه نشوید و همه چیز کامل و بی نقص باشد، فکری بیهوده است. در این مورد باید واقع بین باشید و نهایت تلاش خود را بکنید. اگر فکر می کنید که بالاخره سرمایه گذاری بی نقص خود را خواهید یافت سخت در اشتباه هستید و به این ترتیب هرگز وارد این بازار نمی شوید. کمال گرایی را در سرمایه گذاری و البته در تمام زندگی خود کنار بگذارید.

 

سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

با سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا می توانید سرمایه خود را به جریان بیاندازید و بگذارید پول در خدمت شما باشد و برایتان کار کند. بیشتر درآمد خود را صرف سرمایه گذاری کنید و سود حاصل از آن کارهای بیشتری انجام دهید. نباید انتظار داشته باشید که در کوتاه مدت به سود برسید. بعضی مواقع برای سودهای خوب باید چند سال صبر کنید. شما باید از تمام منابعی که در اختیار دارید بیشترین استفاده را بکنید.

 

 بهترین و پرسودترین سرمایه گذاری این است که روی خودتان سرمایه گذاری کنید. این مغز شما است که بهترین موتور ثروت آفرینی است. افراد ثروتمند شرایطی را که دوست دارند برای خود فراهم می کنند و برایشان مهم نیست که شرایط چگونه است. آنها معقتد هستند که اگر افکار این قدر قدرتمند هستند که می توانند عملکرد ورزشکار را در زمین بهبود بخشند، پس می توانند عملکرد انسان را برای افزایش جریان مالی در زندگی بالا ببرند. برای سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا باید تمام جوانب را بسنجید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای سرمایه خود بگیرید و با استفاده از راه مناسب آن را چند برابر کنید.

 

سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

قیمت فروش ارز مسافرتی اعلام شد

قیمت فروش ارز مسافرتی روزانه بعد از ساعت 11 صبح به شعب منتخب اعلام و بعد از آن فروش ارز مسافرتی در بانک های عامل آغاز می شود. گفتنی است.

از سامانه پرداخت موبایلی بانک دی رونمایی شد

طی مراسمی از سامانه پرداخت موبایلی بانک دی « دیبا » رونمایی شد.

تسهیلات آنی بانک تجارت؛ بدون ضامن با سود و اقساط انتخابی

با سپرده‌گذاری در بانک تجارت می‌توانید در کمترین زمان ممکن، بدون نیاز به ضامن و با نرخ سود حداقلی وام بگیرید یا اینکه یکی از نزدیکان خود را برای دریافت وام به بانک معرفی کنید.

راهنمای دریافت تسهیلات سودمند بانک رفاه با سود 2 درصد

اگر به دنبال دریافت وام با نرخ سود حداقلی هستید، طرح سودمند بانک رفاه کارگران می‌تواند فرصت مناسبی برای شما باشد تا ضمن دریافت سود سپرده، تا سقف 100 میلیون تومان وام بگیرید.

واردات کالاهای گروه ۴ به مناطق آزاد تا سقف ۱۴۰میلیون دلار مجاز شد

بر اساس مصوبه کارگروهی متشکل از ۴ دستگاه دولتی، مقرر شد تا سقف ۱۴۰ میلیون دلار ثبت سفارش کالاهای اولویت ۴ در مناطق آزاد تا تاریخ ۳۱ فرودین ماه سال ۹۸ انجام شود.

 • 17

هوک: اروپا با آمریکا درباره ایران اختلاف نظر دارد

تهران- ایرنا- نماینده آمریکا در امور ایران با اعتراف به اختلاف نظر واشگتن با اروپا درباره ایران گفت که کشورش به این دلیل از برجام خارج شده که بتواند فشارهایش علیه تهران را افزایش دهد.

 • 14

بورس بازی بلدید؟

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به این که آشنایی با بورس و فعالیت در آن نقش موثری در زندگی افراد دارد، گفت: متاسفانه همه افراد جامعه بورس و فرصت‌های آن را نمی‌شناسند.

 • 15

همتی: صاحبنظران از تحلیلهای اقتصادی غیرواقعی خودداری کنند

تهران - ایرنا - رئیس کل بانک مرکزی در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: صاحبنظران از تحلیلهای اقتصادی غیرواقعی خودداری کنند.

 • 16

رییس جمهوری چین با هیات آمریکایی دیدار کرد

پکن- ایرنا- رییس جمهوری چین شامگاه جمعه با هیات تجاری ایالات متحده آمریکا که به منظور گفت و گوهای تجاری به این کشور سفر کرده است دیدار و گفت و گو کرد.

 • 15

خبرهایی خوب از میوه‌شب عید، صادرات نفت به کره‌ و تسهیلات صادراتی

ذخیره‌سازی میوه شب عید، شکسته شدن طلسم واردات از ایران توسط کره‌ای‌ها، تشریح جزئیات تسهیلات صادراتی توسط بانک مرکزی و لزوم حل مشکلات داخلی در کنار تحریم مهم‌ترین عناوین خبری امروز اداره اقتصادی ایسنا بود.

 • 15

جزئیات تسهیلات بانک مرکزی برای صادرکنندگان

بانک مرکزی در دستورالعمل جدید خود تسهیلاتی را برای صادرکنندگانی که ارز بیشتری را وارد چرخه اقتصاد کرده‌اند، در نظر گرفته است.

 • 15

قیمت نفت امروز ۶۵ دلار را رد کرد

قیمت نفت امروز از ۶۵ دلار گذشت اما با بروز نشانه هایی از کاهش تقاضا، از میان رشدش کاسته شد و به ۶۴.۷۴ دلار در هر بشکه رسید.

 • 15

بهای نفت به بالاترین حد خود در سال 2019 رسید

تهران - ایرنا - تحریم های آمریکا علیه صادرات نفت ونزوئلا و ایران و همچنین کاهش عرضه نفت اوپک باعث شد تا بهای نفت خام برنت امروز جمعه 26 بهمن ( 15 فوریه ) به بالاترین حد خود در سال 2019 میلادی برسد.

 • 16

مدیران ارشد استان می توانند با گرانی‌های موجود مقابله کنند

وزیر صنعت، معدن و تجارت در شورای برنامه ریزی و توسعه استان یزد اظهار داشت: مسئولان استانی باید با تدابیر داخلی نسبت به تنظیم بازار اقدام کنند، طبق برنامه ریزی‌های انجام شده مدیران ارشد استان می توانند با گرانی‌های موجود مقابله کنند.

 • 6

دادوستد ۴۵۹میلیارد سهم در بورس طی ۲۱۷ روز معاملاتی

تعداد ۴۵۹ میلیارد و ۶۵۷ میلیون سهم و حق تقدم از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۲۱۷ روز معاملاتی به ارزش ۱۳۸۷ هزار و ۳۴۹ میلیارد میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار دادوستد شده است.

 • 16