سرمایه گذاری با پول کم

سرمایه گذاری با پول کم

خیلی از افراد فکر می کنند که برای به راه انداختن یک کسب و کار حتماً باید سرمایه کلانی داشته باشند. به همین علت هم بسیاری با این تصور غلط ایده های خود را به آرزو تبدیل می کنند. اما با سرمایه کم هم می توان به سود رسید و کسب و کاری به راه انداخت که با آن کسب درآمد کرد.

شنبه 13 بهمن 1397 ساعت 16:35

افرادی که سرمایه زیادی دارند و جزء ثروتمندان محسوب می شوند، همیشه راه های زیادی برای سرمایه گذاری و چند برابر کردن پولشان جلوی پایشان قرار دارد. اما آنها که پول کمی دارند و دوست دارند آن را در جایی سرمایه گذاری کنند که بتوانند سود خوبی از آن به دست بیاورند، راه سخت تری را در سرمایه گذاری پیش رو دارند. به ویژه آنها که در سرمایه گذاری تجربه کمی دارند و البته تجربه کم ترس زیاد را به همراه خواهد داشت. این افراد با این پرسش مواجه هستند که چطور با سرمایه گذاری با پول کم میتوانند به سرمایه گذاری با سود بالا دست پیدا کنند ؟

 

سرمایه گذاری با پول کم: راه اندازی یک کسب و کار

خیلی از افراد فکر می کنند که برای به راه انداختن یک کسب و کار حتماً باید سرمایه کلانی داشته باشند. به همین علت هم بسیاری با این تصور غلط ایده های خود را به آرزو تبدیل می کنند. اما با سرمایه کم هم می توان به سود رسید و کسب و کاری به راه انداخت که با آن کسب درآمد کرد. این واقعیت را باید پذیرفت که تمام کسب و کارهایی که امروز به برندهایی معروف تبدیل شده اند، در ابتدا سرمایه های میلیونی و میلیاردی نداشتند. بسیاری از آنها با سرمایه گذاری با پول کم توانسته اند پیشرفت کنند. در ادامه چند کسب و کار به شما معرفی می شوند.

 

مشاغل آنلاین

کسب و کار آنلاین یا اینترنتی به فروش کالاها و خدمات از طریق اینترنت گفته می شود. تجهیزات لازم برای شروع چنین کسب و کاری تنها یک دستگاه کامپیوتر، اینترنت و یک خط تلفن است و نه هیچ چیز بیشتری. به وسیله همین ها می توانید صاحب یک شغل آنلاین یا اینترنتی شوید. برای این که یک سایت داشته باشید نیز به هزینه زیادی نیاز ندارید. از نمونه این سایت ها می توان به فروش سایت شارژ و سایت های تبلیغاتی اشاره کرد.

برای فروش علاوه بر سایت می توانید از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام نیز استفاده کنید. با صرف کمی هزینه می توانید با شرکت در کلاس های آموزشی مهارت های خود را افزایش دهید و روی مهارت های خود سرمایه گذاری کنید. شما می توانید با انجام کارهای هنری و تولید محصولات منحصر به فرد و فروش آنها پول خوبی به دست بیاورید.

 

مشاغل خانگی

هر نوع کاری که در  منزل و در محل سکونت شما صورت گیرد و با استفاده از وسایل و امکانات موجود در خانه باشد جز مشاغل و کسب و کارهای خانگی محسوب می شود. از این نوع کسب و کارها می توان به تولید شمع تزئینی، بسته بندی مواد و فروش آنها، پرورش قارچ و پخت غذاهای خانگی اشاره کرد. تعداد زیادی از کسب و کارهای معروف و موفق از همین طریق توانسته اند رشد کنند. به همین علت هر چقدر هم که سرمایه دارید و دوست دارید آن را افزایش دهید، اصلاً آن را دست کم نگیرید. سرمایه گذاری با پول کم فقط در چشم افراد ثروتمندی که سرمایه زیادی دارند کم است و برای افراد غیر ثروتمند می تواند به یک سکوی پرتاب بدل شود.   

 

سرمایه گذاری با پول کم

 

مشاغل خانوادگی

مشاغل و کسب و کارهای خانوادگی نیز جزء کارهایی است که با سرمایه گذاری با پول کم می توان آن را شروع کرد و به سوددهی رسید. در واقع به شغل هایی که افراد یک خانواده و خویشاوندان به راه می اندازند گفته می شود. در این مشاغل می توان سرمایه چند خانواده را با هم جمع کرد و در نهایت آن را به یک کسب و کار کوچک خانگی به عنوان مثال در قالب یک کارگاه تبدیل کرد. مشاغل خانوادگی مزایای زیادی دارند و یکی از مزیت های آن این است که افراد یک خانواده همه برای ارتقا تلاش می کنند، نه این که فقط یک نفر بار سنگین هزینه های خانه را بر دوش بکشد.

 

مشاغل روستایی

مشاغل و کسب و کارهای روستایی نیز با سرمایه گذاری با پول کم شدنی است. این نوع کسب و کارها در روستاها با هزینه های خیلی کم و منابع طبیعی زیاد قابل راه اندازی است که از آن جمله می توان پرورش گیاهان زینتی، پرورش حیوانات خانگی و پرورش گیاهان دارویی را نام برد.

 

شغل هایی با سرمایه گذاری با پول کم و درآمد بالا

در عصر امروز بسیاری از کارها برای درآمدزایی به اینترنت و فضای مجازی وابسته شده اند. می توان از این امکان به عنوان یک پلتفرم استفاده کنید. مشاغلی در ادامه آورده شده است که پرداختن به آنها می تواند شما را به سود برساند.

 • یکی از این شغل ها فروش اطلاعات است. اگر اطلاعاتی خوبی داشته باشید ک به درد بقیه بخورد، می توانید از طریق فروش آنها به درآمد برسید. هر چه بیشتر بدانید، می توانید به پول بیشتر هم فکر کنید.
 • شما ممکن است چیزهایی بلد باشید که بتوانید با آموزش آنها به دیگران کسب درآمد کنید. این روش می تواند به صورت آنلاین یا حتی حضوری باشد. در هر صورت آموزش همیشه از راه های خوب کسب درآمد بوده است. در واقع می توانید به یک مدرس آنلاین تبدیل شوید.
 • شغل های خدماتی و ارائه خدمات هم جزء پول سازها هستند. اگر بتوانید به افراد خدمات ارائه دهید که خیلی به کارشان بیاید، می توانید پیشرفت خوبی در کارتان داشته باشید.
 • اگر درباره یک موضوع ویژه معمولات زیادی داشته باشید، می توانید تجربه های خود را با گرفتن هزینه در اختیار دیگران بگذارید.
 • شما می توانید به صورت آنلاین به کار ترجمه و نویسندگی بپردازید. البته این کار نیاز به داشتن تخصص های گفته شده دارد.
 • فروش آنلاین لوازم دست دو از دیگر مشاغلی است که این روزها حسابی بازار داغی دارد و سایت های معروفی از این طریق توانسته اند کسب درآمد کنند.

سرمایه گذاری با پول کم

خلاصه این که تمام افرادی که توانسته اند به ثروت برسند، با ذهن اقتصادی خود پول کسب کرده اند. باید با تحقیق درباره کسب و کارها بتوانید متوجه شوید که به چه کسب و کاری می توانید بپردازید که در آن موفق باشید. شاید قابل باور نباشد که کسانی تنها با گرفتن نمایندگی شارژ سیم کارت توانسته باشند پول زیادی کسب کنند. اینترنت و فضای مجازی امکانات خوبی برای افراد جویای ثروت در خود نهفته دارند.

 

سرمایه گذاری با پول کم

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

مستخدم بانک قبل از فرار با پول ها دستگیر شد

تهران- ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: نیروی خدماتی یک بانک که با همدستی یکی از دوستانش اقدام به سرقت از صندوق امانات بانک کرده بود، قبل از فرار دستگیر شد.

 • 3

اتحادیه اروپا گوگل را جریمه کرد

تهران - ایرنا - تارنمای شبکه خبری سی ان ان امروز (چهارشنبه) گزارش داد: اتحادیه اروپا غول فناوری آمریکایی 'گوگل' را به دلیل انحصارطلبی یک میلیارد و 700 میلیون دلار جریمه کرد.

 • 4

دستگیری دزدان میلیاردی صندوق امانات بانک

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو متهم سرقت از صندوق امانات یکی از شعبات بانک به ارزش بیش از دو هزار میلیارد تومان، با اقدام به موقع ماموران گشت انتظامی نوروزی در پایتخت خبر داد.

 • 4

شرکت ایرانی متناظر با اینستکس به ثبت رسید

سازوکار تجارت و تأمین مالی ایران و اروپا (STFI) به عنوان نهاد ایرانی متناظر با اینستکس اروپایی به ثبت رسید.

 • 4

به روز شدن لپ تای های انوی با خدمات الکسا و ارتقای حریم شخصی

شرکت اچ پی لپ تاپ‌های سری انوی خود را با نصب پردازنده‌های جدید و افزودن سوئیچ جدیدی به وب کم برای حفاظت از حریم شخصی کاربران به روز کرده است.

 • 4

عرضه رایانه هوش مصنوعی ان ویدیا به قیمت ۹۹ دلار

شرکت ان ویدیا یک رایانه هوش مصنوعی ارزان قیمت را برای استفاده برنامه نویسان، توسعه دهندگان و محققان به قیمت تنها ۹۹ دلار طراحی و عرضه کرده است.

 • 4

حرکت رو به بالای دلار جهانی

با افزایش تنش‌های بین چین و آمریکا، ارزش دلار در برابر بسیاری از همتایانش تقویت شد.

 • 4

بازدید بازرسان بیمه سلامت از مراکز درمانی/با ۱۶۶۶ تماس بگیرید

مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بازرسان بیمه سلامت در ایام نوروز به صورت میدانی از مراکز ارائه خدمت بازدید خواهند کرد.

 • 3

توضیحات همتی درباره ساز وکار تجارت ایران و اروپا

تهران-ایرنا-رییس کل بانک مرکزی از ثبت ساز و کار تجارت و تامین مالی ایران و اروپا ( STFI ) به عنوان نهاد ایرانی متناظر با اینستکس اروپایی خبر داد.

 • 7

یک مقام سوری:گردشگری سوریه 50 میلیارد دلار خسارت دیده است

تهران – ایرنا – 'محمدرامی مرتینی' وزیر گردشگری سوریه گفت: از سال 2011 تاکنون 50 میلیارد دلار به بخش گردشگری کشور خسارت وارد شده است.

 • 5

ساز و کار تجارت و تأمین مالی ایران و اروپا به ثبت رسید

ساز و کار تجارت و تأمین مالی ایران و اروپا ( STFI )به عنوان نهاد ایرانی متناظر با اینستکس اروپایی به ثبت رسید.

 • 6

کشف چمدان مشکوک در سعادت آباد

مأموران پلیس پایتخت یک عدد چمدان مشکوک را که در میدان کاج سعادت آباد رها شده بود کشف کردند.

 • 5