سرمایه گذاری با پول کم

سرمایه گذاری با پول کم

خیلی از افراد فکر می کنند که برای به راه انداختن یک کسب و کار حتماً باید سرمایه کلانی داشته باشند. به همین علت هم بسیاری با این تصور غلط ایده های خود را به آرزو تبدیل می کنند. اما با سرمایه کم هم می توان به سود رسید و کسب و کاری به راه انداخت که با آن کسب درآمد کرد.

شنبه 13 بهمن 1397 ساعت 16:35

افرادی که سرمایه زیادی دارند و جزء ثروتمندان محسوب می شوند، همیشه راه های زیادی برای سرمایه گذاری و چند برابر کردن پولشان جلوی پایشان قرار دارد. اما آنها که پول کمی دارند و دوست دارند آن را در جایی سرمایه گذاری کنند که بتوانند سود خوبی از آن به دست بیاورند، راه سخت تری را در سرمایه گذاری پیش رو دارند. به ویژه آنها که در سرمایه گذاری تجربه کمی دارند و البته تجربه کم ترس زیاد را به همراه خواهد داشت. این افراد با این پرسش مواجه هستند که چطور با سرمایه گذاری با پول کم میتوانند به سرمایه گذاری با سود بالا دست پیدا کنند ؟

 

سرمایه گذاری با پول کم: راه اندازی یک کسب و کار

خیلی از افراد فکر می کنند که برای به راه انداختن یک کسب و کار حتماً باید سرمایه کلانی داشته باشند. به همین علت هم بسیاری با این تصور غلط ایده های خود را به آرزو تبدیل می کنند. اما با سرمایه کم هم می توان به سود رسید و کسب و کاری به راه انداخت که با آن کسب درآمد کرد. این واقعیت را باید پذیرفت که تمام کسب و کارهایی که امروز به برندهایی معروف تبدیل شده اند، در ابتدا سرمایه های میلیونی و میلیاردی نداشتند. بسیاری از آنها با سرمایه گذاری با پول کم توانسته اند پیشرفت کنند. در ادامه چند کسب و کار به شما معرفی می شوند.

 

مشاغل آنلاین

کسب و کار آنلاین یا اینترنتی به فروش کالاها و خدمات از طریق اینترنت گفته می شود. تجهیزات لازم برای شروع چنین کسب و کاری تنها یک دستگاه کامپیوتر، اینترنت و یک خط تلفن است و نه هیچ چیز بیشتری. به وسیله همین ها می توانید صاحب یک شغل آنلاین یا اینترنتی شوید. برای این که یک سایت داشته باشید نیز به هزینه زیادی نیاز ندارید. از نمونه این سایت ها می توان به فروش سایت شارژ و سایت های تبلیغاتی اشاره کرد.

برای فروش علاوه بر سایت می توانید از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام نیز استفاده کنید. با صرف کمی هزینه می توانید با شرکت در کلاس های آموزشی مهارت های خود را افزایش دهید و روی مهارت های خود سرمایه گذاری کنید. شما می توانید با انجام کارهای هنری و تولید محصولات منحصر به فرد و فروش آنها پول خوبی به دست بیاورید.

 

مشاغل خانگی

هر نوع کاری که در  منزل و در محل سکونت شما صورت گیرد و با استفاده از وسایل و امکانات موجود در خانه باشد جز مشاغل و کسب و کارهای خانگی محسوب می شود. از این نوع کسب و کارها می توان به تولید شمع تزئینی، بسته بندی مواد و فروش آنها، پرورش قارچ و پخت غذاهای خانگی اشاره کرد. تعداد زیادی از کسب و کارهای معروف و موفق از همین طریق توانسته اند رشد کنند. به همین علت هر چقدر هم که سرمایه دارید و دوست دارید آن را افزایش دهید، اصلاً آن را دست کم نگیرید. سرمایه گذاری با پول کم فقط در چشم افراد ثروتمندی که سرمایه زیادی دارند کم است و برای افراد غیر ثروتمند می تواند به یک سکوی پرتاب بدل شود.   

 

سرمایه گذاری با پول کم

 

مشاغل خانوادگی

مشاغل و کسب و کارهای خانوادگی نیز جزء کارهایی است که با سرمایه گذاری با پول کم می توان آن را شروع کرد و به سوددهی رسید. در واقع به شغل هایی که افراد یک خانواده و خویشاوندان به راه می اندازند گفته می شود. در این مشاغل می توان سرمایه چند خانواده را با هم جمع کرد و در نهایت آن را به یک کسب و کار کوچک خانگی به عنوان مثال در قالب یک کارگاه تبدیل کرد. مشاغل خانوادگی مزایای زیادی دارند و یکی از مزیت های آن این است که افراد یک خانواده همه برای ارتقا تلاش می کنند، نه این که فقط یک نفر بار سنگین هزینه های خانه را بر دوش بکشد.

 

مشاغل روستایی

مشاغل و کسب و کارهای روستایی نیز با سرمایه گذاری با پول کم شدنی است. این نوع کسب و کارها در روستاها با هزینه های خیلی کم و منابع طبیعی زیاد قابل راه اندازی است که از آن جمله می توان پرورش گیاهان زینتی، پرورش حیوانات خانگی و پرورش گیاهان دارویی را نام برد.

 

شغل هایی با سرمایه گذاری با پول کم و درآمد بالا

در عصر امروز بسیاری از کارها برای درآمدزایی به اینترنت و فضای مجازی وابسته شده اند. می توان از این امکان به عنوان یک پلتفرم استفاده کنید. مشاغلی در ادامه آورده شده است که پرداختن به آنها می تواند شما را به سود برساند.

 • یکی از این شغل ها فروش اطلاعات است. اگر اطلاعاتی خوبی داشته باشید ک به درد بقیه بخورد، می توانید از طریق فروش آنها به درآمد برسید. هر چه بیشتر بدانید، می توانید به پول بیشتر هم فکر کنید.
 • شما ممکن است چیزهایی بلد باشید که بتوانید با آموزش آنها به دیگران کسب درآمد کنید. این روش می تواند به صورت آنلاین یا حتی حضوری باشد. در هر صورت آموزش همیشه از راه های خوب کسب درآمد بوده است. در واقع می توانید به یک مدرس آنلاین تبدیل شوید.
 • شغل های خدماتی و ارائه خدمات هم جزء پول سازها هستند. اگر بتوانید به افراد خدمات ارائه دهید که خیلی به کارشان بیاید، می توانید پیشرفت خوبی در کارتان داشته باشید.
 • اگر درباره یک موضوع ویژه معمولات زیادی داشته باشید، می توانید تجربه های خود را با گرفتن هزینه در اختیار دیگران بگذارید.
 • شما می توانید به صورت آنلاین به کار ترجمه و نویسندگی بپردازید. البته این کار نیاز به داشتن تخصص های گفته شده دارد.
 • فروش آنلاین لوازم دست دو از دیگر مشاغلی است که این روزها حسابی بازار داغی دارد و سایت های معروفی از این طریق توانسته اند کسب درآمد کنند.

سرمایه گذاری با پول کم

خلاصه این که تمام افرادی که توانسته اند به ثروت برسند، با ذهن اقتصادی خود پول کسب کرده اند. باید با تحقیق درباره کسب و کارها بتوانید متوجه شوید که به چه کسب و کاری می توانید بپردازید که در آن موفق باشید. شاید قابل باور نباشد که کسانی تنها با گرفتن نمایندگی شارژ سیم کارت توانسته باشند پول زیادی کسب کنند. اینترنت و فضای مجازی امکانات خوبی برای افراد جویای ثروت در خود نهفته دارند.

 

سرمایه گذاری با پول کم

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

کاهش قیمت نفت به کمتر از ۷۰ دلار

قیمت نفت امروز با کاهش تقاضای جهانی و افزایش ذخایر نفت آمریکا به کمتر از ۷۰ دلار رسید.

 • 16

بخش خصوصی باید یک کرسی در دولت داشته باشد

تهران- ایرنا- عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: بخش خصوصی باید یک کرسی در دولت داشته باشد تا زمانی که تصمیمات اقتصادی گرفته می شود، مشکلات و گره‌های کار را به دولت نشان دهد.

 • 15

سهم برخی گونه‌های با ارزش شیلاتی به زیر یک درصد رسید

رئیس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی گفت:متاسفانه سهم برخی گونه‌های با ارزش شیلاتی به زیر یک درصد رسیده و اگر اقدام موثر صورت نگیرد در آینده‌ای نزدیک عواقب جبران ناپذیری گریبان گیر طبیعت خواهد شد.

 • 17

توسعه کارآفرینی نیازمند تغییر نظام پولی و بانکی است

تهران- ایرنا- دبیرکل مجمع کارآفرینان ایران گفت: اکنون بهترین فرصت برای توسعه کارآفرینی در جنگ اقتصادی است و به نظر می رسد برای نیل به این هدف در شرایط کنونی اقتصادی و اجتماعی جامعه، تغییر نظام پولی و بانکی در اولویت باشد.

 • 16

هند محموله مواد مخدر به ارزش 71 میلیون دلار کشف و ضبط کرد

دهلی نو- ایرنا - گارد ساحلی هند اعلام کرد که یک محموله بزرگ مواد مخدر به ارزش 71 میلیون دلار را از یک قایق پاکستانی در نزدیکی آب های ساحلی گجرات کشف و ضبط کرده است .

 • 15

بزرگترین مشکل اقتصاد چند نرخی بودن ارز است

تهران- ایرنا- بنیان‌گذار هلدینگ سولیکو معتقد است: چند نرخی بودن ارز در سال‌های گذشته موجب رانت و فسادهای متعدد شده و مشکلات بزرگی فراروی تولیدکنندگان قرار داده است.

 • 17

گلف‌بازی ترامپ برای مالیات دهندگان آمریکا 100 میلیون دلار هزینه داشته است

سفرهای رییس جمهور آمریکا برای بازی گلف بیش از ۱۰۰ میلیون دلار برای مالیات‌دهندگان هزینه داشته است.

 • 16

عواقب سنگین جنگ تکنولوژی آمریکا علیه هواوی برای شرکت‌های آمریکایی

آمریکا عواقب حمله به غول تکنولوژی چین، هوآوی، را دست کم گرفته است، چراکه این اقدام پیام واضحی به کشورهای جهان ارسال می‌کند که از تجارت با چنین شریک تجاری ناپایداری (آمریکا) خودداری کنند.

 • 4

شهرداری فردیس ۸۰ میلیارد تومان نقدینگی دارد

فردیس - شهردار فردیس از جذب ۱۱۲ درصدی درآمد نقدی در سال گذشته خبر داد و گفت: شهرداری فردیس ۸۰ میلیارد نقدینگی دارد.

 • 15

اولین محموله نفتی ونزوئلا به آمریکا رسید

اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش آمار سوخت هفتگی خود اعلام کرد که در هفته منتهی به ۱۷ می، برای اولین بار در چندین هفته اخیر واردات نفت از ونزوئلا به ۴۹ هزار بشکه در روز رسیده است.

 • 14

تقدیر از بانک صادرات ایران به دلیل حمایت از نمایشگاه قرآن کریم

دکتر غلامعلی حداد عادل، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام شب گذشته از بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بازدید کرد و با حضور در غرفه بانک صادرات ایران از نزدیک با رویکردهای فرهنگی و قرآنی این بانک در نمایشگاه قرآن کریم آشنا شد.

 • 19

ارائه خدمات بانکی به روشندلان در ۸ شعبه بانک دی

با تجهیز پنج شعبه دیگر بانک دی به سامانه خدمات بانکی روشندلان، امکان ارائه خدمات به نابینایان در هشت شعبه این بانک امکان پذیر شد.

 • 18

مرکز تماس، ظرفیتی مناسب برای ارتباط با مشتریان

مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: مرکز تماس مشتریان، ظرفیت مناسبی برای برقراری ارتباط، تبادل اطلاعات و ارائه مشاوره و خدمات به مشتریان است.

 • 17

صندوق بیمه کشاورزی در استان زنجان زیان‌ده است

زنجان-رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: متأسفانه آمارها حاکی از آن است که بیمه کشاورزی در استان زنجان بیمه‌ای زیان‌ده است.

 • 20

بازدید مدیران بانک تجارتی ایران و اروپا از بانک دی

مدیران ارشد بانک تجارتی ایران و اروپا (E.I.H.) در راستای توسعه سطح روابط کارگزاری و گسترش عملیات بانکداری بین الملل با مدیران ارشد بانک دی دیدار کردند.

 • 19

ثروتمندترین افراد تاریخ کدامند؟

با در نظر گرفتن نسبت ثروت به تولید ناخالص داخلی می‌توان دریافت که برخی افراد از ثروتمندان حال حاضر جهان نیز ثروتمند تر بوده‌اند.

 • 18
 • 28