سرمایه گذاری با پول کم

سرمایه گذاری با پول کم

خیلی از افراد فکر می کنند که برای به راه انداختن یک کسب و کار حتماً باید سرمایه کلانی داشته باشند. به همین علت هم بسیاری با این تصور غلط ایده های خود را به آرزو تبدیل می کنند. اما با سرمایه کم هم می توان به سود رسید و کسب و کاری به راه انداخت که با آن کسب درآمد کرد.

شنبه 13 بهمن 1397 ساعت 16:35

افرادی که سرمایه زیادی دارند و جزء ثروتمندان محسوب می شوند، همیشه راه های زیادی برای سرمایه گذاری و چند برابر کردن پولشان جلوی پایشان قرار دارد. اما آنها که پول کمی دارند و دوست دارند آن را در جایی سرمایه گذاری کنند که بتوانند سود خوبی از آن به دست بیاورند، راه سخت تری را در سرمایه گذاری پیش رو دارند. به ویژه آنها که در سرمایه گذاری تجربه کمی دارند و البته تجربه کم ترس زیاد را به همراه خواهد داشت. این افراد با این پرسش مواجه هستند که چطور با سرمایه گذاری با پول کم میتوانند به سرمایه گذاری با سود بالا دست پیدا کنند ؟

 

سرمایه گذاری با پول کم: راه اندازی یک کسب و کار

خیلی از افراد فکر می کنند که برای به راه انداختن یک کسب و کار حتماً باید سرمایه کلانی داشته باشند. به همین علت هم بسیاری با این تصور غلط ایده های خود را به آرزو تبدیل می کنند. اما با سرمایه کم هم می توان به سود رسید و کسب و کاری به راه انداخت که با آن کسب درآمد کرد. این واقعیت را باید پذیرفت که تمام کسب و کارهایی که امروز به برندهایی معروف تبدیل شده اند، در ابتدا سرمایه های میلیونی و میلیاردی نداشتند. بسیاری از آنها با سرمایه گذاری با پول کم توانسته اند پیشرفت کنند. در ادامه چند کسب و کار به شما معرفی می شوند.

 

مشاغل آنلاین

کسب و کار آنلاین یا اینترنتی به فروش کالاها و خدمات از طریق اینترنت گفته می شود. تجهیزات لازم برای شروع چنین کسب و کاری تنها یک دستگاه کامپیوتر، اینترنت و یک خط تلفن است و نه هیچ چیز بیشتری. به وسیله همین ها می توانید صاحب یک شغل آنلاین یا اینترنتی شوید. برای این که یک سایت داشته باشید نیز به هزینه زیادی نیاز ندارید. از نمونه این سایت ها می توان به فروش سایت شارژ و سایت های تبلیغاتی اشاره کرد.

برای فروش علاوه بر سایت می توانید از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام نیز استفاده کنید. با صرف کمی هزینه می توانید با شرکت در کلاس های آموزشی مهارت های خود را افزایش دهید و روی مهارت های خود سرمایه گذاری کنید. شما می توانید با انجام کارهای هنری و تولید محصولات منحصر به فرد و فروش آنها پول خوبی به دست بیاورید.

 

مشاغل خانگی

هر نوع کاری که در  منزل و در محل سکونت شما صورت گیرد و با استفاده از وسایل و امکانات موجود در خانه باشد جز مشاغل و کسب و کارهای خانگی محسوب می شود. از این نوع کسب و کارها می توان به تولید شمع تزئینی، بسته بندی مواد و فروش آنها، پرورش قارچ و پخت غذاهای خانگی اشاره کرد. تعداد زیادی از کسب و کارهای معروف و موفق از همین طریق توانسته اند رشد کنند. به همین علت هر چقدر هم که سرمایه دارید و دوست دارید آن را افزایش دهید، اصلاً آن را دست کم نگیرید. سرمایه گذاری با پول کم فقط در چشم افراد ثروتمندی که سرمایه زیادی دارند کم است و برای افراد غیر ثروتمند می تواند به یک سکوی پرتاب بدل شود.   

 

سرمایه گذاری با پول کم

 

مشاغل خانوادگی

مشاغل و کسب و کارهای خانوادگی نیز جزء کارهایی است که با سرمایه گذاری با پول کم می توان آن را شروع کرد و به سوددهی رسید. در واقع به شغل هایی که افراد یک خانواده و خویشاوندان به راه می اندازند گفته می شود. در این مشاغل می توان سرمایه چند خانواده را با هم جمع کرد و در نهایت آن را به یک کسب و کار کوچک خانگی به عنوان مثال در قالب یک کارگاه تبدیل کرد. مشاغل خانوادگی مزایای زیادی دارند و یکی از مزیت های آن این است که افراد یک خانواده همه برای ارتقا تلاش می کنند، نه این که فقط یک نفر بار سنگین هزینه های خانه را بر دوش بکشد.

 

مشاغل روستایی

مشاغل و کسب و کارهای روستایی نیز با سرمایه گذاری با پول کم شدنی است. این نوع کسب و کارها در روستاها با هزینه های خیلی کم و منابع طبیعی زیاد قابل راه اندازی است که از آن جمله می توان پرورش گیاهان زینتی، پرورش حیوانات خانگی و پرورش گیاهان دارویی را نام برد.

 

شغل هایی با سرمایه گذاری با پول کم و درآمد بالا

در عصر امروز بسیاری از کارها برای درآمدزایی به اینترنت و فضای مجازی وابسته شده اند. می توان از این امکان به عنوان یک پلتفرم استفاده کنید. مشاغلی در ادامه آورده شده است که پرداختن به آنها می تواند شما را به سود برساند.

 • یکی از این شغل ها فروش اطلاعات است. اگر اطلاعاتی خوبی داشته باشید ک به درد بقیه بخورد، می توانید از طریق فروش آنها به درآمد برسید. هر چه بیشتر بدانید، می توانید به پول بیشتر هم فکر کنید.
 • شما ممکن است چیزهایی بلد باشید که بتوانید با آموزش آنها به دیگران کسب درآمد کنید. این روش می تواند به صورت آنلاین یا حتی حضوری باشد. در هر صورت آموزش همیشه از راه های خوب کسب درآمد بوده است. در واقع می توانید به یک مدرس آنلاین تبدیل شوید.
 • شغل های خدماتی و ارائه خدمات هم جزء پول سازها هستند. اگر بتوانید به افراد خدمات ارائه دهید که خیلی به کارشان بیاید، می توانید پیشرفت خوبی در کارتان داشته باشید.
 • اگر درباره یک موضوع ویژه معمولات زیادی داشته باشید، می توانید تجربه های خود را با گرفتن هزینه در اختیار دیگران بگذارید.
 • شما می توانید به صورت آنلاین به کار ترجمه و نویسندگی بپردازید. البته این کار نیاز به داشتن تخصص های گفته شده دارد.
 • فروش آنلاین لوازم دست دو از دیگر مشاغلی است که این روزها حسابی بازار داغی دارد و سایت های معروفی از این طریق توانسته اند کسب درآمد کنند.

سرمایه گذاری با پول کم

خلاصه این که تمام افرادی که توانسته اند به ثروت برسند، با ذهن اقتصادی خود پول کسب کرده اند. باید با تحقیق درباره کسب و کارها بتوانید متوجه شوید که به چه کسب و کاری می توانید بپردازید که در آن موفق باشید. شاید قابل باور نباشد که کسانی تنها با گرفتن نمایندگی شارژ سیم کارت توانسته باشند پول زیادی کسب کنند. اینترنت و فضای مجازی امکانات خوبی برای افراد جویای ثروت در خود نهفته دارند.

 

سرمایه گذاری با پول کم

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

از سامانه پرداخت موبایلی بانک دی رونمایی شد

طی مراسمی از سامانه پرداخت موبایلی بانک دی « دیبا » رونمایی شد.

تسهیلات آنی بانک تجارت؛ بدون ضامن با سود و اقساط انتخابی

با سپرده‌گذاری در بانک تجارت می‌توانید در کمترین زمان ممکن، بدون نیاز به ضامن و با نرخ سود حداقلی وام بگیرید یا اینکه یکی از نزدیکان خود را برای دریافت وام به بانک معرفی کنید.

راهنمای دریافت تسهیلات سودمند بانک رفاه با سود 2 درصد

اگر به دنبال دریافت وام با نرخ سود حداقلی هستید، طرح سودمند بانک رفاه کارگران می‌تواند فرصت مناسبی برای شما باشد تا ضمن دریافت سود سپرده، تا سقف 100 میلیون تومان وام بگیرید.

واردات کالاهای گروه ۴ به مناطق آزاد تا سقف ۱۴۰میلیون دلار مجاز شد

بر اساس مصوبه کارگروهی متشکل از ۴ دستگاه دولتی، مقرر شد تا سقف ۱۴۰ میلیون دلار ثبت سفارش کالاهای اولویت ۴ در مناطق آزاد تا تاریخ ۳۱ فرودین ماه سال ۹۸ انجام شود.

 • 14

هوک: اروپا با آمریکا درباره ایران اختلاف نظر دارد

تهران- ایرنا- نماینده آمریکا در امور ایران با اعتراف به اختلاف نظر واشگتن با اروپا درباره ایران گفت که کشورش به این دلیل از برجام خارج شده که بتواند فشارهایش علیه تهران را افزایش دهد.

 • 10

بورس بازی بلدید؟

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به این که آشنایی با بورس و فعالیت در آن نقش موثری در زندگی افراد دارد، گفت: متاسفانه همه افراد جامعه بورس و فرصت‌های آن را نمی‌شناسند.

 • 10

همتی: صاحبنظران از تحلیلهای اقتصادی غیرواقعی خودداری کنند

تهران - ایرنا - رئیس کل بانک مرکزی در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: صاحبنظران از تحلیلهای اقتصادی غیرواقعی خودداری کنند.

 • 12

رییس جمهوری چین با هیات آمریکایی دیدار کرد

پکن- ایرنا- رییس جمهوری چین شامگاه جمعه با هیات تجاری ایالات متحده آمریکا که به منظور گفت و گوهای تجاری به این کشور سفر کرده است دیدار و گفت و گو کرد.

 • 12

خبرهایی خوب از میوه‌شب عید، صادرات نفت به کره‌ و تسهیلات صادراتی

ذخیره‌سازی میوه شب عید، شکسته شدن طلسم واردات از ایران توسط کره‌ای‌ها، تشریح جزئیات تسهیلات صادراتی توسط بانک مرکزی و لزوم حل مشکلات داخلی در کنار تحریم مهم‌ترین عناوین خبری امروز اداره اقتصادی ایسنا بود.

 • 11

جزئیات تسهیلات بانک مرکزی برای صادرکنندگان

بانک مرکزی در دستورالعمل جدید خود تسهیلاتی را برای صادرکنندگانی که ارز بیشتری را وارد چرخه اقتصاد کرده‌اند، در نظر گرفته است.

 • 12

قیمت نفت امروز ۶۵ دلار را رد کرد

قیمت نفت امروز از ۶۵ دلار گذشت اما با بروز نشانه هایی از کاهش تقاضا، از میان رشدش کاسته شد و به ۶۴.۷۴ دلار در هر بشکه رسید.

 • 12

بهای نفت به بالاترین حد خود در سال 2019 رسید

تهران - ایرنا - تحریم های آمریکا علیه صادرات نفت ونزوئلا و ایران و همچنین کاهش عرضه نفت اوپک باعث شد تا بهای نفت خام برنت امروز جمعه 26 بهمن ( 15 فوریه ) به بالاترین حد خود در سال 2019 میلادی برسد.

 • 14

مدیران ارشد استان می توانند با گرانی‌های موجود مقابله کنند

وزیر صنعت، معدن و تجارت در شورای برنامه ریزی و توسعه استان یزد اظهار داشت: مسئولان استانی باید با تدابیر داخلی نسبت به تنظیم بازار اقدام کنند، طبق برنامه ریزی‌های انجام شده مدیران ارشد استان می توانند با گرانی‌های موجود مقابله کنند.

 • 5

دادوستد ۴۵۹میلیارد سهم در بورس طی ۲۱۷ روز معاملاتی

تعداد ۴۵۹ میلیارد و ۶۵۷ میلیون سهم و حق تقدم از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۲۱۷ روز معاملاتی به ارزش ۱۳۸۷ هزار و ۳۴۹ میلیارد میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار دادوستد شده است.

 • 13

ایران پانزدهمین اقتصاد بزرگ جهان می‌شود

بزرگی تولید ناخالص داخلی کشورهای مختلف شاخصی است که هر ساله مورد بررسی و مطالعه قرار می گیرد و رده بندی بزرگی اقتصاد کشورها بر مبنای تولید ناخالص داخلی انجام میشود . صندوق بین المللی پول هم هر ساله این شاخص را برای کشورهای مختلف محاسبه می‌کند.

 • 15