پست آذربایجان شرقی آماده تحویل کارت‌های سوخت است/ تحویل۷۳۲۰کارت

پست آذربایجان شرقی آماده تحویل کارت‌های سوخت است/ تحویل۷۳۲۰کارت

تبریز- مدیرکل پست آذربایجان شرقی از آمادگی ادارات پست استان برای تحویل کارت های سوخت صادر شده به مردم خبر داد.

دوشنبه 27 آبان 1398 ساعت 21:40

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از مهر 

به گزارش خبرنگار مهر، محمد پوربزرگ عصر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران گفت: طبق قرارداد شرکت پست با شرکت نفت، کارت سوخت صادر شده توسط این شرکت به دست صاحبان کارت ها می رسد که در این راستا شرکت پست استان وظیفه توزیع ۱۳۳ هزار کارت سوخت را برعهده داشت که تا قبل از مطرح شدن بحث سهمیه بندی بنزین، ۸۰ درصد آن ها توزیع شده بود.

وی ادامه داد: اما مابقی کارت ها به دلیل ناقص بودن یا نادرست بودن آدرس صاحبان کارت ها در باجه های معطله ادارات پست بوده و صاحبان کارت ها باید برای دریافت این کارت، خود به ادارات پست در تبریز و یا شهرستان مراجعه کنند چرا که اداره پست به دلیل دراختیار نداشتن آدرس صحیح صاحبان کارت، قادر به توزیع این تعداد کارت نیست.

پوربزرگ با بیان اینکه تمامی ادارات شرکت پست آماده تحویل کارت ها به صاحبانشان هستند، گفت: روز جمعه و از ساعت هفت و نیم صبح تا هشت شب تمامی دفاتر آماده خدمت رسانی به مردم بودند که تنها در این روز هزار و ۵۲۷ نفر به ادارات پست استان مراجعه کرده و کارت سوخت خود را تحویل گرفتند.

وی ادامه داد: این آمار مجموعا و در طی روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه به هفت هزار و ۳۲۳ توزیع موفق رسید اما با این وجود هم اکنون ۲۷ هزار کارت در باجه های معطله موجود هستند که صاحبانشان می توانند در طی این چند روز برای تحویل گرفتن آن ها به ادارات پست مراجعه کنند.

مدیر کل پست استان با اشاره ای به ساعات کار ادارات پست برای تحویل کارت سوخت گفت: شعبه مرکزی شهرستان از ساعت هفت و نیم تا ۱۸ و سایر مراکز نیز از ساعت هفت و نیم تا ۱۶ آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

وی افزود: ۷۰ درصد کارت های موجود در باجه ها مربوط به شهرستان تبریز بوده و ۳۰ درصد مربوط به شهرستان ها هستند.

پوربزرگ از مردم استان خواست در مراجعات خود، مدارک کامل به همراه داشته باشند و ادامه داد: همراه داشتن کارت ملی و مدارک خودرو اعم از کارت ماشین، برگ سبز و سند در این مراجعه لازم است.

مدیر کل پست استان در خصوص نحوه پیگیری کارت سوخت گفت: برای دریافت شناسه پستی می توان به سه روش، ارسال کد وی آی ان خودرو به سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰، مراجعه به دفاتر پلیس به اضافه ۱۰ و یا مراجعه به سایت www.epolice.ir اقدام کرد.

وی ادامه داد: برای پیگیری کارت سوخت نیز می توان به سه روش مراجعه به سایت www.post.ir و قسمت رهگیری مرسولات، تماس با کد #۱۹۳* و یا مراجعه به یکی از باجه های پستی عمل کرد.

کد خبر 4775510

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

طرح فروش اقساطی سهام در بازار سرمایه

مدیرعامل بورس تهران با بیان اینکه بازار سرمایه تنش‌ها را پشت سر گذاشت، درباره فروش اقساطی برخی از سهام در بازار سرمایه گفت: این برنامه برای فروش دارایی‌های دولت مطرح شده است.

 • 19

ساخت، تجهیز و توسعه بیمارستانها، مراکز درمانی و پایگاههای اورژانس

بانک رفاه به منزله بانک سلامت محور، در ساخت، تجهیز و توسعه بیمارستان ها، مراکز درمانی و پایگاه های اورژانس، در حیطه مسئولیت های اجتماعی، نقش بسزایی داشته است.

 • 22

ارکان برنامه راهبردی و مدل کسب و کار اگزیم بانک دیجیتال

بانک توسعه صادرات ایران استراتژی های متناسب با اهداف اگزیم بانک دیجیتال را در قالب برنامه توسعه بانکداری دیجیتال با رویکرد نوآوری باز و با همکاری شرکت های دانش بنیان را دردست اجرا دارد.

 • 22

۹۰ میلیارد دلار اندازه بازار اسباب‌بازی جهان

پژوهش‌های متعدد شاخص‌های مختلفی را برای انتخاب یک اسباب‌بازی خوب بیان کرده‌اند که در این گزارش به چند شاخص برای انتخاب اسباب‌بازی اشاره می‌شود.

 • 30

دعوت به شرکت در مراسم تشییع سردار سلیمانی

مدیرعامل بانک سپه همه همکاران خود در بانک سپه و بانک‌های ادغامی را به شرکت پرشور در مراسم تشییع و وداع با سردار محبوب اسلام دعوت کرد.

 • 12

راه‌اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

بانک مرکزی اعلام کرد جهت تسهیل استفاده از رمز دوم پویا، امکان دریافت این رمز از طریق پیامک را برای کاربران بانکی فراهم کرده است.

 • 14

راه‌اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

بانک مرکزی اعلام کرد از سه‌شنبه این امکان فراهم می‌شود تا مشتریان بانکی‌ در زمان خریدهای اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند.

 • 50

انتصاب اعضای هیات عامل بانک صنعت ومعدن درراستای اجرا حاکمیت شرکتی

دو تن از اعضای هیات عامل بانک صنعت و معدن در راستای اجرای حاکمیت شرکتی با احکامی از سوی مدیرعامل این بانک منصوب شدند.

 • 51

اعلام اسامی شعب کشیک بانک کارآفرین در شهر تهران در روز دوشنبه ۱۶

شعب کشیک بانک کارآفرین در شهر تهران، در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه آماده خدمت‌رسانی به مشتریان هستند.

 • 95

قیمت سکه طرح جدید ۱۵ دی ۹۸ به ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ در معاملات بازار آزاد تهران به ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید.

 • 18

دعوت چقازردی به شرکت همکاران درمراسم تشییع ووداع باسردار سلیمانی

مدیرعامل بانک سپه همه همکاران خود در این بانک و بانکهای ادغامی را به حضور پر شور در مراسم تشییع و وداع با پیکر سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر هم رزمان آن شهید دعوت کرد.

 • 12

حضور مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک سپه در منزل شهید زمانی نیا

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک سپه با حضور در منزل پاسدار شهید مدافع حرم وحید زمانی نیا، همراه و همرزم سردار  شهید قاسم سلیمانی، شهادت وی را  به خانواده اش تبریک و تسلیت گفتند.

 • 12

تقاضای القایی منجر به چالش‌اقتصادی در نظام‌ بیمه ای می‌شود

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران گفت: پدیده تقاضای القایی یکی از چالش‌های نظام سلامت همه کشورها است که باعث افزایش سهم مردم از هزینه‌های سلامت می‌شود.

 • 40

حقوقی‌های بورس ۴ هزار میلیارد تومان از سهام حقیقی‌ها را خریدند

مدیر نظارت بر بورس‌ها و بازارهای سازمان بورس، از خرید ۴هزارمیلیارد تومان سهام متعلق به سهامداران حقیقی از سوی شرکت‌های حقوقی خبر داد و گفت:صندوق‌های«تثبیت بازار»و«توسعه بازار» پای کار آمدند.

 • 43

هموارسازی محیط کسب و کار با تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران

تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران فرصتی ارزشمند برای اشخاص حقیقی و حقوقی است تا سرمایه مورد نیاز خود را جهت توسعه و رونق کسب و کار و تجارت شان تامین کنند.

 • 49

رونمایی از نمایشگر قدرتمند بازی‌های ویدئویی

یک شرکت تجاری از عرضه نمایشگری جدید و قدرتمند برای اجرای بازی‌های ویدئویی با نرخ تازه سازی صفحه ۲۴۰ هرتز خبر داده است.

 • 13

افزایش پوشش بیمه‌ای با همکاری و تدبیر پزشکان محقق می‌شود

مشاور سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در شرایط اقتصادی موجود، افزایش پوشش بیمه ای با همکاری و تدبیر پزشکان محقق می‌شود.

 • 44

کاهش حقوق تیم کوک به علت ضعف عملکرد اپل

حقوق دریافتی تیم کوک مدیرعامل اپل در سال جاری میلادی در مقایسه با سال ۲۰۱۸ کاهش می‌یابد و علت این امر کاهش درآمد اپل است.

 • 15

کارت هایتان را به راحتی در اپلیکیشن ۶۰ اضافه کنید

مشتریان بانک ملی ایران می توانند به راحتی کارت های بانکی خود را در سامانه رمز یکبار مصرف حذف یا اضافه کنند.

 • 39

قیمت دلار کاهش یافت/نرخ به ۱۳۳۳۰ تومان رسید

قیمت دلار آمریکا(اسکناس)، امروز یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ در صرافی‌های بانکی با ۵۰ تومان کاهش نسبت به دیروز به ۱۳۳۳۰ تومان رسید.

 • 37