هیچ مرجعی بدون مجوز ستادتنظیم بازار امکان افزایش قیمت ها را ندارد

هیچ مرجعی بدون مجوز ستادتنظیم بازار امکان افزایش قیمت ها را ندارد

اراک- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: هیچ مرجع قانونی بدون کسب اجازه از ستاد تنظیم بازار استان امکان افزایش قیمت ها در بخش خصوصی و دولتی را ندارد.

دوشنبه 27 آبان 1398 ساعت 21:40

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از مهر 

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا حاجی پور عصر دوشنبه در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: در راستای رصد بازار و مصوبات ستاد تنظیم بازار کشور بنا به تاکید استاندار مرکزی به صورت روزانه تشکیل و در آن پیگیری مسایل و مشکلات مردم انجام می شود.

وی ادامه داد: براساس گزارشات رصد بازار توسط تیم های بازرسی و علی رغم تاکیدات لازم مبنی بر عدم افزایش قیمت ها، اقلام و کالاهایی که در اختیار واحدهای صنفی و تولیدی بوده در بعضی از حوزه ها برای شهروندان با افزایش قیمت ارایه شده که نسبت به بررسی تمامی شکایات در این حوزه با قید فوریت باید اقدام شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی افزود: خوشبختانه در چارچوب سیاست هایی که در راستای نظارت و بازرسی وجود دارد با واحدهای متخلف برخورد شده است و با همکاری سازمان تعزیرات و دادستانی دو واحد متخلف پلمب شد و در این بازه زمانی پرونده های تعزیرات تشکیل و به مرجع قضایی ارسال شده است.

حاجی پور گفت: با توجه اعلام کارشناسان بازرسی در حوزه ارائه خدمات و افزایش قیمت در حوزه آژانس های مسافری و مجموعه خدمات درون شهری و تاکسی های اینترنتی مقرر شد، نسبت به بررسی شکایات در جلسه بعد این کارگروه اقدام شود.

وی تاکید کرد: هیچ مرجع قانونی بدون کسب اجازه ستاد تنظیم بازار استان امکان افزایش قیمت در بخش خصوصی و دولتی ندارد و پس از تصویب در کارگروه ستاد تنظیم بازار استان امکان رسیدگی و اعلام قیمت ها وجود دارد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی خاطر نشان کرد: از اتحادیه ها و مجموعه های دولتی و خصوصی انتظار می رود، در راستای چارچوب ها و سیاست گذاری سطح کلان و مجموعه استان همراهی لازم را داشته باشند.

وی گفت: مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلف با سامانه های مذکور تماس حاصل کنند تا در اسرع وقت رسیدگی و با متخلفان برخورد قانونی صورت پذیرد.

کد خبر 4775507

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

دسترسی مجدد به مرکز ارتباط با مشتریان بانک رفاه کارگران برقرار شد

دسترسی مجدد مشتریان به مرکز ارتباط با مشتریان این بانک فراهم شده و مشتریان می توانند خدمات خود را دریافت کنند.

 • 9

سامانه کارت پرداخت بانک رفاه کارگران در روز جمعه ارتقا می یابد

روابط عمومی بانک رفاه کارگران از ارتقای سامانه کارت پرداخت به منظور افزایش ظرفیت سامانه در روز جمعه خبر داد.

 • 9

تجارت خارجی ایران با اوراسیا به بیش از ۲.۴ میلیارد دلار رسید

میزان تجارت خارجی ایران با اتحادیه اوراسیا با اجرای موافقت نامه تجارت ترجیحی تا پایان خرداد از حیث ارزش به دو میلیارد و۴۱۷ میلیون و۸۳۰ هزارو ۳۲ دلار و از لحاظ وزنی به۶میلیون و ۸۷۳ هزار و ۵۹۲ تن رسید.

 • 13

جزییات پیاده‌سازی گمرک هوشمند

رییس کل گمرک ایران جزییاتی از برنامه گمرک الکترونیک و پیاده سازی گمرک هوشمند را تشریح کرد.

 • 3

اطلاعیه مهم درباره تغییر دامنه نوسان صندوق ETF‌ها

دامنه نوسان روزانه صندوق‌های سرمایه گذاری قابل معامله سهامی و مختلط در بورس تهران از روز دوشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ به ۱۰ درصد کاهش می‌یابد.

 • 16

افتتاح و بهره برداری از ساختمان جدید شعبه بانک صنعت و معدن سبزوار

ساختمان جدید شعبه بانک صنعت و معدن سبزوار با حضور مسؤلان استانی و شهرستانی و به صورت ارتباط برخط با مدیرعامل این بانک به افتتاح و بهره برداری رسید.

 • 20

تقدیر وزیر اقتصاد از تلاش های بانک ملی ایران در پذیره نویسی ETF

وزیر اقتصاد از تلاش های بی وقفه بانک ملی ایران در پذیره نویسی ETF و خدمات رسانی به مردم و مشتریان تقدیر کرد.

 • 23

بزرگ‌ترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و خصوصی تاسیس می‌شود

معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار ‌از اخذ موافقت با تاسیس بزرگ‌ترین صندوق‌های ‌سرمایه‌گذاری جسورانه و خصوصی در بازار سرمایه خبر داد.

 • 18

انتشار ۱۰ هزار میلیارد ریالی اوراق سلف «فولاد»

عرضه اولیه یک هزار میلیارد تومان اوراق سلف موازی استاندارد ورق گرم نوردیده فولاد مبارکه با هدف تأمین سرمایه در گردش شرکت با مشارکت تامین سرمایه بانک ملت روز شنبه ۱۴تیرماه در بورس کالا انجام می شود.

 • 18

ادامه سقف شکنی بورس

شاخص بورس در پایان داد و ستدهای روز جاری با رشد بیش از ۶۶۰۰۰ واحدی علاوه بر سقف شکنی مجدد در آخرین روز معاملاتی هفته جاری به یک میلیون و ۶۱۲ هزار و ۸۸۲ واحد رسید.

 • 19

گمرک مرزبان اقتصادی است اما ابزار اجرای آن را ندارد

رئیس کل گمرک ایران از ایجاد شبکه‌ای از فعالان اقتصادی شناسنامه‌دار برای حمایت از تولید و تسهیل تجارت خبر داد.

 • 3

پتروشیمی بندر امام در راه بازار سهام

سهام شرکت پتروشیمی بندر امام امسال به بازار سرمایه عرضه می‌شود.

 • 14

آغاز دوره معاملاتی قرارداد اختیار معامله سهام بانک پارسیان

بورس تهران با صدور اطلاعیه از آغاز دوره معاملاتی قرارداد های اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک‌پارسیان‌ (وپارس) برای سررسید مهرماه ۱۳۹۹ در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران خبر داد.

 • 20

درج نماد «آبادا» در بورس

بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه از درج نماد «آبادا» در تالار شیشه ای خبر داد.

 • 15

جایگاه مطلوب «ابزارهای پذیرش» بانک ملی ایران در گزارش شاپرک

شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) در گزارش اردیبهشت ماه خود اعلام کرده است که بانک ملی ایران در بررسی عملکرد عمده ابزارهای پذیرش جایگاه های مطلوبی در اختیار دارد.

 • 16

۷۰ درصد از تسهیلات اگزیم بانک در اختیار بخش صنعت و معدن

معاون اداره صادرات کالای اگزیم بانک کشور اعلام کرد: بالغ بر ۷۰ درصد تسهیلات اعطایی طی سال ۹۸ به بخش صنعت و معدن اختصاص یافته که این رقم نسبت به سال گذشته از رشد مثبت برخوردار بوده است.

 • 17

بازار سرمایه جایگزینی مناسب برای جذب نقدینگی

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: به دلیل تورم بالا در سایر بازارها و نقدشوندگی پایین آنها، بازار سرمایه می‌تواند جایگزین مناسبی برای سرمایه و نقدینگی افسارگسیخته جامعه باشد.

 • 4

معامله آپارتمان در بورس املاک و مستغلات

مدیرعامل بورس تهران گفت: یکی از اهداف بورس جدید، سرمایه‌گذاری و پس انداز سالانه در بخش مسکن به صورت متری خواهد بود.

 • 15

ورود به درگاه‌های اینترنتی پست بانک دو عامله شد

رییس اداره‌کل بانکداری الکترونیک پست‌بانک‌ایران اعلام کرد: در راستای افزایش ضریب امنیتی درگاه‌های اینترنتی، ورود به سامانه اینترنت این بانک دو عامله شد.

 • 28

نگران تامین منابع مالی نباشید، بانک کشاورزی در کنار شماست

مدیرعامل بانک کشاورزی به همراه وزیر جهادکشاورزی، استاندار اردبیل، نمایندگان مجلس و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از شهرک گلخانه ای ۱۶۰۰هکتاری پارس آباد مغان بازدید کرد.

 • 30