فضای مجازی برخی جوانان را نسبت به مسئولان بدبین کرده است

فضای مجازی برخی جوانان را نسبت به مسئولان بدبین کرده است

مشهد- استاندار خراسان رضوی گفت: فضای مجازی برخی جوانان را نسبت به مسئولان بدبین کرده و برای آنها شبهه ایجاد می‌کند.

چهارشنبه 22 اسفند 1397 ساعت 20:5

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از مهر 

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی چهارشنبه عصر در گردهمایی که به مناسبت روز بزرگداشت مقام شهدا در سالن صبا مشهد برگزار شد اظهار کرد: برای نسل جدید باید راه شهیدان را به درستی معرفی کرد زیرا به دلیل تبلیغات منفی در شبکه‌های اجتماعی جوانانی هستند که شبهه چرایی رفتن جبهه رزمندگان و بدبینی نسبت به عملکرد مسئولان را دارند.

وی افزود: باید جوانان ما در پاسخ بگویند که برای آرمان‌ها و سرزمینشان رفتند. کدام شهید است که برای آب برق یا مسکن رفته باشد، بر این اساس جوانان ما از بزرگان خودشان باید درس بگیرند.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: کاش رسانه قوی داشتیم و می‌توانستیم گفتمانی راه بیندازیم تا بگوئیم عزیزان ما با دست خالی دفاع کردند در شرایطی که هیچکس با ما نبود و تنها چیزی که ما را تا امروز نگه داشته است امید و پایداری و استقامت بوده است.

وی گفت: بخش عمده‌ای از پشتیبانی جنگ را مردم انجام دادند و حالا بعد از ۴۰ سال از جنگ باید با مردم صادق باشیم و این رمز موفقیت ماست. آقا گفتند اگر مردم صداقت دیدند با مسئولان همراه می‌شوند. ما امروز می‌توانیم کشور را با مردم اداره کنیم.

رزم حسینی تاکید کرد: اگر می‌خواهیم آرمان‌های شهدا در تاریخ زنده بماند باید استقامت و فرزندانمان را توجیه کنیم که گذشتگان آن‌ها چه افتخاراتی کسب کردند. این را بگویم اگر امروز کاستی‌هایی وجود دارد ما کارگزاران مقصریم و اشکال در آرمان‌های انقلاب نیست.

وی بیان کرد: در خراسان رضوی دنبال اجرای اقتصاد مردمی واقعی که اقتصاد مقاومتی است هستیم تا توسعه را رقم بزنیم و الگوی موفق که چند سال پیش درکرمان را اجرایی کنیم.

کد خبر 4567642

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

کاهش قیمت نفت به کمتر از ۷۰ دلار

قیمت نفت امروز با کاهش تقاضای جهانی و افزایش ذخایر نفت آمریکا به کمتر از ۷۰ دلار رسید.

 • 7

بخش خصوصی باید یک کرسی در دولت داشته باشد

تهران- ایرنا- عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: بخش خصوصی باید یک کرسی در دولت داشته باشد تا زمانی که تصمیمات اقتصادی گرفته می شود، مشکلات و گره‌های کار را به دولت نشان دهد.

 • 12

توسعه کارآفرینی نیازمند تغییر نظام پولی و بانکی است

تهران- ایرنا- دبیرکل مجمع کارآفرینان ایران گفت: اکنون بهترین فرصت برای توسعه کارآفرینی در جنگ اقتصادی است و به نظر می رسد برای نیل به این هدف در شرایط کنونی اقتصادی و اجتماعی جامعه، تغییر نظام پولی و بانکی در اولویت باشد.

 • 13

هند محموله مواد مخدر به ارزش 71 میلیون دلار کشف و ضبط کرد

دهلی نو- ایرنا - گارد ساحلی هند اعلام کرد که یک محموله بزرگ مواد مخدر به ارزش 71 میلیون دلار را از یک قایق پاکستانی در نزدیکی آب های ساحلی گجرات کشف و ضبط کرده است .

 • 14

بزرگترین مشکل اقتصاد چند نرخی بودن ارز است

تهران- ایرنا- بنیان‌گذار هلدینگ سولیکو معتقد است: چند نرخی بودن ارز در سال‌های گذشته موجب رانت و فسادهای متعدد شده و مشکلات بزرگی فراروی تولیدکنندگان قرار داده است.

 • 16

گلف‌بازی ترامپ برای مالیات دهندگان آمریکا 100 میلیون دلار هزینه داشته است

سفرهای رییس جمهور آمریکا برای بازی گلف بیش از ۱۰۰ میلیون دلار برای مالیات‌دهندگان هزینه داشته است.

 • 13

عواقب سنگین جنگ تکنولوژی آمریکا علیه هواوی برای شرکت‌های آمریکایی

آمریکا عواقب حمله به غول تکنولوژی چین، هوآوی، را دست کم گرفته است، چراکه این اقدام پیام واضحی به کشورهای جهان ارسال می‌کند که از تجارت با چنین شریک تجاری ناپایداری (آمریکا) خودداری کنند.

 • 2

شهرداری فردیس ۸۰ میلیارد تومان نقدینگی دارد

فردیس - شهردار فردیس از جذب ۱۱۲ درصدی درآمد نقدی در سال گذشته خبر داد و گفت: شهرداری فردیس ۸۰ میلیارد نقدینگی دارد.

 • 12

اولین محموله نفتی ونزوئلا به آمریکا رسید

اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش آمار سوخت هفتگی خود اعلام کرد که در هفته منتهی به ۱۷ می، برای اولین بار در چندین هفته اخیر واردات نفت از ونزوئلا به ۴۹ هزار بشکه در روز رسیده است.

 • 11

تقدیر از بانک صادرات ایران به دلیل حمایت از نمایشگاه قرآن کریم

دکتر غلامعلی حداد عادل، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام شب گذشته از بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بازدید کرد و با حضور در غرفه بانک صادرات ایران از نزدیک با رویکردهای فرهنگی و قرآنی این بانک در نمایشگاه قرآن کریم آشنا شد.

 • 16

ارائه خدمات بانکی به روشندلان در ۸ شعبه بانک دی

با تجهیز پنج شعبه دیگر بانک دی به سامانه خدمات بانکی روشندلان، امکان ارائه خدمات به نابینایان در هشت شعبه این بانک امکان پذیر شد.

 • 15

مرکز تماس، ظرفیتی مناسب برای ارتباط با مشتریان

مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: مرکز تماس مشتریان، ظرفیت مناسبی برای برقراری ارتباط، تبادل اطلاعات و ارائه مشاوره و خدمات به مشتریان است.

 • 14

صندوق بیمه کشاورزی در استان زنجان زیان‌ده است

زنجان-رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: متأسفانه آمارها حاکی از آن است که بیمه کشاورزی در استان زنجان بیمه‌ای زیان‌ده است.

 • 19

بازدید مدیران بانک تجارتی ایران و اروپا از بانک دی

مدیران ارشد بانک تجارتی ایران و اروپا (E.I.H.) در راستای توسعه سطح روابط کارگزاری و گسترش عملیات بانکداری بین الملل با مدیران ارشد بانک دی دیدار کردند.

 • 18

ثروتمندترین افراد تاریخ کدامند؟

با در نظر گرفتن نسبت ثروت به تولید ناخالص داخلی می‌توان دریافت که برخی افراد از ثروتمندان حال حاضر جهان نیز ثروتمند تر بوده‌اند.

 • 18
 • 25

پاسخ به هفت دغدغه بورسی‌

دنیای اقتصاد : ...

 • 24