ضرروت ایجاد شرکت توسعه زیرساخت گردشگری و روابط بین الملل در شهرداری

ضرروت ایجاد شرکت توسعه زیرساخت گردشگری و روابط بین الملل در شهرداری

همدان- رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان از پیشنهاد ثبت شرکت توسعه زیرساخت گردشگری و روابط بین الملل در شهرداری خبر داد.

پنجشنبه 30 خرداد 1398 ساعت 11:45

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از قدس آنلاین 

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حسین قراباغی در جلسه مشترک کمیته های تخصصی مرکز مطالعات و پژوهش ها و کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورا، افزود: با عنایت به اهمیت بحث گردشگری به طور خاص در کهن شهر همدان و حمایت های ویژه ملی در این خصوص، هم چنین ارتباط تنگاتنگ این صنعت با وظایف مدیریت شهری و با سیاست های تدوین شده در کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورا مقرر شد، نسبت به ایجاد و ثبت شرکت  توسعه زیرساخت گردشگری و روابط بین الملل در شهرداری همدان اقدام شود.

 قراباغی به تشریح اقدامات عملیاتی کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان پرداخت و یادآور شد: موضوع گردشگری همدان بحث جهانی است که برای تاسیس شرکت ثبت توسعه گردشگری توجیه مناسبی دارد که این شرکت می تواند خلاء روابط بین الملل را برطرف کند.

وی از تعیین تکلیف نهایی سرمایه گذار عصر طلایی خبر داد و اضافه کرد: در جلسه مشترک با نمایندگان ادارات کل اطلاعات، سازمان بازرسی و دادگستری با محوریت کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری، ضمن بررسی مشکلات سرمایه گذار عصر طلایی و موانع موجود؛  مقرر شد تا نسبت به ارائه مستندات منطقه نمونه گردشگری مصوب هیات دولت وقت و استعلام از ادارات یاد شده در خصوص چگونگی محاسبات عوارض و کاربری های مجاز در منطقه نمونه گردشگری اقدام شود تا در روند پروسه اداری و اجرایی این پروژه تسریع شود که خوشبختانه اخیراً استعلام های مورد نظر نیز توسط شهرداری اخذ شده است.

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

 • 4

بازار جهانی پهپاد هم در دست چینی‌هاست

بررسی های موسسه تحقیقاتی تیل گروپ نشان می دهد ارزش بازار جهانی پهپادها ظرف یک دهه آینده به ۱۴.۳ میلیارد دلار می رسد.

 • 11

قیمت جهانی طلا به بالاترین سطح ۶ سال گذشته رسید

قیمت جهانی طلا با تنش‌های جدید در آسیای غربی ناشی از ادعای دروغین آمریکا مبنی بر هدف قرار دادن یک پهباد ایرانی، برای اولین بار در ۶ سال اخیر از ۱۴۵۰ دلار در هر اونس عبور کرد.

 • 12

قیمت نفت با ادعای آمریکا در مورد انهدام پهپاد ایرانی صعود کرد

قیمت نفت در معاملات امروز بازارها پس از این که تنش‌های خاورمیانه به دنبال ادعای انهدام پهپاد ایرانی توسط ناو آمریکایی در خلیج فارس دوباره افزایش یافت، بیش از ۲ درصد جهش کرد.

 • 13

موضوع کاغذ همچنان لاینحل باقیمانده است

مدیر مسوول روزنامه ابتکار با بیان اینکه مسوول وضعیت کاغذ، وزارت ارشاد است، تصریح کرد: وضعیت کاغذ هنوز به هیچ جایی نرسیده است. فکر کردیم مشکل حل می‌شود اما کاشف به عمل آمد که باز هم ابهامات زیادی وجود دارد.

 • 12

معامله ۹۶۶ هزار میلیارد ریالی در بازار سهام

از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۷۵ روز معاملاتی، بالغ بر ۳۲۱ میلیارد سهم و حق تقدم به ارزش بیش از ۹۶۶ هزار میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار معامله شده است.

 • 13

پوند تغییر شکل می دهد

بانک مرکزی انگلیس از طرح اولیه اسکناس ۵۰ پوندی جدید خود رونمایی کرد

 • 12

بدهی جهان از ۲۴۶ هزار میلیارد دلار گذشت

بدهی کشورهای نوظهور با رسیدن به رقم ۶۹ تریلیون دلار، رکورد جدیدی را به ثبت رساند.

 • 12

مومنی: بانک مرکزی بگوید ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار خودروسازان چه شد؟

استاد دانشگاه علامه طباطبایی اظهار داشت:در دو دهه اخیر بار‌ها و بار‌ها بانک مرکزی قاعده‌گذاری کرده، بانک‌های خصوصی بی‌اعتنایی مطلق کرده و این همه فساد و بحران ایجاد شده و آب از آب هم تکان نخورده است.

 • 13

انتقاد سازمان ملل از عربستان و امارات به دلیل عمل نکردن به تعهداتشان در یمن

معاون دبیرکل سازمان ملل در امور بشردوستانه از عربستان و امارات به دلیل عمل نکردن به تعهداتشان و کارشکنی در کمک به یمن انتقاد کرد.

 • 13

تعامل صنعت بیمه با سه قوه باید تقویت شود

مدیرعامل بیمه تجارت نو با اشاره به نقش و اهمیت دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران در تحولات صنعت بیمه بر لزوم برقراری تعاملات مناسب با سه قوه مجریه، مقننه و قضائیه برای پیش برندگی صنعت بیمه تاکید کرد.

 • 14

وعده بوئینگ برای پرداخت ۵۰ میلیون دلار خسارت به خانواده‌ قربانیان سقوط مکس ۷۳۷

شرکت بوئینگ اعلام کرد ۵۰ میلیون دلار به خانواده قربانیان حادثه سقوط مرگبار هواپیماهای مکس ۷۳۷ پرداخت می کند.

 • 15