ریز و درشت دریافت کارت سوخت

ریز و درشت دریافت کارت سوخت

یکی از مواردی که در چند روز اخیر صاحبان کارتهای سوخت معطله در باجه‌های پســت با آن مواجه بودند این اســت که چگونه می‌توانند کارت سوخت صادر شده بــرای خودرو خود را دریافت کنند؟

سه شنبه 28 آبان 1398 ساعت 8:40

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از قدس آنلاین 

هاشم رسائی‌فر/

 یکی از مواردی که در چند روز اخیر صاحبان کارتهای سوخت معطله در باجه‌های پســت با آن مواجه بودند این اســت که چگونه می‌توانند کارت سوخت صادر شده بــرای خودرو خود را دریافت کنند؟

 یا اینکه به کجاها باید مراجعه نمایند تا کارت سوخت صادر شده خودروشان را تحویل بگیرند؟ و همچنین شرایطی که پست برای دریافت کارت سوخت برای آنها در نظر گرفته اســت چیست؟ این پرسش‌ها و پرسش‌هایی از این جنس را با حضور در اداره کل پست خراسان رضوی ضمن بازدید از روند تحویل کارت‌های ســوخت از مدیر کل جویا شدیم. بازدیدی که خیلی تصادفی همراه شد با حضور سید محمدرضا هاشمی، فرماندار مشهد در این اداره کل.

 بسیج امکانات و افزایش ساعت کاری پست

 ســیداحمد موســوی، مدیر کل پست استان خراســان رضوی نیز در خصوص نحــوه ارائه خدمت به مراجعان برای دریافت کارت سوخت خودروشان به قدس گفت: تا پیش از زمان اعلام سهمیه‌بندی تنها یک باجه در ساختمان اداره کل فعال بود که پس از آن به طور فوق‌العاده این تعداد به ۶ باجه افزایش یافت تا مردم با حداقل زمان ممکن بتوانند کارت سوخت خودشان را دریافت نمایند.

 وی تعداد کارتهای سوخت معطله در پست را ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار کارت اعلام و اظهار کرد: این تعداد کارت سوخت از سال ۹۳ در پست موجود بوده که صاحبان آنها برای دریافت کارتشان اقدام نکردند و اکنــون می‌توانند با مراجعه به باجه‌های پست کارت خود را دریافت نمایند.

 موسوی همچنین افزود: شــاید مردم از این موضوع بی‌خبر باشند که حتی بدون مراجعه به پست می‌توانند کارت سوخت‌شان را درب منــزل دریافت نمایند فقط ایــن کار منوط به ورود بارکد پســتی در بخــش رهگیری مرسولات در سامانه شرکت ملی پست است.

 مدیرکل پست خراسان رضوی گفت: با اینکه ســاعات کار همکاران ما تا ساعت ۶ بعدازظهر افزایش یافته اســت اما شــاید خیلی‌ها از این جریان بی‌خبر باشند و به همین دلیل از ساعت ۱۴ به بعد تعــداد مراجعه‌کنندگان خیلی کم میشــود با این حال حداکثــر زمانی که برای دریافت کارت ســوخت لازم اســت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه خواهد بود.

 نتایج مثبت بازدید

 فرماندار مشــهد هم که برای اطلاع از چند و چون کار تحویل کارت‌های سوخت سرزده در اداره کل پست خراسان رضوی حاضر شده بود از نحوه خدمات‌رسانی به مردم در این خصوص ابراز رضایت کرد و گفــت: امروز برای اطلاع از روند تحویل کارت‌های سوخت به اینجا آمدیم تا ضمن بازدید از مراحل کار نظر مردم را نیز در خصوص رضایت‌مندی آنها و نحوه خدمت‌رسانی اداره پست جویا شویم که خدا را شکر در مدت حضور و بازدیدی که سرزده و بدون اطلاع قبلی بود همه چیز روند خوبی داشت و بیشتر مردم رضایت خوبی از ارائه خدمات داشتند.

سید محمدرضا هاشمی در ادامه افزود: افزایش نیروهای اداره پست از ۲۰ نفر به ۲۰۰ نفر برای پاسخگویی به مردم نشان از این دارد که تمامی ظرفیت‌های موجود در اداره پست بسیج شده تا در حداقل زمان ممکن به درخواســت مردم رسیدگی و کارت سوخت آنها تحویل‌شان شود.

 وی اظهار کرد: روزانه طبق گزارشی که ارائه شده ۱۲ هزار کارت سوخت از طریق باجه‌های پست در سراسر استان تحویل مردم می‌شود که از این تعداد ۱۰ هزار کارت مربوط به مشــهد است و تا جایی که ما اطلاع داریم باجه‌های پســت در اداره کل پست در مشهد تا ساعت ۶ بعدازظهر به مراجعان خدمت‌رسانی میکنند تا مردم در این خصوص دچار مشکل نشوند.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

ورود ۴۰ هزار میلیارد تومان پول جدید به بورس از ابتدای ۹۹

مدیرعامل فرا بورس ایران اعلام کرد از ابتدای سال ۱۳۹۹ تاکنون بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان پول جدید وارد بازار بورس شده است.

 • 15

گفت و گوی مدیر عامل بانک رفاه با خبرگزاری ایسنا

اسماعیل للـه گانی مدیر عامل این بانک در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا، برنامه های بانک در سال جدید را تشریح کرد.

 • 17

گفت و گوی مدیر عامل بانک رفاه با باشگاه خبرنگاران جوان

اسماعیل للـه گانی مدیر عامل این بانک در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه‌های بانک در سال جدید را تشریح کرد.

 • 14

مهلت برگزاری مجامع شرکت ها تا ۶۰ روز دیگر تمدید شد

سازمان بورس، مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص تمدید دو ماهه مهلت برگزاری مجمع سالانه شرکت های ثبت شده را ابلاغ کرد.

 • 13

مدیر عاملی سید محمد آسوده بر شرکت بیمه اتکایی ایرانیان تمدید شد

انتصاب سید محمد آسوده به عنوان مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی ایرانیان برای مدت باقی‌مانده از دوره دوساله اعضای هیات‌مدیره آن شرکت از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بلامانع اعلام شد.

 • 24

مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط‌عمومی بانک صادرات ایران منصوب شد

حجت‌الله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران طی حکمی پدرام پاک‌آیین را به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط‌عمومی این بانک منصوب کرد.

 • 17

رشد شتابان بورس متعادل شد

شاخص بورس در پایان داد و ستدهای روز جاری بر خلاف صعودهای چند روز اخیر با ۶۶۰۰ واحد رشد به یک میلیون و ۷۵۳ هزار و ۶۷۸ واحد رسید.

 • 14

احمدعلامه:اعتمادبه ظرفیت کارشناسی شعب سبب تخصیص کارآمدمنابع میشود

استان اردبیل به لحاظ دارا بودن معادن فلزی و غیر فلزی و همچنین وجود پتانسیل مناسب برای گسترش گردشگری، ظرفیت مناسبی برای توسعه صنایع مختلف دارد.

 • 15

با «بله» بورسی شوید!

این روزها که تب ورود به بورس به شدت داغ شده است؛ بسیاری این سوال رامطرح می کنندکه باوجود شیوع «کرونا»، چطور می توان مراحل ورودبه بورس یعنی ثبت نام در سجام ودریافت کد بورسی را با خطر و هزینه کم طی کرد؟

 • 15

هدف بانک سینا ارائه خدمات کیفی مطابق با استانداردهای حقوق مشتری

مدیرعامل بانک سینا در بازدید از مرکز ۲۴ ساعته ارتباط مشتریان گفت: هدف این بانک ارائه خدمات کیفی مطابق با استانداردهای حقوق مشتریان است.

 • 14

افزایش سرمایه بانک توسعه صادرات به نفع صادرات کشور است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهارداشت: پیشنهادهای بانک توسعه صادرات در خصوص رفع محدودیت های قانونی، افزایش سرمایه و معافیت های مالیاتی درست و به جا و به نفع جریان صادرات کشور است.

 • 18

نرم افزار ریمای بانک توسعه صادرات ایران بروز رسانی شد

نرم افزار ریما (تولید رمز پویا برای کارت های بانکی) بانک توسعه صادرات ایران تا کنون در چند نوبت به روز رسانی شده و قابلیت های جدیدی به آن افزوده شده است.

 • 32

باقی‌مانده سهام عدالت عید غدیر و ۲۲ بهمن آزاد می‌شود

رییس جمهور با اشاره به آزادسازی ۳۰ درصدی سهام عدالت اعلام کرد که ۳۰ درصد دیگر این سهام در روز عید غدیر و ۳۰ درصد دیگر نیز در روز ۲۲ بهمن آزاد خواهد شد.

 • 30

قطعی یکروزه سیستم‌ها و سامانه‌های بانک سپه

با توجه به استقرار سامانه جدید بانکداری الکترونیک بانک سپه تمام درگاههای غیرحضوری این بانک از ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۱۹ تیرماه به مدت ۲۴ ساعت قطع و تا یک هفته با اختلال احتمالی مواجه خواهد شد.

 • 28

جزییات عرضه عمده ۸.۵ درصدی سهام بانک پارسیان

بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای جزییات عرضه عمده ۸.۵ درصدی سهام بانک پارسیان را اعلام کرد.

 • 30

لیست کارت‌های اجاره‌ای به صمت و بانک مرکزی رفت

معاون گمرک اعلام کرد : تمامی کارت‌های بازرگانی مشکوک، در مسیر قرمز انتخاب مسیر اظهارنامه قرار گرفته و هیچگونه تسهیلاتی از سوی گمرک به این کارت‌های بازرگانی اعطاء نشده است.

 • 31

بانک مشترک ایران و ونزوئلا به مجمع می‌رود

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بانک مشترک ایران و ونزوئلا موافقت کرد.

 • 19

استراتژی ارتباطی در چارچوب هدفگذاری تورم

طراحی یک برنامه راهبردی جامع برای تعامل با ذینفعان یکی از کلیدی‌ترین پیش‌نیازها و الزامات اتخاذ چارچوب هدفگذاری تورمی است.

 • 21

انتصاب رئیس جدید اداره امور شعب استان آذربایجان غربی

با حضور مدیر امور شعب منطقه یک کشور بانک، آئین معارفه علی اصغر اصغرزاده به عنوان رئیس جدید اداره امور شعب استان آذربایجان غربی برگزار شد.

 • 21

تجهیز بیمارستان بانک ملی ایران به دستگاه Cell Saver

بیمارستان بانک ملی ایران به دستگاهی مجهز شده که در عمل های جراحی سنگین، خون از دست رفته بیمار را به خودش تزریق و او را از دریافت خون به روش های معمول بی نیاز می کند.

 • 21