توزیع میوه تنظیم بازار از ۲۵ اسفندماه / پرتقال تامسون کیلویی ۴۰۰۰ تومان، سیب کیلویی ۷۰۰۰ تومان تعیین شد

توزیع میوه تنظیم بازار از ۲۵ اسفندماه / پرتقال تامسون کیلویی ۴۰۰۰ تومان، سیب کیلویی ۷۰۰۰ تومان تعیین شد

مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: قیمت پرتقال تامسون ۴۰۰۰ تومان و سیب ۷۰۰۰ تومان به ازای هر کیلو تعیین شده است. میوه ها بسیار مرغوب و در کیفیت بالایی ارائه می شوند و فروش به صورت سبدی خواهد بود.

پنجشنبه 23 اسفند 1397 ساعت 23:45

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از قدس آنلاین 

به گزارش قدس آنلاین، محسن اسفندیاری گفت: از آذرماه تاکنون بیش از ۹ جلسه در کمیته راهبری استان برای تامین و تنظیم بازار میوه شب عید، برگزار شده است. در این جلسات نیاز استان به سیب و پرتقال برآورد و مطابق آن به اندازه کافی میوه، خریداری و در ۷ سردخانه در سطح استان ذخیره سازی شده است.

وی اظهار کرد: تمام میوه ها از خارج از استان تامین شده است. امسال دستورالعمل خرید میوه شب عید دیرتر ابلاغ شد، به همین دلیل میوه مناسبی در سطح استان پیدا نشد، لذا میوه ها از برخی از شهرهای استان مازندران، ارومیه و جیرفت تهیه و خریداری شده است.

وی ابراز داشت: از روز شنبه ۲۵ اسفندماه، توزیع میوه های تنظیم بازار شروع خواهد شد. تا زمانی که از این طرح استقبال شود و مردم برای خرید میوه به مراکز تعیین شده مراجعه کنند طرح را ادمه خواهیم داد و محدودیتی از این نظر وجود ندارد.

مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی ادامه داد: امسال در ستاد تنظیم بازار استان، قیمت پرتقال تامسون ۴۰۰۰ تومان و سیب ۷۰۰۰ تومان به ازای هر کیلو تعیین شده است. میوه ها بسیار مرغوب و در کیفیت بالایی ارائه می شوند و فروش به صورت سبدی خواهد بود. لازم به ذکر است که قیمت میوه ها تابع نرخ روز خواهد بود. به عبارت دیگر احتمال دارد در صورت افزایش یا کاهش قیمت میوه های بازار، قیمت میوه های تنظیم بازار نیز تغییر کند.

وی تصریح کرد: در مشهد ۱۳۰ مرکز و در دیگر شهرستان های استان ۲۱۷ مرکز به عنوان عاملین فروش تعیین شده اند. برخی از میوه فروشی های سازمان میوه و تره بار شهرداری، شرکت تعاونی ها و صنوف مختلف از جمله مراکز فروش میوه تنظیم بازار هستند. سعی کرده ایم در تعیین مراکز گستردگی و پراکنش لازم در تمام سطح شهر را در نظر بگیریم تا افراد بیشتری به این میوه ها دسترسی داشته باشند.

اسفندیاری افزود: در صورت نیاز، فروش میوه تنظیم بازار شب عید توسط واحدهای سیار، در برخی از خیابانهای شهر انجام خواهد شد. واحدهای سیار و همچنین مراکز فروش ثابت توسط بنرهای متحدالشکلی مشخص می شوند. همشهریان دقت کنند تا از مراکز مورد تایید، میوه ها را تهیه نمایند.

انتهای پیام/

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

مستخدم بانک قبل از فرار با پول ها دستگیر شد

تهران- ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: نیروی خدماتی یک بانک که با همدستی یکی از دوستانش اقدام به سرقت از صندوق امانات بانک کرده بود، قبل از فرار دستگیر شد.

 • 3

اتحادیه اروپا گوگل را جریمه کرد

تهران - ایرنا - تارنمای شبکه خبری سی ان ان امروز (چهارشنبه) گزارش داد: اتحادیه اروپا غول فناوری آمریکایی 'گوگل' را به دلیل انحصارطلبی یک میلیارد و 700 میلیون دلار جریمه کرد.

 • 4

دستگیری دزدان میلیاردی صندوق امانات بانک

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو متهم سرقت از صندوق امانات یکی از شعبات بانک به ارزش بیش از دو هزار میلیارد تومان، با اقدام به موقع ماموران گشت انتظامی نوروزی در پایتخت خبر داد.

 • 4

شرکت ایرانی متناظر با اینستکس به ثبت رسید

سازوکار تجارت و تأمین مالی ایران و اروپا (STFI) به عنوان نهاد ایرانی متناظر با اینستکس اروپایی به ثبت رسید.

 • 4

به روز شدن لپ تای های انوی با خدمات الکسا و ارتقای حریم شخصی

شرکت اچ پی لپ تاپ‌های سری انوی خود را با نصب پردازنده‌های جدید و افزودن سوئیچ جدیدی به وب کم برای حفاظت از حریم شخصی کاربران به روز کرده است.

 • 4

عرضه رایانه هوش مصنوعی ان ویدیا به قیمت ۹۹ دلار

شرکت ان ویدیا یک رایانه هوش مصنوعی ارزان قیمت را برای استفاده برنامه نویسان، توسعه دهندگان و محققان به قیمت تنها ۹۹ دلار طراحی و عرضه کرده است.

 • 4

حرکت رو به بالای دلار جهانی

با افزایش تنش‌های بین چین و آمریکا، ارزش دلار در برابر بسیاری از همتایانش تقویت شد.

 • 4

بازدید بازرسان بیمه سلامت از مراکز درمانی/با ۱۶۶۶ تماس بگیرید

مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بازرسان بیمه سلامت در ایام نوروز به صورت میدانی از مراکز ارائه خدمت بازدید خواهند کرد.

 • 3

توضیحات همتی درباره ساز وکار تجارت ایران و اروپا

تهران-ایرنا-رییس کل بانک مرکزی از ثبت ساز و کار تجارت و تامین مالی ایران و اروپا ( STFI ) به عنوان نهاد ایرانی متناظر با اینستکس اروپایی خبر داد.

 • 7

یک مقام سوری:گردشگری سوریه 50 میلیارد دلار خسارت دیده است

تهران – ایرنا – 'محمدرامی مرتینی' وزیر گردشگری سوریه گفت: از سال 2011 تاکنون 50 میلیارد دلار به بخش گردشگری کشور خسارت وارد شده است.

 • 5

ساز و کار تجارت و تأمین مالی ایران و اروپا به ثبت رسید

ساز و کار تجارت و تأمین مالی ایران و اروپا ( STFI )به عنوان نهاد ایرانی متناظر با اینستکس اروپایی به ثبت رسید.

 • 6

کشف چمدان مشکوک در سعادت آباد

مأموران پلیس پایتخت یک عدد چمدان مشکوک را که در میدان کاج سعادت آباد رها شده بود کشف کردند.

 • 5