تأمین کالا در قسطی کلاب، مرواریدی دردستان شما

تأمین کالا در قسطی کلاب، مرواریدی دردستان شما

یکشنبه 3 شهریور 1398 ساعت 9:6

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از الف 

ارائۀ کالا هر روز بیشتر از روزهای گذشته مورد توجه قرار گرفته است. چرا که تأمین کالا تلاشی است که تمام افراد انجام می دهند زیرا همیشه و تحت هر شرایطی به آن نیاز دارند. ولی از کجا می توان کالا تأمین کرد؟ شرکتی به نام قسطی کلاب یکی از کانون هایی است که با علم روز دنیا و بهره گیری از کارشناسان مجرب و ماهر توانسته است طی مدت کوتاهی افراد زیادی را جهت تأمین کالا جذب خود کند که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود. می خواهیم کمی در رابطه با تأمین کالا در قسطی کلاب جایی که سود بالایی را برای شما در نظر گرفته است، صحبت کنیم.

سرمایه گذاری پربازده در قسطی کلاب

تأمین کالا نوعی سرمایه گذاری یا همان Investment  بوده و شاید به نظر خیلی از افراد یک ریسک محسوب شود. ولی در واقع تأمین کالا به معنای واقعی کلمه یعنی در اختیار گذاری پول و انتظار برگشت سودی کلان می باشد.

سرمایه گذاری در عصر پیش رو رو به افزایش است و اشخاص با اعتماد به برخی سازمان ها، کانون ها و ... در آن سرمایه گذاری می کنند. کانون هایی وجود دارند که امروزه با روش هایی نوین و علمی جواب اعتماد شما را براحتی جلب می کنند. یک مثال مناسب می توان تأمین کالا در قسطی کلاب باشد.

دربارۀ قسطی کلاب

قسطی کلاب در واقع یک شرکت مناسب و مطمئن برای تأمین کالا است. شرکت قسطی کلاب زیرمجموعه های مجموعه هلدینگ یکتا اجاره هوشمند پویا بوده و سالی که شروع به فعالیت نمود در عمل، بزرگترین پلتفرمی که کالاها را بصورت قسطی ارائه می کند، بود.

شرکت قسطی کلاب رسماً فعالیت خود را در ابتدای تابستان سال 1397 شروع کرده است. شاید به نظر برسد شرکت قسطی کلاب سابقه ای طولانی در ارائه خدمات به صورت قسطی ندارد. این عده افراد نیازمند آشنایی با این شرکت و تأمین کالا در قسطی کلاب هستند. قسطی کلاب در مدت زمانی کوتاهی تونسته است با بیش از 40 نفر پرسنل متخصص و ماهر توانسته است بیش از 10 میلیارد جذب سرمایه در قسطی کلاب کسب کند و این نتیجه کم نظیر هرجایی رخ نمی دهد.

تأمین کالا در قسطی کلاب تنها خدماتی نیست که این شرکت ارائه می کند. شرکت قسطی کلاب به رغم آشفتگی سنگین در اقتصاد کشور قدرت خود را حفظ کرده و علاوه بر افزایش تصاعدی تعداد مشتریان به آنها کمک کرده و خدمات رسانی می کند.

شرکت تأمین کالای قسطی کلاب

 

 

 

 

تأمین کالا در قسطی کلاب

تأمین کالا در قسطی کلاب یک پدیدۀ بی نظیر در یک سال اخیر بوده است. چرا شرکت قسطی کلاب تا این حد موفق عمل کرده است؟ جوابش ساده است. کارشناسانی که در این شرکت درحال ارائۀ خدمات هستند با علم روز دنیا و بهره مند شدن از مهارت های کم نظیر کارکنانش موجب شده که تعداد زیادی از افراد تأمین کالا در قسطی کلاب را بهترین تأمین کالا با سود بالا درنظر بگیرند. این شرکت با پرداخت سود مشتریان و تأمین کالا در موعد مقرر و همچنین سود دهی بالا و میزان نرخ نکول بسیار پایین، اعتماد بسیاری را در همین مدت کوتاه یک سال جلب کرده و کسانی که با شرکت قسطی کلاب همکاری داشته اند تأمین کالا در قسطی کلاب را یک فرصت بی نظیر می دانند.

تأمین کالا در قسطی کلاب یک نوع تأمین کالای نوین است. همانطور که می دانید تأمین کالا به دو صورت تأمین کالای سنتی و تأمین کالای مدرن تقسیم می شود. همین مدرنیزاسیون و پیشروی و همگام شدن با علم روز دنیا، باعث شده است تأمین کالا در این شرکت، یکی از بهترین تأمین کنندگان کالا در کشور به حساب بیاید.

این یک واقعیت است و تأمین کالا در قسطی کلاب در عمل بهترین تأمین کالا همراه با سود بالا یک فرصت طلایی است.

تأمین کالا در قسطی کلاب به یکی یا دو زمینۀ تأمین کالا محدود نمی شود و این شرکت در حوزه های مختلف از جمله اقتصادی، مدیریت و ... بسیاری از خانوده ها یا بنگاه ها را درگیر مبحث تأمین کالا در قسطی کلاب کرده است.

برای آشنایی با شرکت قسطی کلاب و نحوۀ تأمین کالا در قسطی کلاب می توانید به سایت قسطی کلاب مراجعه کنید تا متوجه شوید تأمین کالا در قسطی کلاب واقعاً فرصتی بی نظیر است. خدمات و امکانات شرکت قسطی کلاب نه تنها نگرانی ریسک یا خطر از دست دادن سرمایه تان را برطرف می کند بلکه یک تأمین کالای معتبر و با سود بالا را برای شما به همراه دارد و نوید یک زندگی بدون دغدغه را برای شما فراهم می کند.

عموم مردم دوست دارند شغل دومی برای خود داشته باشند چرا که در وضعیت اقتصادی فعلی یک شغل پاسخگوی هزینه‌ها نیست و از طرفی به دلیل محدودیت‌های زمانی، بسیاری از افراد فرصت دارا بودن شغل دوم را ندارند و به همین دلیل پیشنهاد می شود که با سرمایه گذاری در قسطی کلاب هزینه های شغل دوم خود را تامین نمایید. سرمایه گذاری در قسطی کلاب نیاز به پول کلان ندارد بلکه هر فرد می تواند با هر میزان پول و سرمایه ای در قسطی کلاب سرمایه گذاری کرده و کسب سود بالا را انتخاب کنند. صد البته اگر تأمین کالا در قسطی کلاب صورت گیرد کار شما را راحت کرده و نوید سود بالایی را به شما می دهد.

هم میهن عزیز پول از طریق درخت بدست نمی آید. هیچ کس این واقعیت را انکار نمی کند که تأمین کالا در قسطی کلاب بسیار مناسب تر از این است که خودتان تأمین کالا را بعهده بگیرید. این واقعیت را در نظر بگیرید که پس انداز و تأمین کالا نیاز به طرحی هوشمندانه و مطابق علم روز دنیا دارد و این باعث شده تأمین کالا در قسطی کلاب بهترین سرمایه گذاری شما می تواند باشد به این شرط که قدم در محیطی بگذارید که امنیت مالی بالایی دارد. ویژگی منحصر بفرد شرکت قسطی کلاب نیز همین امر می باشد.

بنابراین فکر کردن دربارۀ تأمین کالا در قسطی کلاب را متوقف کرده و از همین حالا شروع کنید چراکه قبل از شما کارشناس ماهر دربارۀ تأمین کالا در قسطی کلاب به اندازۀ کافی فکر کرده اند و هم اکنون زمان اقدام است.جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

طرح فروش اقساطی سهام در بازار سرمایه

مدیرعامل بورس تهران با بیان اینکه بازار سرمایه تنش‌ها را پشت سر گذاشت، درباره فروش اقساطی برخی از سهام در بازار سرمایه گفت: این برنامه برای فروش دارایی‌های دولت مطرح شده است.

 • 31

ساخت، تجهیز و توسعه بیمارستانها، مراکز درمانی و پایگاههای اورژانس

بانک رفاه به منزله بانک سلامت محور، در ساخت، تجهیز و توسعه بیمارستان ها، مراکز درمانی و پایگاه های اورژانس، در حیطه مسئولیت های اجتماعی، نقش بسزایی داشته است.

 • 33

ارکان برنامه راهبردی و مدل کسب و کار اگزیم بانک دیجیتال

بانک توسعه صادرات ایران استراتژی های متناسب با اهداف اگزیم بانک دیجیتال را در قالب برنامه توسعه بانکداری دیجیتال با رویکرد نوآوری باز و با همکاری شرکت های دانش بنیان را دردست اجرا دارد.

 • 35

۹۰ میلیارد دلار اندازه بازار اسباب‌بازی جهان

پژوهش‌های متعدد شاخص‌های مختلفی را برای انتخاب یک اسباب‌بازی خوب بیان کرده‌اند که در این گزارش به چند شاخص برای انتخاب اسباب‌بازی اشاره می‌شود.

 • 44

دعوت به شرکت در مراسم تشییع سردار سلیمانی

مدیرعامل بانک سپه همه همکاران خود در بانک سپه و بانک‌های ادغامی را به شرکت پرشور در مراسم تشییع و وداع با سردار محبوب اسلام دعوت کرد.

 • 17

راه‌اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

بانک مرکزی اعلام کرد جهت تسهیل استفاده از رمز دوم پویا، امکان دریافت این رمز از طریق پیامک را برای کاربران بانکی فراهم کرده است.

 • 19

راه‌اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

بانک مرکزی اعلام کرد از سه‌شنبه این امکان فراهم می‌شود تا مشتریان بانکی‌ در زمان خریدهای اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند.

 • 57

انتصاب اعضای هیات عامل بانک صنعت ومعدن درراستای اجرا حاکمیت شرکتی

دو تن از اعضای هیات عامل بانک صنعت و معدن در راستای اجرای حاکمیت شرکتی با احکامی از سوی مدیرعامل این بانک منصوب شدند.

 • 57

اعلام اسامی شعب کشیک بانک کارآفرین در شهر تهران در روز دوشنبه ۱۶

شعب کشیک بانک کارآفرین در شهر تهران، در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه آماده خدمت‌رسانی به مشتریان هستند.

 • 101

قیمت سکه طرح جدید ۱۵ دی ۹۸ به ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ در معاملات بازار آزاد تهران به ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید.

 • 24

دعوت چقازردی به شرکت همکاران درمراسم تشییع ووداع باسردار سلیمانی

مدیرعامل بانک سپه همه همکاران خود در این بانک و بانکهای ادغامی را به حضور پر شور در مراسم تشییع و وداع با پیکر سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر هم رزمان آن شهید دعوت کرد.

 • 17

حضور مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک سپه در منزل شهید زمانی نیا

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک سپه با حضور در منزل پاسدار شهید مدافع حرم وحید زمانی نیا، همراه و همرزم سردار  شهید قاسم سلیمانی، شهادت وی را  به خانواده اش تبریک و تسلیت گفتند.

 • 18

تقاضای القایی منجر به چالش‌اقتصادی در نظام‌ بیمه ای می‌شود

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران گفت: پدیده تقاضای القایی یکی از چالش‌های نظام سلامت همه کشورها است که باعث افزایش سهم مردم از هزینه‌های سلامت می‌شود.

 • 45

حقوقی‌های بورس ۴ هزار میلیارد تومان از سهام حقیقی‌ها را خریدند

مدیر نظارت بر بورس‌ها و بازارهای سازمان بورس، از خرید ۴هزارمیلیارد تومان سهام متعلق به سهامداران حقیقی از سوی شرکت‌های حقوقی خبر داد و گفت:صندوق‌های«تثبیت بازار»و«توسعه بازار» پای کار آمدند.

 • 48

هموارسازی محیط کسب و کار با تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران

تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران فرصتی ارزشمند برای اشخاص حقیقی و حقوقی است تا سرمایه مورد نیاز خود را جهت توسعه و رونق کسب و کار و تجارت شان تامین کنند.

 • 54

رونمایی از نمایشگر قدرتمند بازی‌های ویدئویی

یک شرکت تجاری از عرضه نمایشگری جدید و قدرتمند برای اجرای بازی‌های ویدئویی با نرخ تازه سازی صفحه ۲۴۰ هرتز خبر داده است.

 • 19

افزایش پوشش بیمه‌ای با همکاری و تدبیر پزشکان محقق می‌شود

مشاور سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در شرایط اقتصادی موجود، افزایش پوشش بیمه ای با همکاری و تدبیر پزشکان محقق می‌شود.

 • 49

کاهش حقوق تیم کوک به علت ضعف عملکرد اپل

حقوق دریافتی تیم کوک مدیرعامل اپل در سال جاری میلادی در مقایسه با سال ۲۰۱۸ کاهش می‌یابد و علت این امر کاهش درآمد اپل است.

 • 19

کارت هایتان را به راحتی در اپلیکیشن ۶۰ اضافه کنید

مشتریان بانک ملی ایران می توانند به راحتی کارت های بانکی خود را در سامانه رمز یکبار مصرف حذف یا اضافه کنند.

 • 43

قیمت دلار کاهش یافت/نرخ به ۱۳۳۳۰ تومان رسید

قیمت دلار آمریکا(اسکناس)، امروز یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ در صرافی‌های بانکی با ۵۰ تومان کاهش نسبت به دیروز به ۱۳۳۳۰ تومان رسید.

 • 42