بستان آباد رتبه اول بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان را در استان دارد

بستان آباد با بیش از ۶۱ درصد افراد واجد شرایط و معادل ۱۶ هزار و ۹۴۴ نفر رتبه اول بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان را در استان آذربایجان شرقی دارد.

دوشنبه 26 مهر 1395 ساعت 9:22

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار شهریار محمد نظری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار دیار شهریار مجموع بیمه شدگان آذربایجان شرقی در صندوق یاد شده را ۱۵۸ هزار و ۴۳۵ نفر اعلام و اظهار کرد: این تعداد حدود ۴۴ درصد مجموع افراد جامعه هدف استان را تشکیل می دهد که تلاش داریم طی ماه های آینده این تعداد را بر اساس برنامه های تدوین شده افزایش دهیم.

وی افزود: سهیمه آذربایجان شرقی برای عضویت افراد در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ۳۶۱ هزار و ۱۶۵ نفر است که برای رسیدن به این هدف فاصله نسبی زیادی وجود دارد که این فاصله با همکاری نهادها و دستگاه های مختلف اجرایی و به ویژه فرمانداری ها و همچنین رسانه های گروهی به زودی قابل جبران است.
نظری، بیشترین تعداد بیمه شدگان صندوق فوق در آذربایجان شرقی را متعلق به شهرستان بستان آباد با بیش از ۶۱ درصد افراد واجد شرایط و معادل ۱۶ هزار و ۹۴۴ نفر اعلام کرد و گفت: شهرستان های جلفا با حدود ۵۵ درصد، ورزقان با ۵۴ درصد، سراب ۵۲ درصد، هریس حدود ۵۲ درصد و میانه با ۵۱ درصد در رده ها دوم تا ششم بیشترین فراوانی بیمه شدگان قرار دارند.
وی، اسکو را با ۲۹ درصد، هوراند و بناب با ۳۱ درصد، عجب شیر با ۳۲ درصد، تبریز با بیش از ۳۲ درصد و ملکان با ۳۳ درصد را جزو شهرستان هایی اعلام کرد که پایین ترین میزان بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را دارند.

شایان ذکر است اعضای هیأت بازرسی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور در سفر دو روزه به استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از دفتر مرکزی صندوق و گفتگوی صمیمی با پرسنل استان و کارگزاری شهرستان های شبستر، بستان آباد و مرند از نزدیک در جریان امور و نحوه ارائه خدمات بیمه ای و پاسخگویی به مراجعین قرار گرفتند.

همچنین در طی این سفر رئیس اداره بازنشستگی و بازماندگان صندوق و بازرس اداره کل نظارت بر امور استان ها در جمع اهالی روستای عین الدین بستان آباد حضور یافته و احکام مستمری از کارافتادگی تنی چند از بیمه شدگان عضو صندوق را که در اثر بیماری توان جسمی خود را از دست داده و پس از تأیید کمسیون پزشکی مشمول دریافت مستمری ماهیانه ازکارافتادگی کلی شناخته شده بودند، به خانواده روستائیان اعطا و از ایشان دلجویی کردند.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

تأثیر نظارت مستمر بر برنامه‌های عملیاتی

مدیرعامل پست‌بانک ایران با اشاره به اجرای موفق برنامه عملیاتی بانک در سال گذشته و دستیابی به سود ۱۳۹۸ میلیارد تومانی گفت: در سال جاری برنامه‌های عملیاتی را از نظر کمی و کیفی توسعه دادیم.

 • 17

تقدیر دکترشیری از اعضای هیات مدیره،معاونین،مشاوران ومدیران بانک

به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) دکتر شیری از زحمات و تلاشهای اعضای هیات مدیره، معاونین، مدیران امور، مشاوران و روسای ادارات کل ستادی و مناطق تهران با رعایت پروتکلهای بهداشتی، تقدیر به عمل آورد.

 • 17

اعطای۳۹۰۰میلیاردریال تسهیلات به صادرکنندگان تا پایان سال

رئیس شعبه کرمان بانک توسعه صادرات ایران، از هدف گذاری برای عبور از اعطای ۳۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به صادرکنندگان تا پایان سال خبر داد.

 • 17

افزایش بیش از ۳۷ درصدی جذب سپرده بانک تجارت

بانک تجارت از افزایش بیش از ۳۷ درصدی جذب سپرده‌های ریالی در مقطع پایان آذرماه سال جاری نسبت به پایان اسفندماه سال ۱۳۹۸ خبر داد.

 • 18

واریز به خزانه کل کشور از درآمدهای بیمه‌ شخص‌ثالث

نمایندگان مجلس تعیین کردند که مبلغی از درآمدهای ناشی از حق بیمه شخص ثالث شرکت‌های بیمه‌ای به خزانه کل کشور واریز شود.

 • 19

دیدار مدیرعامل بانک رفاه کارگران با وزیر صنعت، معدن و تجارت

اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران با علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در دفتر وزیر دیدار و در خصوص موضوعات مختلف کاری به گفت و گو پرداختند.

 • 29

پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت ولادت حضرت علی(ع)

مدیر عامل بانک رفاه کارگران در پیامی، سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر را تبریک گفت.

 • 31

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت ولادت حضرت علی(ع)

مدیرعامل بانک صنعت و معدن، به مناسبت فرارسیدن ۱۳ رجب سالروز ولادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر پیام تبریکی صادر نمود.

 • 65

افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون تصویب شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ با افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون موافقت کردند.

 • 80

گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه کارگران در ده ماهه نخست سال

گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه در ده ماهه نخست سال در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه‌های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی، قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، اشتغالزایی و اشتغال اعلام شد.

 • 61

کاهش ۵ هزار واحدی شاخص بورس در بازار سهام امروز

بازار سهام امروز با کاهش ۵ هزار و ۹۱۵ واحدی شاخص کل بورس معادل ۰.۴۹ درصد به یک میلیون و ۲۰۵ هزار و ۷۲۷ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۱۰۵ واحدی به ۱۷ هزار و ۱۱۵ واحد رسید.

 • 48

سامانه بانکداری مجازی بانک توسعه تعاون مشکل کاربران IOSرا رفع کرد

سامانه بانکداری مجازی بانک توسعه تعاون علاوه بر ارائه طیف وسیعی از خدمات بانکداری مدرن، امکان استفاده بدون محدودیت برای کاربران ios را فراهم کرده است.

 • 68

تداوم حمایت بانک تجارت از تولید کالای ایرانی در سال جهش تولید

تفاهم‌نامه سه جانبه همکاری بانک تجارت، شرکت پاکشوما و سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح امضا شد.

 • 41

۳۳ رئیس شعبه بانک سپه جزء برترین های بانکی

در یازدهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور از ۳۳ نفر از روسای شعب بانک سپه تقدیر شد.

 • 53

نحوه محاسبه حقوق گمرکی کالاها به کمیسیون تلفیق ارجاع شد

نمایندگان مجلس با ارجاع بند الحاقی مربوط به نحوه محاسبه حقوق ورودی کالاها به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه به منظور اصلاح موافقت کردند.

 • 27

ادغام سه بانک اسلامی دولتی در اندونزی

با تکمیل فرآیندهای مربوطه، بانک سیاریا اندونزی به بزرگترین بانک اسلامی این کشور تبدیل خواهد شد ادغام سه بانک اسلامی دولتی در اندونزی با امضای توافقنامه ادغام مشروط در هفته‌های گذشته آغاز شده است.

 • 23

مشارکت بانک رفاه کارگران در تجهیز دانشگاه علوم پزشکی تهران

بانک رفاه کارگران در راستای ایفای نقش فعالانه در حوزه مسئولیت اجتماعی، در تجهیز دانشگاه علوم پزشکی تهران مشارکت کرد.

 • 15

فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام بانک رفاه

فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام در شعب بانک رفاه کارگران آغاز شد.

 • 13

بازدید مدیرعامل پست بانک از بیست ویکمین نمایشگاه تلکام

مدیرعامل پست بانک ایران به همراه طهمورث الیاسی بختیاری و فرهاد بهمنی اعضای هیات مدیره، ازبیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تلکام بازدید کرد.

 • 19

پرداخت ۳۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون در خراسان جنوبی

مدیر عامل بانک توسعه تعاون از پرداخت ۳۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون در خراسان جنوبی خبر داد.

 • 18