شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان

شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان

زندگی کردن در زمان حال توصیه افرادی به شما است که می خواهند از زندگی لذت ببرید. اما اگر دوست دارید ثروتمند شوید باید به آینده فکر کنید و تمرکزتان روی آن باشد.

سه شنبه 6 آذر 1397 ساعت 17:50

ثروتمند شدن هم می‌تواند آسان باشد و هم سخت. این که پول های خود را صرف کارهایی که دوست دارید بکنید راحت است، اما با کمی تأمل متوجه می شوید این سرمایه شما است که دارد ته می کشد. روزی از یک استاد موفقیتی شنیدم که می گفت اگر بدانید که با هستی چطور باید کار کنید، به دست آوردن پول و ثروتمند شدن ساده ترین کارها است. برای ثروتمند شدن باید برنامه ریزی داشته باشید و افق های بلندی را برای خود متصور شوید. در ادامه چند کار که می تواند مسیر رسیدن به ثروت را هموار کند، و همچنین شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان و سرمایه گذاری با سود بالا را برای شما آورده ایم.

شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان

علاوه بر سرمایه گذاری های بزرگ، مراقب هزینه های کوچک هم باشید!

همه ما وقتی می خواهیم برای یک کار بزرگ سرمایه گذاری کنیم حسابی حواسمان به همه چیز است، ولی به اندازه کافی به هزینه های کوچک توجه نداریم. اما این هزینه های کوچک ممکن است روزی به کوه تبدیل شوند. باید به دنبال راهی برای کاهش هزینه های کوچک خود باشید که در نهایت به یک عدد بزرگ تبدیل می شوند. این یکی از شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان می باشد. پس از همین حالا شروع کنید.

برای موفقیت در سرمایه گذاری، روی آینده تمرکز کنید!

زندگی کردن در زمان حال توصیه افرادی به شما است که می خواهند از زندگی لذت ببرید. اما اگر دوست دارید ثروتمند شوید باید به آینده فکر کنید و تمرکزتان روی آن باشد. اشکالی ندارد که شما در جوانی بی پول باشید، اما هرگز نباید زمان پیری و کهنسالی خود را نیز در بی پولی به سر ببرید.

برای تأثیرگذار بودن روی بقیه،  وسایل غیر ضروری نخرید!

همه ما دلمان می خواهد که در نظر دوستان و آشنایان مان عالی باشیم و همین مسئله موجب می شود که گاهی دست به خرید وسایل و چیزهای غیر ضروری بزنیم که تنها دلیل برای داشتن آنها جلب توجه دیگران است. اما اگر می خواهید ثروتمند شوید هیچ وقت نباید خانه خود را از وسایل غیر ضروری انباشته کنید. وسایلی که گاهی قیمت های زیادی هم مجبور هستید بابت آنها پرداخت کنید. اگر مراقب خرج های خود نباشید، ممکن است هرگز به مرحله سرمایه گذاری های کلان نرسید. ثروتمندان همیشه مراقب خرج  کردن خود هستند. و این از شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان است پس لازم است هزینه های خود را بودجه بندی کنید.

 

شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان

 

از شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان ، سختکوش و پرتلاش باشید!

تفکر غلطی که درباره ثروتمندان وجود دارد این است که آنها به جای کار کردن همیشه در حال لذت بردن از زندگیشان هستند. اما این تفکر بسیار غلط و از سر ناآگاهی است. برای ثروتمند بودن باید سخت کار و تلاش کرد. و این از شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان است . مدیران کارخانه های موفق هنوز هم زودتر از کارگران خود سر کار حضور می یابند و دیرتر از آنها آنجا را ترک می کنند. تام هنکس یکی از هنرپیشه های موفق هالیوود در این باره می گوید: من کار کردن را دوست دارم و همیشه بیش از این که پول خرج کنم پس انداز دارم و سرمایه گذاری می کنم. برای آینده برنامه ریزی می کنم و با چشمان تیزبینی که دارم موقعیت ها را شناسایی و همیشه بیش از توقع دیگران کار می کنم.

برای سرمایه گذاری باید پس انداز کنید!

بعد از این که توانستید ثروت خوبی به دست بیاورید، باز هم باید به فکر پس انداز کردن باشید. ثروتمندان در هر مرحله ای از زندگی خود همیشه بخشی از درآمد خود را پس انداز می کنند. برخی توصیه می کنند که مهم نیست چقدر درآمد دارید، در هر صورت باید 10 درصد آن را برای پس انداز کردن و سرمایه گذاری های آینده کنار بگذارید. اما نظر یکی از اقتصاددانان این است که یک سوم درآمد خود را پس انداز کنی، یک سوم را زندگی و یک سوم را هم خرج کنید. باید توجه داشته باشید که با یک سرمایه گذاری درست می توانید ثروت خوبی به دست بیاورید. مبالغ کم را نباید دست کم بگیرید. تمام آنها روی هم جمع می شوند و به یک مبلغ قابل توجه تبدیل خواهند شد. ثروتمندان نیز اینگونه عمل میکنند و یکی از شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان محسوب میشود.

سهمی از درآمد خود را صرف امور خیریه کنید!

اگر می خواهید جزء ثروتمندان باشید باید بخشی از درآمد خود را برای امور خیریه و بخشش کنار بگذارید. فرمول درست این است که ابتدا پولتان را پس انداز کنید، بعد بخش دیگر را برای بخشیدن صرف کنید و هر آنچه باقی ماند را خرج کنید. چرخه هستی همیشه در گردش است و زمانی که شما دست بخشش داشته باشید، از دست دیگرتان از هستی خواهید گرفت.

هزنیه ها را به حداقل برسانید!

برای این که سرمایه گذار موفقی باشید، حتماً نباید آدم خیلی باهوشی باشید و موفقیت در سرمایه گذاری ربطی به آی کیو ندارد. کافی است روش‌های درست سرمایه گذاری را بدانید. بسیاری از ثروتمندان معتقد هستند که بهترین استراتژی برای سرمایه گذاری، شیوه خرید و نگهداری است. آنها هزینه های معامله و دیگر هزینه ها را تا حد امکان برای مطمئن بودن از بیشترین بازدهی نگه می دارند. 

از شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان مشورت گرفتن است!

ثروتمندان اهل مشورت گرفتن و مشاوره با افراد آگاه هستند و بیشتر آنها برای انجام هر نوع سرمایه گذاری با مشاوران در ارتباط هستند و از آنها کمک می گیرند. آنها می دانند که نیاز ندارند درباره همه سرمایه گذاری ها تحقیق کنند و آن را به مشاوران می سپارند. ثروتمند آگاه روی سرمایه های خود مسلط است و از اتفاقاتی که در دنیای اقتصاد می افتد خبر دارد و هر وقت که لازم باشد از متخصصان برای مشاوره کمک می گیرد. هرگز بر اطلاعات دست و پا شکسته خود تکیه نمی کند و اخبار و شایعات را مبنای تصمیم گیری های مهم خود درباره سرمایه گذاری قرار نمی دهد. پس همه افراد نیز باید از شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان استفاده کرده و با مشاوران و متخصصان در این زمینه مشورت نمایند.

در سرمایه گذاری محافظه کارانه عمل کنید!

آیا تا به حال یک ثروتمند را دیده اید که بدون دقت و فکر در جایی سرمایه گذاری کند؟ بیشتر ثروتمندان محافظه کارانه عمل می کنند. آنها می دانند که محتاط بودن با پول، بقای آن را تضمین می کند و رشد آرام را موجب می شود. ثروتمندان با دنیای ریسک آشنایی دارند و می دانند که ممکن است با ریسک کردن همه ثروت خود را از دست بدهند، اما این به آن معنا نیست که هرگز ریسک نمی کنند. ریسک کردن با آگاهی و برنامه ریزی شما را به ثروت نزدیک خواهد کرد. و این نیز از شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان محسوب میشود.

 

شیوه های سرمایه گذاری ثروتمندان

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

فروش ۱۰۵ میلیون دلاری «علاءالدین» در ۴ روز اول/ جینی جادو کرد

فیلم «علاءالدین» در چهار روز اول اکرانش تنها در آمریکا ۱۰۵ میلیون دلار فروخت.

 • 4

"بیمه" پول کدام درمان‌های اعصاب و روان را می‌پردازد؟

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران ضمن تشریح چگونگی پوشش هزینه‌های دارو و درمان اختلالات روانپزشکی، بر لزوم تدوین بسته خدمتی جدید برای این بیماران گفت: بیماران روان و خانواده‌هایشان به خدمات حمایتی مخصوص خود نیاز دارند که از حیطه پوشش‌های بسته بیمه پایه خارج است.

 • 12

کدام شرکت بیشترین ارز دولتی را گرفت؟/ پشت‌پرده نقش قطعه‌ساز خاص در تولید خودروهای ناقص

بررسی جدول تخصیص ارز دولتی به فعالان اقتصادی نشان می‌دهد شرکت صنایع تولیدی کروز بیشترین میزان ارز دولتی دریافتی را در بین شرکت‌های قطعه‌ساز به خود اختصاص داده است.

 • 18

چهارمین جلسه محاکمه داماد وزیر کار/ متهم دلاویز:‌ هادی رضوی فردی تندخو، و عصبی‌مزاج است

چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و تعدادی از متهمان بانک سرمایه در شعبه سوم دادگاه ویژه به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

 • 58

برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم در سطح کارکنان بانک سپه

مدیرعامل بانک در مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان بانک سپه و بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح امتیازاتی که برای کارمندان حافظ و قاریان قرآن بانک در نظر گرفته بود تمدید کرد.

 • 19

نت بانک جدید سامان رونمایی شد

نت بانک جدید سامان با امکانات و ظاهری جدید و با رابط کاربری تازه رونمایی شد.

 • 17

ساختمان دانشگاه ادیان و مذاهب قم به فروش می‌رسد

از سوی دادگستری قم ساختمان دانشگاه غیرانتفاعی ادیان و مذاهب به مزایده گذاشته شد.

 • 18

رشد ۳۲۶۰ واحدی بورس با نگاه به تحولات داخلی

بورس تهران پس از یک روز استراحت در آغاز هفته، امروز با رشد ۳۲۶۰ واحدی همراه شد و به میانه کانال ۲۱۷ هزار واحدی صعود کرد. تعطیلی بازار جهانی و به دنبال آن کاهش اثرگذاری تلاطم‌های آن بر بورس تهران از مهمترین دلایل صعود شاخص سهام به شمار می‌رود.

 • 20

رئیس بانک اطلاعات هویت ژنتیک ایران منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر عباس مسجدی رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور رضا رئوفیان به عنوان رئیس بانک اطلاعات هویت ژنتیک ایران منصوب شد.

 • 15

اکران فیلم A Quiet Place 2 جلو افتاد

شرکت پارامونت پیکچرز از تغییر تاریخ اکران فیلم A Quiet Place 2 و فیلم Playing With Fire خبر داده است.

 • 17

بانک‌ها و کارگزاری‌های بورس چگونه امنیت خود را افزایش دهند؟

روزانه بیش از ۳ میلیون حمله متوجه سایت‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی می‌شود که هزینه‌ هنگفتی را برای صاحبان آن‌ها در پی دارد.

 • 23

بازار تعهدی مصالح ساختمانی ایجاد شد/ خرید کلی؛ تزریق مرحله‌ای

مدیر امور طرح و برنامه بانک عامل بخش مسکن آخرین وضعیت راه اندازی بازار تعهدی فروش مصالح ساختمانی به سازنده‌ها را اعلام کرد.

 • 14

همکاری مطلوب بانک توسعه صادرات ایران با واحدهای خوش حساب

مشاور بانکی اتاق بازرگانی گفت:بانک توسعه صادرات ایران با واحدهای خوش حساب همکاری مطلوب دارد.

 • 20

غول هالیوودی با پول می‌خواهد از اتهام سوء‌استفاده جنسی فرار کند

جزییات یک توافق پیشنهادی ۴۴ میلیون دلاری نشان می‌دهد که غول هالیوودی به‌دنبال صرف هزینه‌ای کلان برای فرار از اتهام سوء‌استفاده جنسی است.

 • 18

برترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری بازار سرمایه

مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران در حالی عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری برای اردیبهشت ماه ۹۸ را اعلام کرد که طی این ماه شاخص کل بورس با بازدهی ۵.۳ درصد بالاتر از سایر بازارهای موازی قرار گرفته است.

 • 20

ارزان‌ترین وگران‌ترین قیمت بنزین در جهان + جدول

ایران پس از ونزوئلا و سودان ارزان‌ترین بنزین و هنگ‌کنگ گران‌ترین بنزین را در دنیا عرضه می‌کند.

 • 37

رشد ۳۲۰۰ واحدی شاخص بورس

شاخص بورس در پایان معاملات روز جاری با رشد ۳۲۵۹ واحدی به ۲۱۷ هزار و ۵۷۳ واحد رسید.

 • 16