شیوه سرمایه گذاری با سود بالا

شیوه سرمایه گذاری با سود بالا

برای این که بتوانید بازار مناسب برای یک سرمایه گذاری با سود بالا انتخاب کنید، باید از گذشته بازاری که وارد آن می شوید مطلع باشید

شنبه 19 آبان 1397 ساعت 10:0

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا"

شیوه سرمایه گذاری با سود بالا بدون ریسک کردن خیلی منطقی به نظر نمی رسد. سرمایه گذاری که اصل پول را تضمین کند و در نهایت سود زیادی عاید شما کند فقط در رؤیاها اتفاق می افتد.

پیش بینی تورم در شیوه سرمایه گذاری با سود بالا

خیلی از افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند، در ذهنشان این تصور شکل گرفته است که بتوانند سرمایه خود را با یک ریسک نسبتاً عاقلانه در یک جای خیلی مطمئن با سود بالاتر از تورمی که در کشور ما وجود دارد سرمایه گذاری کنند و در نهایت هم سود کنند و هم از کاهش ارزش پول آن ها جلوگیری شود.

سرمایه گذاری در کشوری مانند ما که گرفتار تورم است، کمی پیچیده تر است. اگر سود سرمایه گذاری که انجام داده اید در نهایت از تورم کمتر باشد، یعنی شما بازدهی منفی داشته اید. بنابراین پیش از هر اقدامی برای شیوه سرمایه گذاری با سود بالا باید تورم را پیش بینی کرد.

به همین دلیل در انتخاب نوع سرمایه گذاری با سود بالا باید نهایت دقت را به خرج دهید که متناسب با ریسک آن صاحب سود شوید.

معیارهای انتخاب مناسب برای شیوه سرمایه گذاری با سود بالا

برای این که بتوانید بازار مناسب برای شیوه سرمایه گذاری با سود بالا انتخاب کنید، باید از گذشته بازاری که وارد آن می شوید مطلع باشید. تصمیم برای شیوه سرمایه گذاری با سود بالا با توجه به اطلاعاتی که درباره گذشته وجود دارد و همچنین مشخصات حال حاضر بسیار منطقی است و ممکن است حتی با ریسک کمتری همراه باشد.

به عنوان مثال، بهترین شیوه سرمایه گذاری با سود بالا برای یک فرد بازنشسته سرمایه گذاری است که ریسک آن بسیار کم و حتی نزدیک به صفر باشد. خرید اوراق بهادار که اصل و سود آن به وسیله دولت تضمین شده است برای این افراد گزینه مناسبی خواهد بود. اما حتماً در جریان هستید که سود این شیوه سرمایه گذاری به طور قطع به اندازه 40 تا 50 درصد در سال نیست.

شیوه سرمایه گذاری با سود بالا چه مشخصاتی باید داشته باشد:

 • نقد شوندگی این شیوه سرمایه گذاری با سود بالا باید زیاد و در عرض چند روز سرمایه قابل نقد کردن باشد.
 • پتانسیل به دست آوردن سود در آن بالا باشد تا جایی که فعالیت آن ها به سود بیشتر از 50 درصد در سال برسد.
 • شیوه سرمایه گذاری با سود بالا باید کاملاً قانونی باشد و همچنین به کسب مجوز و امکانات خاص و ویژه نیاز نداشته باشد.
 • حتی با حداقل سرمایه نیز بتوان به آن وارد شد.

 

سرمایه گذاری با سود بالا

 

خرید سهام بورس در حال حاضر بهترین شیوه سرمایه گذاری با سود بالا است!

سرمایه گذاری با تضمین دست یافتن به سود وجود ندارد. در ضمن نباید به این سرمایه گذاری برای تأمین نیازهای زندگی نگاه کرد. در واقع این شیوه سرمایه گذاری برای افرادی است که یک پول مازاد و اضافه دارند و می خواهند با آن سود کنند.

هرگز برای خرید سهام پول قرض نگیرید و با پول دیگران وارد این نوع سرمایه گذاری نشوید که اگر قسمتی از آن را از دست دادید، دچار استرس زیادی نشوید.

پولی که برای خرید سهام در بورس دارید باید پس اندازی باشد که به آن نیاز ندارید و شما قصد دارید با شیوه سرمایه گذاری با سود بالا آن را افزایش دهید. خوبی این نوع سرمایه گذاری این است که شما با کمترین سرمایه می توانید به وارد آن شوید.

البته در این نوع سرمایه گذاری نیز تضمینی برای کسب سود وجود ندارد و از طرفی درباره میزان به دست آوردن سود احتمالی نیز تخمینی وجود ندارد. هرگز نباید در بورس به درآمد ماهیانه فکر کنید زیرا تقریباً غیر ممکن است.

قیمت سهام بورس در شرکتها چگونه است ؟

قیمت سهام شرکت ها در بورس از 5 درصد مثبت تا منفی متغیر است. به عنوان مثال، در صورتی که قیمت یک سهام 300 تومان باشد، این قیمت ممکن است در یک روز تا مبلغ 285 یا 315 تومان بالا برود.

امکان این که سهام یک شرکت در طول یک روز به حداکثر نوسان برسد کم است. ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت ها در طی زمان مدام در حال تغییر هستند و نوسانات زیادی در قیمت یک سهام وجود دارد.

البته این نوسانات می تواند در کوتاه مدت سود زیادی را به جیب های شما روانه کند. اگر می خواهید در بلند مدت سرمایه گذاری کنید می توانید از شرکت های مختلف سهام تهیه کنید. برای نگه داشتن سهام و نقد شدن سرمایه هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد.

برای سرمایه گذاری با سود بالا در بورس شما به هیچ شرایط و امکانات خاصی نیاز ندارید. همان طور که خرید بورس به آسانی است، فروش آن بسیار آسان است.

سرمایه گذاری با سود بالا

 

شیوه سرمایه گذاری با سود بالا در بورس نیازمند کسب مهارت است!

برای این که بتوانید در بورس موفق عمل کنید، باید مهارت هایی را بدانید که بدون آن ها کمتر موفق خواهید شد. می توانید در شروع از تجربه افراد قدیمی در این امر استفاده کنید. مهمترین مسئله در هر نوع سرمایه گذاری این است که بتوانید ترس و طمع را از خود دور کنید.

پیروی از این اصول نیز شما را در شیوه سرمایه گذاری با سود بالا در بورس یاری خواهد کرد:

 • اگر یک تصمیم اشتباه گرفتید آن را بپذیرید و تا بیشتر ضرر نکرده اید از آن خارج شوید. در واقع هرگز نباید به یک سهام تعصب داشته باشید.
 • باید سهام مناسب را انتخاب و در زمان انتخاب سهام وضعیت آن را به طور کامل بررسی کنید.
 • برای خرید سهام خود یک طرح مدون و برنامه ریزی شده داشته باشد تا بتوانید از خرید سهام به عنوان یک سرمایه گذاری با سود بالا بهره ببرید.
 • هر شش ماه در هر سال قیمت سهام حدود 30 درصد کاهش می یابد، پس این زمان بهترین موقع خرید است و وقتی قیمت سهام در اثر اخبار و شایعات بالا رفت، زمان فروش است. انتخاب زمان درست برای خرید یک سهام شما را به سود نزدیک و زمان نادرست شما را متضرر خواهد کرد.
 • سرمایه گذاری های بلند مدت که متضمن سود بیشتر است را به سرمایه گذاری های کوتاه مدت وسوسه بر انگیز ترجیح دهید.
 • هرگز برای دریافت اطلاعات درباره بورس و شیوه سرمایه گذاری با سود بالا پولی پرداخت نکنید. اولین سؤال در مورد افرادی که شما را راهنمایی می کنند این است که اگر آن ها راه حل را می دانند پس چرا خودشان از آن استفاده نمی کنند. سعی کنید خودتان در این باره تصمیم بگیرید.

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

انجام نسخه پیچی الکترونیکی در۵۰درصدموسسات طرف قرارداد بیمه سلامت

زنجان- مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: ۵۰درصد موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت استان شامل آزمایشگاه، مطب و داروخانه ها از نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی استفاده می کنند.

 • 3

پیگیری ۷.۵ میلیارد دلار طرح حمل‌ونقل ریلی

شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت ۱۵ میلیارد دلار پروژه ماده ۱۲ (قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر) مصوب شورای اقتصاد در حال اجرا دارد که ۷.۵ میلیارد دلار آن مربوط به پروژه‌های حمل‌ونقل ریلی است.

 • 2

نرخ رسمی ۲۶ ارز کاهش یافت

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن بهای ۱۱ ارز افزایش، ۱۰ ارز ثابت و ۲۶ واحد پولی دیگر کاهش یافت.

 • 7

اقدامات در حوزه نفت منطبق با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی

معاون اول رییس جمهور گفت: اقدامات انجام شده در حوزه نفت کاملا منطبق با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بوده و باید با جدیت تداوم یابد.

 • 1

پناهندگان جهت دریافت دفترچه بیمه سلامت به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور از ادامه مرحله پنجم طرح بیمه سلامت پناهندگان خبر داد و گفت: تمامی پناهندگان می‌توانند جهت ثبت نام به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و دفترچه خود را دریافت کنند.

 • 3

قیمت سکه طرح جدید ۲۵ شهریور ۹۸ به ۴ میلیون و ۲۵ هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۲۵ شهریور ۹۸ به ۴ میلیون و ۲۵ هزار تومان رسید.

 • 2

پرداخت ۲۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان امداد

با امضای تفاهم‌‌نامه میان کمیته امداد و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این بانک متعهد شد امسال مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به مددجویان امداد ارائه دهد.

 • 3

طیب نیا با اقتصاد ایران چه کرد؟ / آقای ضد تورم خیر؛ وزیر زمینه ساز بحران اقتصادی بله/ عاقبت کنترل دستوری قیمت ارز، مسکن و تورم چه شد؟

حکایت دوغ و دوشاب حکایت وزیری است که در دولت یازدهم سکان اقتصاد را در دست داشت، حالا روزنامه شرق و برخی رسانه ها از او با تعابیری چون "آقای ضد تورم" و "رکورد دار رای اعتماد مجلس" یاد کرده اند.این تعریف و تمجیدها ظاهراً به دلیل انتصاب دکتر طیب نیا به سمت رئیس کمیته اقتصاد وزارت آموزش‌و‌پرورش می باشد ...

 • 3

موتورولا تلویزیون اندرویدی به بازار عرضه می کند

شاخه شرکت موتورولا در هند با همکاری یک شرکت تجارت آنلاین تلویزیون های هوشمندی را در این کشور عرضه می کند که مجهز به اندروید۹ هستند.

 • 2

قیمت دلار آمریکا امروز دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۸ به ۱۱۳۵۰ تومان رسید

قیمت دلار آمریکا امروز دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۸ در صرافی‌های بانکی به ۱۱۳۵۰ تومان رسید.

 • 2

دستور جهانگیری به وزارت اقتصاد، سازمان بودجه و صندوق توسعه ملی

معاون اول رئیس جمهور از وزارت اقتصاد و دارایی، سازمان برنامه و بودجه و صندوق توسعه ملی خواست تا از بخش نفت و گاز حمایت های لازم را انجام دهند.

 • 1

پرداخت بیش از ۶۵۳ میلیارد ریال خسارت از سوی تجارت‌نو به سیل‌زدگان

نهمین چک از سوی بیمه تجارت نو در ادامه پرداخت خسارات ناشی از سیل، به مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال در وجه کمیته امداد امام خمینی (ره) صادر شد.

 • 3

بهبود ساختار صادراتی با تقویت بانک توسعه صادرات

معاون اقتصادی وزارت امور خارجه بر ضرورت بهبود ساختار صادراتی با تقویت بانک توسعه صادرات تاکید کرد.

 • 2

بهبود ساختار صادراتی با تقویت بانک توسعه صادرات

معاون اقتصادی وزارت امور خارجه بر ضرورت بهبود ساختار صادراتی با تقویت بانک توسعه صادرات تاکید کرد.

 • 3

رشد ۳۵۲۲ واحدی شاخص بورس

شاخص بورس روز جاری با رشد ۳۵۲۲ واحدی در پایان معاملات به ۳۰۵ هزار و ۹۱۸ واحد رسید.

 • 3

محرمانگی مداخله بانک مرکزی در بازار ارز/اتهام، پولشویی است؟

معاون اسبق بانک مرکزی با بیان اینکه مداخله در بازار ارز از سوی بانک مرکزی، مصوبه شورای پول و اعتبار نیاز ندارد، دلایل ضرورت محرمانگی شیوه مداخله بانک مرکزی در بازار را تشریح کرد.

 • 5

ایران هفتمین کشور صادر کننده فرش ماشینی در جهان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران با اشاره به رونق تولید فرش ماشینی در کشور، گفت: ایران در زمینه صادرات فرش ماشینی، موکت و کف پوش هفتمین کشور برتر دنیا است.

 • 3

استقبال از «آن» ادامه دارد/ «شیادان» وارد باکس‌آفیس شد

در حالی که قسمت دوم «آن» از کمپانی برادران وارنر همچنان راس باکس آفیس آمریکا را در اختیار دارد، «شیادان» فیلمی که تازه اکرانش آغاز شده جایگاه دوم را کسب کرده است.

 • 4