شیوه سرمایه گذاری با سود بالا

شیوه سرمایه گذاری با سود بالا

برای این که بتوانید بازار مناسب برای یک سرمایه گذاری با سود بالا انتخاب کنید، باید از گذشته بازاری که وارد آن می شوید مطلع باشید

شنبه 19 آبان 1397 ساعت 10:0

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا"

شیوه سرمایه گذاری با سود بالا بدون ریسک کردن خیلی منطقی به نظر نمی رسد. سرمایه گذاری که اصل پول را تضمین کند و در نهایت سود زیادی عاید شما کند فقط در رؤیاها اتفاق می افتد.

پیش بینی تورم در شیوه سرمایه گذاری با سود بالا

خیلی از افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند، در ذهنشان این تصور شکل گرفته است که بتوانند سرمایه خود را با یک ریسک نسبتاً عاقلانه در یک جای خیلی مطمئن با سود بالاتر از تورمی که در کشور ما وجود دارد سرمایه گذاری کنند و در نهایت هم سود کنند و هم از کاهش ارزش پول آن ها جلوگیری شود.

سرمایه گذاری در کشوری مانند ما که گرفتار تورم است، کمی پیچیده تر است. اگر سود سرمایه گذاری که انجام داده اید در نهایت از تورم کمتر باشد، یعنی شما بازدهی منفی داشته اید. بنابراین پیش از هر اقدامی برای شیوه سرمایه گذاری با سود بالا باید تورم را پیش بینی کرد.

به همین دلیل در انتخاب نوع سرمایه گذاری با سود بالا باید نهایت دقت را به خرج دهید که متناسب با ریسک آن صاحب سود شوید.

معیارهای انتخاب مناسب برای شیوه سرمایه گذاری با سود بالا

برای این که بتوانید بازار مناسب برای شیوه سرمایه گذاری با سود بالا انتخاب کنید، باید از گذشته بازاری که وارد آن می شوید مطلع باشید. تصمیم برای شیوه سرمایه گذاری با سود بالا با توجه به اطلاعاتی که درباره گذشته وجود دارد و همچنین مشخصات حال حاضر بسیار منطقی است و ممکن است حتی با ریسک کمتری همراه باشد.

به عنوان مثال، بهترین شیوه سرمایه گذاری با سود بالا برای یک فرد بازنشسته سرمایه گذاری است که ریسک آن بسیار کم و حتی نزدیک به صفر باشد. خرید اوراق بهادار که اصل و سود آن به وسیله دولت تضمین شده است برای این افراد گزینه مناسبی خواهد بود. اما حتماً در جریان هستید که سود این شیوه سرمایه گذاری به طور قطع به اندازه 40 تا 50 درصد در سال نیست.

شیوه سرمایه گذاری با سود بالا چه مشخصاتی باید داشته باشد:

 • نقد شوندگی این شیوه سرمایه گذاری با سود بالا باید زیاد و در عرض چند روز سرمایه قابل نقد کردن باشد.
 • پتانسیل به دست آوردن سود در آن بالا باشد تا جایی که فعالیت آن ها به سود بیشتر از 50 درصد در سال برسد.
 • شیوه سرمایه گذاری با سود بالا باید کاملاً قانونی باشد و همچنین به کسب مجوز و امکانات خاص و ویژه نیاز نداشته باشد.
 • حتی با حداقل سرمایه نیز بتوان به آن وارد شد.

 

سرمایه گذاری با سود بالا

 

خرید سهام بورس در حال حاضر بهترین شیوه سرمایه گذاری با سود بالا است!

سرمایه گذاری با تضمین دست یافتن به سود وجود ندارد. در ضمن نباید به این سرمایه گذاری برای تأمین نیازهای زندگی نگاه کرد. در واقع این شیوه سرمایه گذاری برای افرادی است که یک پول مازاد و اضافه دارند و می خواهند با آن سود کنند.

هرگز برای خرید سهام پول قرض نگیرید و با پول دیگران وارد این نوع سرمایه گذاری نشوید که اگر قسمتی از آن را از دست دادید، دچار استرس زیادی نشوید.

پولی که برای خرید سهام در بورس دارید باید پس اندازی باشد که به آن نیاز ندارید و شما قصد دارید با شیوه سرمایه گذاری با سود بالا آن را افزایش دهید. خوبی این نوع سرمایه گذاری این است که شما با کمترین سرمایه می توانید به وارد آن شوید.

البته در این نوع سرمایه گذاری نیز تضمینی برای کسب سود وجود ندارد و از طرفی درباره میزان به دست آوردن سود احتمالی نیز تخمینی وجود ندارد. هرگز نباید در بورس به درآمد ماهیانه فکر کنید زیرا تقریباً غیر ممکن است.

قیمت سهام بورس در شرکتها چگونه است ؟

قیمت سهام شرکت ها در بورس از 5 درصد مثبت تا منفی متغیر است. به عنوان مثال، در صورتی که قیمت یک سهام 300 تومان باشد، این قیمت ممکن است در یک روز تا مبلغ 285 یا 315 تومان بالا برود.

امکان این که سهام یک شرکت در طول یک روز به حداکثر نوسان برسد کم است. ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت ها در طی زمان مدام در حال تغییر هستند و نوسانات زیادی در قیمت یک سهام وجود دارد.

البته این نوسانات می تواند در کوتاه مدت سود زیادی را به جیب های شما روانه کند. اگر می خواهید در بلند مدت سرمایه گذاری کنید می توانید از شرکت های مختلف سهام تهیه کنید. برای نگه داشتن سهام و نقد شدن سرمایه هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد.

برای سرمایه گذاری با سود بالا در بورس شما به هیچ شرایط و امکانات خاصی نیاز ندارید. همان طور که خرید بورس به آسانی است، فروش آن بسیار آسان است.

سرمایه گذاری با سود بالا

 

شیوه سرمایه گذاری با سود بالا در بورس نیازمند کسب مهارت است!

برای این که بتوانید در بورس موفق عمل کنید، باید مهارت هایی را بدانید که بدون آن ها کمتر موفق خواهید شد. می توانید در شروع از تجربه افراد قدیمی در این امر استفاده کنید. مهمترین مسئله در هر نوع سرمایه گذاری این است که بتوانید ترس و طمع را از خود دور کنید.

پیروی از این اصول نیز شما را در شیوه سرمایه گذاری با سود بالا در بورس یاری خواهد کرد:

 • اگر یک تصمیم اشتباه گرفتید آن را بپذیرید و تا بیشتر ضرر نکرده اید از آن خارج شوید. در واقع هرگز نباید به یک سهام تعصب داشته باشید.
 • باید سهام مناسب را انتخاب و در زمان انتخاب سهام وضعیت آن را به طور کامل بررسی کنید.
 • برای خرید سهام خود یک طرح مدون و برنامه ریزی شده داشته باشد تا بتوانید از خرید سهام به عنوان یک سرمایه گذاری با سود بالا بهره ببرید.
 • هر شش ماه در هر سال قیمت سهام حدود 30 درصد کاهش می یابد، پس این زمان بهترین موقع خرید است و وقتی قیمت سهام در اثر اخبار و شایعات بالا رفت، زمان فروش است. انتخاب زمان درست برای خرید یک سهام شما را به سود نزدیک و زمان نادرست شما را متضرر خواهد کرد.
 • سرمایه گذاری های بلند مدت که متضمن سود بیشتر است را به سرمایه گذاری های کوتاه مدت وسوسه بر انگیز ترجیح دهید.
 • هرگز برای دریافت اطلاعات درباره بورس و شیوه سرمایه گذاری با سود بالا پولی پرداخت نکنید. اولین سؤال در مورد افرادی که شما را راهنمایی می کنند این است که اگر آن ها راه حل را می دانند پس چرا خودشان از آن استفاده نمی کنند. سعی کنید خودتان در این باره تصمیم بگیرید.

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

همراه بام جدید، خدمتی نوین به مشتریان بانک ملی ایران

اپلیکیشن همراه بام جدید بانک ملی ایران مطابق با استاندارهای روز دنیا در حوزه طراحی و با تکیه بر طراحی کاربر محور و بهره جستن از نظرات کاربران پیاده سازی و در «ملی شو۳» رونمایی شد.

 • 2

جایگاه مناسب بانک کشاورزی در فهرست شرکت های برتر ایران

بانک کشاورزی در بیست و دومین سال رتبه بندی ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور،  جایگاه مناسب خود را حفظ کرد و پس از ارزیابی های اطلاعات سال مالی ۱۳۹۷ در رده بیست و یکم قرار گرفت.

 • 2

طرح فروش اقساطی سهام در بازار سرمایه

مدیرعامل بورس تهران با بیان اینکه بازار سرمایه تنش‌ها را پشت سر گذاشت، درباره فروش اقساطی برخی از سهام در بازار سرمایه گفت: این برنامه برای فروش دارایی‌های دولت مطرح شده است.

 • 48

ساخت، تجهیز و توسعه بیمارستانها، مراکز درمانی و پایگاههای اورژانس

بانک رفاه به منزله بانک سلامت محور، در ساخت، تجهیز و توسعه بیمارستان ها، مراکز درمانی و پایگاه های اورژانس، در حیطه مسئولیت های اجتماعی، نقش بسزایی داشته است.

 • 47

ارکان برنامه راهبردی و مدل کسب و کار اگزیم بانک دیجیتال

بانک توسعه صادرات ایران استراتژی های متناسب با اهداف اگزیم بانک دیجیتال را در قالب برنامه توسعه بانکداری دیجیتال با رویکرد نوآوری باز و با همکاری شرکت های دانش بنیان را دردست اجرا دارد.

 • 49

۹۰ میلیارد دلار اندازه بازار اسباب‌بازی جهان

پژوهش‌های متعدد شاخص‌های مختلفی را برای انتخاب یک اسباب‌بازی خوب بیان کرده‌اند که در این گزارش به چند شاخص برای انتخاب اسباب‌بازی اشاره می‌شود.

 • 59

دعوت به شرکت در مراسم تشییع سردار سلیمانی

مدیرعامل بانک سپه همه همکاران خود در بانک سپه و بانک‌های ادغامی را به شرکت پرشور در مراسم تشییع و وداع با سردار محبوب اسلام دعوت کرد.

 • 18

راه‌اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

بانک مرکزی اعلام کرد جهت تسهیل استفاده از رمز دوم پویا، امکان دریافت این رمز از طریق پیامک را برای کاربران بانکی فراهم کرده است.

 • 24

راه‌اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

بانک مرکزی اعلام کرد از سه‌شنبه این امکان فراهم می‌شود تا مشتریان بانکی‌ در زمان خریدهای اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند.

 • 62

انتصاب اعضای هیات عامل بانک صنعت ومعدن درراستای اجرا حاکمیت شرکتی

دو تن از اعضای هیات عامل بانک صنعت و معدن در راستای اجرای حاکمیت شرکتی با احکامی از سوی مدیرعامل این بانک منصوب شدند.

 • 65

اعلام اسامی شعب کشیک بانک کارآفرین در شهر تهران در روز دوشنبه ۱۶

شعب کشیک بانک کارآفرین در شهر تهران، در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه آماده خدمت‌رسانی به مشتریان هستند.

 • 107

قیمت سکه طرح جدید ۱۵ دی ۹۸ به ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه ۱۵ دی ۹۸ در معاملات بازار آزاد تهران به ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید.

 • 29

دعوت چقازردی به شرکت همکاران درمراسم تشییع ووداع باسردار سلیمانی

مدیرعامل بانک سپه همه همکاران خود در این بانک و بانکهای ادغامی را به حضور پر شور در مراسم تشییع و وداع با پیکر سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر هم رزمان آن شهید دعوت کرد.

 • 21

حضور مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک سپه در منزل شهید زمانی نیا

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک سپه با حضور در منزل پاسدار شهید مدافع حرم وحید زمانی نیا، همراه و همرزم سردار  شهید قاسم سلیمانی، شهادت وی را  به خانواده اش تبریک و تسلیت گفتند.

 • 23

تقاضای القایی منجر به چالش‌اقتصادی در نظام‌ بیمه ای می‌شود

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران گفت: پدیده تقاضای القایی یکی از چالش‌های نظام سلامت همه کشورها است که باعث افزایش سهم مردم از هزینه‌های سلامت می‌شود.

 • 50

حقوقی‌های بورس ۴ هزار میلیارد تومان از سهام حقیقی‌ها را خریدند

مدیر نظارت بر بورس‌ها و بازارهای سازمان بورس، از خرید ۴هزارمیلیارد تومان سهام متعلق به سهامداران حقیقی از سوی شرکت‌های حقوقی خبر داد و گفت:صندوق‌های«تثبیت بازار»و«توسعه بازار» پای کار آمدند.

 • 55

هموارسازی محیط کسب و کار با تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران

تسهیلات مضاربه بانک ملی ایران فرصتی ارزشمند برای اشخاص حقیقی و حقوقی است تا سرمایه مورد نیاز خود را جهت توسعه و رونق کسب و کار و تجارت شان تامین کنند.

 • 59

رونمایی از نمایشگر قدرتمند بازی‌های ویدئویی

یک شرکت تجاری از عرضه نمایشگری جدید و قدرتمند برای اجرای بازی‌های ویدئویی با نرخ تازه سازی صفحه ۲۴۰ هرتز خبر داده است.

 • 23

افزایش پوشش بیمه‌ای با همکاری و تدبیر پزشکان محقق می‌شود

مشاور سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در شرایط اقتصادی موجود، افزایش پوشش بیمه ای با همکاری و تدبیر پزشکان محقق می‌شود.

 • 56

کاهش حقوق تیم کوک به علت ضعف عملکرد اپل

حقوق دریافتی تیم کوک مدیرعامل اپل در سال جاری میلادی در مقایسه با سال ۲۰۱۸ کاهش می‌یابد و علت این امر کاهش درآمد اپل است.

 • 22