عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی

عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی

عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی برای دنبال کنندگان آنها می تواند بحثی جذاب و شیرین باشد. در این مقاله در مورد عروسی شخصیت های معروف خارجی و به خصوص ایرانی صحبت می کنیم تا بیشتر با سبک و مدل زندگی آنها و همچنین شیوه برگزاری مراسم عروسیشان آشنا شوید. عروسی شخصیت های معروف […] نوشته عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی اولین بار در مجله بیاتو عروسی. پدیدار شد.

پنجشنبه 18 بهمن 1397 ساعت 10:42

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از مجله بیا تو عروسی 

عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی برای دنبال کنندگان آنها می تواند بحثی جذاب و شیرین باشد. در این مقاله در مورد عروسی شخصیت های معروف خارجی و به خصوص ایرانی صحبت می کنیم تا بیشتر با سبک و مدل زندگی آنها و همچنین شیوه برگزاری مراسم عروسیشان آشنا شوید.

عروسی شخصیت های معروف خارجی

در ادامه در مورد عروسی شخصیت های معروف خارجی صحبت می کنیم.

عروسی مگان مارکل و پرنس هری

مگان مارکل و پرنس هری

مگان مارکل و پرنس هری

مگان مارکل که بیشتر شهرتش را از بازی در سریال Suits به دست آورده، توانست مقام عروس خاندان سلطنتی را به دست آورد. او با پرنس هری نوه ی ملکه ی انگلستان ازدواج کرد. ازدواج این دو بسیار مورد توجه ایرانیان قرار گرفت!

مگان مارکلی که به صورت اتفاقی بازیگری را شروع کرد و برای امرار معاش روزی مجبور بود که فقط یک کیف را نگه دارد، اکنون در مقام عروس خاندان سلطنتی قرار گرفته و به عنوان نامزد پرنس هری شناخته می شود. مگان مارکل قبل از ازدواج با پرنس هری، یک بار دیگر در سال 2011 ازدواج کرده بود.

مگان مارکل کارهای بشر دوستانه زیادی انجام داده که در زیر به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد:

 • سفر به کشور آفریقایی رواندا به عنوان سفیر بین المللی سازمان چشم انداز کانادا برای کمپین آب پاکیزه
 • حامی کمپین برابری جنسیتی نهاد امور زنان سازمان ملل در سال 2014
 • مشاوره خیریه ی بین المللی دنیای جوان
 • سخنرانی درباره برابری جنسیتی و برده داری مدرن

عروسی کیم کارداشیان و کانی وِست

کیم کارداشیان و کانی وست

کیم کارداشیان و کانی وست

مراسم ازدواج کیم کارداشیان و کانی وست با اینکه مربوط به چند سال پیش است اما هنوز هم در بین مردم ماجرای آن نقل می شود و برای مردم جذاب است. دلیل این جذابیت، میزان هزینه ای است که این دو برای مراسم عروسیشان کرده اند. در این مراسم ازدواج تنها قیمت لباس کیم کارداشیان 2.1 میلیون دلار بوده و جزو مجلل ترین مراسم های عروسی می توان نام عروسی این دو را ذکر کرد.

ناگفته نماند که در عروسی آنها 681 هزار دلار برای شام عروسی خرج شد و  آنها بابت برگزاری مراسمشان در فورت دل للوِدِرِ در فلورانس ایتالیا 410 هزار دلار خرج کردند.

عروسی دایانا و چارلز

پرنس چارلز و دایانا

پرنس چارلز و دایانا

دایانا که بزرگترین فرزند و ولیعهد الیزابت دوم و شاهزاره فیلیپ، دوک ادینبرا است در سال 1981 با چارلز شاهزاده ولز ازدواج کرد. ازدواج آنها در زمان خود بسیار سر و صدا به پا کرد و بیش از یک ششم جمعیت جهان، یعنی 750 میلیون نفر عروسی آنها را تماشا کردند. در پی این عروسی مجلل و با شکوه که بیشترین  بیننده را داشت، حقایقی نهفته بود!

چارلز کس دیگری را دوست داشت و طول عمر این عروسی حدود 15 سال بود و با وجود یک فرزند این دو در سال 1996 از یکدیگر طلاق گرفتند و اتفاقی ناگوار و تلخ برای خانواده سلطنتی بریتانیا رخ داد. دایانا که لقب شاهدخت ولز را گرفته بود طی آخرین اخبار در سال 1997 طی یک حادثه رانندگی جان خود را از دست داد.

عروسی پترا اکسلتون و جیمز استونت

پترا اکسلتون و جیمز استونت

پترا اکسلتون و جیمز استونت

یکی دیگر از مجلل ترین و به یاد ماندنی ترین عروسی ها، عروسی پترا اکسلتون و جیمز استونت است. عروسی آنها 20 میلیون دلار هزینه داشت که در این بین، فقط لباس عروس 1.3 میلیون دلار بود. در این عروسی تنها 2.5 میلیون دلار و 800 هزار دلار به ترتیب برای یک گروه موسیقی و یک آهنگساز خرج شده است.

هزینه ای که برای مکان عروسی خرج شد، چیزی بالغ بر 215 هزار دلار بوده و مبلغی که آنها برای مشروبات الکلی پرداخت کردند 6 هزار دلار و مبلغی که برای مراسم آتش بازی در عروسیشان پرداخت شد 165 هزار دلار بوده است. عروسی این دو جزو به یاد ماندنی ترین عروسی های تاریخ به دلیل مخارج بالای آن خواهد ماند.

عروسی شخصیت های معروف ایرانی

در ادامه در مورد عروسی شخصیت های معروفی ایرانی صحبت خواهیم کرد.

عروسی پسر سفیر دانمارک

عروسی شخصیت های معروف محسن مرادیان و آناشید حسینی

محسن مرادیان و آناشید حسینی

عروسی محسن مرادیان و آناشید حسینی که جزو لاکچری ترین عروسی ها بود، بسیار زبان زد مردم ایران شد. آناشید که قبل از ازدواج با حسین یک مدل اینستاگرامی بوده به همراه همسرش اظهار می دارند که پدر محسن از نوع عروسی آنها با خبر نبوده و در عمل انجام شده قرار گرفته است. به هر حال حضور چهره های معروف سیاسی در این عروسی موجی از ناراحتی را در بین ایرانیان به وجود آورد!

آناشید حسینی در زمان عروسی با انتشار پست های مختلف در صفحه ی اینستاگرامی خود بر لاکچری بودن عروسیشان دامن زده و اکنون او مدلینگ را به نوع دیگری انجام می دهد. او برای کسانی که چادر را می خواهند کنار بگذارند کارش را شروع کرده تا آنها بتوانند به صورت راحت تری از پوشش اسلامی استفاده کنند.

عروسی احمد مهرانفر و مونا فائزپور

عروسی شخصیت های معروف احمد مهرانفر و مونا فائز پور

احمد مهرانفر و مونا فائز پور

عروسی احمد مهرانفر با مدل مشهور ایرانی یعنی مونا فائزپور یکی دیگر از عروسی هایی است که برای برای مردم ایران جالب بوده و مدتی سر زبان ها افتاده بود. مونا فائز پور علاوه بر حرفه مدلینگ، بازیگر تاتر نیز می باشد.

فیزیک خاص چهره مونا فائز پور باعث شده که او به عنوان مدلینگ در برند های aspinoo، Roberto، Pinar مشغول به این حرفه شود.

احمد مهرانفر نیز به عنوان یک بازیگر حرفه ای دوست دارد که همیشه مخاطبانش هنگام تماشای آثارش او را با نام شخصیت فیلم بشناسند نه احمد مهرانفر و به همین جهت است که هیچگاه در هنگام فیلمبرداری حاضر به گفتگو نمی شود.

عروسی این دو نیز یکی از اتفاقات جالب برای ایرانیان بوده و باعث شد که بسیار جلب توجه کنند.

عروسی سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل و هادی کاظمی

یکی دیگر از عروسی هایی که برای مردم جالب بود، عروسی سمانه پاکدل و هادی کاظمی است. این دو بازیگر ایرانی که در مسابقه 13 شمالی با هم آشنا شدند، ازدواج کردند و این ازدواج یک خبر خوش برای ایرانیان بوده است!

هادی کاظمی 41 ساله که با بازی در سریال هایی مانند پاورچین و شب های برره و سمانه پاکدل 30 ساله که با بازی در سریالی مانند دلنوازان به شهرت رسیدند، اکنون زن و شوهر رسمی هستند. خبر ازدواج این دو را رسانه اینترنتی تی وی پلاس منتشر کرد! همچنین بازیگر معروف دیگری به نام پرستو صالحی با انتشار این خبر در صفحه مجازی اش صحت داشتن این خبر را تایید کرد.

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

کارت های بانکی 4 برابر جمعیت ایران

بر اساس تازه‌ترین آمار بانک مرکزی، شمار کارت‌های بانکی در تیرماه به بیش از ۳۴۱ میلیون کارت رسید که حدود ۹۲ میلیون و ۷۶۰ هزار عدد کارت متعلق به تهران و ۲۴۸ میلیون و ۲۴۳ هزار عدد کارت متعلق به استانها بوده است.

 • 2

ترامپ: تعرفه کالاهای چینی به ۳۰ درصد افزایش می‌یابد

رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در چند رشته توئیت به اقدام روز جمعه چین در اعمال تعرفه بر 75 میلیارد دلار کالاهای آمریکایی پاسخ داد.

 • 4

آمادگی بانک‌ها برای عملیات تبدیل ریال به پارسه

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: روند تبدیل ریال به پارسه دستکم به ٦ ماه زمان نیاز خواهد داشت، اما با این حال بانک‌ها آمادگی دارند به سرعت بیشتر این فرآیند کمک کنند.

 • 2

آغاز ثبت نام جشنواره عکس «نمای ملی» بانک ملی ایران

ثبت نام جشنواره عکس «نمای ملی» بانک ملی ایران از امروز دوم شهریورماه در دو بخش معماری و مستند اجتماعی آغاز شد.

 • 3

رئیس بانک مرکزی انگلیس خواستار پایان دادن به سلطه دلار شد

رئیس بانک مرکزی انگلیس گفت جهان باید به وابستگی پر ریسک خود به دلار خاتمه دهد.

 • 2

روز سیاه و کم‌سابقه بازارهای مالی پس از مناقشه جدید چین و آمریکا

آخرین روز از معاملات هفتگی بورس‌های جهان به شکلی کابوس‌وار به پایان رسید.

 • 2

امضای تفاهم نامه برای اجرای طرح اقدام ملی

مدیر امور اعتباری بانک مسکن از تنظیم چند تفاهم نامه برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.

 • 3

بانک صادرات به دانشجویان پیام نور وام می دهد

بانک صادرات ایران و دانشگاه پیام نور تفاهم نامه مشترکی را برای اعطای تسهیلات به دانشجویان این دانشگاه امضا کردند.

 • 3

ترامپ از شرکت های آمریکایی خواست تا سریعا چین را ترک کنند

به دنبال بالاگرفتن جنگ تجاری میان آمریکا و چین، دونالد ترامپ روز جمعه از شرکت های آمریکایی خواست تا هر چه زودتر چین را ترک کنند.

 • 4

گام بزرگ بانک مسکن برای فروش اموال مازاد/ ۲۳ شعبه منحل شد

مدیر امور استان‌ها و بازاریابی بانک مسکن با بیان اینکه قدرت اعتباری بانک مسکن از محل درآمد حاصل از فروش اموال مازاد همچون شعب ناکارآمد، تقویت می‌شود، از انحلال ۲۳ شعبه بانک تا پایان مرداد ماه خبر داد.

 • 3

پاسخ مدیران بانک مسکن به سوالات مردمی

مدیران بانک مسکن در هفته دولت با حضور در مرکز ارتباط با مشتریان بانک(call center) به سوالات مشتریان و عموم مردم پاسخ خواهند داد.

 • 4

اولویت آموزش قالیبافان تولیدکننده و صادرکننده

رییس سابق اداره فرش استان تهران بیان داشت: برای افزایش سهم بازار جهانی باید آموزش صادرکنندگان، فروشندگان و تولیدکنندگان در اولویت قرار گیرد.

 • 4

عبور ارزش معاملات بورس از ۱۲۱۳ هزار میلیارد ریال

از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۹۸ روز معاملاتی، بالغ بر ۳۹۲ میلیارد سهم و حق تقدم به ارزش بیش از ۱۲۱۳ هزار میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار معامله شده است.

 • 4

کسر حق بیمه‌ عمر، زندگی و درمان از درآمد مشمول مالیات مجاز شد

کسر حق بیمه‌های پرداختی درمانی حقوق بگیر و افراد تحت تکفل و حق بیمه پرداختی بابت انواع بیمه‌های عمر و زندگی شخص حقوق بگیر از درآمد مشمول مالیات حقوق بیمه شدگان توسط کارفرمایان مجاز است.

 • 4

اعتراف رئیس بانک مرکزی آمریکا به تبعات منفی جنگ تجاری با چین

رئیس بانک مرکزی آمریکا گفت که جنگ تجاری با چین یکی از مهمترین ریسکهای خارجی موجود بر سر راه اقتصاد آمریکا است.

 • 4

اعمال تعرفه چین بر ۷۵ میلیارد دلار کالاهای وارداتی از آمریکا

در ادامه جنگ تجاری میان پکن و واشنگتن، چین روز جمعه اعلام کرد که بر ۷۵ میلیارد دلار از کالاهای وارداتی از آمریکا تعرفه اعمال خواهد کرد.

 • 4

ضمانت تامین سرمایه در گردش بنگاه‌ها در بورس

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران اعلام کرد که این صندوق براساس تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان بورس به امضا رسانده، ضمانت تامین سرمایه در گردش بنگاه‌ها را در رینگ صادراتی بازار سرمایه برعهده خواهد گرفت.

 • 4

ترامپ به اقدام تعرفه‌ای چین پاسخ متقابل داد

رئیس‌جمهوری آمریکا در اقدامی متقابل، ۵۵۰ میلیارد دلار کالای چینی را مشمول افزایش ۵ درصدی تعرفه‌های تجاری کرد.

 • 4

ارتباط تلفنی مدیران ارشدبانک ملی ایران بامردم به مناسبت هفته دولت

مدیران ارشد بانک ملی ایران چهارم شهریورماه به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و در آستانه ی نودویکمین سالروز تاسیس بانک، از طریق ارتباط تلفنی پاسخگوی سؤلات مشتریان در سراسر کشور خواهند بود.

 • 4

بسیاری از مصوبات مجلس اجرا نمی‌شود/ نگاه دولت انتخاباتی است

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی گفت: دولتمردان با قرار گرفتن در فضای انتخابات ترجیح می‌دهند اقداماتی انجام دهند که به نفعشان باشد و برای همین از اجرای برخی از مصوبات مجلس سر باز می زنند.

 • 4