عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی

عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی

عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی برای دنبال کنندگان آنها می تواند بحثی جذاب و شیرین باشد. در این مقاله در مورد عروسی شخصیت های معروف خارجی و به خصوص ایرانی صحبت می کنیم تا بیشتر با سبک و مدل زندگی آنها و همچنین شیوه برگزاری مراسم عروسیشان آشنا شوید. عروسی شخصیت های معروف […] نوشته عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی اولین بار در مجله بیاتو عروسی. پدیدار شد.

پنجشنبه 18 بهمن 1397 ساعت 10:42

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از مجله بیا تو عروسی 

عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی برای دنبال کنندگان آنها می تواند بحثی جذاب و شیرین باشد. در این مقاله در مورد عروسی شخصیت های معروف خارجی و به خصوص ایرانی صحبت می کنیم تا بیشتر با سبک و مدل زندگی آنها و همچنین شیوه برگزاری مراسم عروسیشان آشنا شوید.

عروسی شخصیت های معروف خارجی

در ادامه در مورد عروسی شخصیت های معروف خارجی صحبت می کنیم.

عروسی مگان مارکل و پرنس هری

مگان مارکل و پرنس هری

مگان مارکل و پرنس هری

مگان مارکل که بیشتر شهرتش را از بازی در سریال Suits به دست آورده، توانست مقام عروس خاندان سلطنتی را به دست آورد. او با پرنس هری نوه ی ملکه ی انگلستان ازدواج کرد. ازدواج این دو بسیار مورد توجه ایرانیان قرار گرفت!

مگان مارکلی که به صورت اتفاقی بازیگری را شروع کرد و برای امرار معاش روزی مجبور بود که فقط یک کیف را نگه دارد، اکنون در مقام عروس خاندان سلطنتی قرار گرفته و به عنوان نامزد پرنس هری شناخته می شود. مگان مارکل قبل از ازدواج با پرنس هری، یک بار دیگر در سال 2011 ازدواج کرده بود.

مگان مارکل کارهای بشر دوستانه زیادی انجام داده که در زیر به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد:

 • سفر به کشور آفریقایی رواندا به عنوان سفیر بین المللی سازمان چشم انداز کانادا برای کمپین آب پاکیزه
 • حامی کمپین برابری جنسیتی نهاد امور زنان سازمان ملل در سال 2014
 • مشاوره خیریه ی بین المللی دنیای جوان
 • سخنرانی درباره برابری جنسیتی و برده داری مدرن

عروسی کیم کارداشیان و کانی وِست

کیم کارداشیان و کانی وست

کیم کارداشیان و کانی وست

مراسم ازدواج کیم کارداشیان و کانی وست با اینکه مربوط به چند سال پیش است اما هنوز هم در بین مردم ماجرای آن نقل می شود و برای مردم جذاب است. دلیل این جذابیت، میزان هزینه ای است که این دو برای مراسم عروسیشان کرده اند. در این مراسم ازدواج تنها قیمت لباس کیم کارداشیان 2.1 میلیون دلار بوده و جزو مجلل ترین مراسم های عروسی می توان نام عروسی این دو را ذکر کرد.

ناگفته نماند که در عروسی آنها 681 هزار دلار برای شام عروسی خرج شد و  آنها بابت برگزاری مراسمشان در فورت دل للوِدِرِ در فلورانس ایتالیا 410 هزار دلار خرج کردند.

عروسی دایانا و چارلز

پرنس چارلز و دایانا

پرنس چارلز و دایانا

دایانا که بزرگترین فرزند و ولیعهد الیزابت دوم و شاهزاره فیلیپ، دوک ادینبرا است در سال 1981 با چارلز شاهزاده ولز ازدواج کرد. ازدواج آنها در زمان خود بسیار سر و صدا به پا کرد و بیش از یک ششم جمعیت جهان، یعنی 750 میلیون نفر عروسی آنها را تماشا کردند. در پی این عروسی مجلل و با شکوه که بیشترین  بیننده را داشت، حقایقی نهفته بود!

چارلز کس دیگری را دوست داشت و طول عمر این عروسی حدود 15 سال بود و با وجود یک فرزند این دو در سال 1996 از یکدیگر طلاق گرفتند و اتفاقی ناگوار و تلخ برای خانواده سلطنتی بریتانیا رخ داد. دایانا که لقب شاهدخت ولز را گرفته بود طی آخرین اخبار در سال 1997 طی یک حادثه رانندگی جان خود را از دست داد.

عروسی پترا اکسلتون و جیمز استونت

پترا اکسلتون و جیمز استونت

پترا اکسلتون و جیمز استونت

یکی دیگر از مجلل ترین و به یاد ماندنی ترین عروسی ها، عروسی پترا اکسلتون و جیمز استونت است. عروسی آنها 20 میلیون دلار هزینه داشت که در این بین، فقط لباس عروس 1.3 میلیون دلار بود. در این عروسی تنها 2.5 میلیون دلار و 800 هزار دلار به ترتیب برای یک گروه موسیقی و یک آهنگساز خرج شده است.

هزینه ای که برای مکان عروسی خرج شد، چیزی بالغ بر 215 هزار دلار بوده و مبلغی که آنها برای مشروبات الکلی پرداخت کردند 6 هزار دلار و مبلغی که برای مراسم آتش بازی در عروسیشان پرداخت شد 165 هزار دلار بوده است. عروسی این دو جزو به یاد ماندنی ترین عروسی های تاریخ به دلیل مخارج بالای آن خواهد ماند.

عروسی شخصیت های معروف ایرانی

در ادامه در مورد عروسی شخصیت های معروفی ایرانی صحبت خواهیم کرد.

عروسی پسر سفیر دانمارک

عروسی شخصیت های معروف محسن مرادیان و آناشید حسینی

محسن مرادیان و آناشید حسینی

عروسی محسن مرادیان و آناشید حسینی که جزو لاکچری ترین عروسی ها بود، بسیار زبان زد مردم ایران شد. آناشید که قبل از ازدواج با حسین یک مدل اینستاگرامی بوده به همراه همسرش اظهار می دارند که پدر محسن از نوع عروسی آنها با خبر نبوده و در عمل انجام شده قرار گرفته است. به هر حال حضور چهره های معروف سیاسی در این عروسی موجی از ناراحتی را در بین ایرانیان به وجود آورد!

آناشید حسینی در زمان عروسی با انتشار پست های مختلف در صفحه ی اینستاگرامی خود بر لاکچری بودن عروسیشان دامن زده و اکنون او مدلینگ را به نوع دیگری انجام می دهد. او برای کسانی که چادر را می خواهند کنار بگذارند کارش را شروع کرده تا آنها بتوانند به صورت راحت تری از پوشش اسلامی استفاده کنند.

عروسی احمد مهرانفر و مونا فائزپور

عروسی شخصیت های معروف احمد مهرانفر و مونا فائز پور

احمد مهرانفر و مونا فائز پور

عروسی احمد مهرانفر با مدل مشهور ایرانی یعنی مونا فائزپور یکی دیگر از عروسی هایی است که برای برای مردم ایران جالب بوده و مدتی سر زبان ها افتاده بود. مونا فائز پور علاوه بر حرفه مدلینگ، بازیگر تاتر نیز می باشد.

فیزیک خاص چهره مونا فائز پور باعث شده که او به عنوان مدلینگ در برند های aspinoo، Roberto، Pinar مشغول به این حرفه شود.

احمد مهرانفر نیز به عنوان یک بازیگر حرفه ای دوست دارد که همیشه مخاطبانش هنگام تماشای آثارش او را با نام شخصیت فیلم بشناسند نه احمد مهرانفر و به همین جهت است که هیچگاه در هنگام فیلمبرداری حاضر به گفتگو نمی شود.

عروسی این دو نیز یکی از اتفاقات جالب برای ایرانیان بوده و باعث شد که بسیار جلب توجه کنند.

عروسی سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل و هادی کاظمی

یکی دیگر از عروسی هایی که برای مردم جالب بود، عروسی سمانه پاکدل و هادی کاظمی است. این دو بازیگر ایرانی که در مسابقه 13 شمالی با هم آشنا شدند، ازدواج کردند و این ازدواج یک خبر خوش برای ایرانیان بوده است!

هادی کاظمی 41 ساله که با بازی در سریال هایی مانند پاورچین و شب های برره و سمانه پاکدل 30 ساله که با بازی در سریالی مانند دلنوازان به شهرت رسیدند، اکنون زن و شوهر رسمی هستند. خبر ازدواج این دو را رسانه اینترنتی تی وی پلاس منتشر کرد! همچنین بازیگر معروف دیگری به نام پرستو صالحی با انتشار این خبر در صفحه مجازی اش صحت داشتن این خبر را تایید کرد.

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

باکنلون بانک چین: به همکاری با ایران ادامه می دهیم

تهران-ایرنا- باکنلون بانک چین اعلام کرد که به همکاری خود با بانکهای ایرانی غیرتحریمِی برای معاملات و پرداختهای مربوط به کالاهای غیرتحریمی ادامه خواهند داد.

 • 8

بار مالی ۲۰۰۰ میلیاردی رشد تعرفه‌های پزشکی برای بیمه سلامت

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه اعلام کردیم، افزایش تعرفه‌های سال ۱۳۹۸ موکول به تامین اعتبار است، گفت: افزایش ۱۰ درصدی تعرفه‌ها، حدود  ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ میلیارد تومان بار مالی برایمان به همراه دارد.

 • 5

پروژه سیاسی یا نظریه اقتصادی؟

جیمز مکینتاش/ وال استریت ژورنال ...

 • 15

کمک ۳ میلیارد دلاری عربستان و امارات به سودان

در پی سقوط حکومت عمر البشیر در سودان که حدود ۳۰ سال قدرت را در اختیار داشت، عربستان و امارات امروز (یک‌شنبه) اعلام کردند که سه میلیارد دلار کمک مالی در اختیار این کشور می‌گذارند.

 • 16

تسویه کامل سود سهام عدالت همه مشمولان تا چند روز دیگر

سازمان خصوصی سازی اعلام کرد:‌ پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال ۹۶ مشمولان سهام عدالت طی روزهای جاری خاتمه می یابد.

 • 19

کمک مالی عربستان و امارات به سودان با وجود مخالفت انقلابیون

خبرگزاری رسمی عربستان از بسته کمک مالی این کشور و امارات به سودان به ارزش ۳ میلیارد دلار خبر داد.

 • 16

تسهیل قوانین و مقررات کسب وکار، محقق کننده شعار سال است

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره کنفدراسیون صنعت ایران گفت: حمایت‌های دولت و همکاری نهادهای بانکی، مالیاتی و بیمه‌ای برای عبور از موانع تولید و تسهیل قوانین و مقررات کسب وکار می تواند بخش مهمی از محدودیت های تولید را کاهش دهد و مسیر دستیابی به شعار سال را تسهیل کند.

 • 6

افزایش نرخ تورم ژاپن

هر چند تورم سومین اقتصاد بزرگ جهان در ماه مارس افزایش یافت اما کماکان نسبت به سطح هدف‌گذاری شده توسط بانک مرکزی این کشور فاصله دارد.

 • 22

زور دلالان از دلار هم بیشتر است

افزایش قیمت برخی اقلام اساسی در کشور که تولید آنها کمترین ارتباط را با قیمت ارز دارد مساله‌ای است که درماه‌های گذشته باعث ایجاد سختی‌هایی در تامین معاش مردم شده است؛ امری که به نظر می‌رسد برای بررسی آن باید به عملکرد دستگاه‌های داخلی پرداخته شود.

 • 17

ارزش صادرات گیاهان دارویی به 520 میلیون دلار رسید

تهران- ایرنا- مجری طرح گیاهان دارویی کشور، گفت: بر اساس آمار 11 ماهه (از فروردین تا بهمن ماه) سال 97، 336 هزار و 836 تن انواع گیاهان دارویی به ارزش 520 میلیون دلار به کشورهای مختلف دنیا صادر شده است.

 • 16

ارزش صادرات گیاهان دارویی به 520 میلیون دلار رسید

تهران- ایرنا- مجری طرح گیاهان دارویی کشور، گفت: بر اساس آمار 11 ماهه (از فروردین تا بهمن ماه) سال 97، 336 هزار و 836 تن انواع گیاهان دارویی به ارزش 520 میلیون دلار به کشورهای مختلف دنیا صادر شده است.

 • 17

چگونه دوبی از فرایند نرخ گذاری دلار تهران حذف می‌شود؟

کارشناسان اقتصادی کشور معتقدند بازار متشکل ارزی به تدریج نرخ گذاری دلار تهران را از دوبی به داخل کشور منتقل می‌کند.

 • 21

مهار نوسان های نرخ ارز با راه اندازی بازار متشکل ارزی

تهران- ایرنا- یک کارشناس امور بانکی با بیان اینکه بازار متشکل ارزی می‌تواند التهاب و نوسان نرخ ارز را کاهش دهد، گفت: به دلیل اینکه معاملات این بازار، شفاف است و خریداران و فروشندگان می توانند در شرایط رقابتی درخواست‌های خود را ارائه کنند، نوسان های آن نسبت به بازار غیرشفاف کمتر خواهد بود.

 • 20

تبانی بزرگترین بانک ایتالیابرای اخلال در بازار اوراق قرضه اروپایی

کمیسیون اروپا اعلام کرد که بزرگترین بانک ایتالیا به علت نقش مهم خود در تبانی ۸ بانک برای از بین بردن رقابت‌پذیری در خرید و فروش اوراق قرضه اروپایی، احتمالا با جریمه‌ای سنگین روبرو خواهد شد.

 • 23

اهدا۲۰هزاربسته آموزشی بهداشتی به سیل زدگان لرستان توسط بانک آینده

تهران- بانک آینده با همکاری جمعیت هلال احمر ۲۰هزار بسته کمک آموزشی و بهداشتی به دانش ‌آموزان سیل‌ زده لرستان اهدا کرد .

 • 25

نقره داغ شدن فدراسیون فوتبال ایران، ذوب‌آهن، سایپا و اوکتاویو توسط AFC

فدراسیون فوتبال ایران، دو باشگاه ذوب‌آهن و سایپا و سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، توسط بالاترین نهاد فوتبال در قاره آسیا نقره‌داغ شدند.

 • 17

نقره داغ شدن فدراسیون فوتبال ایران، ذوب‌آهن، سایپا و اوکتاویو توسط AFC

فدراسیون فوتبال ایران، دو باشگاه ذوب‌آهن و سایپا و سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، توسط بالاترین نهاد فوتبال در قاره آسیا نقره‌داغ شدند.

 • 16

حمایت مالی حفتر توسط عربستان تا چه زمان ادامه خواهد داشت

تهران- ایرنا- نیروهای نظامی حفتر بدون برخورداری از پشتیبانی مالی واقتصادی روز به روز رو به ضعف خواهند گذاشت و این واقعیت وابستگی حفتر به پشتیبانی وکمک های خارجی بویژه عربستان را نشان می دهد.

 • 21

بازار متشکل ارزی چیست؟ چه نفعی برای صرافی‌ها دارد؟

بازار متشکل ارزی به اعتقاد کارشناسان می‌تواند منجر به سامان یافتن بازار ارز کشور شود. دکتر مجید شاکری، تحلیلگر اقتصادی در گفتگو با مهر درباره نحوه کار این بازار توضیح داده است.

 • 19