عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی

عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی

عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی برای دنبال کنندگان آنها می تواند بحثی جذاب و شیرین باشد. در این مقاله در مورد عروسی شخصیت های معروف خارجی و به خصوص ایرانی صحبت می کنیم تا بیشتر با سبک و مدل زندگی آنها و همچنین شیوه برگزاری مراسم عروسیشان آشنا شوید. عروسی شخصیت های معروف […] نوشته عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی اولین بار در مجله بیاتو عروسی. پدیدار شد.

پنجشنبه 18 بهمن 1397 ساعت 10:42

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از مجله بیا تو عروسی 

عروسی شخصیت های معروف ایرانی و خارجی برای دنبال کنندگان آنها می تواند بحثی جذاب و شیرین باشد. در این مقاله در مورد عروسی شخصیت های معروف خارجی و به خصوص ایرانی صحبت می کنیم تا بیشتر با سبک و مدل زندگی آنها و همچنین شیوه برگزاری مراسم عروسیشان آشنا شوید.

عروسی شخصیت های معروف خارجی

در ادامه در مورد عروسی شخصیت های معروف خارجی صحبت می کنیم.

عروسی مگان مارکل و پرنس هری

مگان مارکل و پرنس هری

مگان مارکل و پرنس هری

مگان مارکل که بیشتر شهرتش را از بازی در سریال Suits به دست آورده، توانست مقام عروس خاندان سلطنتی را به دست آورد. او با پرنس هری نوه ی ملکه ی انگلستان ازدواج کرد. ازدواج این دو بسیار مورد توجه ایرانیان قرار گرفت!

مگان مارکلی که به صورت اتفاقی بازیگری را شروع کرد و برای امرار معاش روزی مجبور بود که فقط یک کیف را نگه دارد، اکنون در مقام عروس خاندان سلطنتی قرار گرفته و به عنوان نامزد پرنس هری شناخته می شود. مگان مارکل قبل از ازدواج با پرنس هری، یک بار دیگر در سال 2011 ازدواج کرده بود.

مگان مارکل کارهای بشر دوستانه زیادی انجام داده که در زیر به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد:

 • سفر به کشور آفریقایی رواندا به عنوان سفیر بین المللی سازمان چشم انداز کانادا برای کمپین آب پاکیزه
 • حامی کمپین برابری جنسیتی نهاد امور زنان سازمان ملل در سال 2014
 • مشاوره خیریه ی بین المللی دنیای جوان
 • سخنرانی درباره برابری جنسیتی و برده داری مدرن

عروسی کیم کارداشیان و کانی وِست

کیم کارداشیان و کانی وست

کیم کارداشیان و کانی وست

مراسم ازدواج کیم کارداشیان و کانی وست با اینکه مربوط به چند سال پیش است اما هنوز هم در بین مردم ماجرای آن نقل می شود و برای مردم جذاب است. دلیل این جذابیت، میزان هزینه ای است که این دو برای مراسم عروسیشان کرده اند. در این مراسم ازدواج تنها قیمت لباس کیم کارداشیان 2.1 میلیون دلار بوده و جزو مجلل ترین مراسم های عروسی می توان نام عروسی این دو را ذکر کرد.

ناگفته نماند که در عروسی آنها 681 هزار دلار برای شام عروسی خرج شد و  آنها بابت برگزاری مراسمشان در فورت دل للوِدِرِ در فلورانس ایتالیا 410 هزار دلار خرج کردند.

عروسی دایانا و چارلز

پرنس چارلز و دایانا

پرنس چارلز و دایانا

دایانا که بزرگترین فرزند و ولیعهد الیزابت دوم و شاهزاره فیلیپ، دوک ادینبرا است در سال 1981 با چارلز شاهزاده ولز ازدواج کرد. ازدواج آنها در زمان خود بسیار سر و صدا به پا کرد و بیش از یک ششم جمعیت جهان، یعنی 750 میلیون نفر عروسی آنها را تماشا کردند. در پی این عروسی مجلل و با شکوه که بیشترین  بیننده را داشت، حقایقی نهفته بود!

چارلز کس دیگری را دوست داشت و طول عمر این عروسی حدود 15 سال بود و با وجود یک فرزند این دو در سال 1996 از یکدیگر طلاق گرفتند و اتفاقی ناگوار و تلخ برای خانواده سلطنتی بریتانیا رخ داد. دایانا که لقب شاهدخت ولز را گرفته بود طی آخرین اخبار در سال 1997 طی یک حادثه رانندگی جان خود را از دست داد.

عروسی پترا اکسلتون و جیمز استونت

پترا اکسلتون و جیمز استونت

پترا اکسلتون و جیمز استونت

یکی دیگر از مجلل ترین و به یاد ماندنی ترین عروسی ها، عروسی پترا اکسلتون و جیمز استونت است. عروسی آنها 20 میلیون دلار هزینه داشت که در این بین، فقط لباس عروس 1.3 میلیون دلار بود. در این عروسی تنها 2.5 میلیون دلار و 800 هزار دلار به ترتیب برای یک گروه موسیقی و یک آهنگساز خرج شده است.

هزینه ای که برای مکان عروسی خرج شد، چیزی بالغ بر 215 هزار دلار بوده و مبلغی که آنها برای مشروبات الکلی پرداخت کردند 6 هزار دلار و مبلغی که برای مراسم آتش بازی در عروسیشان پرداخت شد 165 هزار دلار بوده است. عروسی این دو جزو به یاد ماندنی ترین عروسی های تاریخ به دلیل مخارج بالای آن خواهد ماند.

عروسی شخصیت های معروف ایرانی

در ادامه در مورد عروسی شخصیت های معروفی ایرانی صحبت خواهیم کرد.

عروسی پسر سفیر دانمارک

عروسی شخصیت های معروف محسن مرادیان و آناشید حسینی

محسن مرادیان و آناشید حسینی

عروسی محسن مرادیان و آناشید حسینی که جزو لاکچری ترین عروسی ها بود، بسیار زبان زد مردم ایران شد. آناشید که قبل از ازدواج با حسین یک مدل اینستاگرامی بوده به همراه همسرش اظهار می دارند که پدر محسن از نوع عروسی آنها با خبر نبوده و در عمل انجام شده قرار گرفته است. به هر حال حضور چهره های معروف سیاسی در این عروسی موجی از ناراحتی را در بین ایرانیان به وجود آورد!

آناشید حسینی در زمان عروسی با انتشار پست های مختلف در صفحه ی اینستاگرامی خود بر لاکچری بودن عروسیشان دامن زده و اکنون او مدلینگ را به نوع دیگری انجام می دهد. او برای کسانی که چادر را می خواهند کنار بگذارند کارش را شروع کرده تا آنها بتوانند به صورت راحت تری از پوشش اسلامی استفاده کنند.

عروسی احمد مهرانفر و مونا فائزپور

عروسی شخصیت های معروف احمد مهرانفر و مونا فائز پور

احمد مهرانفر و مونا فائز پور

عروسی احمد مهرانفر با مدل مشهور ایرانی یعنی مونا فائزپور یکی دیگر از عروسی هایی است که برای برای مردم ایران جالب بوده و مدتی سر زبان ها افتاده بود. مونا فائز پور علاوه بر حرفه مدلینگ، بازیگر تاتر نیز می باشد.

فیزیک خاص چهره مونا فائز پور باعث شده که او به عنوان مدلینگ در برند های aspinoo، Roberto، Pinar مشغول به این حرفه شود.

احمد مهرانفر نیز به عنوان یک بازیگر حرفه ای دوست دارد که همیشه مخاطبانش هنگام تماشای آثارش او را با نام شخصیت فیلم بشناسند نه احمد مهرانفر و به همین جهت است که هیچگاه در هنگام فیلمبرداری حاضر به گفتگو نمی شود.

عروسی این دو نیز یکی از اتفاقات جالب برای ایرانیان بوده و باعث شد که بسیار جلب توجه کنند.

عروسی سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل و هادی کاظمی

یکی دیگر از عروسی هایی که برای مردم جالب بود، عروسی سمانه پاکدل و هادی کاظمی است. این دو بازیگر ایرانی که در مسابقه 13 شمالی با هم آشنا شدند، ازدواج کردند و این ازدواج یک خبر خوش برای ایرانیان بوده است!

هادی کاظمی 41 ساله که با بازی در سریال هایی مانند پاورچین و شب های برره و سمانه پاکدل 30 ساله که با بازی در سریالی مانند دلنوازان به شهرت رسیدند، اکنون زن و شوهر رسمی هستند. خبر ازدواج این دو را رسانه اینترنتی تی وی پلاس منتشر کرد! همچنین بازیگر معروف دیگری به نام پرستو صالحی با انتشار این خبر در صفحه مجازی اش صحت داشتن این خبر را تایید کرد.

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

قیمت فروش ارز مسافرتی اعلام شد

قیمت فروش ارز مسافرتی روزانه بعد از ساعت 11 صبح به شعب منتخب اعلام و بعد از آن فروش ارز مسافرتی در بانک های عامل آغاز می شود. گفتنی است.

از سامانه پرداخت موبایلی بانک دی رونمایی شد

طی مراسمی از سامانه پرداخت موبایلی بانک دی « دیبا » رونمایی شد.

تسهیلات آنی بانک تجارت؛ بدون ضامن با سود و اقساط انتخابی

با سپرده‌گذاری در بانک تجارت می‌توانید در کمترین زمان ممکن، بدون نیاز به ضامن و با نرخ سود حداقلی وام بگیرید یا اینکه یکی از نزدیکان خود را برای دریافت وام به بانک معرفی کنید.

راهنمای دریافت تسهیلات سودمند بانک رفاه با سود 2 درصد

اگر به دنبال دریافت وام با نرخ سود حداقلی هستید، طرح سودمند بانک رفاه کارگران می‌تواند فرصت مناسبی برای شما باشد تا ضمن دریافت سود سپرده، تا سقف 100 میلیون تومان وام بگیرید.

واردات کالاهای گروه ۴ به مناطق آزاد تا سقف ۱۴۰میلیون دلار مجاز شد

بر اساس مصوبه کارگروهی متشکل از ۴ دستگاه دولتی، مقرر شد تا سقف ۱۴۰ میلیون دلار ثبت سفارش کالاهای اولویت ۴ در مناطق آزاد تا تاریخ ۳۱ فرودین ماه سال ۹۸ انجام شود.

 • 17

هوک: اروپا با آمریکا درباره ایران اختلاف نظر دارد

تهران- ایرنا- نماینده آمریکا در امور ایران با اعتراف به اختلاف نظر واشگتن با اروپا درباره ایران گفت که کشورش به این دلیل از برجام خارج شده که بتواند فشارهایش علیه تهران را افزایش دهد.

 • 14

بورس بازی بلدید؟

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به این که آشنایی با بورس و فعالیت در آن نقش موثری در زندگی افراد دارد، گفت: متاسفانه همه افراد جامعه بورس و فرصت‌های آن را نمی‌شناسند.

 • 16

همتی: صاحبنظران از تحلیلهای اقتصادی غیرواقعی خودداری کنند

تهران - ایرنا - رئیس کل بانک مرکزی در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: صاحبنظران از تحلیلهای اقتصادی غیرواقعی خودداری کنند.

 • 16

رییس جمهوری چین با هیات آمریکایی دیدار کرد

پکن- ایرنا- رییس جمهوری چین شامگاه جمعه با هیات تجاری ایالات متحده آمریکا که به منظور گفت و گوهای تجاری به این کشور سفر کرده است دیدار و گفت و گو کرد.

 • 16

خبرهایی خوب از میوه‌شب عید، صادرات نفت به کره‌ و تسهیلات صادراتی

ذخیره‌سازی میوه شب عید، شکسته شدن طلسم واردات از ایران توسط کره‌ای‌ها، تشریح جزئیات تسهیلات صادراتی توسط بانک مرکزی و لزوم حل مشکلات داخلی در کنار تحریم مهم‌ترین عناوین خبری امروز اداره اقتصادی ایسنا بود.

 • 15

جزئیات تسهیلات بانک مرکزی برای صادرکنندگان

بانک مرکزی در دستورالعمل جدید خود تسهیلاتی را برای صادرکنندگانی که ارز بیشتری را وارد چرخه اقتصاد کرده‌اند، در نظر گرفته است.

 • 16

قیمت نفت امروز ۶۵ دلار را رد کرد

قیمت نفت امروز از ۶۵ دلار گذشت اما با بروز نشانه هایی از کاهش تقاضا، از میان رشدش کاسته شد و به ۶۴.۷۴ دلار در هر بشکه رسید.

 • 16

بهای نفت به بالاترین حد خود در سال 2019 رسید

تهران - ایرنا - تحریم های آمریکا علیه صادرات نفت ونزوئلا و ایران و همچنین کاهش عرضه نفت اوپک باعث شد تا بهای نفت خام برنت امروز جمعه 26 بهمن ( 15 فوریه ) به بالاترین حد خود در سال 2019 میلادی برسد.

 • 17

مدیران ارشد استان می توانند با گرانی‌های موجود مقابله کنند

وزیر صنعت، معدن و تجارت در شورای برنامه ریزی و توسعه استان یزد اظهار داشت: مسئولان استانی باید با تدابیر داخلی نسبت به تنظیم بازار اقدام کنند، طبق برنامه ریزی‌های انجام شده مدیران ارشد استان می توانند با گرانی‌های موجود مقابله کنند.

 • 7

دادوستد ۴۵۹میلیارد سهم در بورس طی ۲۱۷ روز معاملاتی

تعداد ۴۵۹ میلیارد و ۶۵۷ میلیون سهم و حق تقدم از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۲۱۷ روز معاملاتی به ارزش ۱۳۸۷ هزار و ۳۴۹ میلیارد میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار دادوستد شده است.

 • 17