خیران لبنانی ۳۶۰ هزار دلار به سیل زدگان خوزستان کمک کردند

خیران لبنانی ۳۶۰ هزار دلار به سیل زدگان خوزستان کمک کردند

اهواز- مدیرکل کمیته امداد خوزستان با اشاره به کمک خیران لبنانی به سیل زدگان خوزستان گفت: حدود ۱۶۰ هزار دلار این کمک‌ها نقدی و حدود ۲۰۰ هزار دلار ارزش کمک‌های غیر نقدی است.

سه شنبه 11 تیر 1398 ساعت 23:40

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از مهر 

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی موصلی ظهر امروز سه شنبه در حاشیه ورود محموله‌های خیران لبنانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تلاش ما بر این است که بحث احداث مسکن را تا پایان سال جاری به صورت کامل برای جامعه مددجویان به انجام برسانیم و بحث تعمیرات نیز تا پایان شهریور ماه به اتمام خواهد رسید.

وی افزود: همچنین وام‌ها از طریق بنیاد مسکن در حال پیگیری است، در ابتدا کندی‌هایی در این مسیر وجود داشت اما با پیگیری‌های استاندار در حال حاضر روان‌تر شده و وام‌ها در حال توزیع است.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان تصریح کرد: مجموعه کمیته امداد در نظر دارد که کالاهایی را علاوه بر مجموعه نهاد در راستای تامین نیازهای خانواده‌ها ارائه دهد.

موصلی گفت: بسته‌هایی که شامل کالاهای اساسی زندگی مانند یخچال است در حال توزیع بین خانوارهای سیل زده است و تا به امروز حدود ۷۰۰ خانواده مددجو این بسته‌ها را دریافت کرده‌اند.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می شود که تا ۲۰ روز آینده کل خانواده‌های پیش‌بینی شده بتوانند بسته‌های کالاهای اساسی را دریافت کنند.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان بیان کرد: ارزش ریالی این مرحله‌ای که از مردم نیکوکار لبنان واصل شده است حدود ۳۶۰ هزار دلار است که به صورت نقدی و غیر نقدی است و بخش نقدی آن به ساخت ۱۱۰ واحد مسکونی اختصاص خواهد یافت.

موصلی افزود: حدود ۱۶۰ هزار دلار این کمک‌ها نقدی و حدود ۲۰۰ هزار دلار ارزش کمک‌های غیر نقدی است.

وی یادآور شد: طبق ارزیابی بنیاد مسکن حدود ۷۰۶ واحد مسکونی نیاز به احداث و بیش از ۱۴۰۰ واحد مسکونی نیاز به تعمیر دارد که در این راستا در حال تلاش هستیم.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان گفت: منابع مورد نیاز این پروژه‌ها از کمیته امداد و خیران تامین شده و بخش دیگر آن توسط دولت و در قالب تسهیلات بلاعوض بنیاد مسکن است.

کد خبر 4656427

ثبت نظر

ارسال

نمایش‌

کسری تجاری آمریکا در ماه آگوست رکورد زد

کسری تجاری کالای آمریکا در ماه آگوست ۳.۵ درصد جهش کرد و به رکورد ۸۲.۹ میلیارد دلار رسید که این نشان‌دهنده بازگشت کُند صادرات این کشور است که می‌تواند بر ریکاوری اقتصادی آمریکا سنگینی کند.

 • 10

ارائه گزارش وضعیت تخصیص ارز کالاهای اساسی به معاون اول

گزارش آخرین وضعیت ثبت سفارش کالاهای اساسی و میزان تخصیص و تامین ارز مورد نیاز، در جلسه بررسی نحوه تامین کالاهای اساسی و دارو به معاون اول رییس جمهور ارائه شد.

 • 10

بانک پارسیان محصول جدید خود تحت عنوان "معین کارت " را عرضه کرد

در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی، جذب کمک هـای مردمی بـه نفـع سازمــان هـای خیریـه و تکمیل زنجیره ارزش خدمات بانک پارسیان با مشارکت شرکت تاپ و سازمان زندان ها، نسبت به ارایه محصول جدید خود اقدام کرد.

 • 20

صدور مجوز افزایش سرمایه ۱۱۶ شرکت در ۶ ماه

سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: در طی ۶ ماهه ابتدای سال ۹۹ مجوز انجام افزایش سرمایه ۱۶۶ شرکت را صادر کرده است.

 • 16

افزایش ۱۰۴۷۲ واحدی شاخص بورس

شاخص بورس در پایان داد و ستدهای روز جاری بعد از چند روز ریزش و نوسان شدید بالاخره با رشد بیش از ۱۰۴۰۰ واحدی به یک میلیون و ۵۰۳ هزار و ۴۱۳ واحد رسید تا سهامداران بعد از مدت‌ها اندکی امیدوار شوند.

 • 13

رفع تعهد ارزی صادرکنندگان سراسر کشور توسط بانک توسعه صادرات

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران از ارائه خدمت رفع تعهد ارزی به تمامی صادرکنندگان خبر داد و گفت: ارائه خدمت رفع تعهد ارزی منحصر به مشتریان بانک نیست.

 • 13

پذیرش دو کالا در بازار فرعی بورس کالا

بورس کالا با صدور اطلاعیه‌ای از پذیرش کالای دوده صنعتی و ظروف پلی پروپیلن دو شرکت در بازار فرعی خبر داد.

 • 11

ثبت تراز مثبت ۵۰ درصدی بانک تجارت در شهریور ماه

بانک تجارت با انتشار یک گزارش شفاف‌سازی مالی اعلام کرد در پایان شهریورماه سال جاری تراز مثبت ۵۰ درصد را به ثبت رسانده است.

 • 13

حضور مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در رویداد فیناپ

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سیزدهمین رویداد فیناپ با موضوع احراز هویت دیجیتال، به‌عنوان یکی از اعضای پنل گفت‌وگو حضور می‌یابد.

 • 13

اعلام زمان گشایش نماد دو شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت

بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای زمان گشایش نماد دو شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت را اعلام کرد.

 • 12

موافقت مجلس با اصلاح طرح واگذاری سهام مازاد بانک رفاه کارگران

نمایندگان مردم در خانه ملت با اصلاح طرح مربوط به واگذاری سهام مازاد بانک رفاه کارگران موافقت کردند.

 • 14

تلاش مجموعه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران قابل تقدیر است

مجموعه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با تلاش‌های جدی خود ارقامی شایسته تشکر را برای سهامداران به ارمغان آوردند.

 • 21

سه طرح منتخب سومین رویداد استارت آپی بانک کشاورزی معرفی شدند

آیین اختتامیه سومین رویداد استارت آپی و دومین جشنواره FintechFarm بانک کشاورزی روز هشتم مهرماه با پخش زنده روند داوری نهایی برگزار و در آن ۳ طرح منتخب نهایی، معرفی شدند.

 • 13

حمایت از فین تک‌های مالی و کشاورزی برای تکمیل زنجیره خدمات بانکی

مدیرعامل بانک کشاورزی بر اهمیت فین تک‌ها در عرصه هوشمندسازی و ارتقای فناوری در بخش کشاورزی و بخش مالی و نیز تمرکز بر توسعه کسب و کارها و استارتاپ‌ها در تکمیل زنجیره خدمات بانکی تاکید کرد.

 • 11

ایفای ۷۰ درصدی تعهد ارزی بیش از ۶۵ درصد مشتریان بانک توسعه صادرات

۶۵ درصد مشتریان این بانک بالغ بر ۷۰ درصد تعهد صادراتی خود را ایفا کرده، ضمن اینکه نیمی از این تعداد، ۱۰۰ درصد ارز صادراتی خود را به چرخه اقتصادی کشور بازگردانده اند.

 • 11

راه‌حل برون‌رفت از جنگ اقتصادی مدیریت علمی و عمل گرایی است

مدیرعامل پست‌ بانک‌ ایران تاکید کرد: راه‌حل برون رفت پیروزمندانه از جنگ اقتصادی در مدیریت علمی، تخصصی و اتخاذ راهبرد عمل‌گرایی است.

 • 13

اعلام سقف تراکنش‌های غیرحضوری برای مشتریان زیر ۱۸ سال

بانک ملی ایران اعلام کرد که سقف تراکنش‌های غیرحضوری برداشت از حساب را برای مشتریان زیر ۱۸ سال محدود کرده است.

 • 18

شفاف‌سازی تراز عملیاتی شهریور ماه ۹۹ بانک ملت

بانک ملت با انتشار صورت‌های مالی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه سال جاری از مثبت شدن تراز عملیاتی خبر داد.

 • 13

انتشار اوراق اختیار فروش تبعی در ۲۲ نماد

معاون بازار بورس تهران اعلام کرد: در ماه اخیر اوراق اختیار فروش تبعی به منظور حمایت از بازار در بورس در ۲۲ نماد و با ارزش اعمال بیش از ۳۶۰۰ میلیارد تومان منتشر شده است.

 • 11

بازدید معاون شعب بانک ملی ایران از شعبه مستقل میرداماد

حسن مونسان معاون شعب بانک ملی ایران و حمید مومنی مدیر امور شعب مستقل از شعبه مستقل میرداماد بازدید و با کارکنان آن دیدار کردند.

 • 10