جمهوری‌خواهان بیش از ۴ میلیون دلار در املاک ترامپ هزینه کرده‌اند

جمهوری‌خواهان بیش از ۴ میلیون دلار در املاک ترامپ هزینه کرده‌اند

از زمان آغاز ریاست جمهوری ترامپ، نامزدها و کمپین‌های کمیته‌ای جمهوری‌خواهان بیش از چهار میلیون دلار در هتل، زمین گلف و تاکستان‌های متعلق به رئیس جمهوری آمریکا هزینه کرده‌اند.

شنبه 4 خرداد 1398 ساعت 14:13

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از ایسنا 

، بررسی پرونده‌هایی که طی دو سال گذشته در کمیسیون انتخابات فدرال ثبت شده، نشان می‌دهند که بیش از ۳۰ تن از اعضای کنگره آمریکا در املاک متعلق به دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مراسم جمع‌آوری کمک‌های مالی برگزار کرده یا در این مکان‌ها اقامت داشته‌اند.

بیش از یک چهارم از این مبلغ ذکر شده متعلق به کمپین انتخاباتی شخص ترامپ است که حدود ۱.۵ میلیون دلار برای کسب‌وکارهای او در دوران کمپینش درآمدزایی داشته است و به هزینه‌های اجاره و برگزاری مراسم جمع‌آوری کمک‌های مالی مربوط می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری هیل، کمیته ملی جمهوری‌خواهان بیش از ۱.۱ میلیون دلار در املاکی متعلق به دونالد ترامپ در واشنگتن و فلوریدا هزینه کرده است.

دادستان‌های کل واشنگتن، واشنگتن دی‌سی و مریلند از دولت فدرال برای اتهام نقض ماده مربوط به درآمد رئیس جمهوری آمریکا در قانون اساسی به دلیل درآمدهای حاصل از دریافتی‌های هتل بین‌المللی ترامپ در واشنگتن شکایت کرده‌اند.

هیچ بندی از قانون اساسی آمریکا کمپینی را از هزینه در شرکتی که به نفع یک نامزد باشد، منع نمی‌کند اما گروه‌های فعال در زمینه نظارت بر اخلاق در دولت می‌گویند، اختلاط کسب و کار و تجارت با سیاست، موقعیتی حساس و تحریک‌آمیز ایجاد می‌کند.

مردیت مک‌گی، مدیر اجرایی یک گروه مدافع اصول اخلاقی در دولت موسوم به "ایشو وان" در این باره اظهار کرد: این رفتار به تنهایی فاسد است و ایجاد فساد می‌کند.

کمپین ترامپ و کمیته ملی جمهوری‌خواهان اظهار کرده‌اند که خطایی در اقدامات خود نمی‌بینند.

بررسی یک سازمان نظارتی به نام "شهروندان برای اصول اخلاقی و مسؤولیت در واشنگتن" پی برده است که پیش از اعلام نامزدی دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۵، کمپین‌ها تنها ۴۶۸,۳۸۲ دلار در املاک متعلق به او هزینه کرده بودند.

انتهای پیام

ثبت نظر

ارسال

تبلیغات‌

شیب کاهش سکه تند شد

دنیای اقتصاد : ...

 • 33

بوکس بخاطر فساد مالی از المپیک۲۰۲۰ حذف شد

دلیل اصلی این اتفاق بدهی کلانی است که فدراسیون جهانی بوکس دارد و این بدهی به ۱۶ میلیون دلار رسیده و ممکن است آن طور که نناد لالوویچ، عضو کمیته اجرایی IOC اعلام کرد، به ۲۹ میلیون دلار هم برسد.

 • 27

فروش املاک در رهن بانک بدون تسویه حساب

مدیر امور طرح و اعتبارات بانک مسکن از امکانپذیر شدن فروش املاک در رهن این بانک خبر داد و گفت: آن دسته از افرادی که به دلیل دریافت تسهیلات بانکی، سند واحد مسکونی‌شان در رهن بانک به عنوان وثیقه قرار گرفته، می‌توانند با شرایطی اقدام به تعویض وثیقه و خارج کردن ملک مورد نظر از رهن بانک کنند. در چنین شرا ...

 • 35

پایگاه سنجش فشار خون بیمارستان بانک ملی ایران میزبان عموم مردم

با پیوستن بیمارستان بانک ملی ایران به کمپین بسیج ملی فشار خون بالا، پایگاه کنترل فشار خون این بیمارستان میزبان هموطنان گرامی است.

 • 34

صدور ضمانت نامه راهکار جذب منابع ارزان قیمت

عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران از اداره امور شعب استان قم بازدید کرده و در همایش مسئولان و کارشناسان بانک ملی استان قم حضور یافت.

 • 34

رهاسازی بچه ماهیان تکثیر شده در بانک ژن زنده گلستان

رئیس مرکز تحقیقات ذخایر آبزیان آب‌های داخلی گرگان گفت: دو میلیون قطعه از بچه ماهیان تولید شده در نخستین سال فعالیت بانک ژن زنده گونه اقتصادی کپور و کلمه در استان در رودخانه‌ها رهاسازی شد.

 • 37

تمرکز فعالیت‌های بانک ملی ایران بر«رونق تولید»

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر این که فعالیت های این بانک بر «رونق تولید» متمرکز است، گفت: نظام بانکی راغب نیست واحدهای تولیدی را به دلیل بدهی در اختیار بگیرد.

 • 34

آپدیت مهم نسخه جدید "همراه بانک" توسعه صادرات

کاربران همراه بانک توسعه صادرات ایران نسخه موبایلی اندروید خود را بروزرسانی کنند.

 • 36

بیماران باید به حقوق خود واقف بوده و مطالبه گر باشند

مدیرکل نظارت بر خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت باتاکید براینکه بیماران باید به حقوق خود واقف بوده و مطالبه گر باشند، گفت:هر پزشک متخصص باید درازای دریافت ویزیت ۲۰ دقیقه به بیماران خدمات‌ دهد.

 • 28

سود تلفیقی بانک پارسیان ۴۵۵ ریال اعلام شد

بانک پارسیان در صورت‌های مالی ۱۲ ماهه خود سود تلفیقی هرسهم را ۴۵۵ ریال اعلام کرد.

 • 38

سیاست ارز ۴۲۰۰ تومانی در نبود توزیع صحیح دولتی شکست خورد

حسین صمصامی گفت: سیاست ارز ۴۲۰۰ تومانی که می‌توانست محل اطمینان خاطر طبقه ضعیف جامعه به شمار رود در عملکرد نادرست رئیس پیشین بانک مرکزی و وزرات اقتصاد عاملی در افزایش رانت و ویژه خواری و گران‌تر شدن اقلام مورد نیاز مردم و فشار مضاعف بر طبقه آسیب دیده شد.

 • 29

شفاف‌سازی صورت‌های مالی بانک صادرات

صورت‌های مالی بانک صادرات با انتشار در سامانه کدال شفاف شد.

 • 34

رئیس کل بانک مرکزی: نشانه‌ای از راه اندازی اینستکس مشاهده نمی‌کنیم

رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر این که راه اندازی اینستکس کمتر از یک هفته زمان نیاز دارد اظهار کرد: تاکنون هیچ نشانه‌ای از انجام اقدامات مورد انتظار از طرف مقابل برای اجرایی شدن اینستکس مشاهده نکرده است.

 • 40

خلق فرصت سودآوری با فروش تعهدی

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، خلق فرصت سودآوری بالاتر برای سرمایه‌گذاران در عین ثبات‌آفرینی را از ویژگی های ابزار «فروش تعهدی» دانست.

 • 30

۱۲۰۰ میلیارد تومان در مناطق آسیب دیده از سیل هزینه می شود

رییس کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت : در حوزه زیربناها،۱۲۰۰ میلیارد تومان منابع بانک های خصوصی در مناطق آسیب دیده از سیل هزینه خواهد شد.

 • 33

اختصاص ۸ درصد از تولید ناخالص ملی به حوزه سلامت

قائم مقام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت در امور استان‌ها با اشاره به اینکه ۸درصد تولید ناخالص ملی به حوزه سلامت اختصاص دارد گفت: رویه سازمان بیمه سلامت مبتنی برتعامل با ارائه دهندگان خدمات است.

 • 26