افت قیمت سکه در بازار نقدی بورس کالا

معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران، طی روز گذشته به ۷ هزار و ۹۵۵ قرارداد و ارزش آن به یکهزار و ۹۵ میلیارد ریال رسید.
  • پنجشنبه 31 فروردین 1396 ساعت 12:48

اخبار => ارز و سکه

اخبار ارز و سکه

به گزارش بینا , بورس کالای ایران اعلام کرد: بر اساس آمار معاملات بورس کالای ایران معاملات آتی روند نزولی در پیش گرفت، به طوری که سکه تحویل اردیبهشت ماه با ثبت قیمت یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومان، کاهش ۰/۳۹ درصدی را تجربه کرد.

این در شرایطی است که قرارداد تحویل تیر سال جاری با قیمت یک میلیون و ۲۶۴ هزار تومان افت ۰/۶۱ درصدی را به ثبت رساند. همچنین سکه تحویل شهریور امسال نیز با نرخ یک میلیون و ۳۰۵ هزار تومان به فروش رسید و تغییر قیمت منفی ۰/۶۸ درصدی را تجربه کرد.

از طرفی سررسید آبان ماه هم با نرخ یک میلیون و ۳۴۷ هزار تومان معامله و با کاهش ۰/۷۲ درصدی رو به رو شد. از سویی سررسید دی ماه نیز با قیمت یک میلیون ۳۸۷ تومان به ثبت رسید و با افت قیمت ۰/۷۲درصدی رو به رو شد.

همچنین معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران، طی روز گذشته به ۷ هزار و ۹۵۵ قرارداد و ارزش آن به یک هزار و ۹۵ میلیارد ریال رسید.

در چهارمین روز هفته، طلای جهانی عمدتا در مسیر نزولی قرار داشت و سکه نیز با تبعیت از اونس گرایش بیشتری به کاهش قیمت نشان داد و در مقاطعی از روز حتی تا نقطه یک میلیون و ۲۲۰ هزار تومان افت کرد. بخشی از معامله‌گران رفتار بازار سکه را طبیعی عنوان کردند و معتقدند عوامل کوتاه مدت تاثیری بر روند بهای سکه نخواهد گذاشت.


ارسال نظر

ارسال


کانال تلگرام